Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34915 odpowiedzi na ten temat

#32701 Share przezuwaczka

przezuwaczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:Produkcja mleka, cukiernictwo artystyczne

Napisany 08 luty 2016 - 23:02

Dziewczyna na gospodarkę Tak wracając do tematu, to myślę, że dziewczyny boją się, że na gospodarce będą odcięte od świata. Dla mnie najgorsze były pierwsze dwa lata. Przyszłam z miasta, na niczym się nie znałam i bałam się sama jeżdzić gdziekolwiek. Minęło 10 lat i teraz kocham moje krowy równie mocno jak męża:) Trzeba trochę elastyczności i napewno się uda. Mój mąż nie myślał, że ja będę z nim pracować. Miałam dojeżdżać do pracy i to też musicie brać pod uwagę. Mnie w domu zatrzymały dzieci, ale dzisiejsza dziewczyna nie zgodzi się na zajmowanie domem i dziećmi. Będzie chciała spełniać swoje marzenia i ambicje. Nam się udało znależć satysfakcję obojgu na gospodarce, ale są też inne, dające więcej możliwości rozwiązania. Oby się nie tłamsić i wspierać nawzajem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:21
  •  

#32702 Share Fox84

Fox84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:filozofia, historia, ciekawostki naukowe, gotowanie i oczywiście hodowla świnek

Napisany 08 luty 2016 - 23:04

Dziewczyna na gospodarkę Takie czasy że jeśli chcesz się z kimś naprawdę związać to weź kredyt długoterminowy
Tutaj nawet rozwód może nie pomodz a o unieważnieniu ani mowy nie ma

Lukas do kogo pijesz?

#32703 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 08 luty 2016 - 23:05

Dziewczyna na gospodarkę

Skoro jesteśmy przy tak gorącym temacie zadajcie sobie dwa pytania:

- wierzysz w Boga?

- a w kościół?

Jak dla mnie to są dwie odrębne sprawy.

Wiara jest przecież istotą niematerialną...

A kościół powstały w  pewnych interesownych celach wieki wieków.....to twór materialny.

Filozofii do tego nie trzeba tylko logiki.

^^

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#32704 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 08 luty 2016 - 23:08

Dziewczyna na gospodarkę

Tak wracając do tematu, to myślę, że dziewczyny boją się, że na gospodarce będą odcięte od świata. Dla mnie najgorsze były pierwsze dwa lata. Przyszłam z miasta, na niczym się nie znałam i bałam się sama jeżdzić gdziekolwiek. Minęło 10 lat i teraz kocham moje krowy równie mocno jak męża:) Trzeba trochę elastyczności i napewno się uda. Mój mąż nie myślał, że ja będę z nim pracować. Miałam dojeżdżać do pracy i to też musicie brać pod uwagę. Mnie w domu zatrzymały dzieci, ale dzisiejsza dziewczyna nie zgodzi się na zajmowanie domem i dziećmi. Będzie chciała spełniać swoje marzenia i ambicje. Nam się udało znależć satysfakcję obojgu na gospodarce, ale są też inne, dające więcej możliwości rozwiązania. Oby się nie tłamsić i wspierać nawzajem.

Moim marzeniem jest gospodarka i jak to przyszły teść mów ku...skie Ogony. Wychowałam się na wsi i na wsi chce się zestarzeć kochającą rodziną.

#32705 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 08 luty 2016 - 23:09

Dziewczyna na gospodarkę

Tak wracając do tematu, to myślę, że dziewczyny boją się, że na gospodarce będą odcięte od świata. Dla mnie najgorsze były pierwsze dwa lata. Przyszłam z miasta, na niczym się nie znałam i bałam się sama jeżdzić gdziekolwiek. Minęło 10 lat i teraz kocham moje krowy równie mocno jak męża:) Trzeba trochę elastyczności i napewno się uda. Mój mąż nie myślał, że ja będę z nim pracować. Miałam dojeżdżać do pracy i to też musicie brać pod uwagę. Mnie w domu zatrzymały dzieci, ale dzisiejsza dziewczyna nie zgodzi się na zajmowanie domem i dziećmi. Będzie chciała spełniać swoje marzenia i ambicje. Nam się udało znależć satysfakcję obojgu na gospodarce, ale są też inne, dające więcej możliwości rozwiązania. Oby się nie tłamsić i wspierać nawzajem.

Moja mama ogląda tekenowele "słoiki" i stwierdziła, że teraz dziewczyny ze wsi są nic nie warte :D

#32706 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2252 postów

Napisany 08 luty 2016 - 23:10

Dziewczyna na gospodarkę

Kolega z technikum też sobie wziął panne z bloku. Z początku coś tam pracowała ale potem jedno, drugie, trzecie dziecko.... po 10 latach wchodze na strone gminy a tam hasło budżet obywatelski.... własnie ona zgłosiła 3 projekty... coś dla wiejskiej rekreacji....

O tym że po oborze lata jak inne po markecie to nie wspomne.... łykneła to i wyglądają na szcześcliwych ;)

#32707 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 08 luty 2016 - 23:16

Dziewczyna na gospodarkę Artur i Twoja mama ma racje bo
ponad połowa dziewczyn ze wsi to leniwe krowy które chcą do miasta się wyrwać bo pragną życia w luksusie i bez takiej czasami bardzo ciężkiej pracy jak na wsi. I myślą ze jak dwa dni są w mieście to juz wielkie miastowe i co to nie one...

#32708 Share przezuwaczka

przezuwaczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 08 luty 2016 - 23:17

Dziewczyna na gospodarkę Mnie mój mąż "zdobył" otwartością umysłu i pragnieniem zdobywania wiedzy. Tak jak musiałam zostawić swoje życie w stolicy, on musiał przyjąć w swoim życiu prawdziwe rewolucje. Wyobrażcie sobie jego minę, gdy spec od żywienia bydła zjechał wszystko co robił. Zacisnął zęby i po 3 latach ma wzorową hodowlę z wydajnością o 3 tys. litrów większą i co najważniejsze satysfakcją. Ja go tylko na ziemie sprowadzam, żeby na tym nie spoczywać i uczyć się dalej.

#32709 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 08 luty 2016 - 23:20

Dziewczyna na gospodarkę

Znów próbujesz zwrócić na siebie uwagę? albo pisz w temacie albo nie pisz wcale. pozdrawiam

I ty mi będziesz mówił co mam robić.....???

#32710 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 08 luty 2016 - 23:21

Dziewczyna na gospodarkę

Proponuję walkę na gołe klaty żeby wyłonić zwycięzcę potyczki słownej. 

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32711 Share przezuwaczka

przezuwaczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 08 luty 2016 - 23:27

Dziewczyna na gospodarkę Moja mama uważa się za damę z miasta, a ze wsi pochodzi, więc jest dużo prawdy o laskach ze wsi. Chcą odpicowane chodzić i boją się smrodu, więc może bierzcie się panowie za miastowe dziewczyny i nauczcie czerpać satysfakcję z życia na wsi:)

#32712 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 08 luty 2016 - 23:28

Dziewczyna na gospodarkę Jak gołe klaty to i kisiel ale Ty musisz tą walke zacząć :-D :-D :-D

#32713 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 08 luty 2016 - 23:30

Dziewczyna na gospodarkę

Jak gołe klaty to i kisiel ale Ty musisz tą walke zacząć :-D :-D :-D

Nie piszcie nie w temacie...uchu,ha

#32714 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 08 luty 2016 - 23:31

Dziewczyna na gospodarkę

w budyniu bo to wiejskie forum :P a mleko musi iść

#32715 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 08 luty 2016 - 23:32

Dziewczyna na gospodarkę

To jaki kto ma charakter zależy od wychowania, to się wynosi z domu a nie z miejscowości.

Ja? Ja to chętnie obejrzę dwie ładne blondynki w takiej walce a nie siebie.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#32716 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 08 luty 2016 - 23:33

Dziewczyna na gospodarkę No dobrze to będzie budyń :-P. Ale na mleku z byka :-D :-D :-D

#32717 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 08 luty 2016 - 23:34

Dziewczyna na gospodarkę

Moja mama uważa się za damę z miasta, a ze wsi pochodzi, więc jest dużo prawdy o laskach ze wsi. Chcą odpicowane chodzić i boją się smrodu, więc może bierzcie się panowie za miastowe dziewczyny i nauczcie czerpać satysfakcję z życia na wsi:)

to ja jutro na stolice uderzam, i biore pierwszą lepszą która wie jak byki karmić :P

#32718 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2252 postów

Napisany 08 luty 2016 - 23:35

Dziewczyna na gospodarkę

Moja mama uważa się za damę z miasta, a ze wsi pochodzi, więc jest dużo prawdy o laskach ze wsi. Chcą odpicowane chodzić i boją się smrodu, więc może bierzcie się panowie za miastowe dziewczyny i nauczcie czerpać satysfakcję z życia na wsi:)

U nas nowobogaccy sie budują w zastraszającym tempie... no i smierdzi im naraz... Dlaczego naszej miastowej dziewczynie miałby nie śmierdzieć?

Nie no... może i być miastowa ale musi mieć chęci żeby sie trochu dostosować bo ja napewno za nią po hgaleriach latał nie bede... zresztą przerabiałem to pewnego czasu w stolycy z panną która po 10 latach chyba zapomniała że pochodzi ze wsi zabitej dechami

Edytowany przez lukbold, 08 luty 2016 - 23:36.

#32719 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 08 luty 2016 - 23:36

Dziewczyna na gospodarkę

No dobrze to będzie budyń :-P. Ale na mleku z byka :-D :-D :-D

jak udoisz to może być :P  :lol:  :lol:  :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32720 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 08 luty 2016 - 23:37

Dziewczyna na gospodarkę

jak udoisz to może być :P :lol: :lol: :lol:

A co to ja byka nie wydoje :-D :-D :-D :-D :-D :-D nie jednego bym dała rade :-P