Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34965 odpowiedzi na ten temat

#3141 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 15:55

Dziewczyna na gospodarkę

Zapewniam cię że nasze dziewczyny też mają zgrabne tyłki i nogi.

Tego to nie wiem.

A co to za "Afrodyta" na zdjęciu jak tylko buzia ładna a w głowie może być siano.

Bo to ma być bogini piękna a nie mądrości. I nie pisz od razu, że pusta bo nawet jej nie znasz a już oceniasz, tak jakbyś chciał usprawiedliwić swoje sumienie.

akiś czas temu doszedłem do wniosku (jeszcze nie wiem czy słusznego), że dla rolnika najlepszą partnerką będzie kobieta, której rodzice utrzymują się albo z własnego gospodarstwa albo z własnej działalności.

Niekoniecznie. Często dzieci biznesmenów są rozpieszczone bo w końcu ich rodziców na to stać i nie muszą być przedsiębiorczy tak jak rodzice. No bo po co? Kasa była na wszystko co chcieli.

Natomiast osoby wywodzące się z rodzin, które żyją z własnej pracy (etat) a nie majątku (działalność na własne ryzyko) widzą to tak, że praca trwa przez 8 godzin + dojazd, reszta to TV i spanie (w wielkim skrócie). Osoby te znając tylko takie życie (które jest dość wygodne) będą miały problemy z przestawieniem się na życie w warunkach wiejskich.

Taaa... Pracowałeś w mieście?

Dla potwierdzenia tej reguły znam tez oczywiście wyjątki od niej...np. nauczyciele mający gospodarstwa, tu może wywołam burzę ale cóż: w szkole się nie narobią(wiem każdy to ocenia inaczej ale kto inny ma 4 miesiące w roku wolne...) za bardzo to mogą działać po pracy jak mają zapał ;)

W szkole się nie narobią? Uganiaj się za bandą debili, którzy mogą zrobić Tobie wszystko a ty im nic, za 1500 złotych miesięcznie a żeby dorobić to często dają korki albo pracują w dwóch szkołach jednocześnie. Do tego sprawdzanie testów, sprawdzianów, wypracowań w domu których się sporo nazbiera. I nic nie robią?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:25
  •  

#3142 Share danield28

danield28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 16:32

Dziewczyna na gospodarkę

ale kto inny ma 4 miesiące w roku wolne...)

Ten kto inny to np. rolnik i jeszcze kilka innych zawodów się znajdzie... Pozdrawiam

#3143 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 12 grudzień 2011 - 17:02

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli masz tylko produkcję roślinną no to możesz se zimę do góry wentylem poleżeć. Przy zwierzęcej to nie przejdzie. Co do nauczycieli to 1500zł mało który zarabia (chyba tylko początkujący albo ten co ma mało godzin w tygodniu) nauczyciel jeśli zaradny to na samej tylko pracy w szkole 3000zł to nie problem no ale trzeba się dokształcać, chodzić na kursy a za to są bonusy no i masz cały lipiec i sierpień dla siebie (i powiedzcie w ilu zawodach znajdziecie lepiej lepiej?). Pytałem się kiedyś kupeli co ze mną studiowała to za to, że studiowała dodatkowo dostawała bonusową kasę (trochę się żaliła, że zamiast studia mogła kurs jakiś tam zrobić i też by taką kasę dostawała).
A co do stosunków damsko-męskich to ta piosenka może troszkę chamska ale zawiera w sobie bardzo dużo prawdy :D .

#3144 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 18:30

Dziewczyna na gospodarkę

Zapewniam cię że nasze dziewczyny też mają zgrabne tyłki i nogi.

Skoro jest tak jak napisałeś w cyt. wyżej, to czy także niepokoisz się o wszystko, o czym pisałeś parę postów wcześniej, czyli niepokoisz się o zużycie pewnych części ciała małżonki przez mieszkańców gminy o płci męskiej?

A jeśli nie musisz się tego obawiać to, czy dlatego że:

twoja żona jednak nie ma zgrabnego tyłka i nogi?
czy druga opcja, czyli zła interpretacja pierwszego cytatu. I Twoja luba faktycznie ma zgrabny tyłek i nogę, ale na tym koniec?

Jeśli tak jest to wtedy rozumiem że Twoje obawy o ,,zużycia pewnych części ciała małżonki,, prez ,,mieszkańców Gminy {płci męskiej},, są bezpodstawne.

Odpowiedz mi jak to u Ciebie jest..

Edytowany przez damianzbr, 12 grudzień 2011 - 18:49.

#3145 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 grudzień 2011 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę [quote name='damianzbr' timestamp='1323711005' post='828894']
I Twoja luba faktycznie ma zgrabny tyłek i nogę, ale na tym koniec?

Jeśli tak jest to wtedy rozumiem że Twoje obawy o ,,zużycia pewnych części ciała małżonki,, prez ,,mieszkańców Gminy {płci męskiej},, są bezpodstawne.

Damian przeginasz tymi pytaniami ,teraz ja ci zadam pytanie jak byś szedł przez park wieczorem a na ławkach siedzieli kolesie w kapturach to też byś ich pytał co myślą o "związkach facetów z facetami " i "zużycie pewnych części ciała ich kobiet "??

Temat ma być lekki ,łatwy i przyjemny ,a ty dolewasz cały czas oliwy do ognia -pisz co chcesz ,masz prawo ,ale może rób tak jak mi ktoś doradził -"zanim wyślesz post przeczytaj go jeszcze raz a na pewno połowę usuniesz "

#3146 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę A gdybyś to Ty siedział wieczorem w parku, z kolesiami w kapturach i podszedł by do was kolega ale nie wasz i zapytał o to samo, o co mnie pytali kolesie z Twojej metafory. Wtedy byś dolewał oliwy do ognia czy nie? Pobijcie go jak chcecie, nie macie prawa, ale gdy już go pobijecie pomyślicie że należało mu się połowę mniej, wtedy by go może nie zabrała karetka...

Zadawanie pytań na które ludzie wstydzą się prawdziwej odpowiedzi, więc odpowiadają mało konkretnie po przez zwracanie uwagi na podobne ale nie takie same czynniki aby móc wygodnie odpowiedzieć na pytanie, a czynniki o które pytałem odsuwają na bok po to by uniknąć wstydliwej odpowiedzi. Czy właśnie to nazywasz dolewaniem oliwy do ognia?

Edytowany przez damianzbr, 12 grudzień 2011 - 20:02.

#3147 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 grudzień 2011 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę Nie wypowiem się co do treści rozmowy ale Panowie - spokojniej :D

#3148 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę Tak mi się przypomniało-pisaliście tutaj namiętnie o Afrodycie a czy ktoś pamięta czyją była żoną i jak się prowadziła ?(chyba nie ma co zazdrościć tym co mają taką "afrodytę" za żonę ):D

#3149 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 grudzień 2011 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę

Tak mi się przypomniało-pisaliście tutaj namiętnie o Afrodycie a czy ktoś pamięta czyją była żoną i jak się prowadziła ?(chyba nie ma co zazdrościć tym co mają taką "afrodytę" za żonę ):D

"Jak suka nie da to pies nie weźmie "a jak dają to trzeba brać -tak mnie uczyli ;) ,a nie do emerytury jechać na ręcznym .

Damian nie chciało mi sie tłumaczyć tobie z Polskiego na nasze co nazywamy "dolewaniem oliwy do ognia " to napisałem ten post -Teraz powinien być na mnie atak ze strony @Roltech ,Stasieks i im podobni .

Teraz rozumiesz co rozumiem przez pojęcie "dolewanie ..."?

Edytowany przez czacha17, 12 grudzień 2011 - 20:32.

#3150 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę Dlatego nie masz dziewczyny...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3151 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 12 grudzień 2011 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę @czacha17 złych nauczycieli miałeś. Przebadaj się w kierunku HIV.

Są jeszcze faceci, którym nie jest wszystko jedno, z kim, i kiedy. A to, już jest kwestią charakteru.

#3152 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 grudzień 2011 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę

I Twoja luba faktycznie ma zgrabny tyłek i nogę, ale na tym koniec?

Odpowiedz mi jak to u Ciebie jest..

Znów jak zwykle czegoś nie doczytasz i interpretujesz jak Ci pasuje.

Takie rzeczy grożą tylko tym, którzy chcą mieć coś na co samych po prostu nie stać i swoje samo poczucie chcą poprawić podniesieniem sobie prestiżu.

#3153 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę

Teraz rozumiesz co rozumiem przez pojęcie "dolewanie ..."?

Jeśli mam być szczery to nie...:P Wyjaśnij jakoś bo nie wiem o którym poście mówisz, nie wiem bo cytujesz kogoś, odpowiadasz mi, a na koniec podajesz nazwy innych użytkowników. Nie zgrywam się, naprawdę nie ogarniam ostatniej Twojej wypowiedzi. ;)

@indiana jest to kwestią charakteru bądź możliwości. Ktoś kto ma słabe możliwości, umiejętności itp. bierze to co jest, aby tylko było ,,potwór nie potwór, aby miało otwór,,. Natomiast u kogoś kto ma możliwości, umiejętności itp. na znacznie wyższym poziomie, powyższy cytat nie będzie jego priorytetem. Oczywiście nie mówię o kimś w żyjącym w związku a zwłaszcza małżeńskim, choć wyjątki się zdarzają.

EDIT: @MAT912 przeczytałem z wielką uwagą i wysnułem co najmniej 3 interpretacje. Powiedz czy któraś z nich jest trafna, jeśli jest, to która? Pisz jaśniej to może nie będzie takich problemów. Lub zacznij kompetentnie odpowiadać na pytania aby zachować twarz.

Edytowany przez damianzbr, 12 grudzień 2011 - 21:14.

#3154 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 12 grudzień 2011 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę @damianzbr ...prawda. Lecz mozliwosci ma kazdy, wieksze, badz mniejsze.

Najwiecej zaś zalezy od charakteru czlowieka- priorytety, zasady, to czego chce w życiu. Kazdy szuka tego, czego chce.

#3155 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 grudzień 2011 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę Damian skup się to zrozumiesz :
Zacytowałem post @jaro bo wspomniał że afrodyta "dawała " wszystkim co miała najcenniejsze a czego odebrać nie mogła ;) -dlatego napisałem że jak "suka nie da to pies nie weźmie "

2 tym postem pokazałem ci (odpowiedziałem ) jak się "dolewa oliwy do ognia "-inaczej prowokuje do kłótni :D

Na koniec podałem nicki użytkowników @roltech i @stasieks ,bo zawsze jak coś napiszę to "mogę na nich liczyć " że będą mieli jakieś halo do mnie ;[

ogarniasz ???. ;)

#3156 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Dziewczyna na gospodarkę Jakoś nikt inny nie żali się że nie rozumie o co mi chodzi {w przeciwieństwie do Ciebie} tylko kolega @damianzbr - PRZYPADEK? :P

Edytowany przez MAT912, 12 grudzień 2011 - 21:26.

#3157 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Dziewczyna na gospodarkę czytając ostatnio nasuwa się wniosek-czytać?-tylko po co?-już lepiej iść spać.

#3158 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę ...szuka tego, czego chce. Lub tego czego może.
Ale, wiem co masz namyśli i zgodzę się z Tobą, że ,,są jeszcze faceci,, którzy tego chcą ze względu na priorytety, zasady. Zgodzę się bo trafnie ująłeś pisząc ,,jeszcze,,.

@czacha17 no teraz ogarniam co żeś chciał uczynić i jak. Ale na temat sposobu dolewania oliwy do ognia, mam inny pogląd. Bo przecież poniekąd przyznałeś rację koledze @jaro, więc nie rozumiem czemu miało by to się przyczynić do kłótni między wami :huh:?

@MAT912, najbliższa mi interpretacja to ta, iż dziewczyny wasze mają zgrabne tyłki, nogi i ogólnie są ładne, czy nawet bardzo ładne oczywiście według gustu innych osób.

Więc ponaglam pytanie: czy niepokoicie się o wszystko, o czym pisałeś parę postów wcześniej, czyli niepokoicie się o zużycie pewnych części ciała małżonki/dziewczyny przez mieszkańców gminy o płci męskie.

Powiedziałeś mi że skoro mam tak piękną dziewczynę to właśnie obawa przed czymś takim powinna mi spędzać sen z powiek. Teraz interpretuję że i wy macie równie piękne kobiety i pytam czy i wy macie takie obawy przed którymi mnie przestrzegałeś? A może chcesz powiedzieć, że wasze kobiety nie są na tyle piękne by mieć te wspomniane obawy...

P.S. Nie odwracaj kota ogonem tylko odpowiadaj na pytania, bo coraz bardziej się pogrążasz.

Edytowany przez damianzbr, 12 grudzień 2011 - 22:03.

#3159 Share krystianenzo

krystianenzo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów
  • Zainteresowania:moto rolnictwo technika

Napisany 12 grudzień 2011 - 21:53

Dziewczyna na gospodarkę koledzy bez urazy temat nawet fajny, ale jak latynoskie telenowele- schodzi na psy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3160 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów