Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34938 odpowiedzi na ten temat

#31381 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 16 październik 2015 - 08:05

Dziewczyna na gospodarkę

a po każdym takim związku słyszę tekst: "baby to ku..y"

"Testosteron"-życiowy film

Nic nowego to już dawno stwierdzono, że każda ma z niej mniej lub więcej inaczej by nie przetrwały. Bez urazy oczywiście ale jakby się tak dobrze zastanowić to coś w tym jednak jest.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:50
  •  

#31382 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3182 postów

Napisany 16 październik 2015 - 09:16

Dziewczyna na gospodarkę

. Zawsze jakąś wyłapie, ładna całkiem ogarnięta w życiu na pozór a przez rok przerabia takich sporo ..

Co tu się zastanawiać czemu tak mówi. To chyba ten kolega ma coś nie tak, albo szuka księżniczki skoro żadna mu nie pasuje. Nie ma ideałów. Może sam wyjaśnisz czemu tyle ich przerabia?

#31383 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 16 październik 2015 - 09:43

Dziewczyna na gospodarkę

napisałem że nie mówi tego bez powodu... to znaczy (delikatnie mówiąc) że nie są w porządku wobec niego i stąd te określenie " ku..wy"

#31384 Share Sylwekx25

Sylwekx25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA

Napisany 16 październik 2015 - 09:57

Dziewczyna na gospodarkę

Tylko nie zawsze tak się zdarza ,że tylko kobieta winna , jak nie raz widzę naprawdę fajną dziewczynę która ma męża takiego że tylko piwo fajki i d*py nie ruszy do roboty z domu czy z przed sklepu a ona go utrzymuje to myślę sobie jak taki debil nie szanuje szczęścia które go spotkało ,że ma żonę/dziewczynę , nierzadko dziecko i nie wspiera tej swojej rodziny ,nie cieszy się tym ,że ich ma  tylko jest dla niej ciężarem. A normalny człowiek chciałby w końcu znaleźć to szczęście na ziemi ,żeby cieszyć się każdą wspólną chwilą z dziewczyną u boku ,wieczorem ,posiedzieć wspólnie obejrzeć jakiś film , ale los tak prowadzi ,że jest się skazanym na samotność.

Edytowany przez Sylwekx25, 16 październik 2015 - 10:00.

"Ziemia człowieka wydała i ziemia człowieka zje

#31385 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 16 październik 2015 - 10:42

Dziewczyna na gospodarkę

tylko problem się pojawia jak kolega byłby w stanie zapewnić utrzymanie, a czasami potrafi zarobić i 10 tys miesięcznie i nie jest rolnikiem, pod sklepem nie siedzi, nie pali ale czasami piwko wypije, jak dziewczyna dzwoni to on zazwyczaj przyjeżdża jak ma nawet bardzo daleko (nawet blisko 100 km) i to nie tylko raz w tygodniu i śmiało jest gotów odwołać dawno ugadane spotkanie z kolegami nawet najlepszymi, właściwie zawsze jak coś trzeba pomóc to jedzie, w dodatku jest bardzo miły dla dziewczyn- aż mu się czasami dziwię. Z drugiej jednak strony nie jest to jakiś lamus z którym wstyd się pokazać i wprowadzić między znajomych, wprost przeciwnie. tyle że prędzej czy później każda "idzie na lewo" i stąd takie teksty mówi, znam go już kilka dobrych lat i poznałem też każdą jego dziewczynę i szczerze się dziwię czemu do tej pory nie ma kogoś na stałe i do tej pory nie trafił normalnej dziewczyny która tą normalność po kilku miesiącach by utrzymała

#31386 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 16 październik 2015 - 11:42

Dziewczyna na gospodarkę

Chciałem powiedzieć, że pies je trącał i jak nie chcą być z normalnymi facetami to niech siedzą same tyle, że dziewczyna zawsze jakiegoś nowego frajera sobie znajdzie bez problemu, jedno spojrzenie i większość naiwnych facetów nogi ma miękkie.

#31387 Share Goska93

Goska93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:taniec, muzyka, film

Napisany 16 październik 2015 - 12:03

Dziewczyna na gospodarkę

Nie można też wszystkich dziewczyn wrzucać do jednego worka, że wszystkie są złe, oszukują i zostawiają ;P ;) są też uczciwe i pracowite dziewczyny na tym świecie mam nadzieję ;) 

daremw taki chłopak jak opisujesz to skarb, jak można go tak traktować... chociaż znam dobrze taki przykład dziewczyny,która wykorzystywała fakt że chlopak jest w niej zakochany, pracuje za granicą a jak przyjezdzał to miała co chciała a w Polsce jak on wyjeżdżał spotykała sie z innym... po prostu dziewczyny idą na łatwiznę, do pracy nie tylko żyć jak pasożyt ;D smutne ..

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

#31388 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3182 postów

Napisany 16 październik 2015 - 12:19

Dziewczyna na gospodarkę Darek i teraz rozumiem. Nie jedna pewnie powie, że był za dobry i zbyt grzeczny. Dziewczyny szukają chyba dupka, którego mogłyby zmienić. Wiosek z tych wszystkich historii taki, ze nigdy nie zrozumiesz kobiety. Dogadać się to jedno, ale zrozumieć ich tok myślenia to co innego.

#31389 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 16 październik 2015 - 14:18

Dziewczyna na gospodarkę Dodam swój przykład, byłem z dziewczyną kilka lat a jak się rozeszliśmy to niecały tydzień po tym jak się rozstaliśmy ona już w norwegii była u swojego chłopaka. Potrafi to ktoś wytłumaczyć tak żebym nie miał powodu źle o niej mówić?

#31390 Share karolas123

karolas123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 16 październik 2015 - 16:05

Dziewczyna na gospodarkę

Zwyczajnie, kobiety potrzabują emocji. Ty byłeś poprostu nudny, to wrodzone.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31391 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 16 październik 2015 - 16:53

Dziewczyna na gospodarkę No właśnie rzecz w tym że w porę się połapałem i to ja ją zostawiłem :) jednak dla mnie jest najbardziej istotny czas niecałego tygodnia- wtedy upewniłem się że zrobiłem dobrze

#31392 Share karolas123

karolas123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 16 październik 2015 - 17:30

Dziewczyna na gospodarkę

Jak jesteś pewien, ze zrobiłeś dobrze to po co sobie to przypominasz? Było mineło, rozgrzebywanie przeszłości to głupota:)

#31393 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 16 październik 2015 - 17:39

Dziewczyna na gospodarkę

nie rozgrzebuję, podałem tylko przykład, już wieki temu minęło mi

#31394 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2252 postów

Napisany 16 październik 2015 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę

To momy tu jakie dziolchy ze śląska.. zaczyno mi sie mierznąć a tu zima długo

#31395 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 16 październik 2015 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę

a moze daremw slaby byles w te klocki  :rolleyes:

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#31396 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 16 październik 2015 - 22:24

Dziewczyna na gospodarkę O moje klocki nie musisz się martwić ;)

#31397 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 16 październik 2015 - 22:38

Dziewczyna na gospodarkę

dziewczyn się czepiacie, a zapewne nic lepsi nie jesteście. Zapewne większośc "chodziła" z ładną lecz pustą, a gdzieś na boku szukała tej jedynej.Piszecie jak byście sami byli ideałami, a zapewne tak nie jest.Więc w ramach przeprosin dla dziewczyn na forum proponuje wypisanie swoich wad.Chętnie został bym prekursorem,tylko naprawde jestem kryształem :lol: (czasami się czepiam)

#31398 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 17 październik 2015 - 07:22

Dziewczyna na gospodarkę

Każdy ma jakieś wady ale jakoś tak wychodzi, że to kobiety nie chcą ich uznać albo od początku kłamią, manipulują. Może ktoś policzy ile zna przypadków kiedy to facet z byle powodu dał kosza dziewczynie?. Sorry ale ja sobie nie potrafie przypomnieć choć jednego takiego przypadku jakoś zawsze było tak, że to dziewczyna bez mrugnięcia okiem pokazywała środkowy palec. Ot np. parę dni temu rzuciła znajomego słowami "może i się zakochałam ale masz za mało kasy w portfelu..." :ph34r:. Przynajmniej nie owijała w bawełne... Jakoś nie wierze w prawdziwe uczucia kobiet raczej kalkulację aby zapewnić sobie łątwe wygodne życie.

#31399 Share karolas123

karolas123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 17 październik 2015 - 07:59

Dziewczyna na gospodarkę

Kolego, jeśli Ci sie nigdy nie zdarzyło zostawić kobiety, to oznacza ni mniej ni wiecej tylko tyle, ze jesteś pieskiem na posyłki. Dlaczego ona moze Cię zostawić z byle powodu a Ty jej nie? To oczywiste, wydaje Ci sie, ze juz ją zdobyłeś i nic wiecej nie musisz robić. Juz tu o tym pisałem, kobiety potrzebują emocji, przez całe życie, miesiąc bycia razem to za mało zeby utrzymać przy sobie kobietę. I nie słuchaj głupot o tym, że jakaś kobieta zakochała sie w facecie a poźniej rzuciła go bo nie miał kasy. Kobiety przez cały czas sprawdzają jakimi jesteśmy meżczyznami, a bajeczkę o braku kasy wymyśliła na prędce, zeby sprawdzić jak znajomy zachowa sie w takiej sytuacji. Jak widać nie zdał jej testu. Kobiety przezywają wszystko 5 razy bardziej niż meżczyźni, one są wrażliwe. A o tym o czym Ty nawet nie pomyślisz kobieta myśli 5 razy i wyciąga wnioski. A dla Ciebie to był tylko nieistotny szczegół jakich setki codziennie.

Naturalnie nie twierdzę, ze kobiety nie potrafią manipulować, przeciwnie one są mistrzyniami manipulowania. Jednak w wiekszości wynika to z naszej słabości. Bo po co sie zmieniac kiedy poznasz jakąś kobietę, albo po co dajesz sobie narzucic jej zdanie? Mozna sie zgodzić z kimś idąc na kompromis nie robiąc niczego wbrew sobie. Całą sztuką jest umieć odczytywać manipulację kobiety i skutecznie sie jej przeciwstawiać. Wtedy kobieta widzi, ze jesteś silnym meżczyzną, a jeśli dodasz do tego fakt, że potrawisz  ja sobą zainteresować to wyjdzie z togo cos innego niż zostawianie bez mrugniecia palcem.

Edytowany przez karolas123, 17 październik 2015 - 08:02.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31400 Share Sylwekx25

Sylwekx25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA

Napisany 17 październik 2015 - 08:44

Dziewczyna na gospodarkę

Hmm powiadasz kolego Karolas123 żeby odczytywać manipulację kobiety. Ja uważam ,że jak mamy się na wzajem manipulować to co to za związek ? nie wiem ,może ja mam zacofane poglądy ale myślę ,że trzeba wspólnie iść przez życie ,wspierać się mieć oparcie w tej drugiej osobie a nie żyć manipulacjami i podejrzeniami bo z takiego czegoś to z reguły kłótnie powstają i i tak się związek posypie.

"Ziemia człowieka wydała i ziemia człowieka zje