Polecane posty

Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
9 minut temu, withanight napisał:

 

Ciebie Zośka też łatwo sprowokować :)

Raz się zdarzyło, a Ty ciągle wypominasz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Nom , Tylko jak ty będziesz chodził ze śladami po batogu ?:D Ty chyba trochę masochista , skoro tak do przemocy podchodzisz .:ph34r:

wiesz już  tu naprawdę nie wiem może to ja katem jestem  , a może ty wiesz coś o tym ?  ....przeczytaj co klient napisał ....stwierdził ze jak ktoś ma bat w reku bo on widział na zdjęciu  to bije zwierzęta 

chyba coś nie teges bo tego bata można rożnie używać ? ;)....wiec takie oceny po fotce to chyba raczej szukanie problemu na siłę 

zresztą chwile przed pisał żeby nie oceniać jak się kogoś nie zna a już zdążył    napisać   coś o psychicznych schorzeniach ....trudno dyskutować z człowiekiem który pieprzy jak potłuczony   zaprzeczając sobie w jednej wypowiedzi 

widzę że nie wyłapałeś ....wiec pozwoliłem sobie rozjaśnić ci umysł  bo widzę że znowu szukasz zaczepki 

koni nie mam a do byka ostatnio podchodziliśmy we czterech ze środkiem uspokajającym ...mało brakło a został by zastrzelony i zutylizowany 

wiec naprawdę różnie bywa ;)

 

 

jeśli chodzi o kobiety to największym wrogiem kobiety jest druga kobieta :D....i na to nie poradzimy ;)

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Baba na forum dziwaczny to zaraz po banie i spokój i porządek albo wynocha do grządek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54

Za pośrednictwem konta mojego męża chciałabym złożyć Wam życzenia: 

Pięknych pisanek, na stole pyszności, mokrego Dyngusa i wspaniałych gości, oby czas był to udany, uroczy, życzę cudownych Świąt Wielkiej Nocy

Aga_Foto wraz z mężem :10_wink:

 

Ps. Tak potwierdzam info : zostałam zablokowana do 27 kwietnia, za liczne skargi użytkowników i prowokowanie do kłótni.

Miło,że się za mną wstawiacie. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.

Nie dopuściłam bo nie pozwolę sobie na wyzywanie mnie,obrażanie oraz wyzywanie przez Ansje w wiadomościach mojego męża...przeginka,sorry ale to już przechodzi ludzkie pojęcie,tym bardziej że ani razu nikt z nas jej nie obraził. Cztery razy na forum grzecznie prosiłam,aby zostawiła mnie w spokoju.

Edytowano przez poklm09
  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymcio    12

To jak ktos jej napisal w tym ja ze czasami trzeba uzyc sily to mogla sie nie spierac ze tak nie jest a nje glupio brnac w swoje .. Smieszny jestes, jedzie konno trzyma bat i pewnie dla ozdoby, hahaha. Poczytaj najpierw co pissla a potrm sie wypowiadaj. Nagle jak to nspisalem to uciekła spod zdjecia. Niektorzy nsprawde nie umieja sie przyznac do bledu. Poza tym napisala tam do kogos "widac ze nie znasz sie na koniach" - bardzo chsmska uwaga... 

Widze  marko-kolo tego samego typu jestes. Bronisz kogos chociaz nie poeinienes bo zle zrobila... Czlowieka by zabila a ten dalej by bronil ..jestes strasznie stronniczy. 

Co do ansji troche ja znam wiec zamilcz jak nie wiesz, znowu sie wypowiadasz a gowno wiesz ...

Edytowano przez Tymcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Czy aby ani razu? 

A co do tego czy tam znamy czy nie może lepiej jak się dziewczyny zajmą czym przyjemniejszym niż sobie nawzajem naublizać 

Więcej tu takich pewno by poszukal pokrzywdzonych przez los co to aż skrzynki przepełnione od wiadomości 

Edytowano przez Roman4321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@marko-kolo , we czterech do byka , to tak jak w tym kawale o policjantach i wkręcaniu żarówki xD . Który miał strzykawkę , w ilu naciskaliście na nią byka ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
3 godziny temu, ZosiaSamosia napisał:

Raz się zdarzyło, a Ty ciągle wypominasz.:P

Zośka no przecież nie wypominam :) ale cały czas mam to przed oczami xD


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

Zapraszamy stokrotke na dyskusje skoro nam sie dziewczyny wykryszuły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, poklm09 napisał:

ansja dostanie jeszcze raz bana albo ja wywala za to co mi na priv napisało o mnie :)

najlepsze jest to ze aga zgłosiła ansje ze ja obraza i nagle dostała bana ze to ze zaczepia ansje

Aga ma bana na miesiac

To teraz dołącz do tej konwersacji PW tego samego moda który zbanował Agę żeby zobaczył jak Ansja się zachowuje, i zobaczymy czy też będzie taki skory by ją usadzić.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
2 godziny temu, Tymcio napisał:

To jak ktos jej napisal w tym ja ze czasami trzeba uzyc sily to mogla sie nie spierac ze tak nie jest a nje glupio brnac w swoje .. Smieszny jestes, jedzie konno trzyma bat i pewnie dla ozdoby, hahaha. Poczytaj najpierw co pissla a potrm sie wypowiadaj. Nagle jak to nspisalem to uciekła spod zdjecia. Niektorzy nsprawde nie umieja sie przyznac do bledu. Poza tym napisala tam do kogos "widac ze nie znasz sie na koniach" - bardzo chsmska uwaga... 

Widze  marko-kolo tego samego typu jestes. Bronisz kogos chociaz nie poeinienes bo zle zrobila... Czlowieka by zabila a ten dalej by bronil ..jestes strasznie stronniczy. 

Co do ansji troche ja znam wiec zamilcz jak nie wiesz, znowu sie wypowiadasz a gowno wiesz ...

Troche Ansje znasz? a piszesz jak ona ,czyżby multi-konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
2 godziny temu, Tymcio napisał:

 

Co do ansji troche ja znam wiec zamilcz jak nie wiesz, znowu sie wypowiadasz a gowno wiesz ...

znaczy co jesteś  psychiatrą ze sobie pozwalasz na takie oceny ...najpierw naucz się sklejać jakoś myśli a nie piszesz  bełkotem  smarkaczu jeden 

tu jest grupa osób która się zna od kilku lat na tym forum i ciebie to nie kojarzę 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka120    342
24 minuty temu, Tomasz78 napisał:

Troche Ansje znasz? a piszesz jak ona ,czyżby multi-konto?

To możliwe, że mają multikonta - ktoś już o tym pisał..

Edytowano przez stokrotka120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54
33 minuty temu, Sean napisał:

To teraz dołącz do tej konwersacji PW tego samego moda który zbanował Agę żeby zobaczył jak Ansja się zachowuje, i zobaczymy czy też będzie taki skory by ją usadzić.

Napisalem to do niego to dostalem taka odpowiedz ze ma to w nosie co piszemy i go to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale sie kryminał zrobił z tematu .o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zetorki jak tam czepianie firanek ?   :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 olać to ...30 dni szybko minie  :D...u mnie zona zawsze zadowolona była;)

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Cytat

Napisalem to do niego to dostalem taka odpowiedz ze ma to w nosie co piszemy i go to nie interesuje

To niech ruszy swoją d*pę i raczy przeczytać  cały wątek kto kogo prowokuje, bo taka sprawiedliwość w jego wykonaniu to o kant d*py rozbić.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54
1 minutę temu, Sean napisał:

To niech ruszy swoją d*pę i raczy przeczytać  cały wątek kto kogo prowokuje, bo taka sprawiedliwość w jego wykonaniu to o kant d*py rozbić.

Zgadzam sie z toba byda go atakowol zeby cos z tym faktem zrobil

Edytowano przez poklm09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj Meg , sie już nie czepiaj . B| Całe karnisze czepiałem , bo malowanie było ,:D

A u Ciebie koszyczek na jutro gotowy ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, poklm09 napisał:

Zgadzam sie z toba byda go atakowol zeby cos z tym faktem zeobil

Zgłoś to innemu modowi, bo ten to już widać że tylko z nazwy jest modem.

 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zuch z Ciebie Zetorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54
2 minuty temu, Sean napisał:

Zgłoś to innemu modowi, bo ten to już widać że tylko z nazwy jest modem.

To do ktorego najlepiej napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bravo ja ! Nikt mnie nie chwali , to pochwalę się sam . xD

@Meg5  , gotowa już do świętowania ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

ja tez umiem firanki czepiać i równo na zakładkę bez tasiemki, nawet potrafie kupić na wymiar żadna filozofia z tym:D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj