Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#3281 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2827 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 14:16

Dziewczyna na gospodarkę Tomku, jakie kompleksy? Kolega maniek33 nic nie mówi czy był czy nie był za granicą, on Cię drażni i śmieje się z Ciebie i twojego zachowania. Zrozum, jest to mało ważne czy ktoś był czy nie, nie obchodzi nikogo że ja byłem czy Ty 4 razy w NL. A Ty się tym obficie przechwalasz, bo byłeś 3 razy i myślisz że zjadłeś wszystkie rozumy. Tak na prawdę wygląda to jak to Ty byś miał kompleksy. Próbujesz się dowartościować w każdym temacie i prawie w każdym poście. Ale zrozum, to nie jest żaden wyczyn być za granicą, sprowadzić ciągnik z Holandii, studiować w Poznaniu, czy prowadzić biznes. Zrozum, nie Ty jeden tak masz, więc kiepskie są te twoje metody dowartościowania się. Mówię, jesteś mądry zacznij handel czymkolwiek daleki wschód-zachód. Będziesz miał jaja i pojedziesz tam, zdobędziesz kontakty, partnerów biznesowych? Pojedziesz do Azerbejdżanu?

,,moje przyklady sa poparte moimi doswiadczeniami,, Widzisz, Ty podajesz własne doświadczenia, ja natomiast przykłady ogólnie spotykane i znane nie tylko mi. I na tym polega problem niewiarygodności Twych wypowiedzi.

,,Według moich doświadczeń UFO istnieje. Wczoraj rano o 2100 przed północą widziałem latające światło na niebie. Więc UFO istnieje i to bezapelacyjnie. Tak podpowiadają mi moje doświadczenia.,,
I co Tomku, przekonałem Cię w istnienie UFO?
Nie?
Ale czemu? Przecież takie są moje doświadczenia...
Wiesz co, jak nie wierzysz w moje doświadczenia to ja nie będę pisał z Tobą:huh:

Właśnie tak wygląda konwersacja z Tobą. Jest to poziom żałosnej zadufanej w sobie postaci. Jej cel to, podnieść swe wartości chociaż wirtualnie bo w realu znacznie trudniej. Skompromitowałem Cię. I co bardzo wstyd?

Edytowany przez damianzbr, 22 grudzień 2011 - 14:26.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:44
  •  

#3282 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 14:21

Dziewczyna na gospodarkę I co Tomku, przekonałem Cię w istnienie UFO?
nie wiem jak kolegę, ale mnie na pewno :D co jak co ale masz dar przekonywania :lol:

#3283 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2827 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 14:27

Dziewczyna na gospodarkę @Pic2ek Nie może być. Przecież takie są moje doświadczenia... No przekonaj się, no weź.

EDIT: Wracając do ukochanej która wedle nas jest naszą afrodytą. Ten wątek potwierdza moje przekonania o tym że ludzie żyją złudzeniami by się dowartościować. Ktoś jest tępakiem, wydaje mu się że skoro ma kasę to jest gościem w każdej kwestii. Ktoś kto ma brzydulę, wydaje mu się że skoro dobrze gotuje i się nie puszcza to jest afrodytą w każdej kwestii.

Nie wiem czy z tym się zgadzasz, nie chcę wracać do starych wątków, ale doceń chociaż to że nie zmieniam zdania jak chorągiewka na wietrze swego położenia. ;)

Edytowany przez damianzbr, 22 grudzień 2011 - 14:49.

#3284 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 22 grudzień 2011 - 15:26

Dziewczyna na gospodarkę damianzbr, tak sie sklada ze nie mam sie czego wstydzic...
,,Według moich doświadczeń UFO istnieje. Wczoraj rano o 2100 przed północą widziałem latające światło na niebie. Więc UFO istnieje i to bezapelacyjnie. Tak podpowiadają mi moje doświadczenia.,,
I co Tomku, przekonałem Cię w istnienie UFO?'' - takimi tekstami to mozesz mowic do kilku letnich dzieci a nie do mnie, wymyslasz wszelkie mozliwe historie , sorry ale Ci nie wierze . kogo obchodzi Azerbejdzan ?... wiesz co powiem ci takie madre powiedzenie,, słuchaj rad Tych ktorzy sami sobie dobrze radza''- ja uwazam ze radze sobie tak ze nie mam sie czego wstydzic takze twoje rady w niczym mi sie nie przydadza :)

#3285 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 15:40

Dziewczyna na gospodarkę

wiesz co powiem ci takie madre powiedzenie,, słuchaj rad Tych ktorzy sami sobie dobrze radza''- ja uwazam ze radze sobie tak ze nie mam sie czego wstydzic takze twoje rady w niczym mi sie nie przydadza :)

Po czym poznać, że dobrze sobie radzisz? Bo jest to dość szerokie pojęcie. Na pewno masz w okolicy osoby które radzą sobie lepiej. Myślisz, że będą od Ciebie brać rady i podglądać co i jak robisz? Czy będą uważać, że jesteś dobry? Mając 100$ w Kenii będziesz uważany za majętnego człowieka ale czy tak samo będzie w USA? Więc jeśli w swojej gminie masz sporo ha to nie znaczy, że jesteś dobry w powiecie czy województwie. Chyba, że masz 80ha warzyw z czego połowa pod szklarniami.

#3286 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 15:48

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS, widzisz pochwale sie co mam to zaraz beda teksty ze chwalipięta jestem . 80 ha prawie mam tylko ze nie warzyw. moj majatek to nie tylko sprawy zwiazane z gospodarstwem. pewnie ze jest pare osob ktore radza sobie lepiej i nieraz warto z nimi podyskutowac bo mozna dowiedziec sie czegos ciekawego , gdy mialem gospodarstwo znacznie odstajace od ich gospodarstw to od nich uczył sie moj ojciec i ja... tylko ze teraz czasy sie zmieniły... gdy oni kupowali sobie co kilka lat nowe meble , auta itp , my inwestowalismy i cały czas inwestujemy. nie ma ani jednego sezonu bez inwestycji dodatkowych roznego rodzaju. teraz sie sytuacja odwrocila chodz jest kilka liderujacych osob w gminie ale to akurat grupa ludzi niezwiazana z rolnictwem.

#3287 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2827 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 16:27

Dziewczyna na gospodarkę

I co Tomku, przekonałem Cię w istnienie UFO?'' - takimi tekstami to mozesz mowic do kilku letnich dzieci a nie do mnie, wymyslasz wszelkie mozliwe historie , sorry ale Ci nie wierze . kogo obchodzi Azerbejdzan ?

Myślisz że gdy napiszesz o kilkuletnich dzieciach to wyjdziesz z opresji i niezostaniesz skompromitowany? Niestety nie, pogrążasz się jeszcze bardziej. Więc albo odniesiesz się sensownie do moich przykładów o ,,bogatych bucach,, i przestaniesz udawać że nie dostrzegasz podobieństwa w Twoich postach a historyjką o UFO. (Podobieństwa te to argumenty potwierdzające prawdziwość zdania) albo każdy kto przeczyta kilka ostatnich postów nie będzie miał najlepszego mniemania o Tobie oraz będziesz musiał żyć z niemiłymi wspomnieniami jak to ktoś cię publicznie wirtualnie zbeształ.

Nikogo nie obchodzi Azerbejdżan. To był przykład umożliwiający odróżnienie osiągnięć na te większe i mniejsze. Tak samo jak w Kenii 100$ jest coś, a w USA jest to nic. Tak samo 3krotny wyjazd do NL, studia w Poznaniu, 80ha, biznes i coroczne inwestycje dla jednego będzie coś, a dla drugiego tylko pryszcz. A ja pisząc ,,nie chwal się!,, tylko uświadamiam, że chwaląc się tym nie osiągasz zamierzonego celu nie dowartościowujesz się w oczach innych, wręcz przeciwnie, robisz z siebie pośmiewisko.

#3288 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę nikt mnie tutaj nie zna a wierz mi ze w swoich okolicach jestem dobrze postrzegana osoba...a moze ty cos opowiesz o swoich osiagnieciach chetnie posłucham , opowiedz nam do czego w zyciu doszedles , laski na to leca to moze ktoras z af bedzie toba zafascynowana. ty widocznie nie masz czym chwalic... no nie wiem czy dla kazdego byłby pryszcz obrobic gospodarstwo 80 ha przez jedna osobe i w dodatku rozkawałkowane. wiem ze powiesz ze sa i tacy co maja 200 ha i tez obrobi to jedna osoba. ale takie spiewki mnie nie ruszaj bo sadze ze do piet mi nie dorastasz...

#3289 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę No i gdzie te dziewczyny?? Proponuje zmienić nazwę tego tematu na "mądrości życiowe tomaszpa1", bo obecna może zmylić wiele potencjalnych kandydatek :) .

#3290 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 21:17

Dziewczyna na gospodarkę karolu, a moze lepiej ,, opowiesci i filozofie damiana o UFO i handlu owoców w azerbejdzanie'' :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3291 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 21:33

Dziewczyna na gospodarkę

ale takie spiewki mnie nie ruszaj bo sadze ze do piet mi nie dorastasz...

Gratuluje.. Ty studiujesz? takie rzeczy to ja w podst słuchałem. Fajnie że masz to i tam, że planujesz dalej się rozwijać. Nie zapomnij tylko ze inni mieli taki start a inni taki i że Twój staruszek coś rozwinął a Ty kontynuujesz to. Przypuszczam że takim zachowaniem jak tu pokazujesz zę gówno byś osiągnął gdyby nie dobry star dzięki ojcu. Pozdr i trochę kultury

#3292 Share Maniaa

Maniaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę

No i gdzie te dziewczyny?? Proponuje zmienić nazwę tego tematu na "mądrości życiowe tomaszpa1", bo obecna może zmylić wiele potencjalnych kandydatek Dodany obrazek .

A dziewczyny pieką makowce, lepią pierogi i takie tam Dodany obrazek hehe

Edytowany przez Maniaa, 12 listopad 2012 - 20:59.

#3293 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę MarioCCH, tak studiuje a co ? hehe czemu to takie dla ciebie dziwne ? nie rozumiem?

#3294 Share klaudia110ha

klaudia110ha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Sport, Mężczyźni, Szkoła, Mechanizacja rolnictwa itp.

Napisany 22 grudzień 2011 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę Jest mało dziewczyn, bo co niektórzy odbiegają od tematu :)

#3295 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 22:03

Dziewczyna na gospodarkę pytam się bo Twój poziom wypowiedzi mnie przeraża. Pamiętaj szanuj ludzi to będziesz i Ty szanowany. Na moje to wyjazd do NL i przejmowanie rodzinnych interesów to żaden wyczyn :) ale jeszcze mamy na to czas aby samemu się wykazać:P no dobra bo ten temat jest inny i zaczynamy troszkę odbiegać. Tak jak słońce napisała dziewczyny teraz pewnie walczą w kuchni i nie ma komu tu pisać :P Ja mam pytanko troszkę inne co robić aby nie popaść w rutynę? Co robicie aby pogodzić czas jeśli chodzi o pracę i ukochaną?? Nie mówię tu tylko o gosp. tylko o tym jak ktoś pracuje po 12 godz albo ma swoje interesy??

#3296 Share klaudia110ha

klaudia110ha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Sport, Mężczyźni, Szkoła, Mechanizacja rolnictwa itp.

Napisany 22 grudzień 2011 - 22:17

Dziewczyna na gospodarkę Żeby wszystko pogodzić, jest ciężko. Ale są takie dni w roku, kiedy rodzina jest razem. Nadrabiane są te chwile, które w ciągu roku nie mogły trwać. I po to są np. święta :)

#3297 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę nom tylko jak to wytłumaczyć kobiecie że okres przed świętami to tylko praca i załatwianie spraw :P a nie zawsze jest możliwość spotkania bo kawałek drogi od siebie się mieszka :)

#3298 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę MarioCCH, kwestia kto jaka ma prace ja pracuje okresowo w gospodarstwie obrobie pole i zima wolna to sobie wtedy wegetuje albo odwiedzam rodzinke i siostre w Anglii :)

tomaszpa1, nie studiuje polonistyki a pisze szybko wiec zwracam uwagi ze nieraz zdanie nie jest składne.

#3299 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 22:41

Dziewczyna na gospodarkę no właśnie to jest coś co bym mógł robić a nie jak teraz praktycznie dwie firmy i robota po 10-12 godz aby mieć na jakieś zabaweczki :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3300 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 00:55

Dziewczyna na gospodarkę MarioCCH, kwestia co robisz i za ile bo praca pracy nie jest rowna... jezeli zarabiasz przykladowo po kilka ladnych tysciecy miesiecznie to gratuluje wytrwalosci starczy na zabawki i na prezenty dla kobiety:P