Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#3081 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 23:19

Dziewczyna na gospodarkę dajcie se już spokój-większość z was i tak pójdzie spać z "Renią Rączkowską"-do tego charakter jest nie potrzebny :lol: :lol: :lol:

szukajcie sobie partnerki(ra)na miarę możliwości-a nie wzdychajcie do tabloidów-bo się tylko na wdychaniu skończy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:36
  •  

#3082 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 23:22

Dziewczyna na gospodarkę Ok. Jest to dobra wiadomość. Więc dokończmy jeden wątek, nim rozpoczniemy drugi o charakterach, aby nie powstał chaos. Twarze ze zdjęć tak można by porównać do afrodyty, bo faktycznie wyglądają atrakcyjnie, lecz można o nich powiedzieć tak gdy będziemy mówić bezosobowo i opierając się na tych konkretnych zdjęciach. Bo w innym wypadku na pewno nie jeden zabrał by im statut afrodyty, ale wróćmy do fotografii które przedstawiają zarys afrodyty. Ja uważam że w Polsce także znajdziemy afrodytę, czyli osobę pokroju zarysów z fotografii (nie osób, tylko zarysów stworzonych np. przez jakiegoś photoshopa). Zapewne nie jedną znajdziemy, koledzy wyżej mówią że znaleźli ,,afrodyty,, porównywalne z upiększonymi twarzami na fotografiach wyżej, czyli występują nadzwyczaj piękne dziewczyny i w Polsce.

Edytowany przez damianzbr, 08 grudzień 2011 - 23:35.

#3083 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 08 grudzień 2011 - 23:23

Dziewczyna na gospodarkę "Ave

Kiedy cię spotkam co ci powiem
Że byłaś światłem moim Bogiem
Że szmat już drogi przemierzyłem
I byłaś wszędzie tam gdzie byłem
Odległą gwiazdą w sztolni nocy
Zachodem słońca snem proroczym
Przestrzenią serca której strzegłem
Jak oka w głowie dla tej jednej
Mądrej i pięknej ludzkim prawem
Ave(...)"
M. Cz.

Wzrokowcy. Po co komentować wygląd kobiet- nie prościej popatrzeć na siebie? Prawda bywa bolesna ;)

"szukajcie sobie partnerki(ra)na miarę możliwości-a nie wzdychajcie do tabloidów-bo się tylko na wdychaniu skończy."
@wiesmag z dzienników czytuję "Rzeczpospolitą" i "G. Wyborczą". Idealne partnerki do porannej kawy.

Edytowany przez Indiana, 08 grudzień 2011 - 23:41.

#3084 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 grudzień 2011 - 23:34

Dziewczyna na gospodarkę

Ok. Jest to dobra wiadomość. Więc dokończmy jeden wątek, nim rozpoczniemy drugi o charakterach, aby nie powstał chaos. Twarze ze zdjęć tak można by porównać do afrodyty, bo faktycznie wyglądają atrakcyjnie, lecz można o nich powiedzieć tak gdy będziemy mówić bezosobowo i opierając się na tych konkretnych zdjęciach. Bo w innym wypadku na pewno nie jeden zabrał by im statut afrodyty, ale wróćmy do fotografii które przedstawiają zarys afrodyty. Ja uważam że w Polsce także znajdziemy afrodytę, czyli osobę pokroju zarysów z fotografii (nie osób, tylko zarysów stworzonych np. przez jakiegoś photoshopa). Zapewne nie jedną znajdziemy, koledzy wyżej mówią że znaleźli, czyli występują nadzwyczaj piękne dziewczyny i w Polsce.

Wszystkie dziewczyny w Polsce są piękne, mogą się zdażyć tylko mniej zadbane. :P

#3085 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 23:40

Dziewczyna na gospodarkę Co rozumiesz przez zaniedbanie? Bo dla mnie zaniedbanie to może być np. figury. Czyli, gdy 90kg wisi na 170cm wzrostu kobiety to raczej ona była piękna...:P
Ja nie uznaję czegoś takiego : piękna ale zaniedbana. To tak samo jak byś umył traktor ale bez opon i felg i powiedział że CAŁY traktor jest czysty ale na kołach brudny. Albo coś jest albo czegoś nie ma.

Edytowany przez damianzbr, 08 grudzień 2011 - 23:46.

#3086 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 grudzień 2011 - 23:44

Dziewczyna na gospodarkę Dla Ciebie ona może nie być piękna, ale dla drugiego będzie, a ta co akurat Tobie będzie się podobać to ten drugi powie że to "flak" :lol:
Trzeba sobie taką znaleźć ażeby Ci się podobała teraz za dziesięć czy za trzydzieści lat, wtedy będzie Twoją "Afrodytą" :)

Edytowany przez MAT912, 08 grudzień 2011 - 23:53.

#3087 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 08 grudzień 2011 - 23:48

Dziewczyna na gospodarkę

Wszystkie dziewczyny w Polsce są piękne, mogą się zdażyć tylko mniej zadbane. :P

albo wina brak ;)
choć czasami nie da się tyle wypić :P
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#3088 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 23:52

Dziewczyna na gospodarkę Oj nie, jak jest na prawdę piękna to dla każdego taka zostanie. To jest tak samo jak z tym traktorem, albo jest czysty albo nie. Tu mogą się pojawić tylko drobne sprzeczności, jest najpiękniejsza lub jest bardzo piękna ale wczoraj widziałem jeszcze piękniejszą. Gdyby to przełożyć na traktor to tak: jest umyty(piękny), a druga osoba tak jest piękny(umyty) ale wczoraj widziałem umytego(pięknego) nawoskowanego... Ale to już minimalne różnice o które nie warto się sprzeczać.

#3089 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 23:55

Dziewczyna na gospodarkę Tylko mówiąc piękna mamy na myśli kobietę która podoba się wielu mężczyznom a nie pojedynczej sztuce. Polki są ładne a nawet bardzo ładne ale nie wszystkie. Chodząc ulicą widzę sporo dziewczyn które po wizycie u kosmetyczki/fryzjerki/siłowni mogą wyglądać nie gorzej od tych z tabloidów lub filmu.

Wzrokowcy. Po co komentować wygląd kobiet- nie prościej popatrzeć na siebie? Prawda bywa bolesna ;)

Nie mam lustra więc Ci nie powiem...

szukajcie sobie partnerki(ra)na miarę możliwości-a nie wzdychajcie do tabloidów-bo się tylko na wdychaniu skończy.

Ja tam jestem ambitny.

#3090 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 00:01

Dziewczyna na gospodarkę A ja tam lubię, dobrze mi robi prestiż. Buhahhahaha :lol: Oj chłopacy, chłopacy jak nisko się cenicie to nie każcie i komuś nisko obstawiać. Pomyślcie też że nie każdy ma tak słabe możliwości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3091 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 grudzień 2011 - 00:04

Dziewczyna na gospodarkę No jak Ty się nigdy nie zdecydujesz na tą czy tą bo jutro możesz spotkać jeszcze ładniejszą to prędzej się zestarzejesz nim coś znajdziesz. jest jeszcze pytanie czy ta co wszystkim będzie się podobać też będzie uważać Ciebie za najładniejszego. :P I coś mi się wydaje że mylicie miłość z zauroczeniem, to życzę powodzenia w tych "ambitnych" planach. :lol:

Edytowany przez MAT912, 09 grudzień 2011 - 00:15.

#3092 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 09 grudzień 2011 - 00:34

Dziewczyna na gospodarkę FINN, wiem o co Ci chodzi. nie jeden biedniejszy człowiek jest lepszy niz bogacz pomiatajacy sobie ludzmi bo i tak wie ze dzieki kasiorze moze wszystko. Jezeli znalazles swoja Afrodyte to elegancko w koncu na tym rzecz polega aby miec wymarzona partnerke:)...
wiesz takie sa realia ze szybciej laska spojrzy na goscia przy kasie niz na biedaka. u mnie akurat nie było takiej sytuacji , moja kobieta nie nalezy do elity pod wzgledem finansowym ale zdecydowanie wyróżnia sie z przecietnego społeczenstwa. ja sie z tego ciesze ze nie musze jej sponsorowac i nigdy nie musialem ale z innymi to roznie bywało... majac kase mozesz miec prawie wszystko, jedyna rzecza ktorej nie da sie kupic jest ,,miłość''

#3093 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 grudzień 2011 - 10:56

Dziewczyna na gospodarkę tomaszpa1 i właśnie o to mi chodziło, sorki, ale nie miałem Ciebie na mysli. mówiłem ogólnikowo... :)
Tak jak mówisz tacy ludzie co maja kase mogą mieć wszystko, prawie wszystko....
miłości i zaufania oraz szacunku nie kupią... a co do miłości to tacy ludzie chyba nawet nie wiedzą co to jest... skoro wszystko mają na wyciągniecie ręki...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#3094 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 12:28

Dziewczyna na gospodarkę

#3095 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 13:06

Dziewczyna na gospodarkę Przejrzałem kilka stron do tyłu i nic związanego z tematem nie znalazłem nie chce mi się czytać całego tematu, ale zeszliście w tym temacie na takie coś że temat "dziewczyna na gospodarkę" czyta się tak samo jak tematy typu jaki ciągnik wybrać, czy jaką kosiarkę na jaki mnie stać a jaki sąsiada będzie w oczy dźgał, myślałem że poczytam o tym jak Wasze dziewczyny odnajdują się w gospodarstwie i nie w sensie w oborze ale jak radzą sobie żyjąc z parterem który jest rolnikiem a wy dopiero przerabiacie temat jaką dziewczynę wybrać żenada

#3096 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 grudzień 2011 - 13:37

Dziewczyna na gospodarkę

A ja tam lubię, dobrze mi robi prestiż. Buhahhahaha :lol: Oj chłopacy, chłopacy jak nisko się cenicie to nie każcie i komuś nisko obstawiać. Pomyślcie też że nie każdy ma tak słabe możliwości.

Jak Ty tak będziesz wysoko obstawiał to uważaj ażeby się nie "obudzić z ręką w nocniku" :P i w tedy będziesz miał swój prestiż, Buhahhahaha :lol:
Chciał bym Ciebie zobaczyć w "akcji", pisać to można dużo.Najpierw poszukaj, przeżyj z nią z 15,20 lat nie kłócąc się ciągle, w zdrowiu a czasem i w chorobie, nie zawsze będzie piękna, wymalowana, w bogactwie, czasem w biedzie i w tedy oceniaj czy jest to "Afrodyta" czy nie.Bo teraz zachowujesz się jak "piesek"który urwał się z łańcucha i ujada - jak to trzeba złapać Lisa, najpierw go złap.
Co nie którzy trochę zachowują się jak Don Kichot i w myślach stworzyliście sobie już fikcyjną żonę {Dulcyneę} i każda inna pasować Wam nie będzie.
Zaczynacie żyć marzeniami o pięknej Księżniczce, która będzie pożądaniem dla co najmniej pół województwa, bo inne są Was po prostu nie godne a co gorsza byle aby sąsiadowi czy koledze się też podobała . Ludzie szukacie dziewczyny na gospodarkę, a nie Królewny do pałacu.
Bez urazy, ale tak to z boku wygląda.

Edytowany przez MAT912, 09 grudzień 2011 - 18:21.

#3097 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 18:04

Dziewczyna na gospodarkę Wolę żyć marzeniami niż z pierwszą lepszą dziewczyną która będzie mnie chciała. Bo co to za życie?

Tak jak mówisz tacy ludzie co maja kase mogą mieć wszystko, prawie wszystko....
miłości i zaufania oraz szacunku nie kupią... a co do miłości to tacy ludzie chyba nawet nie wiedzą co to jest... skoro wszystko mają na wyciągniecie ręki...

Wiedzą tak samo jak ty co to miłość i przyjaźń. Już nie usprawiedliwiajcie tego, że lepiej być biednym niż bogatym. Bo to mi teraz wygląda na udawanie, że teraz my mamy lepiej niż tamci i nie potrzebujemy niczego więcej.

myślałem że poczytam o tym jak Wasze dziewczyny odnajdują się w gospodarstwie i nie w sensie w oborze ale jak radzą sobie żyjąc z parterem który jest rolnikiem a wy dopiero przerabiacie temat jaką dziewczynę wybrać żenada

I oto pojawił się nasz zbawiciel. Oświeć nas czcigodny Panie co mamy robić bo błądzimy, i przedstaw swoje osiągnięcia z kobietami abyśmy mieli wzór do naśladowania.

#3098 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 grudzień 2011 - 18:16

Dziewczyna na gospodarkę

Wolę żyć marzeniami niż z pierwszą lepszą dziewczyną która będzie mnie chciała. Bo co to za życie?

Zgadza się jak najbardziej, mi chodziło nie o pierwszą lepszą, byle by tylko była, a o to, że Ty masz ją pokochać a ona Ciebie i byle by tylko dla Ciebie była najpiękniejsza, dla innych nie musi.

#3099 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 18:23

Dziewczyna na gospodarkę idzcie lepeij coś podupczyć a nie pitolicie, jak tu i tak każdą pannę co wejdzie wypłaszacie po 2 stronach pisania, więc do roboty bo renia to żadne wyjście :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3100 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 grudzień 2011 - 22:26

Dziewczyna na gospodarkę

więc do roboty bo renia to żadne wyjście :P