Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34941 odpowiedzi na ten temat

#3041 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 grudzień 2011 - 15:29

Dziewczyna na gospodarkę

-no zawsze można sobie powiedzieć że moją zasadą będzie brak jakichkolwiek zasad :P .

Nie - mam żelazne zasady :P W przeciwnym razie musiał bym sobie powiedzieć: "MAT" ALE Z CIEBIE KAWAŁ SK...............NA. :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:44
  •  

#3042 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 08 grudzień 2011 - 15:30

Dziewczyna na gospodarkę Zeby zasady mogly zostac naruszone, owa "dwudziestka" musialby wyrazic aprobate ;) Panowie, kobiety mają rozum, i w pewnej konkretnej sytuacji, używają go częćiej niż faceci.

@jaro myslalem, ze z wiekiem wymagania faceta wzgledem kobiet rosna. Zaden moj znajomy (powyzej 20l) nie pomyslalby nawet o soczku z nastolatka. Powod- nie znalazby z nia prawdopodobnie tematu do rozmów. O ile dowcip o Murzynie, żydzie, polaku, czy tesciowej, moze byc zabawny- to tekst o 12latce jest co najmniej niesmaczny.

Edytowany przez Indiana, 08 grudzień 2011 - 15:42.

#3043 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 08 grudzień 2011 - 16:43

Dziewczyna na gospodarkę a co powiecie na temat tego ze nieraz laski chodza z chłopakami ze wsi tylko dlatego ze maja duze gospodarstwa i sa je w stanie utrzymywac?.
nawet jedna taka znam , do mnie potrafiła powiedziec ze jej chłopak to wiesniak a jak jest z nim to wielce zakochana :/. troche to chore ale tak jest;/...

#3044 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 16:55

Dziewczyna na gospodarkę To jest normalne i poza wsią.

#3045 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 17:00

Dziewczyna na gospodarkę , tu jest ciekawy filmik . wrzucam go dlatego ze gosciu ma naprawde duze gospodarstwo. Widać ze ma pracowników i mozna powiedziec ze następcom pozostaje sie tylko dobrze gospodarzyc bo to ze sa ustawieni jest bezdyskusyjne . pod ktoryms filmikiem tego uzytkownika był komenatarz ze ma około 1000 ha:) taki to znajdzie nawet Afrodyte na żone...

StasiekS, no niby tak hehe. moj kolega ma bardzo dobre i inteligentne sposoby na blachary :P...

#3046 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 grudzień 2011 - 17:26

Dziewczyna na gospodarkę

a co powiecie na temat tego ze nieraz laski chodza z chłopakami ze wsi tylko dlatego ze maja duze gospodarstwa i sa je w stanie utrzymywac?.
nawet jedna taka znam , do mnie potrafiła powiedziec ze jej chłopak to wiesniak a jak jest z nim to wielce zakochana :/. troche to chore ale tak jest;/...

Kłamstwo ma krótkie nogi i bardzo szybko wyjdzie na wierzch, osoby postronne wyłapią to najszybciej i dobrze jak taki "zakochany" chłopak umie wysłuchać i na spokojnie przeanalizować czy aby coś w tym co mówią nie jest smutną ale prawdą.

#3047 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 17:38

Dziewczyna na gospodarkę @Indiana-"@jaro myslalem, ze z wiekiem wymagania faceta wzgledem kobiet rosna. Zaden moj znajomy (powyzej 20l) nie pomyslalby nawet o soczku z nastolatka. Powod- nie znalazby z nia prawdopodobnie tematu do rozmów. O ile dowcip o Murzynie, żydzie, polaku, czy tesciowej, moze byc zabawny- to tekst o 12latce jest co najmniej niesmaczny. "-yhm powiedz to jednej z w/w nacji (ewentualnie nazi-teściowej :D )-dalej o co chodziło z tym "soczku z nastolatka" ?-nastolatka potraktować blenderem ???:D

Ja tam nie wiem ale miałem właśnie znajomą nastolatkę z którą świetnie mi się gadało-mimo raptem 17 lat różnicy wieku.

#3048 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 17:39

Dziewczyna na gospodarkę no ja jak ich zobaczylem razem na imprezie to sobie mysle ale ona mu dupe obrabia a z nim chodzi... ciekaw jestem czy na mnie kiedys taka laska powiedziała cos w tym stylu... raz mialem taka sytuacje jak taki koles zaczął gadac na ludzi ze wsi i na mnie, ze to chamy itp. a ja mu odpowiedzialem ze gdyby kazdy cham wygladał tak jak ja i tak sie zachowywał przy ludziach to jemu trzeba by przypisac miano wiesniaka a nie mi. potem troche sie jeszcze pomądrował i weszlismy na temat pracy kto ile zarabia i jaki ma majątek... nie chwalilem mu sie bo to bez sensu. co o zyciu moze wiedziec człowiek mieszkajacy w kawalerce i pracujacy jako magazynier zarabiajacy max 1800 zł?, doszło do tego ze mu tylko powiedzialem ze

#3049 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 grudzień 2011 - 18:19

Dziewczyna na gospodarkę

Zeby zasady mogly zostac naruszone, owa "dwudziestka" musialby wyrazic aprobate ;) Panowie, kobiety mają rozum, i w pewnej konkretnej sytuacji, używają go częćiej niż faceci.

Nie kolego, ażeby zasady nie zostały naruszone to trzeba najpierw je mieć, aprobata czy nie "dwudziestki" nie ma tu nic do rzeczy - wszystko można "zbajerować" ;)

#3050 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 08 grudzień 2011 - 18:39

Dziewczyna na gospodarkę Tomaszpa1 to o czym mówisz, to po prostu nic innego, jak lzejszy rodzaj sponsoringu- prostytucji. Ktos jest z kims dla pieniedzy.

@MAT912 nie ma nic bardziej zgubnego, niż zbytnia pewność siebie.

Edytowany przez Indiana, 08 grudzień 2011 - 18:42.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3051 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 08 grudzień 2011 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę

"Ostatnio sie dowiedzialem ze dziewczyny z miasta coraz bardziej interesuja sie rolnikami w charakterze swoich partnerów... "
To pewnie dlatego że mija stereotyp "wiochy zabitej dechami" , jak i poprawa finansowa rolników... Ja mieszkam 15min drogi od dużego miasta i zauważyłem że bardzo dużo dziewczyn z tego właśnie pobliskiego miasta wiążę się z rolnikami z mojej miejscowości.

OoO... Pocieszyłeś nas :) Chwała Ci za to, oby to była prawda :D bo w moich okolicznych wioskach to chyba jakiś deficyt jest na dziewczyny :D

#3052 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 grudzień 2011 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę

@MAT912 nie ma nic bardziej zgubnego, niż zbytnia pewność siebie.

To zależy, co masz na myśli? ;)

#3053 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 grudzień 2011 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę tomaszpa1, nie zgodzę sie z tobą odnośnie tych bogatych rolników co wszystko mają... sam znam takich, może nie osobiście, ale są w mojej okolicy... i powiem tobie że Afrodyt to sobie nie znaleźli.... akurat uważam, że aby znaleźć prawdziwą Afrodytę nie trzeba mieć 1000ha JD na podwórku, ale czasami ten co ma 10 ha znajdzie sobie lepszą i prawdziwą Afrodytę , za którą można iść w głębiny morskie... A dlaczego?? to musisz sam sobie odpowiedziec....
Ja nie mam 1000ha ani nawet 1/5 tego, a mimo to nie musiałem szastać pieniędzmi, wozić się dobrymi samochodami a na podwórku mieć sam nowy sprzęt... bo na kasę to wiadomo jakie lecą dziewczyny...
A znalazłem Prawdziwą Afrodytę.... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#3054 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 grudzień 2011 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę

A znalazłem Prawdziwą Afrodytę.... :)

To było ich więcej? :blink: Bo ja też!!!!!!!!! :blink:

#3055 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę Jemu chodziło o taką Afrodytę a nie o przeciętną Polkę

Dodany obrazek
Dodany obrazek

Edytowany przez StasiekS, 08 grudzień 2011 - 20:57.

#3056 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę

.....

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 19:52.

#3057 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 grudzień 2011 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę Dla jednego to będą "Afrodyty" a dla drugiego nie. Sam wygląd jeszcze nic nie znaczy, to dopiero połowa sukcesu. :P Życie Panowie, życie pokaże czy to jest"Afrodyta"bo co z tego Stasiu że dzisiaj tak o nich powiesz a jak byś z taką żył i za rok czy dwa powiedział że to jest potwór z Loch Ness :lol:

Edytowany przez MAT912, 08 grudzień 2011 - 21:29.

#3058 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę Kurde Panowie mówicei ze jak ma to i tamto to sobie afrodyte czy tak coś w podobie znajdzie ale co to za dziewczyna która patrzy za pieniadzem, prawda ustawią sie tak ale czy to da to szczęście które sie od związku oczekuje?? Teraz wielkie słowo jeśli miedzy parą jest miłośc to dla męskiej części jego druga połówka jest afrodytą!! Mamy tutaj przykłady czy to @FINNa czy MAT912 którzy odnalezli swoje afrodyty i nic tylko zazdrościć im i gratulować :) Troche to moze tak nieogładnie napisałem ale mniej wiecej chyba zrozumiale.

#3059 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 grudzień 2011 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę @stasiekS, jak byś był tak miły i rozwina swoją wypowiedz...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3060 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 21:33

Dziewczyna na gospodarkę

....

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 19:53.