Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34866 odpowiedzi na ten temat

#31561 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 22 grudzień 2015 - 11:31

Dziewczyna na gospodarkę

f*ck. To teraz już wiem gdzie popełniłem błąd,i co bym zmienił. .. jest tu na tym forum jakiś mechanikowaty, który wystruga w garażu coś do cofania się w czasie?

Do cofania się w czasie jeszcze tu nie opracowaliśmy ale już mamy specyfik który po spożyciu w większej ilości przerzuca Cię o dzień, dwa do przodu (w zależności od zażytej ilości), mam też kolegę który zgłębia tajniki specyfiku który po zapaleniu sprawia że czas wolniej i spokojniej płynie. Co do cofania się w czasie... zlecę chłopakom badania ale to już wyższa szkoła jazdy i niczego obiecać nie mogę ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:55
  •  

#31562 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 22 grudzień 2015 - 11:52

Dziewczyna na gospodarkę Tak się składa ,że znam bardzo dobrze oba takie wehikuły. I każdy z nich ma swoje zalety jak i wady. Ale co do komunikacji werbalnej to śmiało polecam ten pierwszy. ..

#31563 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Takie jak wszystkich tutaj:-) Jak co to GG 8883245 :)

Napisany 22 grudzień 2015 - 13:49

Dziewczyna na gospodarkę

My na 24 osoby 3 dziewczyny mieliśmy:) A na studiach to już wypas był bo pół na pół:) 

#31564 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 22 grudzień 2015 - 15:09

Dziewczyna na gospodarkę

A i mnie w klasie nie było ani jednej dziewczyny ale za to w szkole było ich sporo i bardzo duzo znajomości zostało , ale niektóre niestety , szkoda , wrócił bym do tych czasów i pozmieniał kilka etapów z niektóeymi osobami

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#31565 Share bieniek_88

bieniek_88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, survival.

Napisany 22 grudzień 2015 - 15:56

Dziewczyna na gospodarkę U mnie w LO było 6 chłopa i 22 dziewczyny. Na angielskim tak podzielono grupy, że sam byłem i 13 niewiast. Znowu na studiach na politologii była proporcja mniej, więcej odwrotna. Ehhh...to były piękne czasy:D

#31566 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 22 grudzień 2015 - 16:27

Dziewczyna na gospodarkę Eee, taka grupa na angielskim to trochę słabo! !!! Na francuskim to co innego. Haha

#31567 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 23 grudzień 2015 - 11:39

Dziewczyna na gospodarkę

ze szkoły pieknego tylko było chlanie na parkingu i poza nim

#31568 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 25 grudzień 2015 - 10:30

Dziewczyna na gospodarkę

Zdrowych i spokojnych

Świąt Bożego Narodzenia ,

Realizacji zamierzeń i pomyśnosci

W życiu osobistym i pracy zawodowej

W nadchodzącym Nowym Roku

życze użytkownikom Agro Foto .

#31569 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 26 grudzień 2015 - 17:40

Dziewczyna na gospodarkę

dzięki wzajemnie , w technikum elektrycznym na ogółem 30 osób była jedna dziewczyna na początku I roku a na IV na tyle samo osób były już dwie dziewczyny :P

na studiach elektrycznych na 130 osób to z 10% było dziewczyn

#31570 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:11

Dziewczyna na gospodarkę

A wracając do tematu?

To już wiadomo gdzie najlepiej znaleść dziewczyna na gospodarkę?

Czy po 1579 stronach tematu dalej nie wiadomo gdzie nas szukać:) ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31571 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:16

Dziewczyna na gospodarkę

yyyyy...ostateczna wersja to taka że już nie ma gdzie szukać i większego sensu to nie ma a jak ma się znaleźć to sama się pojawi ;)

#31572 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:19

Dziewczyna na gospodarkę Filipiny. To jedyny ratunek hi hi.

#31573 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3179 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:19

Dziewczyna na gospodarkę Noo. Ja z 10 lat czekam aż taka się pojawi. ;)

#31574 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:23

Dziewczyna na gospodarkę

I co nie ma takich na gospodarkę???

#31575 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:27

Dziewczyna na gospodarkę

Pewnie ,że są tylko trzeba je poszukać :-)

I love salsa

#31576 Share AleksandraJulia

AleksandraJulia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Włóczęga po Polsce. Wypady rowerowe. Fotografia. Architektura. Konie. Las.

Napisany 29 grudzień 2015 - 05:00

Dziewczyna na gospodarkę

Nie wiem co to jest. Ale jak słucham rolników wypowiadających się w programie rolniczym na Jedynce to widzę mężczyzn wiedzących co jest dla nich ważne. Dawno pobudowali własne domy, nie ważne czy mają żony, czy nie. Prowadzą własne gospodarstwa i widać, że to ich pasja. A jak czytam Wasze wypowiedzi, to głównie mieszkacie przy rodzicach i tak jak byście trochę czekali, że przyjdzie młoda ładna biuściasta z tipsami (no bo tak żeby sąsiadom zaszpanować) i wyjmie mamie Waszej Wasze gacie z rąk i zacznie prać, i obiad ugotuje jak mama. Jednym słowem mama i seksbomba w jednym i bez zbędnych rewolucji dobrze wpasuje się w całą machinę obsługi szanownego Pana, a jakie będą jej potrzeby, jak ona będzie się czuła u obcej kobiety, która ma ustalone upodobania i bywa że zmian nie toleruje. I tu zaczyna się problem. Nie mówimy o nieczułych wstręciuchach co maja w nosie rodziców, bo wiadomo nad rodzicami czuwać trzeba. Tylko o normalnych dziouszkach co to chcą zobaczyć najpierw "Czego Ty sam dokonałeś bez mamy i taty. Jak Ty umiesz pracować, pomnażać co dostałeś, czy to szanujesz , czy Ty mnie kochasz czy tylko jest Ci potrzebny ktoś do obsługi."  A taki gość co to tylko narzeka, obiadu nie umie zrobić tak razem żeby fajnie było, bo życie może być wesołe i nie musi być takie poważne to trudny, może na laurach po ślubie osiądzie i już starał się nie będzie. .... może warto pomyśleć ;)

#31577 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 29 grudzień 2015 - 08:23

Dziewczyna na gospodarkę

@AleksandraJulja masz dużo racji ale to co pokazuje telewizja nie zawsze jest prawdą i wszystko można pokazać od lepszej strony .

Nie pokazują biedniejszych rolników którzy są zmiatani pod dywan przez system a też są ludźmi ale takie jest prawo ekonomi .

A do prania gaci są pralki , ale nie wszędzie to nie jest znane a jeszcze pieniądze na proszek do prania trzeba wydać :blink:

#31578 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 08:23

Dziewczyna na gospodarkę

trochę logiki... pobudowali domy i bardzo dobrze, mieli jakieś rudery to trzeba było się ogarnąć. ja nie widzę potrzeby budowania (chociaż...) zwłaszcza że dom jest spory a ludzi w nim i tak mało. jaki sens? każdy ma budować dom nawet jak kolejny jest po prostu zbędny? gdzie sens gdzie logika? systematycznie w gospodarstwo sie inwestuje, a ziemię obrabiałem już od 13-tego roku życia, w między czasie skończyłem technikum, studia prywatne (zaocznie), podobnie jak siostra (studia dzienne) na którą też w tym czasie pracowałem mimo iż młodszy 6 lat byłem, teraz biorę ziemię w dzierżawę, chcę zwiększać produkcję i... dowiaduję sie że wpisuję się w model maminsynka. świat skretyniał całkowicie :blink:

#31579 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2244 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 09:17

Dziewczyna na gospodarkę

noooo jutro wygonie rodziców z mojego gospodarstwa.... palnij się w główke koleżanko ;) starczy mi zwady jak zabronie tego i tamtego robić bo po prostu nie potrafią dobrze ale CHCĄ bo tego są nauczeni i przyzwyczajeni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31580 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 09:27

Dziewczyna na gospodarkę

Nie wiem co to jest. Ale jak słucham rolników wypowiadających się w programie rolniczym na Jedynce to widzę mężczyzn wiedzących co jest dla nich ważne. Dawno pobudowali własne domy, nie ważne czy mają żony, czy nie. Prowadzą własne gospodarstwa i widać, że to ich pasja. A jak czytam Wasze wypowiedzi, to głównie mieszkacie przy rodzicach i tak jak byście trochę czekali, że przyjdzie młoda ładna biuściasta z tipsami (no bo tak żeby sąsiadom zaszpanować) i wyjmie mamie Waszej Wasze gacie z rąk i zacznie prać, i obiad ugotuje jak mama. Jednym słowem mama i seksbomba w jednym i bez zbędnych rewolucji dobrze wpasuje się w całą machinę obsługi szanownego Pana, a jakie będą jej potrzeby, jak ona będzie się czuła u obcej kobiety, która ma ustalone upodobania i bywa że zmian nie toleruje. I tu zaczyna się problem. Nie mówimy o nieczułych wstręciuchach co maja w nosie rodziców, bo wiadomo nad rodzicami czuwać trzeba. Tylko o normalnych dziouszkach co to chcą zobaczyć najpierw "Czego Ty sam dokonałeś bez mamy i taty. Jak Ty umiesz pracować, pomnażać co dostałeś, czy to szanujesz , czy Ty mnie kochasz czy tylko jest Ci potrzebny ktoś do obsługi."  A taki gość co to tylko narzeka, obiadu nie umie zrobić tak razem żeby fajnie było, bo życie może być wesołe i nie musi być takie poważne to trudny, może na laurach po ślubie osiądzie i już starał się nie będzie. .... może warto pomyśleć ;)

Żenada, pozatym ciekawe na podstawie, których wypowiedzi z forum takie wnioski? Niezaprzeczalnie życie na gospodarstwie ma swoją specyfikę, wyrzeczenia i obowiązki z pewnością większe niż w mieście co dla większości młodych dziewczyn jest nie do pomyślenia. Oczywiście zdarzają się faceci co chcą tylko obsługi albo się tak przynajmniej kobietom wydaje ale czy w mieście takich facetów nie ma co przychodzą po 8 godzinach pracy i czekają, aż mu żona założy kapcie na nogi i poda puszkę piwa ale się utarło, że to na wsi kobieta robi za służącą bo musi ugotować obiad czy zrobić pranie jak facet robi w polu do późnej nocy. Więc to co napisałaś to raczej utarty stereotyp, który kobiety sobie wmawiają aby nie zostawać na wsi.  To jak Ty sobie wyobrażasz, przyjść na gospodarkę i albo wygonić rodziców albo budować nowy dom w sąsiedniej miejscowości i dojeżdżać, czy w ogóle zakładać od początku nowe gospodarstwo od 0 aby tylko dowieść kobiecie, że się samemu do czegoś doszło?

Edytowany przez grego, 29 grudzień 2015 - 09:37.