Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#31621 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:szybkie samochody i piękne dziewczyny może być też odwrotnie

Napisany 31 grudzień 2015 - 08:28

Dziewczyna na gospodarkę

może coś się zmieniło ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:31
  •  

#31622 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 09:06

Dziewczyna na gospodarkę

ta do wyboru do koloru..., uważaj żeby czasem ci się prywatna skrzynka nie zapchała od wiadomości.

#31623 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 31 grudzień 2015 - 11:12

Dziewczyna na gospodarkę Huk zaryzykuję i ja. Są jakieś wolne dziewczyny w Polsce? ??
Huk zaryzykuję i ja. Są jakieś wolne dziewczyny w Polsce? ??

#31624 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Trójbój,Armwrestling,Sporty-walki,FIlmy,WSzechswiat,Paranolmalne sprawy :p

Napisany 31 grudzień 2015 - 11:19

Dziewczyna na gospodarkę

Nie, same szybkie :D

Edytowany przez valeTudo, 31 grudzień 2015 - 11:19.

#31625 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 13:50

Dziewczyna na gospodarkę

lubię takie 

#31626 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 13:52

Dziewczyna na gospodarkę

łee ale nie mówimy o skrajnych przypadkach czy wręcz stanach chorobowych, a jeśli i tak twierdzisz, że jest inaczej to albo nie znasz dobrze facetów albo nie doceniasz "umiejętności" kobiet. Można by zrobić pewien eksperyment, w miarę atrakcyjna młoda kobieta pyta się 10 przypadkowych wolnych młodych zdrowych facetów czy chcieli by się z nią przespać... gwarantuje, że 8/10 z nieukrywaną radością się zgodzi, a jak odwrócimy sytuację? W najlepszym razie facet dostanie liścia w twarz, w najgorszym zostanie oskarżony o próbę gwałtu. A kto płaci za sex kobiety czy mężczyźni i dlaczego? Większość kobiet doskonale wie czego faceci chcą i umieją to wykorzystać.

Przekonałeś mnie!!!!!

To fakt większość dziewczyn da ci z liścia ale tylko dla pozoru za zuchwałość. A co do tego zapytania się facetów z iście do łóżka to ci powiem że zrobiony został taki eksperyment:):)

Kiedyś nakręciłyśmy się z koleżanką w Kielcach na taki temat i zgadnij jaki był efekt. Tylko że my się pytałyśmy pod Tesco w Kielcach czy po∆dą z nami na impreze:)

Pamiętam jak miałam kiedyś taki fajny samochód jak Dodge Ram 1500 i zawsze przez ten samochód miałam pełno adoratorów . A mówi się że tylko dziewczyny to blachary . A tu niespodzianka była jak trzeb było jakaś fajna impreza rozkręcić to wystarczyło pojechać tą bryką na mega odrazu się zebrała ekip:)

#31627 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 14:45

Dziewczyna na gospodarkę

:rolleyes: 

ładny mi to pozór z tym liściem w twarz ;), może kilku dziewczyną po ucieczce by coś przez myśl przeszło ale i tak nic z tego nie ma szans. Inaczej jesteśmy zaprogramowani przez naturę, a tego się nie oszuka dlatego faceci są dużo podatniejsi na wykorzystanie i manipulację, kobieta bezinteresownie nic nie da. Nie zgodzę się także z Twoją opinią, że kobiety mają głębsze uczucie. Tu znowu wracamy kto kogo częściej wykorzystuje/zostawia, a chyba doszliśmy do konsensusu, że są to kobiety? Ile znasz kobiet co odebrały sobie życie przez zawód miłosny? Ja z najbliższej okolicy znam 3 przypadki młodych chłopaków co się przez to powiesili więc ostrożnie z tym uczuciami ;).

#31628 Share kombi82

kombi82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 15:41

Dziewczyna na gospodarkę

Przekonałeś mnie!!!!!

To fakt większość dziewczyn da ci z liścia ale tylko dla pozoru za zuchwałość. A co do tego zapytania się facetów z iście do łóżka to ci powiem że zrobiony został taki eksperyment:) :)

Kiedyś nakręciłyśmy się z koleżanką w Kielcach na taki temat i zgadnij jaki był efekt. Tylko że my się pytałyśmy pod Tesco w Kielcach czy po∆dą z nami na impreze:)

Pamiętam jak miałam kiedyś taki fajny samochód jak Dodge Ram 1500 i zawsze przez ten samochód miałam pełno adoratorów . A mówi się że tylko dziewczyny to blachary . A tu niespodzianka była jak trzeb było jakaś fajna impreza rozkręcić to wystarczyło pojechać tą bryką na mega odrazu się zebrała ekip:)

hehe Dodge Ram pod Tesco w kielcach z fajna laską a raczej fjnymi w srodku chyba 5 lat temu tak mi sie spodobały ze teraz ogarniam zakup sobie takiego RAMA tylko ze w wersji 3500 i nie jakies tam hemi w bezynie tylko pożądnego diesla z silikiem cumis.

z tym samochodem to raczej nie trafiłaś bo on potrafi bardziej zainteresować faceta niz nawet najładniejsza dziewczyna

apropo przez taki samochód dostałem liscia od swojej byłem jak się za nim obejrzałem pod tesco ciekawe czy to nie ty nim w tedy jechałas

#31629 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 15:50

Dziewczyna na gospodarkę

dokładnie miałem to samo napisać, że to raczej taka fura mogła bardziej przyciągać facetów :)

#31630 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 17:36

Dziewczyna na gospodarkę

No i przyciągała facetów jak trzeba. :P  :D  :lol:

A co do Hemi to czemu nie ? :) Moj miał 5,7 Hemi i 380 koni pod machą. Szafe zamykał bez problemu . A jeżdziłam takim w dislu z turbina to mół był .  I powiem to jest cudo nie samochód. Gorąco polecam. I wcale nie prawda że taki chlejus i drogi w utrzymaniu. drogie do niego jest tylko OC a cała reszta wychodzi lepiej niż w Hilux np a auto przyjemniejsze. Więc jak ktoś ma kupić pikapa i myśłi o hilux lub navara to niech kupuje Rama. Jak dla mnie to bajka totalna. I jeszcze sobie takiego kupi za niedługo obiecuje:) 

Załączone miniaturki

• IMG_7291.JPG

Edytowany przez bhdemeter, 31 grudzień 2015 - 17:37.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31631 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 18:06

Dziewczyna na gospodarkę

Oj ale coś koleżanka jest nie konsekwentne parę stron wcześniej pisała, że auta ją nie interesują szczególnie do lansu byle by tylko jeździły, a większe zainteresowanie wykazuje maszynami rolniczymi  ;). No ale każdy ma chwilę słabości :lol:, a jak już o amerykańcach mówimy to ja mogę się pochwalić zdjęciami z jazdy Hummerem H3 oraz Mustangiem Shelby GT500 (600KM). Jaka reakcja dziewczyn? Nie mam zielonego pojęcie w ogóle mnie to nie interesowało wręcz wstyd mi było sie gdzieś zatrzymać poprostu nie znoszę lansu  :P 

#31632 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 18:59

Dziewczyna na gospodarkę

JA się swoim Ramem nie chwaliłam ani nie lansowałam. To auto u mnie bardzo ciężko pracowało :) 

Ale nie zaprzeczam że facetów na to auto można było wyrywać. 

A co do dziewczyn i samochodów. To wydaje mi się że blachary wolą takie co robią wrażenie drogich nie interesują ich samochody z duszą. 

Ja np na dziś choruje na Mustanga właśnie z silnikiem Hemi Ale nigdy sobie takiego nie kupie bo co z nim zrobić:) Stało by jedynie :) Ogólnie jestem miłośnikiem samochodów amerykańskich. 

I tu wróce to moich koleżanek z wawy. To one wcale do tego samochodu miłości nie czuły wręcz przeciwnie. A nawet miałam taki przypadek że jedna się mnie wstydziła w tym samochodzie. 

#31633 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę

Koleżanko możesz napisać ile średnio spala twój RAM  w trasie i w terenie 

#31634 Share kombi82

kombi82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę

piękna sztuka tylko ja szukam 6,7 l cummins który ma od 350 -385 koni i moment obrotowy bagatela 600-820 Nm

kolega ma tego słabszego i zapina przyczepę d-50 z najazdowymi hamulcami i sianokiszonke lub zboze wozi 

jest on na bliźniaczej osi i to spalanie ponizej 14 litrów diesla nawet jak w polu z przyczepą jeździ ale przy spokojnej jeździe koło10 litrów łyknie 

to prawda toyota nisan mitshubiszi  się nie umywają nawet do tych eko diesli 3 litrowych 

hemi moze zejść nawet do 8 l ale jak nie załujesz i go krecisz na wysokie obroty to lekko 24 l łyknie 

w terenie no to trudno okreslić jazda po ścierni to jakies 15 litrów ale jak jedzisz po błocie i wodzie po pas to nie ma górnej granicy :)

Edytowany przez kombi82, 31 grudzień 2015 - 20:07.

#31635 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1062 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę

Oj ale coś koleżanka jest nie konsekwentne parę stron wcześniej pisała, że auta ją nie interesują szczególnie do lansu byle by tylko jeździły, a większe zainteresowanie wykazuje maszynami rolniczymi  ;). No ale każdy ma chwilę słabości :lol:, a jak już o amerykańcach mówimy to ja mogę się pochwalić zdjęciami z jazdy Hummerem H3 oraz Mustangiem Shelby GT500 (600KM). Jaka reakcja dziewczyn? Nie mam zielonego pojęcie w ogóle mnie to nie interesowało wręcz wstyd mi było sie gdzieś zatrzymać poprostu nie znoszę lansu  :P

ja mam cianik forda, to może tez sie łapie to amerykańskich fur co dziewczyny mozna zarwać  :lol:

Rolnik z powołania :-)

#31636 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 20:05

Dziewczyna na gospodarkę

Mój był 5,7 Hemi z 2005 roku miał instalacje PRINSA gazową z mapowaniem. To palił między 15-25l na 100km i tak samo na benzynie . Z tym wyliczaniem na gazie to trzeba by dokładnie policzyć bo to dużo zależało od jakości gazu potrafił spalać mnie i więcej. Przekonałam się dzieki temu że najlepszy gaz na Shellu :)

Trasa i teren to u niego zależało też jak gazem operowałeś bo tam był silnik HEMI do pewnego momętu pracował na 4 cylindrach a jak mu dałeś gazu do podłogi to w fotel wtapiało i wtedy wir w baku się robił. Poszczególne modele mają też różne skrzynie biegów to też ma znaczenie na przełożenie w tych samochodach zależnie od przełożenia moja była automatyczna od mercedesa. Ja np jak jechałam w trasie z przyczepa i dwoma końmi to nie wychodził ponad 15 gazu a jak np musiałam troche ostrzej pojeżdzić po wawie to 23  gazu. Na autostradzie tak 140 km na godzinę z tempomatem to 18 gazu było . 

Mój Ram robił wszystko, zdarzał się że holował traktory do domu np Ursusa 1634 :) .Przyczepy ze zbożem to co roku do domu targał i dawał sobie rade. Ponton był niesamowity tylko raz mi się udało go zakopać. Ale wtedy to wszystko pływało włącznie z nami. 

Ja ten samochód to kochałam bardzo.  :wub:

No i ile imprez fajnych było w tym samochodzie 6 osobowy autobus plus paka :):) fajne czasy :):) 

Edytowany przez bhdemeter, 31 grudzień 2015 - 20:10.

#31637 Share kombi82

kombi82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę

ram to nie samochód to styl życia i myślę ze kazdy mi przyzna racje kto kiedykolwiek miał przyjemność popracować a nie poszpanować na asfalcie 

wystarczy juz o samochodach bo zeszlismy z tematu :)

#31638 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę

ram to nie samochód to styl życia i myślę ze kazdy mi przyzna racje kto kiedykolwiek miał przyjemność popracować a nie poszpanować na asfalcie 

Dokładnie Ram to styl życia i dusza człowieka.  Trzeba to kochać. 

#31639 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę

Podziękował koleżance ja też jestem pasjonatem aut terenowych 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31640 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 01 styczeń 2016 - 04:31

Dziewczyna na gospodarkę

I tu wróce to moich koleżanek z wawy. To one wcale do tego samochodu miłości nie czuły wręcz przeciwnie. A nawet miałam taki przypadek że jedna się mnie wstydziła w tym samochodzie. 

No cóż już wielokrotnie miałem okazję słyszeć lekkie kpiny jak się ktoś pokazywał podobnym autem więc coś w tym jest. Raz, że takie auto to trochę przerost formy nad treścią przynajmniej na naszych drogach, a dwa, że jednak takie auta kojarzą się z amerykańską wsią gdzie wozi się nimi głównie pasze i słomę na pastwiska... więc podejrzewam stąd ten niesmak koleżanki z wielkiego miasta.

Do głównego tematu czyli właściwie do czego? ktoś kogoś tutaj znalazł? Mamy tu całą chmarę raczej naiwnych chłopaków szukających dziewczyn na gospodarkę i parę pań, które raczej i tak niczego nie szukają ale bardzo miło, że się w ogóle odzywają i wdają w dyskusje przynajmniej jest ciekawie :rolleyes:. A i o autach możne się czegoś dowiedzieć, a tak było by raczej ponuro...