Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#32881 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 22 luty 2016 - 23:22

Dziewczyna na gospodarkę Bo ja wiem... Na pewno nie tylko. Każdy normalny facet ma chyba taki okres w życiu gdzie pewne rzeczy na jakiś czas są priorytetem ;) lecz mało który nie zmienia z czasem tych priorytetów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:13
  •  

#32882 Share bamberszol

bamberszol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 23 luty 2016 - 10:32

Dziewczyna na gospodarkę hej jakis czas temu pisalem na AF ze mam dziewczyne ktora nie jest zwolenniczka gospodarstwa a tym bardziej inwestowania w budynki ziemie i maszyny. nawet stwierdzila ze lepiej sprzedac z 10 hektarow skora maja taka cene teraz bo niedlugo napewno potanieja i wybudowac domek w miescie a ja bym sobie na gospodarstwo dojezdzal 25 km. Rozstalem sie z nia po 2 latach. po dwoch miesiacu juz byla z innym a po 3 juz z nim w ciazy jest. I jak sadzicie dobra to kobieta byla?
dodam ze jej facet jest kierownikiem w firmie logostycznej. ma swoj domek a nie hektary i robote i nie to co ja ze z rodzicami pod jednym dachem.

#32883 Share kombi82

kombi82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 23 luty 2016 - 10:56

Dziewczyna na gospodarkę

jednym słowem miałeś szczescie że ze sie z nia rozstałeś bo jak by jej plan wyszedł to mógłbys wychowywac nie swoje dzieci bo gdyby jej na tobie zależało to nigdy by tak nie powiedziała i była by przy tobie bez wzgledu na wszystko a tak to złapała na dziecko jelenia z grubym portfelem 

wiem że po rozstaniu nie jest wesoło jak ci zalezało ale kiedys dasz na msze ze nie wpadłeś w bagno

Edytowany przez kombi82, 23 luty 2016 - 10:58.

#32884 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 23 luty 2016 - 11:44

Dziewczyna na gospodarkę Bo to zła kobieta była. ...

#32885 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 23 luty 2016 - 12:20

Dziewczyna na gospodarkę

ja bym na nią strzelił focha ..tego kwiatu to pół światu a trzy czwarte nic nie warte o 

#32886 Share Bin_Laden

Bin_Laden

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisany 23 luty 2016 - 12:23

Dziewczyna na gospodarkę

brawo TY

#32887 Share _aisak_

_aisak_

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Barclays PL

Napisany 23 luty 2016 - 13:24

Dziewczyna na gospodarkę

Cześć Wam.

Jestem Kasia i też się wypowiem na temat szukania dziewczyny na gospodarstwo. Jestem ze wsi, więc wiem jak to wygląda od kuchni. Moje zdanie jest takie, że wyrwać dziewczynę z dużego miasta na wieś to graniczy z cudem, a jeżeli komuś się to uda, to nie wiem czy ona odnajdzie się na tej wsi. Studiuję teraz w dużym mieście i wiem jakie pojęcie o życiu mają dziewczyny ze wsi, a z miasta.
Osobiście bardzo lubię życie na wsi, prace w gospodarstwie, a życie w mieście nie bardzo mi się podoba, zawsze z chęcią wracam na weekend do domu. 
Mam jeszcze radę dla Panów szukających dziewczyny do życia na wsi, szukajcie dziewczyny ze wsi, ewentualnie z małego miasteczka. Wydaje mi się, że takie związki mają większą szanse powodzenia i dogadania między sobą.

Edytowany przez _aisak_, 23 luty 2016 - 14:28.

#32888 Share Bin_Laden

Bin_Laden

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisany 23 luty 2016 - 14:03

Dziewczyna na gospodarkę

trzeba po prostu pytać a nie czaić się z kwiatami.

#32889 Share wielkopolskibamber

wielkopolskibamber

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 23 luty 2016 - 14:08

Dziewczyna na gospodarkę

Tak, racja najpierw trzeba się zapytać czy przyjdzie na wieś, dopiero później jak ma na imię? :)

#32890 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 23 luty 2016 - 16:19

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba po prostu szukać do skutku (albo odpuścić sobie) ale nie przykuwać się do pierwszej lepszej która się nawinie. Sam teraz zapisałem się na tzw. szybkie randki za 2.5 tygodnia. Sukcesów nie spodziewam się ale przynajmniej jakaś rozrywka i nowe doświadczenie, bo tego jeszcze w większej okolicy nie było a przy okazji można parę nowych osób poznać. Kolega też idzie to będzie raźniej i weselej ;)

Edytowany przez daremw, 23 luty 2016 - 16:23.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32891 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 23 luty 2016 - 16:27

Dziewczyna na gospodarkę

najlepiej najpierw powiedzieć że codziennie będzie doić 100 krów,a potem powiedzieć że się zartowało że tylko roślina i ona ze szcześcia jakie ją spotkało że nie będzie musiała tyrać od rana do nocy to od razu przyjdzie na wieś,albo powiedzieć że się ma traktor i nie będzie musiała ciągac pługa bo jednak sporo dziewczyn nie zdaje sobie z tego sprawy że na wsi rekami już się nie robi tylę co kiedyś tylko trzeba pracować głową bo z pracy rąk już się na wsi nie dorobisz oprócz garba

#32892 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 23 luty 2016 - 17:24

Dziewczyna na gospodarkę

Nie każda dziewczyna, która jest wykształcona, ma prace i perspektywy pochodzi z miasta. Trafiają się tez takie ze wsi a nawet z gospodarstwa! Takie, które nie maja nic przeciwko życiu na gospodarstwie, ba nawet nie wyobrażają sobie by ich mąż mógł zajmować się czymś innym. I życzę Wam żebyście takie znaleźli :)

#32893 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 23 luty 2016 - 17:29

Dziewczyna na gospodarkę

piękny miałem sen

#32894 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 23 luty 2016 - 17:31

Dziewczyna na gospodarkę

Chcecie aby dziewczyna z dużego miasta, wykształcona, mająca dobrą pracę i znajomych w ów mieście rzuciła to wszystko aby zamieszkać 100km dalej, w małej wsi i bez perspektyw na dobrą pracę w okolicy aby tylko wspierać w karierze swojego męża rolnika? Gdzie wy żyjecie?

A może to wy zrezygnujcie z gospodarstwo i przeprowadźcie się do dziewczyny i pomagajcie w jej karierze w mieście? Pracę nietrudno jest teraz znaleźć.

Edytowany przez Krassus, 23 luty 2016 - 17:32.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#32895 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 23 luty 2016 - 17:33

Dziewczyna na gospodarkę

w pięknym świecie baśni gdzie wszystko jest możliwe,może jedna na sto by tak zrobiła chodz wątpię 

#32896 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 23 luty 2016 - 17:44

Dziewczyna na gospodarkę

Dlatego mówię, że trzeba szukać na wsi. To nie jest takie trudne jak Wam się wydaje :) A z gospodarstwa można dojeżdżać do pracy nawet 50 km, wiem to z autopsji :) Jeśli chce się z kimś być, można iść na różne kompromisy,

#32897 Share wielkopolskibamber

wielkopolskibamber

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 23 luty 2016 - 18:50

Dziewczyna na gospodarkę

A gdzie tu szukać wszystkie dziewczyny w domach siedzą, na imprezy nie chodzą na zabawy pod remizą też nie bo to "wiocha" :) a dożynki dopiero w sierpniu

#32898 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 23 luty 2016 - 18:54

Dziewczyna na gospodarkę Ja jak wspomniałem wyżej wybieram się na szybkie randki- znane z amerykańskich filmów, szukaj sposobu może coś trafisz :)
A tak wogóle to miał ktoś styczność z tymi szybkimi randkami? Jeśli tak to jakie wrażenia?
Bo skuteczność to pewnie znikoma ale czego nie robi się dla zabawy :)

Edytowany przez daremw, 23 luty 2016 - 18:56.

#32899 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 23 luty 2016 - 19:04

Dziewczyna na gospodarkę

ja tam wolę się wybrać pod gs

Cześć Wam.

Jestem Kasia i też się wypowiem na temat szukania dziewczyny na gospodarstwo. Jestem ze wsi, więc wiem jak to wygląda od kuchni. Moje zdanie jest takie, że wyrwać dziewczynę z dużego miasta na wieś to graniczy z cudem, a jeżeli komuś się to uda, to nie wiem czy ona odnajdzie się na tej wsi. Studiuję teraz w dużym mieście i wiem jakie pojęcie o życiu mają dziewczyny ze wsi, a z miasta.
Osobiście bardzo lubię życie na wsi, prace w gospodarstwie, a życie w mieście nie bardzo mi się podoba, zawsze z chęcią wracam na weekend do domu. 
Mam jeszcze radę dla Panów szukających dziewczyny do życia na wsi, szukajcie dziewczyny ze wsi, ewentualnie z małego miasteczka. Wydaje mi się, że takie związki mają większą szanse powodzenia i dogadania między sobą.

szukasz księcia z bajki ??możesz już zakończyć poszukiwania właśnie mnie znalazłaś

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32900 Share Renegat007

Renegat007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 23 luty 2016 - 19:14

Dziewczyna na gospodarkę

hej jakis czas temu pisalem na AF ze mam dziewczyne ktora nie jest zwolenniczka gospodarstwa a tym bardziej inwestowania w budynki ziemie i maszyny. nawet stwierdzila ze lepiej sprzedac z 10 hektarow skora maja taka cene teraz bo niedlugo napewno potanieja i wybudowac domek w miescie a ja bym sobie na gospodarstwo dojezdzal 25 km. Rozstalem sie z nia po 2 latach. po dwoch miesiacu juz byla z innym a po 3 juz z nim w ciazy jest. I jak sadzicie dobra to kobieta byla?
dodam ze jej facet jest kierownikiem w firmie logostycznej. ma swoj domek a nie hektary i robote i nie to co ja ze z rodzicami pod jednym dachem.

Nie łam się chłopie. Znajdziesz sobie lepszą i będziesz się jeszcze cieszył że tak wyszło jak wyszło.