Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34860 odpowiedzi na ten temat

#3221 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 16 grudzień 2011 - 12:43

Dziewczyna na gospodarkę @tomaszpa1-wyjdzie,nie wyjdzie-ale dwa tygodnie z kobietą,i chata tylko dla was-fajnie :D
no sex bielizna mile widziana-tylko nie za bardzo szyta-przecież trzeba zrywać :lol: :lol: :lol:
ciężkie tygodnie przed tobą-jakbyś nie dawał rady daj znać-pomożemy :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:38
  •  

#3222 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 16 grudzień 2011 - 12:48

Dziewczyna na gospodarkę wiesmag , hehe ok dzieki za pomoc ale mam nadzieje ze dam rade :)... no juz kiedys tez byla taka sytuacja rok temu ;D, historia lubi sie powtarzac:)... pewnie ten czas miło spedzimy:)

#3223 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1064 postów

Napisany 16 grudzień 2011 - 18:55

Dziewczyna na gospodarkę

StasiekS za to że przyrzekniesz miłość swojej dziewczynie na plaży, w lesie czy w szczerym polu, a nie w kościółku na smażenie w piekle skarzą cię sukienkowi a nie Bóg oczywiście pod warunkiem że dotrzymasz składanych obietnic. Mamy całą masę regułek w naszej religii typu przykazań kościelnych, grzechów głównych, prawd wiary itd. itp. tylko co z tego jak większość ich i tak nie przestrzega a najlepsze jest to że nie przestrzegają ich sami nauczyciele (księża) na kazaniu będzie Ci opowiadał o życiu w ubóstwie, a na plebani 100m. dalej stoi nowe Audi. Jestem wierzący ale kieruje się jedną regułką NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE mi to wystarcza i życzę innym często tym bogobojnym by też się tym kierowali a być może świat stanie się troszeczkę lepszy.

Jacy księża są? Tacy jak wszyscy ludzie, każdy ma prawo upadać, a to ze ma samochód lepszy od ciebie to jeszcze nie jest najgorsza rzeczą jakich się dopuszczają. Ale jest wielu wspaniałych księży, wczoraj widziałem ja ks. pomykał golfem II. Ja patrze na nich przez pryzmat przewodników duchowych, mówią mi co mam robić żebym był lepszy, a czym jeżdżą to już mnie nie obchodzi. Trzeba zacząć od siebie. "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"

tomaszpa1 posłuchaj tego, nie zniechęcaj się że to ks. mówi wyobraź sobie ze to psycholog, na prawdę gościu zna się na rzeczy

Edytowany przez Pajej, 16 grudzień 2011 - 18:54.

Rolnik z powołania :-)

#3224 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 16 grudzień 2011 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"-no ja już taką dużą procę buduję,bo kamień musi być taki,żeby go przykrył :lol: :lol: :lol:

#3225 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 grudzień 2011 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę Tylko czy to nie zajeżdża hipokryzją? Ksiądz na kazaniu wypomina ludziom ich powierzchowność, materializm czy niestosowanie się do przykazaniach ale sam poza mszą niczym nie różni się od zwykłego człowieka. Więc dlaczego on ma być moim wzorem i przewodnikiem?
Po drugie Bóg dał człowiekowi wolną wolę i rozum więc nie możemy sami być przewodnikami dla siebie? W końcu czym różni się ksiądz od człowieka? Ma jakiś dar? Umie odczytywać sygnały od Boga? Bo duchowni nie byli i nie są nauczycielami którzy jak apostołowie chodzili i nauczali tylko w imieniu Boga sprawują władzę, usprawiedliwiając się tym, że tak chciał Bóg. Najlepszy przykład to Biblia. Została napisana dla ludzi ale tylko papież ma prawo jej interpretacji. Czy straszenie smażeniem się w piekle po śmierci(piekło to jest chyba pomysł KK a nie Boga, bo w Biblii nie jest o tym wspomniane).

#3226 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 grudzień 2011 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę "Tylko czy to nie zajeżdża hipokryzją? Ksiądz na kazaniu wypomina ludziom ich powierzchowność, materializm czy niestosowanie się do przykazaniach ale sam poza mszą niczym nie różni się od zwykłego człowieka. Więc dlaczego on ma być moim wzorem i przewodnikiem?"-no tu akurat jesteś w błędzie-policjant po służbie też niczym się nie różni od zwykłego człowieka a w pracy wykonuje po prostu czynności służbowe.Zżymasz się na policjanta gdy za wykroczenie wlepi Ci mandat ?-raczej nie -więc dlaczego zżymasz się na ksiedza ?-on też najnormalniej w śwecie w czasie pracy wykonuje czynności służbowe :D .

#3227 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 grudzień 2011 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę Ale czy ksiądz nie pełni swoje służby 24h na dobę? Bo co innego policjant, wzór praw stanowionych a co innego ksiądz który daje wzór do życia według praw moralnych, obyczajowych.

#3228 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 grudzień 2011 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę Ksiądz też człowiek i tyle-ja kiedyś myślałem podobnie jak Ty-ale z wiekiem mi przeszło (nie myślenie :D ).
Co do piekła to nie byłbym tak kategoryczny w wydawaniu opinii-kiedyś na studiach musiałem przeczytać cały Stary Testament i z tego co pamiętam cos tam jednak o owym miejscu było wspominane.

#3229 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 16 grudzień 2011 - 22:24

Dziewczyna na gospodarkę piekło-upadłe anioły.
co do policjanta-teraz jak go przyłapią na niestosownym zachowaniu po służbie(np. po alkoholu)odpowiada bardziej jak przeciętny człowiek-struż prawa ma być przykładem nie tylko w mundurze(po służbie również).
nauczyciel jak po zajęciach w szkole ma problemy ze sobą(np. alkoholowe)to jakoś długo nauczycielem nie będzie.
i nie brońcie co niektórych księży,to nie są święte krowy-w końcu mówią że idą w celibat z powołania-po święceniach powołanie znika?,a jeśli już to niech zrzuci habit-człowiek honorowy by tak postąpił.
ksiądz to tylko człowiek?-otóż nie-to duchowny,i jest to jakieś zobowiązanie,i wyrzeczenia-nikt go na siłę w to nie pchał.
ksiądz z powołania to jakiś odsetek,reszta liczy na biznes-a właściwie taki z powołania to zostaje "ojcem",a nie pcha się na parafię.
pasterz prowadzi swe stadko przez cały czas,a nie tylko z za ołtarza.

moja nieżyjąca babcia,była bardzo bogobojna-a mówiła tak(do mnie)"jak łobuzie do piekła trafisz to po głowach księży będziesz chodził".

takie pasterzowanie tylko z za ołtarza to największy dewotyzm,u mnie taki ksiądz szacunku nie znajdzie.

#3230 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 grudzień 2011 - 23:50

Dziewczyna na gospodarkę Takiego księdza materialisty jak mój proboszcz to daleko szukać, ale to tylko pośrednik między wierzącym a Bogiem, a idąc do kościoła robię to dla siebie i dla Boga, a nie dla księdza. Fakt faktem jest wielu duchownych o których można długo i namiętnie wspominać ile nagrzeszyli ale to nie znaczy, że każdy z nich ma taką historię życia, tak samo są Ci prawdziwi, czujący powołanie i faktycznie swoim działaniem w parafii widać, że robią to bo chcą, bo tego pragną ;)

A co do relacji damsko-męskich polecam "SEKS CZEMUŚ SMUTNY, ANTYPORADNIK DLA TYCH, KTÓRZY GRAJĄ O MIŁOŚĆ" WIESŁAW SOKOLUK W ROZMOWIE Z EWĄ KLEPACKĄ - DIALOGI, wiem że ktoś zaraz napisze, że to czytanie dyrdymałów ale już chyba lepiej nad tym psuć wzrok niż przed monitorem ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3231 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2846 postów

Napisany 17 grudzień 2011 - 10:04

Dziewczyna na gospodarkę

wiem że ktoś zaraz napisze, że to czytanie dyrdymałów ale już chyba lepiej nad tym psuć wzrok niż przed monitorem ;)

Ciekawe, kto mógł by coś takiego napisać?:blink:
Żarcik ;)

#3232 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1064 postów

Napisany 17 grudzień 2011 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę

Takiego księdza materialisty jak mój proboszcz to daleko szukać, ale to tylko pośrednik między wierzącym a Bogiem, a idąc do kościoła robię to dla siebie i dla Boga, a nie dla księdza. Fakt faktem jest wielu duchownych o których można długo i namiętnie wspominać ile nagrzeszyli ale to nie znaczy, że każdy z nich ma taką historię życia, tak samo są Ci prawdziwi, czujący powołanie i faktycznie swoim działaniem w parafii widać, że robią to bo chcą, bo tego pragną ;)

Słońce popieram Cię. dodam jeszcze ze dla szatana ksiądz jest większym "trofeum" niż przeciętny człowiek dlatego bardziej go kusi.
wiesmag Nie no dobry jesteś szykuj proce ale najpierw zrób sobie prawdziwy rachunek sumienia.

Edytowany przez Pajej, 17 grudzień 2011 - 18:39.

#3233 Share Maniaa

Maniaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę taki ksiądz psycholog.

Edytowany przez Maniaa, 12 listopad 2012 - 21:00.

#3234 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 19 grudzień 2011 - 10:39

Dziewczyna na gospodarkę Pajej, fakt, fajny ma styl mówienia hehe. moze powrot do tematu o kobietach :D... moze powiedzcie jaki macie gust pod wzgledem charakteru i wygladu jak wybieracie sobie kobiete??:P . mam na mysli czarne , brunetki , blondyny . szczupłe , sredniej budowy czy moze okrąglutkie ?:D ciekaw jestem co napiszecie;)

#3235 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 19 grudzień 2011 - 11:38

Dziewczyna na gospodarkę A tam wygląd za bardzo się nie liczy, aby nie decha, czy kuleczka i nie wzrostu poniżej 1.70m, a tak to reszta cech wyglądu nie jest ważna, jak to mawia mój przyjaciel: '' ważne aby we łbie miała poukładane i można kręcić bajer, a jak nie to niech spier... '' :D
Wieczny kawaler ;)

#3236 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 15:36

Dziewczyna na gospodarkę

Słońce popieram Cię. dodam jeszcze ze dla szatana ksiądz jest większym "trofeum" niż przeciętny człowiek dlatego bardziej go kusi.

Dlaczego KK zło tłumaczy szatanem. Dlaczego ksiądz pedofil? To wina Szatana. Dlaczego Piotr zabił Jasia? To wina Szatana. Oczywiście na wszystko co dobre KK ma także monopol.

jak to mawia mój przyjaciel: '' ważne aby we łbie miała poukładane i można kręcić bajer, a jak nie to niech spier... '' :D

Nom. Szczególnie to widać w barach/dyskotekach/szkołach itp. Te brzydsze takie mają rwanie, że ładniejsze chowają się po łazienkach albo podpierają ściany. A jak im zazdroszczą.
http://www.youtube.com/watch?v=MnkAldKbGzs&feature=player_embedded

#3237 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1064 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę Maniaa i inni podaje wam kolejne części tej konferencji. Polecam inne jego konferencje.

jakie mi się dziewczyny podobają? nie brzydkie, takie co maja coś w głowie, nie muszą być piękne byle nie straszyły wyglądem. strasznie nie lubię dziewczyn o mentalności blacharek. Dużym plusem dla mnie jest jak dziewczyna jest pobożna

Edytowany przez Pajej, 19 grudzień 2011 - 19:23.

#3238 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 20:13

Dziewczyna na gospodarkę

.......

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 20:19.

#3239 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę Ale inteligentnych, że po dobrych studiach, zaradne i z pomysłem na życie czy kobiet które udają inteligentne i próbują podporządkowywać wszystko pod siebie bo są tak nowoczesne i inteligentne?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3240 Share bartek177

bartek177

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, maszyny rolnicze

Napisany 19 grudzień 2011 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę z tego wynika ze najlepiej zeby było po środku :P zeby w głowie coś miała a zeby kompletnym tłukiem nie była, bo i bym pasowało ze jak do kobity powiem ze ma jechać traktorem tam i tam to jej pokarze raz co gdzie i jak i wsiądzie i pojedzie a nie zeby jej po sto razy tłumaczyć co gdzie i jak :P ;) więc troche więcej niz troszke inteligencji każdej babie sie przyda ;) :P