Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#31361 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 15 październik 2015 - 17:47

Dziewczyna na gospodarkę

Znajomy w zeszłym roku brał ślub .Dziś nie ma żony i połowy gospodarki .

Edytowany przez RafaKdziela, 15 październik 2015 - 17:48.

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 20:00
  •  

#31362 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Trójbój,Armwrestling,Sporty-walki,FIlmy,WSzechswiat,Paranolmalne sprawy :p

Napisany 15 październik 2015 - 18:01

Dziewczyna na gospodarkę

Zapisali mu gospodare po slubie ? :D

#31363 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 15 październik 2015 - 18:45

Dziewczyna na gospodarkę

Ja podobnie jak kolega daremw nie patrze tylko po sobie ale właśnie po tym co się wokół dzieje, większość znajomych jeśli już kogoś miała to w większości przypadków i tak siedzi sama bo ich kobiety zostawiły, czy właśnie uszczuplenie gospodarki bo i takich przypadków nie brakowało. Znajomego żona zostawiła 5 dni po ślubie i poszła w tango z poznanym na ich weselu kucharzem :lol: chociaż jemu nie było do śmiechu akurat. Nie wiem jak on ale ja ze wstydu i wściekłości zapadł bym się pod ziemie na 5 lat. W sumie to nie muszę daleko szukac bo we własnej rodzinie miałem przypadek, kiedy dziewczyna zostawiła na lodzie chłopaka bodaj 2 tygodnie przed weselem, ehh strony by brakło jakbym miał dalej pisać. A właśnie najgorsze jest dla mnie to, że np. przez dwa lata wciskają ci kit, manipulują, a na koniec kiedy wydaje Ci się że wszystko jest ok widzisz środkowy palec. Ja tam już chyba żadnej nie zaufam, a pozatym szczerze mówiąc to już zbytnio mnie do tego nie ciągnie, a tym bardziej żeby za jakąś latać.

#31364 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 15 październik 2015 - 18:45

Dziewczyna na gospodarkę

5 lat przed ślubem   był właścicielem gospodarstwa.Z tym ,że wybranka postawiła ultimatum musi ją dopisać ,albo odchodzi i dopisał .A gospodarstwo było doinwestowane 65 ha ..było .

I love salsa

#31365 Share Unexpected

Unexpected

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ekonomia, książki,

Napisany 15 październik 2015 - 18:57

Dziewczyna na gospodarkę

5 lat przed ślubem   był właścicielem gospodarstwa.Z tym ,że wybranka postawiła ultimatum musi ją dopisać ,albo odchodzi i dopisał .A gospodarstwo było doinwestowane 65 ha ..było .

Co za głupi baran.. rodzice jego też widać mądrością się nie popisali.

#31366 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Trójbój,Armwrestling,Sporty-walki,FIlmy,WSzechswiat,Paranolmalne sprawy :p

Napisany 15 październik 2015 - 18:59

Dziewczyna na gospodarkę

Biedak latwowierny :D

#31367 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisany 15 październik 2015 - 19:03

Dziewczyna na gospodarkę

Po rozstaniu  dogadali się  i była żona zgodziła się ,żeby ją gość spłacił .Teraz pewnie gdzieś w ciepełku odpoczywa z jakimś kucharzem ;)

I love salsa

#31368 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 15 październik 2015 - 19:10

Dziewczyna na gospodarkę

Cos czuje ze bym skonczyl w pudle jakbym trafil na taka zone :D

#31369 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 15 październik 2015 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę Ale chociaż wiedział byś że siedzisz w słusznej sprawie. ha ha. Poza tym sędzia i tak by cię uniewinnił xd.

#31370 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 15 październik 2015 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę

Może pozwolisz żeby każdy miał swój cel w życiu, jak mi to odpowiada to mi nie wmawiaj że jest inaczej. Jak popatrzę co się wokół dzieje to zaczynam myśleć że lepiej być samemu bo małżeństwo nie zawsze znaczy koniec samotności...

A czy ja komuś bronię mieć swój cel w życiu? Ale według mnie w pojedynkę się nic nie zdziała i tyle. Ale jeśli ktoś uważa inaczej to jego sprawa. Ja tam szukam dziewczyny, co by nie zostać jak pan Eugeniusz z RSŻ :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31371 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 15 październik 2015 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę

Witam, co do RSŻ to jest jeden wielki kit ;) jeden uczestnik programu to moja dalsza rodzina i wiem co i jak :) a dziewczyny które tam napisały to tylko po to by wystąpić w TV... 

#31372 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 15 październik 2015 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę

Rodzina to jest fundament. Niby takie oklepane hasło, ale ma moc.

Nie uświadamiacie sobie być może tego, ale prawdziwe poczucie szczęścia doznaje się dopiero w momencie narodzin dziecka.

Ono jest sensem egzystencji. I może się sypać, walić....a właśnie ono sprawia, że wszystko musi się po prostu udawać, nie ma innej opcji.

Życie bez miłości jest pozbawione prawdziwych kolorów,  z pewnością z czasem staje się czarno-białe.

Niestety wymyślono kolory pochodzące od sztucznego światła i w obecnym świecie ulega się złudzeniu.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#31373 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 15 październik 2015 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę

Moc i to wielką ,kiedyś oglądałem program w którym rolnik na przykładzie gałązek z drzewa  pokazał moc kochającej się  rodziny ,złamał jedna jako jednostkę ,potem wziął pęk i pokazał ze kilka (rodzinę ) nie da się złamać  ,bylo to pokazane przez jego łzy i choć twardo stąpam po ziemi (tak mi się wydaje )to jego wypowiedz mnie powaliła z nóg ,coś w tym jest najgorsza jest samotność  ,chyba trzeba jej doświadczyć aby to zrozumieć .

#31374 Share Fox84

Fox84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:filozofia, historia, ciekawostki naukowe, gotowanie i oczywiście hodowla świnek

Napisany 15 październik 2015 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę Ywa

Jak to ślicznie napisałaś

Ale prawda jak zawsze leży po środku i każdy na rację

Rodzina to szczęście
Samotność to wolność
Rodzina to też czasami przyczyna bólu i złości
Ale i samotności nie jazdy dźwignie

Dlatego nie krytykujmy i radzimy komuś
Tymczasem samym popadają w agonie

#31375 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 15 październik 2015 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę

Tylko że na wszystko w życiu przychodzi czas ,i tak jak piszesz tylko w innej kolejności ,najpierw ta wolność,potem rodzina i szczęście,ktore trzeba pielęgnować aby dojrzało i wydało owoce ,(choć nieraz   mimo starań nie wychodzi i nie ma sensu walczyć dalej ,lecz nikt nie mówi ze to szczęście nie spotka kogoś ponownie )i na koniec starość ,i chyba każdy się ze mną zgodzi że to okres życia w którym nikt nie chce byc sam i nie mieć wsparcia bliskiej osoby.

Edytowany przez Tomasz78, 15 październik 2015 - 21:10.

#31376 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 16 październik 2015 - 04:58

Dziewczyna na gospodarkę

Ale chociaż wiedział byś że siedzisz w słusznej sprawie. ha ha. Poza tym sędzia i tak by cię uniewinnił xd.

No ja mysle :D :D

#31377 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2505 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 16 październik 2015 - 05:35

Dziewczyna na gospodarkę A ja mam kilku dobrych kolegów z którymi mówimy sobie prawie wszystko i zwłaszcza jeden ma małego bzika na punkcie dziewczyn. Zawsze jakąś wyłapie, ładna całkiem ogarnięta w życiu na pozór a przez rok przerabia takich sporo lecz zawsze z poważnym podejściem a po każdym takim związku słyszę tekst: "baby to ku..y" zgadnijcia dlaczego tak mówi? Od razu uprzedzę że nie mówi tego ze złości że się rozpadło tylko tylko ma ku temu powody...

#31378 Share Fox84

Fox84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:filozofia, historia, ciekawostki naukowe, gotowanie i oczywiście hodowla świnek

Napisany 16 październik 2015 - 05:57

Dziewczyna na gospodarkę a po każdym takim związku słyszę tekst: "baby to ku..y"

"Testosteron"-życiowy film

#31379 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2505 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 16 październik 2015 - 07:02

Dziewczyna na gospodarkę

Ywa

Jak to ślicznie napisałaś

Ale prawda jak zawsze leży po środku i każdy na rację

Rodzina to szczęście
Samotność to wolność
Rodzina to też czasami przyczyna bólu i złości
Ale i samotności nie jazdy dźwignie

Dlatego nie krytykujmy i radzimy komuś
Tymczasem samym popadają w agonie

napisane faktycznie bardzo ślicznie tylko zastanówmy się czy to ma jakiekolwiek odzwierciedlenie w obecnych czasach.

może i dziecko jest szczęściem tylko takk zaczynam się zastanawiać dla kogo?

bo większość przypadków na wsi wygląda tak że aby dziecko się pojawiło to rozstanie, sprawa o alimenty i płać głupi idioto jak oczu nie miałeś i zachciało się rodziny, zazwyczaj kończy się to jeszcze podziałem majątku lub kiedy to nie ma zastosowania to chociaż rekompensata za "pracę" włożoną w gospodarstwo mimo że przykładowo swoich czterech liter nie ruszyła do żadnej pracy, tylko bierze samochód i odwiedza koleżaneczki które dodatkowo buntują i rozwalają małżeństwo- znam życie i radzę się 10 razy zastanowić zanim wogóle jakikolwiek związek (nawet nieformalny) zawrzeć, zwłaszcza że istnieje pojęcie konkubinatu które również potrafi człowiekowi życie skomplikować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31380 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 16 październik 2015 - 07:02

Dziewczyna na gospodarkę

Widzę  kolegów  dopadła  jesienna  depresja...  żale  jeden  przez  drugiego   na forum  wylewają.    ,,Baby  ach  te  baby''   niech każdy  sobie dokończy   :D