Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34941 odpowiedzi na ten temat

#31341 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 14 październik 2015 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę Strony rolnicze to dobry sposób na poznanie małżonka :P wiem to po sobie :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:06
  •  

#31342 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 14 październik 2015 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę

No się nie dziwie dla kobiet to na pewno bo gdzie indziej znajdzie się tylu wolnych/szukających partnerek facetów? Skoro na jedną zainteresowaną przypada z setka facetów to trudno aby było inaczej... Ciekaw jestem za to ile szukających facetów poznało tak kogoś ze wzajemnością 1 na 100? Tak przeglądałem parenaście stron do tyłu to na palcach jednej ręki można by policzyć panie...

#31343 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 14 październik 2015 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę

Może czasu nie mają po prostu :P

no prosze pierwszy post ;p

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#31344 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3185 postów

Napisany 14 październik 2015 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę Wielu z piszących tu i czytajających ten temat zna program Rolnik szuka żony. Widzieliście ile listów dostali chłopaki. To nie było 5-10 listów a kilkadziesiąt i więcej. Ciekawe ile z nich na prawdę chciałoby się związać. Panowie jest YT FB, zróbcie filmik jak do programu i zobaczycie jaka będzie reakcja.:)

#31345 Share Goska93

Goska93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:taniec, muzyka, film

Napisany 14 październik 2015 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę

To prawda duzo bylo listow, zostały  3 panie i nie wiadomo czy zostanie ta jedna ;) w poprzedniej edycji nie udało się nikomu ;) 

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

#31346 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 14 październik 2015 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę

Wy tak na poważnie traktujecie ten program :blink:? Przecież tam na kilometr czuć parcie na szkło lub przeżycie jakieś przygody

#31347 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 14 październik 2015 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę Uczestnicy rsż, mają teraz swoje 5 min. A zdecydowana większość listów została wysłana tylko i wyłącznie w celu zaistnienia medialnego.

#31348 Share Goska93

Goska93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:taniec, muzyka, film

Napisany 14 październik 2015 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę

No niestety to też prawda, to tez jedna wielka reklama ;)

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

#31349 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 14 październik 2015 - 22:15

Dziewczyna na gospodarkę rsż to jeden wielki niewypał ale fajnie jest typować kto do kogo pasuje.
Tutaj na forum też... Nie okłamujmy się bo szanse na poznanie kogoś z kim sie zwiąże są znikome- raczej patrzę że lepiej to traktować jako miłe (zazwyczaj) rozmowy bez jakichkolwiek szans na powodzenie. Kto ma nadzieję to niech próbuje ale sukcesów nie wróżę. Prawdziwej rolniczki która jest na prawdę zainteresowana wsią i ma jakieś pojęcie też osobiście nie poznałem a kilka spotkań już mam za sobą, także... Trochę szkoda czasu na złudne nadzieje które i tak zakończą się rozczarowaniem. No ale powodzenia życzę tym którzy próbują

#31350 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 14 październik 2015 - 22:21

Dziewczyna na gospodarkę

Popieram w całej rozciągłości...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31351 Share karolas123

karolas123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 14 październik 2015 - 22:50

Dziewczyna na gospodarkę

Tylko czy trzeba poznawać rolniczkę na siłę? To inaczej działa, możesz poznać kogoś kto pokocha Cie takim jaki jesteś. Ta kobieta zrozumie, to co robisz i to, ze rolnictwo to Twoja pasja. Jeśli naprawde bedziedzie do siebie pasować, to tą pasją szybko Ją zarazisz. Jestem pewien, ze jeśli zaszczepisz jej tego bakcyla, to nawet mimo, że nie zna sie na rolnictwie, nauczy sie wszystkiego, a Ty bedziesz jej towarzyszyć w poznawaniu nowego dla niej świata. Nie oszukujmy sie. Strefa uczuć to nie maszyna, którą da sie naprawić w razie czego. Najważniejsze to być szczęśliwym, bo jeśli nie jesteś szcześliwy, to żadna kobieta tego szcześcia Ci nie da, nie bedzie tez kobiety która przy Tobie zostanie, poprostu trzeba wyznaczać sobie cele i je realizować a to, ze nie ma lekko to tylko znak, ze idziesz we właściwym kierunku.

#31352 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 14 październik 2015 - 23:05

Dziewczyna na gospodarkę

heh widzę, że kolega jakiś romantyk albo tekst z telenoweli jakieś wyciągnął albo jeszcze nie dostał od kogoś porządnego kopa. Ja nigdy nikogo na siłę nie szukałem ale jakieś związki miałem i raczej już podziękuje.

#31353 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 14 październik 2015 - 23:46

Dziewczyna na gospodarkę Ja chyba podobnie i nie mówię już o samych rolniczkach, chociaż jak któraś mówi że lubi wieś i pracę na niej a rzeczywistość pokazuje że większość to kłamstwa to też nie bardzo w porządku.
Czasami jeszcze jest chęć zagadać ale po licznych doświadczeniach to stwierdziłem że trzeba się wziąć więcej za pracę to głupoty sie nie będą trzymały. Jak gdzieś przypadkiem poznam kogoś odpowiedniego to ok ale na siłę nie mam zamiaru się uszczęśliwiać.

#31354 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 15 październik 2015 - 13:14

Dziewczyna na gospodarkę

Ja mam podobnie ,jak koledzy pisali wyżej .Miałem już kilka sytuacji ,że ślub miał być lada dzień i tak wszystko się rozsypało .Teraz nie szukam na siłę ,ale rozglądam się ,żeby nie przegapić okazji ,jak takowa się trafi :) .Czasu też mam mało wolnego i z papierkami biegam po urzędach po przepisaniu na mnie gospodarki i czekam cierpliwie na nabór nowego prowu wiosennego :) :).Dziś sobie żartowałem ze znajomym po co mam kasę wydawać na żonę skoro żona zabiera czas i kasę ,jak mogę na ciągnik .Gdzie ciągnik zabiera tylko kasę i mam czas dla siebie  ;)

I love salsa

#31355 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 15 październik 2015 - 15:48

Dziewczyna na gospodarkę

Dziś wypada  ^^ tym razem: Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich.

Aby było ich coraz więcej DLA WAS.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#31356 Share karolas123

karolas123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 15 październik 2015 - 16:38

Dziewczyna na gospodarkę

Panowie, ale wszyscy dobrze wiemy, że najwiekszą słabością meżczyzny jest kobieta ;)

#31357 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 15 październik 2015 - 16:52

Dziewczyna na gospodarkę Jak jej nie masz to nie masz słabości :)

#31358 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 15 październik 2015 - 16:56

Dziewczyna na gospodarkę

Moim słabym punktem jest głos kobiety , ale nie kazdy , musi być taki miły i coś takiego w nim musi być ze chce sie go słuchać i słuchac nie zależnie czy w zlości czy miłości ;)

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#31359 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 15 październik 2015 - 17:02

Dziewczyna na gospodarkę

Panowie, ale teraz się zastanówcie czy iść przez życie w pojedynkę jest tym czego chcecie? Dzisiaj może Wam to pasuje a za 10 lat też powiecie, że lepiej być samemu? Wydaje mi się, że nie, bo dla kogo pracować  jak nie dla rodziny? A robić, żeby się tylko narobić to trochę nie halo. W życiu trzeba mieć jakąś pasję, ale i dla kogo pracować.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31360 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 15 październik 2015 - 17:21

Dziewczyna na gospodarkę Może pozwolisz żeby każdy miał swój cel w życiu, jak mi to odpowiada to mi nie wmawiaj że jest inaczej. Jak popatrzę co się wokół dzieje to zaczynam myśleć że lepiej być samemu bo małżeństwo nie zawsze znaczy koniec samotności...