Polecane posty

Gość 30pawel   
Gość 30pawel

@Sean Nic mi do tego kogo broniliście i za co. Zauważ tylko w którym dniu napisałeś tego posta. Jeżeli takie rzeczy Cie bawią to mogę Ci tylko współczuć poczucia humoru.

Edytowano przez 30pawel
Błąd ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54

Uważaj bo zaraz dostaniesz bana za ortografie :P Humoru się pisze przez samo " H"

 

Edytowano przez poklm09
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1866

 kurcze, dajcie mi przytyć przy słodkościach :)

Ps, nie cytujcie już całego poprzedniego posta bo wiecie co :ph34r:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54
11 minut temu, Pigmei napisał:

Aga, temat i tak będzie żył swoim życiem a taki Patryk wcześniej czy później sam odejdzie z forum, z resztą nie on pierwszy i nie ostatni.

Jak tam świętowanie, ja już po obiedzie, zaraz zasiadam do kawy i wszelakich słodkości, łasuch jestem.  :$

Szkoda,że w tym temacie już nie jest tak swobodnie jak było :P

Świętowanie dobrze,śniadanko zjedzone, w kościele byliśmy,obiad wszamany, zaraz jedziemy na kawkę i resztę słodkości. Na słodkości to my też straszne łasuchy jesteśmy B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173
2 minuty temu, Pigmei napisał:

 kurcze, dajcie mi przytyć przy słodkościach :)

Ps, nie cytujcie już całego poprzedniego posta bo wiecie co :ph34r:

 

no jeśli szanowny Szymanox da ostrzeżenie to będzie klapa na całej linii, będziemy śledzic jak sie zachowa. nie pozwolimy sobie na takie traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1866

Mi żadne kalorie nie straszne, 6pak na brzuszku i tak nie zniknie :D a jak komuś  ma się co powiększyć to jedynie te "strategiczne"  miejsca.  ;)

Aga popraw tego swojego posta, usuń lub skróć cytowanie i to jak najszybciej.

 

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, 30pawel napisał:

@Sean Nic mi do tego kogo broniliście i za co. Zauważ tylko w którym dniu napisałeś tego posta. Jeżeli takie rzeczy Cie bawią to mogę Ci tylko współczuć poczucia chumoru.

No i co ciebie tak zbulwersowało człowieku, właśnie w takim dniu broniliśmy sprawiedliwej i dlatego użyłem takich sformułowań, nie ucz mnie co mam pisać i nie udawaj świętszego od Papierza,  bo tacy nie mają nic wspólnego z katolicyzmem, zapamiętaj to sobie.      :) 

Ps. zajrzyj do słownika jak chcesz czymś zabłysnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
13 minut temu, 30pawel napisał:

@Sean Nic mi do tego kogo broniliście i za co. Zauważ tylko w którym dniu napisałeś tego posta. Jeżeli takie rzeczy Cie bawią to mogę Ci tylko współczuć poczucia chumoru.

Nie wlas juz tak w tylek bo tam miejsca brak dla takich jak ty :D....kazdego bawi co innego i tobie nic do tego 

Edytowano przez marko-kolo
  • Haha 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
poklm09 Może nie. W aplikacji nie ma opcji edytuj wiec poszło. Trudno się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

no nie ma jak zacytujesz i kapniesz sie ze żle zrobiłeś ,nic nie można zmienic, edytować. To chyba specjalnie tak zrobione by modki miały punkt zaczepienia czyli ostrzeżenia i najlepsze jest to że nie ma tłumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chromek    303

Koledzy i koleżanki po co się kłócić i narażać na warny przez kilka osób które nie potrafią normalnie funkcjonować wśród forumowej społeczności. Takie jest życie i wszędzie się takie wku*wiające osobniki znajdą, trzeba z tym żyć w myśl zasady nie rusz g*wna niech nie śmierdzi ;) Spokojnych i zdrowych świąt.

Edytowano przez Chromek
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

no popieram Twoja wypowiedz Chromek tylko że nie można dać sobie w kasze dmuchać z byle powodu trzeba dochodzić swoich racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chromek    303

Ale trzeba też mierzyć siłę na zamiary ;) Wojna z moderacją to jak kopanie się z koniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
26 minut temu, 30pawel napisał:

poklm09 Może nie. W aplikacji nie ma opcji edytuj wiec poszło. Trudno się mówi.

Jest , zakualizuj sobie do nowej wersji .


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

i teraz mamy Szymanoxa w garści nie poinformował Nas użytkowników  o takiej możliwości jak napisał withanight, co my wrózki skąd mieliśmy to wiedzieć że tak można . Rządam anulowania ostrzeżenia bez podstawnego. Sam bym edytował tego posta cytowanego i nie było by sprawy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

@jacu no niestety , ale oni nie są od takich rzeczy :) sam się zdziwiłem , ze jest nowa wersja , sam szef mnie uświadomił , przy okazji kolejny raz wyśmiał xD 


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

 No pewnie że nie są bo po co maja informować jak  za takie cytowanie  łatwo dać kare na 6 miesięcy i jeszcze u szefuncia plusy lecą ale czyim kosztem Nas użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
54 minuty temu, Sean napisał:

No i co ciebie tak zbulwersowało człowieku, właśnie w takim dniu broniliśmy sprawiedliwej i dlatego użyłem takich sformułowań, nie ucz mnie co mam pisać i nie udawaj świętszego od Papierza,  bo tacy nie mają nic wspólnego z katolicyzmem, zapamiętaj to sobie.      :) 

Ps. zajrzyj do słownika jak chcesz czymś zabłysnąć.

Może jakieś punkty karne za obrazę uczuć religijnych :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Więcej POGODY przede wszystkim DUCHA

Niech smakuje Wam dziś RZEŻUCHA.

Zajączek robi sobie jaja w czas obdarowania......(banami)

Za to jutro jesteście do zlania!!!!!!!!!!

P.S. Z początku, około 3 lat temu dostałam 3 punkty ostrzeżeń (do tej pory są widoczne: '-3', inaczej zapomniałabym o nich już dawno),

 to cieszyłam się za nie  jak głupia za to, że moderator mnie zauważył Ojej :11_blush:...więc nawet podziękowałam :P

A Wy przejmujecie się jak dzieci :18_kissing_heart:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Sam nie jestem święty i w pewnych sprawach nie potrafię się  zachować . Ale dajmy już spokój z tym gniewem i punktami karnymi,   mamy Święta . Widzę że jest nas tu kilka osób co w taki dzień przebywają tu na AF zamiast przebywać  z rodziną przy stole . Jeśli ktoś poczuł się dotknięty lub się mylę  to przepraszam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

A ten dzien to niby jaki??? Wytłumaczysz?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Chodzi mi o Święta,  zmartwychwstanie Chrystusa,  chyba odróżnia się od zwykłej niedzieli . To tyczyło się i mnie , bo sam tu od rana przesiaduje. 

Withanight wiem że to nie wigilia , bo nie ma Mikołaja xD

Edytowano przez LuckyLuke12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Dorośli faceci (podobno) a zachowują się jak dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj