Polecane posty

marko-kolo    709

A to ty tak kapujesz ? Nie lepiej namalowac jaka zabawke i do sim-farmy wyslac ?:D

Skoro byla to akcja na forum publicznym to nie bardzo twoja sprawa ...trzeba bylo prywatnie zalatwiac 

Edytowano przez marko-kolo
  • Haha 4

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Jeżeli posty jak wyżej są kontrowersyjne w stosunku do mojej osoby, to też nie będę tego tolerować.

Yacenty bodajże albo ktoś inny mi mówił, że lepiej coś raportować niż wchodzić w bezsensowne spory. Każdy może raportować. :)

Gadałem z Zośka wczoraj i dziś,  i raczej ona anty jest nastawiona na Ansje.

Nie chce całych świąt spędzić na tym temacie, więc zakończy bezsensowne dywagacje. :)

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
11 minut temu, patryk546 napisał:

Witam.

Widzę, że dużo osób na mój temat zeszło, choć nie wiem za bardzo co było tego przyczyną.

Najlepiej jest oceniać, kogoś,  byle nie siebie, bo tak jest łatwiej, bo nie o nas, więc możemy gadać. 

Czy ktoś pamięta jeszcze, że są święta, lepiej może rodzina się zająć?

To co dotyczyło mnie o stokrotki to wyłącznie moja sprawa, poza tym to było rok temu, od tego czasu dużo się zmieniło, a chyba każdy w życiu ma różne chwile,  niezbyt krystaliczne, w sumie wyciąganie tego co było rok temu, a obecnie nie ma już tego miejsca jest "no sensem".

Ja jestem w związku i ona, zmienił się pogląd patrzenia na różne sprawy. 

Dziękuję dla @szymanoxa za zapanowanie nad porządkiem.

@jacu jak chcesz dziewczynę, to w bydg znam taka blondynkę, która jest z Brodnicy, bodajże 93r.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Twoja hipokryzja na tym poście sięgnęła właśnie szczytu mount everestu

 Ode mnie dla Ciebie na te święta - kij Ci w oko. 

  • Like 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
10 minut temu, patryk546 napisał:

Witam.

Widzę, że dużo osób na mój temat zeszło, choć nie wiem za bardzo co było tego przyczyną.

Najlepiej jest oceniać, kogoś,  byle nie siebie, bo tak jest łatwiej, bo nie o nas, więc możemy gadać. 

Czy ktoś pamięta jeszcze, że są święta, lepiej może rodzina się zająć?

To co dotyczyło mnie o stokrotki to wyłącznie moja sprawa, poza tym to było rok temu, od tego czasu dużo się zmieniło, a chyba każdy w życiu ma różne chwile,  niezbyt krystaliczne, w sumie wyciąganie tego co było rok temu, a obecnie nie ma już tego miejsca jest "no sensem".

Ja jestem w związku i ona, zmienił się pogląd patrzenia na różne sprawy. 

Dziękuję dla @szymanoxa za zapanowanie nad porządkiem.

@jacu jak chcesz dziewczynę, to w bydg znam taka blondynkę, która jest z Brodnicy, bodajże 93r.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Patryś porządek był w miarę ale jak twój ukochany modek zaczął robić porządki to zrobił się jeden wielki syf :|

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Raporuj patryk a i tak nie zmienisz niczego ....dales sie poznac i co ?  myslisz ze zmienisz to raportami ?

  • Like 2

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Moderator pracuje według swoich zasad, jeżeli ktoś ma ból tyłka, że dostał bana/procenty to już tylko do siebie musi mieć pretensje, mi powiedziano co robić w takich sytuacjach i robię, a jeśli ktoś uznaje to za kablowanie, to trudno. Każdy ma taką funkcję, jest dozwolona.

Lepsze to, niż wyzwiska i spory. :)

Jeden mod jest taki, drugi taki. To jego są czyny, to do niego miejcie pytania, ja nie mówię komu należą się procenty a komu ban. Daje temat jako raport on chodzi i daje temu, komu uznaje za stosowne.

 

 

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Powinienes sam dostac bana za prowokowanie do klotni ....bo nie widze sensu twoich wypowiedzi 

Przed nikim tu sie nie usprawiedliwjaj bo sam zapracowales swoim zachowaniem i tyle 

Nie pisz za duzo bo zaraz bedziesz usuwal :D

Powodzenia podpierdalaczu 

Edytowano przez marko-kolo
  • Like 2

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Jakbyś nie prowokowal takimi tekstami, byś nic nie dostal, ja nie narzucam tutaj tematu aby obgadywac kolezanki, a tym bardziej moja osobę. A takie obgadywanie publiczne nie będę pozwalał, na Pw pisz sobie co chcesz,  a Ty masz jeszcze pretensje? 

Sry, szkoda mi czasu. 

Wyciąganie czyis budów chyba nie jest sexy.

 

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Wiele by się chciało na temat tego gościa napisać , tylko po co ryja strzepic , skoro większość słów i tak by była wkropkowana przez cenzurę.  

Powiem tyle , żałosny jesteś i dziwię się , że miales tutpet tu w ogóle wchodzic i pisać te swoje dyrdymaly, jak to lubisz sobie raportować . W oczach większości obecnych jesteś po.... Jak to Marko kolo napisał , w oczach przyszłych , nikim innym nie będziesz , już ja tego dopilnuje.

3 minuty temu, patryk546 napisał:

Jakbyś nie prowokowal takimi tekstami, byś nic nie dostal, ja nie narzucone tutaj tematu aby obgadywac kolezanki, a tym bardziej moja osobę. A takie obgafywanie publiczne nie będę pozwalał, na Pw pisz sobie co chcesz,  a Ty masz jeszcze pretensje? 

Sry, szkoda mi czasu. 

Wyciąganie czyis budów chyba nie jest sexy.

 

Napisz to jeszcze raz , bo taki bełkot na studenta nie przystaje.

  • Like 1
  • Haha 2

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Tylko cytowac te zlote mysli bo zaraz znikna :D

 

  • Like 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1866

Patryk , nie odnajdujesz się na forum nie rozumiesz, że modów obowiązuje taryfikator regulamin i nic więcej swoich zasad nie ma prawa stosować, a to co kiedyś było publicznie oi otwarcie pisane na forum to nie tajemnica i nie masz się o co burzyć, no taka prawda

Wysyłasz bezpodstawne raporty, ładujesz modów w  kanał i jesteś z tego dumny?  To jest chore

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
2 minuty temu, marko-kolo napisał:

Tylko cytowac te zlote mysli bo zaraz znikna :D

 

Gorszy od niego nie będę , porobiłem screeny :) tak na wszelki wypadek.

  • Haha 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
24 minuty temu, patryk546 napisał:

Jakbyś nie prowokowal takimi tekstami, byś nic nie dostal, ja nie narzucone tutaj tematu aby obgadywac kolezanki, a tym bardziej moja osobę. A takie obgafywanie publiczne nie będę pozwalał, na Pw pisz sobie co chcesz,  a Ty masz jeszcze pretensje? 

Sry, szkoda mi czasu. 

Wyciąganie czyis budów chyba nie jest sexy.

 

Co belkoczesz czlowieku ? Zadnych punktow jak narazie nie dostalem ....

To ty piszesz na pw jakies pierdoly i przechwalki i blokujesz mozliwosc odpowiedzi ... Ja cos do ciebie pisze na pw ?czy ty do mnie smarku ?

 

Edytowano przez marko-kolo
  • Like 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173
2 godziny temu, patryk546 napisał:

Witam.

Widzę, że dużo osób na mój temat zeszło, choć nie wiem za bardzo co było tego przyczyną.

Najlepiej jest oceniać, kogoś,  byle nie siebie, bo tak jest łatwiej, bo nie o nas, więc możemy gadać. 

Czy ktoś pamięta jeszcze, że są święta, lepiej może rodzina się zająć?

To co dotyczyło mnie o stokrotki to wyłącznie moja sprawa, poza tym to było rok temu, od tego czasu dużo się zmieniło, a chyba każdy w życiu ma różne chwile,  niezbyt krystaliczne, w sumie wyciąganie tego co było rok temu, a obecnie nie ma już tego miejsca jest "no sensem".

Ja jestem w związku i ona, zmienił się pogląd patrzenia na różne sprawy. 

Dziękuję dla @szymanoxa za zapanowanie nad porządkiem.

@jacu jak chcesz dziewczynę, to w bydg znam taka blondynkę, która jest z Brodnicy, bodajże 93r.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Nie będe nic pisał w tym temacie bo czuje sie urażony przez Szymanoxa.jeżali mi anuluje to ostrzeżenie będzie spoko gość a jeśli nie znaczy że jest nadgorliwy, bo gadałem na priv z kilkoma użytkownikami to jest mnóstwo skarg na niego , nawet  na nie winnej Zosisamosi sie uczepił a ja nie moge o tej koleżance złego słowa powiedzieć, dziewczyny chciały by tutaj z nami popisac ale nie bo modki  muszą jątrzyć temat. Pozdrawiam wszystkich oprócz moderatorów.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

k**wa ale syf. Patryk i po co to było??? Pamiętaj dzieciaku, że nie wszystko co tutaj napisaliśmy tyczyło się właśnie Twojej osoby. Zapytałam o tą sprawę bo chciałam skumać w końcu o czym ciągle piszesz, że wyciągnąłeś wnioski z błędów, że kogoś tam skrzywdzileś, że sie zmieniłeś itd. Forum nie jest moim życiem nie śledzę wszystkiego co się tutaj dzieje. Lubię Cie i to bardzo. Życzę Ci naprawdę jak najlepiej i mam nadzieję że wyciągniesz wreszcie wnioski. :) 

11 minut temu, jacu napisał:

Nie będe nic pisał w tym temacie bo czuje sie urażony przez Szymanoxa.jeżali mi anuluje to ostrzeżenie będzie spoko gość a jeśli nie znaczy że jest nadgorliwy, bo gadałem na priv z kilkoma użytkownikami to jest mnóstwo skarg na niego , nawet  na nie winnej Zosisamosi sie uczepił a ja nie moge o tej koleżance złego słowa powiedzieć, dziewczyny chciały by tutaj z nami popisac ale nie bo modki  muszą jątrzyć temat. Pozdrawiam wszystkich oprócz moderatorów.

Niech się czepia, nawet mi to na rękę, dłuższa przerwa może mnie wyleczy wreszcie z pewnej przypadłości, którą nazywam uzależnieniem od AF, hehe wyśle mnie może na przymusowy detoks. :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54

Te Patryk od Zośki to Ty się odp**..nie zgrywaj takiego chojraka bo miękka f*ja z Ciebie, już nie pamiętasz jak do mnie wypisywałeś PW z jakimiś tekstami,którymi mam komentować pod zdjęciami i postami żeby zabłysnąć w oczach  koleżanki ?

Kapuj na wszystkich tak dalej, to Ciebie zjedzą szybciej niż myślisz

G*wno się zrobiło z tematu.

Pozdro Aga_Foto.

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Popite otpowiednim plynem musi smakowac :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, 30pawel napisał:

@jacu Kulturalne pisanie nie polega na porownywaniu kogoś do Piłata i Barabasza i temu przyklaskiwanie. Dla mnie to jest chore, tym bardziej w Wielki Piątek, także czasami trzeba kierować się jakimiś zasadami jak na katolika przystało(o ile nim się jest) i powstrzymać się od niepotrzebnych komentarzy bo bez nich można normalnie dyskutować, Zastanówcie się co i w jaki dzień piszecie. Troche pokory nikomu nie zaszkodzi.

Ale z ciebie jest dupowłaz, chcesz odwrócić kota ogonem, tylko że nawet tego nie umiesz zrobić. Stanęliśmy w obronie kogoś kto nie zasłużył sobie na potraktowanie na równi z zaczepiającą a tobie nic do tego!!!!!!!

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

No co Ty na sucho daleko nie ujedziesz :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1866

Aga, temat i tak będzie żył swoim życiem a taki Patryk wcześniej czy później sam odejdzie z forum, z resztą nie on pierwszy i nie ostatni.

Jak tam świętowanie, ja już po obiedzie, zaraz zasiadam do kawy i wszelakich słodkości, łasuch jestem.  :$

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230
28 minut temu, poklm09 napisał:

Te Patryk od Zośki to Ty się odp**..nie zgrywaj takiego chojraka bo miękka f*ja z Ciebie, już nie pamiętasz jak do mnie wypisywałeś PW z jakimiś tekstami,którymi mam komentować pod zdjęciami i postami żeby zabłysnąć w oczach  koleżanki ?

Kapuj na wszystkich tak dalej, to Ciebie zjedzą szybciej niż myślisz

G*wno się zrobiło z tematu.

Pozdro Aga_Foto.

On niech się delikatnie powiem odp.... li kobietki od was wszystkich raz na zawsze. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj