Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#30701 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 30 maj 2015 - 13:10

Dziewczyna na gospodarkę

Mam dziewczynę od 3 lat.... jakos nie wykazuje zainteresowania gospodarstwem... oczywisie nie chce aby chodziła do swin ze mna ani na pole. Zero zaintersowania robiłem remonty wiat garazów swiniarni.... neguje moje inwestycje w sprzet, krytykuje dokupowanie ziemii przezemnie... jak myslicie wiąze to jakąs przyszłośc ze mną i z gospodarstwem przekazywanym i modernizowanym od pokoleń????

Aha ostatnio nawet powiedziała ze jak bede miał zniwa to moze wyjedzie do kolezanki ...to mi dało do myslenia ...ale jak miała by mi tak w małżenstwie robić ??? ze mam zniwa a ona wyjezdza a ja wracam do pustego mieszkania ... bez obiadu , sama ta swiadomość ze ona jest w domu i czeka na Ciebie..

Porozmawiaj z nią szczerze, że jej postawa nie rokuje dobrze na przyszłość. Jak nie zrozumie to lepiej poszukać takiej co zrozumie.

Przyjmę jednego kotka ;)

Przesyłka kurierska czy odbiór osobisty? :)

Koniczyna to nie był jedyny warunek, trzeba było mieć średnią minimum 4,5 z ćwiczeń ale to udało mi się osiągnąć :) 
oczywiście, że poszedłem dla wiedzy, ale studia i ich przekonania niekiedy różnią się od praktyki rolniczej :) 
A Studiuje na UTP w Bydgoszczy :) 
I tego profesor nie powiedział jak to ma być koniczyna :P Kazał jeszcze pozbierać 250 sztuk  Wiechliny Łąkowej dla młodszych roczników ale z tym to myślę, że nie będzie problemu, wczoraj zerwałem ok 100 i dzisiaj jadę na łąki także mam nadzieję, że pozbieram wszystko :)

Ten profesor to jakiś szaleniec :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:34
  •  

#30702 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 30 maj 2015 - 14:17

Dziewczyna na gospodarkę

... ja tam wole miłe i małe dziewczyny ale kotki tez słodkie chodz już mam 2 narazie wystarczy :D

nie mów tak pubklicznie bio pedofilią troche zaleciało :lol:

Mam dziewczynę od 3 lat.... jakos nie wykazuje zainteresowania gospodarstwem... oczywisie nie chce aby chodziła do swin ze mna ani na pole. Zero zaintersowania robiłem remonty wiat garazów swiniarni.... neguje moje inwestycje w sprzet, krytykuje dokupowanie ziemii przezemnie... jak myslicie wiąze to jakąs przyszłośc ze mną i z gospodarstwem przekazywanym i modernizowanym od pokoleń????

Aha ostatnio nawet powiedziała ze jak bede miał zniwa to moze wyjedzie do kolezanki ...to mi dało do myslenia ...ale jak miała by mi tak w małżenstwie robić ??? ze mam zniwa a ona wyjezdza a ja wracam do pustego mieszkania ... bez obiadu , sama ta swiadomość ze ona jest w domu i czeka na Ciebie..

kopnij w du.. i nie żałuj ;)  jak masz nadzieję że się jej odmieni to zapomnij, a zapamiętaj że nadzieja matką głupich

#30703 Share kolba77

kolba77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 30 maj 2015 - 17:29

Dziewczyna na gospodarkę

Witam,

mam problem z ciągnikiem John Deere. Notorycznie pęka mi pasek. Serwis przyjeżdża, naprawia a za jakiś czas znowu ta sama awaria. Ktoś ma pojęcie dlaczego?

Pomocy!

Iwona

#30704 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Trójbój,Armwrestling,Sporty-walki,FIlmy,WSzechswiat,Paranolmalne sprawy :p

Napisany 30 maj 2015 - 18:07

Dziewczyna na gospodarkę Słaby gatunkowo pasek,zbyt mocne naciągnięcie,sąsiad z nożem w nocy podcina ..powodów może być kilka :D

#30705 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 30 maj 2015 - 18:55

Dziewczyna na gospodarkę

Użyj rajstop zamiast paska, one nigdy nie pękną :D

#30706 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 30 maj 2015 - 19:23

Dziewczyna na gospodarkę

Odbiorę kotka osobiście , a najmocniejsze paski są zębate

#30707 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 31 maj 2015 - 00:07

Dziewczyna na gospodarkę

Witam,

mam problem z ciągnikiem John Deere. Notorycznie pęka mi pasek. Serwis przyjeżdża, naprawia a za jakiś czas znowu ta sama awaria. Ktoś ma pojęcie dlaczego?

Pomocy!

Iwona

A kto dzisiaj nie ma problemów :P Ciesz się,że masz problem tylko z ciągnikiem :lol: Może napisz co ten pasek napędza alternator,klime. Bo jeśli serwis musi przyjeżdżac to jakiś poważny pasek, albo john na gwarancji. Chętnie bym Ci pomógł ale nie potrafie, Ja tu Ty tam,podjedz jutro coś poradzimy tylko zabierz przyczepy, to od razu przetestujemy go przy sianokiszonce :D

Odbiorę kotka osobiście , a najmocniejsze paski są zębate

to ja Ci dorzuce sześc szczeniaków

#30708 Share LESZEK1

LESZEK1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 31 maj 2015 - 08:25

Dziewczyna na gospodarkę

Potrzebna mi pussy na dłużej ,10 czerwca rozwód ,a dom bez kobiety jakoś smutny i samotny się wydaje .

Na dzieńdobry funduję wyjazd na wczasy Sharm El Sheikh  i Taba Heights South Sinai Egypt + Emiraty Arabskie- Dubai , oczywiście hotels & resorts five stars only.

Powrót na żniwa rzepakowe , a jesienią po siewach- znowu morza południowe Malediwy i Seszele .Czeka na nas cudowny, baśniowy świat raf koralowych ,ekskluzywne wnętrza najlepszych światowych sieci hoteli , wynajęty jacht na Morzu Czerwonym .

Dziewczyny ZAPRASZAM

Leszek

#30709 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 31 maj 2015 - 09:16

Dziewczyna na gospodarkę

Ziemia człowieka wyda i ziemia człowieka zje.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#30710 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 31 maj 2015 - 16:44

Dziewczyna na gospodarkę Leszek a ty przypadkiem nie jesteś rudy? ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30711 Share black_shadow

black_shadow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 31 maj 2015 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę

Witam,

Pomocy!

Iwona

może to chłopaki z serwisu chcą być częstymi gośćmi u taakiej :rolleyes: klientki   :P

#30712 Share LESZEK1

LESZEK1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 31 maj 2015 - 23:29

Dziewczyna na gospodarkę

Leszek a ty przypadkiem nie jesteś rudy? ???

miglanc88 a o co tobie kaman z tym rudym? a ty przypadkiem nie masz pryszczy na doopie i cuchnącego oddechu ?

#30713 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 31 maj 2015 - 23:35

Dziewczyna na gospodarkę

Potrzebna mi pussy na dłużej ,10 czerwca rozwód ,a dom bez kobiety jakoś smutny i samotny się wydaje .

Na dzieńdobry funduję wyjazd na wczasy Sharm El Sheikh  i Taba Heights South Sinai Egypt + Emiraty Arabskie- Dubai , oczywiście hotels & resorts five stars only.

Powrót na żniwa rzepakowe , a jesienią po siewach- znowu morza południowe Malediwy i Seszele .Czeka na nas cudowny, baśniowy świat raf koralowych ,ekskluzywne wnętrza najlepszych światowych sieci hoteli , wynajęty jacht na Morzu Czerwonym .

Dziewczyny ZAPRASZAM

Leszek

hahahaa od dzisiaj już nie będe mówił do ludzi "ale z Ciebie burak" tylko "ale z Ciebie Leszek" bo po twojej wypowiedzi stwierdzam, że obrażałem buraki

#30714 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisany 31 maj 2015 - 23:42

Dziewczyna na gospodarkę

Dziewczyny ZAPRASZAM

Leszek

Jakaż szkoda, że nie ma już targów niewolników, może tam byś znalazł "coś" dla siebie. A może gdybyś miał "jaja" zdobyłbyś sobie brankę? 

Na razie możesz sobie kupić coś do nadmuchania...

#30715 Share LESZEK1

LESZEK1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 01 czerwiec 2015 - 12:41

Dziewczyna na gospodarkę

Ale się choptasie nadymają ,naprawdę nie znacie się na żartach buraczki ? ćwikłowe he he .

Jeśli nie potraficie czytać ze zrozumieniem buraki , to zwracałem się do "pussy" czyż więc uważacie się za"pussy" panowie??więc skoro z was cipki -to niestety męskie , a takowe mnie nie interesują .Jakoś płeć piękna nie była tym postem zbulwersowana i nie protestowała zbytnio .Chodźcie sobie w waszych śmierdzących goownem gumofilcach,oprzatajcie swoje obesrane bydełko i świnki - nie wpieprzajcie się do innych i nie ustawiajcie im życia.

Dla was dyskoteka w sasiedniej wiosze to szczyt dalekich podróży i niech tak zostanie.

Posłuchajcie sobie buraki, oto coś z waszego Wysokiego(waszym zdaniem he he)poziomu:

https://youtu.be/VijoeCtOCcA

Edytowany przez kris14, 01 czerwiec 2015 - 20:35.
Pkt. 3.1, 7 dni odpoczynku

#30716 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 01 czerwiec 2015 - 14:05

Dziewczyna na gospodarkę

Leszek :blink: dowaliłeś mi czy mi się zdaje.....?

To jakaś żaluzja??? :huh:

To chyba nie znasz miastowych? Bo tam dopiero zdarzają się zniewieściałe brukwy ;) zdziwiłbyś się..,więc nie ośmieszaj się sugerując,że jesteś miastowy.

P.S. Trafiłam tu przez przypadek, ale niejednokrotnie jestem w szoku poziomu inteligencji na tym portalu. Choć można się przynajmniej pośmiać również z tego, jak niektórzy powierzchownie interpretują pojedyncze posty bez głębszego sensu. Jest to sympatyczne....,ale spoko

(za to lubię ten portal) :)

Liczy się dystans....a rolnicy mają dużo więcej "luzu" i uśmiechu.

Edytowany przez Ywa, 01 czerwiec 2015 - 14:33.

#30717 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 01 czerwiec 2015 - 14:54

Dziewczyna na gospodarkę

Nie karmcie trolla, szkoda nerwów kilku idiotów tu już było i myśleli ze zabłysną inteligencją, a poziomem rozumowania nie dorównują nawet małpie, przepraszam to by była obraza dla małpy;)

Co do kolegi który ma problem z swoją połówką, heh piękne rady ci dają niektórzy, kopnij w dupe no fajnie ale skoro jesteś z nią 3 lata, dziwi mnie jedno że po takim czasie ona mówi ci że nie interesuje ją to wszystko że nie wyczułeś nic wcześniej, hm troche dziwnie dla mnie to brzmi, 3 lata kawał czasu, a z drugiej strony jeżeli darzysz ją uczuciem i kochasz ją to masz hm nie tyle problem co wielką zagwostkę, prawda taka że życie to nie bajka ale też nie tylko gospodarka, może ona naprawdę nie widzi życia takiego w takiej formie moze chce się realizowac zawodowo czy jakoś inaczej, jeno wiem do niczego nie możesz jej przymuszać  czy kazać bo miłość nie polega na tym, szacunek i zrozumienie jest najważniejsze

#30718 Share LESZEK1

LESZEK1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 01 czerwiec 2015 - 15:43

Dziewczyna na gospodarkę

No , więcej was tu Matka nie miała? Poszczekajcie sobie wsiowe burki a KARAWANA IDZIE DALEJ .

Naskoczyliście na mnie -zupełnie bez powodu ,wytoczyliście jakieś wielkie armaty (vide wszystkie posty po moim). 

Gdzie Ty koleżanko Ywa przeczytałaś ,że "sugeruję iż jestem miastowy"?

Napisałem wszak normalną polszczyzną o żniwach,o siewach - naucz się sztuki CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM .Nie rozumiem też ,czemu niby Ci "dowaliłem"-jak to nazwałaś ,otóż NIC Z TYCH RZECZY!!

zetorlublin a o co tobie chodzi , wiesz że jest takie słowo TOLERANCJA? czy tylko Tobie wolno tu pisać,czemu ubliżasz mi nie znając mnie zupełnie . może porównania do małpy zarezerwuj dla siebie kmiocie niemyty(możesz ty ,mogę ja).

co do pozostałych adwersaży , odpowiem wam wierszykiem Tuwima:

"Próżnoś repliki się spodziewał

nie dam ci prztyczka,ani klapsa

nie powiem nawet pies cię jebał

bo to mezalians byłby dla psa"

Moją propozycję na miły ,ekskluzywny wyjazd nad Morze Czerwone podtrzymuję w całej rozciągłości - finał na ślubnym kobiercu pewny.

Pozdrawiam

burak Leszek

#30719 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 01 czerwiec 2015 - 15:53

Dziewczyna na gospodarkę

To po co takie głupoty bez sensu piszesz...........obrażając sam siebie, skoro jesteś też farmerem.........to świadczy o braku szacunku (również do siebie). Chyba, że aż tak na żartach się nie znam, jak Ty.

P.S. miastowy w znaczeniu światowy

Szkoda, że tak nisko ocenisz dziewczyny   "Wieśniaczki"......przedstawiając propozycję na WYSOKICH lotach..........Może jakieś randki. pl i tam będziesz miał więcej szczęścia

Edytowany przez Ywa, 01 czerwiec 2015 - 16:18.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30720 Share Bamber310

Bamber310

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 01 czerwiec 2015 - 16:20

Dziewczyna na gospodarkę Kiedy wyjazd? Jestem gotowy po slubie poł gospodary... musi byc pole zeby takiego buraka wychodować.
http://4-fun.pl/phot...humor-30370.jpg