Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34913 odpowiedzi na ten temat

#30721 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 01 czerwiec 2015 - 17:55

Dziewczyna na gospodarkę

Potrzebna mi pussy na dłużej ,10 czerwca rozwód ,a dom bez kobiety jakoś smutny i samotny się wydaje .

Na dzieńdobry funduję wyjazd na wczasy Sharm El Sheikh  i Taba Heights South Sinai Egypt + Emiraty Arabskie- Dubai , oczywiście hotels & resorts five stars only.

Powrót na żniwa rzepakowe , a jesienią po siewach- znowu morza południowe Malediwy i Seszele .Czeka na nas cudowny, baśniowy świat raf koralowych ,ekskluzywne wnętrza najlepszych światowych sieci hoteli , wynajęty jacht na Morzu Czerwonym .

Dziewczyny ZAPRASZAM

Leszek

przeczytaj sobie jeszcze raz swoj post i zastanow sie dobrze chlopcze czy aby uzyles nalezytego slownictwa ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:23
  •  

#30722 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 01 czerwiec 2015 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę

Żałuję, że ten trop podjęłam.......do tego poziomu żeby się zniżać........wycofuję się :wacko: ..choć odwrotu już nie ma ;) trudno....nastepnego razu nie będzie...

Lepiej spierać się na żarty, a nie na mięso i buraki.

Edytowany przez Ywa, 01 czerwiec 2015 - 19:00.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#30723 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Trójbój,Armwrestling,Sporty-walki,FIlmy,WSzechswiat,Paranolmalne sprawy :p

Napisany 01 czerwiec 2015 - 18:41

Dziewczyna na gospodarkę

Użyj rajstop zamiast paska, one nigdy nie pękną :D

Nie słuchaj jej :D Pękają :D

#30724 Share Oficer998

Oficer998

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 01 czerwiec 2015 - 19:30

Dziewczyna na gospodarkę

Oj panowie :) kobietę  trzeba oswoić z myślą że jeśli jest z chłopakiem a on rolnikiem :) to cóż jednak on zostanie na gospodarstwie .Proponuje się zakręcić u dziewczyn co studiują weterynarie :) kochają zwierzęta i chętnie by same trzymały sobie zwierzątka ,ale cóż nie mogą bo są z miasta .

#30725 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 01 czerwiec 2015 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę

Heh no super propozycje dajecie koledze nie ma co raz skoro ją kocha to jak może ją ,, kopnąć w d*pę" czy to jest krowa że jak nie daje mleka to ją na rzeźnie, sory za porównanie ale tak to widzę, jeżeli daży ją uczuciem, nic nie pozostaje jak jakiś komromis, żeby obydwoje stracili coś ale zyskali to samo, a zakręcić się hm to że jest pani weterynarz nie znaczy że będzie żyć ze zwierzętami, ja nic osobiście nie mam pisze jak uważam a dodam też ale to żadna aluzja do nikogo naprawdę że przebierając tak czy szukając można wylądować samemu do końca życia, u nas jest pan który już dziwaczeje jest starym kawalerem, niestety ze swojej głupoty, ponieważ jedna miała za mało morgów a druga nie umiała doić krów a dziś panie się poznały na nim latka lecą i co nawet na starośc nie będzie miał do kogo buzi otworzyć. Kolego leszek nie zamierzam sprzeczać się z tobą na forum, podaj adres możemny się spotkać to pogadamy, a dwa powiem ci tyle skoro nie umiesz zaimponować  kobiecie czymś innym niż pieniądze i wyjazdy, to ci współczuje

#30726 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 01 czerwiec 2015 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę

Ja nie wierzę w kompromisy

#30727 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 02 czerwiec 2015 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę Ale kompromisy istnieją, i są jak najbardziej istotne. Trzeba tylko wiedzieć czego się chce samemu, i czego oczekuje 2 osoba . Potem znaleźć złoty środek,aby każdy był zadowolony.niby proste lecz czasem nie osiągalne.

#30728 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 02 czerwiec 2015 - 19:55

Dziewczyna na gospodarkę

Ja nie wierzę w kompromisy

ja nie lubie kompromisow ale z doswiadczenia wiem i sie z tym zgadzam ze zycie dwojga ludzi przeciwnej plci(parz malzenstwo ) musi opierac sie na kompromisie i to nie jednym a wielu 

#30729 Share wl_master

wl_master

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 02 czerwiec 2015 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę

oj jakiś kompromis musi być bo w każdej kwestii każdy ma inne zdanie i niekt by z nikim nie doszedł do porozumienia

#30730 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 03 czerwiec 2015 - 05:40

Dziewczyna na gospodarkę

Trzeba wierzyć w porozumienie Iza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30731 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 03 czerwiec 2015 - 18:25

Dziewczyna na gospodarkę

Ok. Ale co to dokładnie jest ten kompromis? Czy kompromis nie jest wtedy kiedy OBIE strony są zadowolone? Bo ja się spotkałam z sytuacją, kiedy propozycja była taka, żeby obie strony zrezygnowały z czegoś chociaż jednej ze stron było łatwiej zrezygnować niż drugiej.

#30732 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 03 czerwiec 2015 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę

Nie znam szczegółów sytuacji o której piszesz , ale najlepiej gdy dwie strony są zadowolone a przynajmniej najbliżej tego

#30733 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 03 czerwiec 2015 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę

A jeśli rozwiązanie przynosi zadowolenie jednej osobie, ale nie rozwiązuje problemu drugiej osoby to czy to jest kompromis?

#30734 Share Damiano30

Damiano30

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 03 czerwiec 2015 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę

hej dolącze sie do dyskusji uważam że kompromis to fajna rzecz ale mi osobiscie ciezko isc na jaki kolwiek kompromis

#30735 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Trójbój,Armwrestling,Sporty-walki,FIlmy,WSzechswiat,Paranolmalne sprawy :p

Napisany 04 czerwiec 2015 - 06:27

Dziewczyna na gospodarkę

Kompromis kompromisem ale chlopak musi byc u gory :D :D :D

#30736 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 04 czerwiec 2015 - 06:35

Dziewczyna na gospodarkę

A to kwestia gustu co kto lubi kiedy chłopak jest na dole też jest fajnie ;)

#30737 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 04 czerwiec 2015 - 08:37

Dziewczyna na gospodarkę

To zależy czy jesteśmy tą osobą zadowoloną czy nie w takim KOMPROMISIE  :) to dwa punkty widzenia

#30738 Share szwed1983

szwed1983

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 04 czerwiec 2015 - 09:15

Dziewczyna na gospodarkę

a mi było bardzo dobrze pod i nad nią :P ;)

#30739 Share jajonasz

jajonasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 04 czerwiec 2015 - 11:11

Dziewczyna na gospodarkę

Potrzebna mi pussy na dłużej ,10 czerwca rozwód ,a dom bez kobiety jakoś smutny i samotny się wydaje .

Na dzieńdobry funduję wyjazd na wczasy Sharm El Sheikh  i Taba Heights South Sinai Egypt + Emiraty Arabskie- Dubai , oczywiście hotels & resorts five stars only.

Powrót na żniwa rzepakowe , a jesienią po siewach- znowu morza południowe Malediwy i Seszele .Czeka na nas cudowny, baśniowy świat raf koralowych ,ekskluzywne wnętrza najlepszych światowych sieci hoteli , wynajęty jacht na Morzu Czerwonym .

Dziewczyny ZAPRASZAM

Leszek

Dobry trolling zawsze w cenie B)

wzWr9dY.jpg

Otrzymane zadanie jest świętym, wykonujesz je do końca za wszelką cenę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30740 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 04 czerwiec 2015 - 15:32

Dziewczyna na gospodarkę

Heh no super propozycje dajecie koledze nie ma co raz skoro ją kocha to jak może ją ,, kopnąć w d*pę" czy to jest krowa że jak nie daje mleka to ją na rzeźnie, sory za porównanie ale tak to widzę, jeżeli daży ją uczuciem, nic nie pozostaje jak jakiś komromis, żeby obydwoje stracili coś ale zyskali to samo, a zakręcić się hm to że jest pani weterynarz nie znaczy że będzie żyć ze zwierzętami, ja nic osobiście nie mam pisze jak uważam a dodam też ale to żadna aluzja do nikogo naprawdę że przebierając tak czy szukając można wylądować samemu do końca życia, u nas jest pan który już dziwaczeje jest starym kawalerem, niestety ze swojej głupoty, ponieważ jedna miała za mało morgów a druga nie umiała doić krów a dziś panie się poznały na nim latka lecą i co nawet na starośc nie będzie miał do kogo buzi otworzyć. Kolego leszek nie zamierzam sprzeczać się z tobą na forum, podaj adres możemny się spotkać to pogadamy, a dwa powiem ci tyle skoro nie umiesz zaimponować  kobiecie czymś innym niż pieniądze i wyjazdy, to ci współczuje

oj Tomek... kompromis dobra rzecz ale w przypadku rolników ciężki jeśli wogóle możliwy do osiągnięcia. teraz mówisz że kompromis tylko pozostaje a sam doskonale powinieneś najlepiej pamiętać niecały rok temu.... często kompromis jest mrzonką osób które nie muszą do niego dążyć.

to , że piszę "kopnąć w du.." jak najbardziej na miejscu, jak się dziewczynie nie podoba praca męża i jak jest sezon roboczy ona chce wyjechać zamiast mu trochę pomóc, chociażby zrobić coś do jedzenia bo sam po sobie wiem że czasami nawet na to czasu i mi brakuje. jak przyszedł sezon belowania to wstawałem o 4 rano (dojenie, oporządek) a kładłem się już nawet nieźle po północy (około 2) i nawet na zrobienie sobie kanapki sił brakowało, więc jak ktoś ma mnie zostawiać na najciężejszy czas to po prostu mnie olewa sobie i jest tylko wtedy kiedy jej wygodnie a moje potrzeby ma głęboko w .... logika jak by nie patrzeć karze kopnąć w du..

zresztą wogóle co to za miłość jak jest tylko kiedy jej wygodnie?