Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#30221 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 17 kwiecień 2015 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę To zależy od intencji, od czystych myśli, wartości, wspólnych marzeń jakie połączą dwie osoby i jakimi będą się kierować w życiu. To już powinno być ustalone na samym początku. Bo jeśli wyznacznikiem są tylko emocje to ryzyko. Większość decyzji podejmowanych pod wpływem emocji czy euforii, w jakichkolwiek dziedzinach życia, okazuje się często błędnych i nierozważnych. Kierując się emocjami, które są materialne, nie możesz przewidzieć co będzie za 5 lat.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:42
  •  

#30222 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę

Krassus jest/eś podstępny......... Artur dzięki :)

jedno jest pewne bystra z Ciebie dziewczyna,rozgryzłaś Krassusa dośc szybko :lol:

#30223 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 22:12

Dziewczyna na gospodarkę Ale jeżeli w miłości nie będzie emocji to raczej nie będzie to miłość. Raczej trzeba wypośrodkować wszystko. Nawet będą realistą nie jesteś wstanie przewidzieć co będzie za 5 lat. Żaden człowiek, nawet realista nie jest wstanie przypuszczać jak zachowa się dana osoba za 5 lat. Realizm może jedynie uprawdopodbnić czy serce wybrało dobrze. Więc dla mnie, sama miłość może uszczęśliwić jak i zniszczyć życie.
Co do przyjaźni damsko-męskiej. Raczej niektóre kobiety specjalnie chcą takich przyjaciół którzy się w niej podkochują.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#30224 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 22:20

Dziewczyna na gospodarkę

Wszystko ładnie, pięknie, tylko wszystkie emocje jakie czujemy, mają podłoże w określonych substancjach psychoaktywnych, wydzielanych w zależności od tego co myślimy i nic nie poradzisz. 

#30225 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 22:24

Dziewczyna na gospodarkę scott11 to był cios po niżej pasa, nisko oceniasz przeciwną płeć, to straszne. Po co szufladkować i dzielić....każda istota jest indywidualna. To że wcześniej na forum sobie żartowaliśmy odnośnie stereotypów płci, to nie znaczy, że tak jest na prawdę. To jest zafałszowany obraz, bo każda istota żywa jest inna.
Ja rozróżniam emocje od uczuć.

#30226 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 22:30

Dziewczyna na gospodarkę W jaki sposób?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#30227 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 22:42

Dziewczyna na gospodarkę Inaczej może, bo myślimy różnie. Najprościej. Musi być podobieństwo. Przeciwieństwa się nie przyciągają. Obie osoby jeśli patrzą na świat nie materialnie to jest pozytywne uczucie, które łączy i jest trwałe. Oczywiście materialne doczesne rzeczy, które robi się normalnie ok, tylko, nie należy się przywiązywać do tego zanadto. Traktować to tylko, jako środek do podstawowego godnego życia, lecz nie żądać za wiele od materii, bo uzależnia. Im więcej chcesz, bierzesz, tym więcej musisz zwrócić.
Jeśli ktoś jest słaby, pusty duchowo, myśli materialnie w większości, to oczywistym jest, że ulega pokusom i może ulec za pewne za 5 lat.

#30228 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 22:43

Dziewczyna na gospodarkę Zwrócenie do czego się odnosi, pieniędzy czy uczuć?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#30229 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 22:43

Dziewczyna na gospodarkę

Zaraz, zaraz nic zdrożnego nie miałem na myśli( chyba, że nie zrozumiałem). Przecież ja tylko piszę o tym co znane. Np. hormon - fenyloetyloamina  C8H11N - stan zakochania. Związek ten wywołuje szybsze bicie serca. Tracimy oddech, ściska nas w dołku. Mamy gonitwę myśli, nie czujemy głodu, bólu, zmęczenia etc. Ale są i inne:

-serotonina,

-prolaktyna,

-oksytocyna i wiele więcej.

#30230 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 22:56

Dziewczyna na gospodarkę Uczucia mogą być pozytywne i takie trzeba w sobie stale kreować w swoich dobrych intencjach i marzeniach, co przyciąga je. Albo uczucia mogą być negatywne w wyniku żywionej nienawiści, co prowadzi do choroby, bo przyciąga zło pielęgnowane w sobie (Fajna piosenka: metallica "sad but true" tłumaczenie). Emocje rodzą się pod wpływem chwili, impulsu, bodźca, są następstwem zmysłowym.
Scott11 dobre!! dzięki za medyczne interpretacje ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30231 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 23:00

Dziewczyna na gospodarkę

To prawda tylko "zdrowienie" przebiega przez świadomość ( a tutaj mamy do czynienia z pozytywami i negatywami ). Za to co robimy to -podświadomość, która determinuje nasze zachowanie.

#30232 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 23:02

Dziewczyna na gospodarkę Złe emocje też muszą być, są w końcu wyznacznikiem tych dobrych. Nie zapominaj, że emocje czy uczucia się rodzą nie tylko dzięki nam. Inni też mają wpływ na nas.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#30233 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 23:09

Dziewczyna na gospodarkę ok to ja spadam już, wątek ucieka... :)
Tak dobro nie istnieje bez szatana/zła, obie postacie się dokarmiają, jedno bez drugiego nie istniałoby.....to religijne dywagacje. To jest oblicze religii/systemu, musimy pielęgnować obie rzeczy, tak? Kościół dba o to, żebyśmy się bali....przykre.

#30234 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 23:22

Dziewczyna na gospodarkę

Zaraz, zaraz nic zdrożnego nie miałem na myśli( chyba, że nie zrozumiałem). Przecież ja tylko piszę o tym co znane. Np. hormon - fenyloetyloamina  C8H11N - stan zakochania. Związek ten wywołuje szybsze bicie serca. Tracimy oddech, ściska nas w dołku. Mamy gonitwę myśli, nie czujemy głodu, bólu, zmęczenia etc. Ale są i inne:

-serotonina,

-prolaktyna,

-oksytocyna i wiele więcej.

dopamina wystarczy

kończycie temat na dziś, więc może podsumuje :lol: w trójkę moglibyście poszukiwac "atlantydy", bo widze szukacie czegoś czego znalezc nie można.W życiu tylko jedno jest pewne..........Nie chciałem się udzielac bo poddałem się kuracji światoupiękniaczaC2H5OH polecam :lol:  

#30235 Share bibi

bibi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Kosmetyki i szczeniaczki :D

Napisany 17 kwiecień 2015 - 23:36

Dziewczyna na gospodarkę

Złe emocje też muszą być, są w końcu wyznacznikiem tych dobrych. Nie zapominaj, że emocje czy uczucia się rodzą nie tylko dzięki nam. Inni też mają wpływ na nas.

Jak to Bułhakov pisał  

"Bądź tak uprzejmy i spróbuj przemyśleć następujący problem - na co by się zdało twoje dobro, gdyby nie istniało zło, i jak by wyglądała ziemia, gdyby z niej zniknęły cienie? Przecież cienie rzucają przedmioty i ludzie. Oto cień mojej szpady. Ale są również cienie drzew i cienie istot żywych. A może chcesz złupić całą kulę ziemską, usuwając z jej powierzchni wszystkie drzewa i wszystko, co żyje, ponieważ masz taką fantazję, żeby się napawać niezmąconą światłością? Jesteś głupi."

I Goethe też

"Więc kimże w końcu jesteś?

– Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie czyni dobro."

:)

Przepraszam za brak polskich znakow!

Nie ogarniam... :/

#30236 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 18 kwiecień 2015 - 16:21

Dziewczyna na gospodarkę Wydaje mi się, że moje słowa upraszczacie.. Emocje są częścią naszej natury, uzewnętrznieniem uczuć i gdyby ich nie było bylibyśmy obojętni. Nie wyobrażam sobie matki bez instynktu rodzicielskiego. Chodzi o to, że podejmując ważne decyzje, pochopnie jest kierować się emocjami, np.: - empatia, żal mi tej osoby to pomogę jej, a tu okazuje się, że ta osoba jest niezrównoważona i trzyma w sobie nienawiść do świata i próbuje wyssać z ciebie energie i manipuluje tobą, - widzisz jakąś okazję, promocje, czy trend na zakup czegoś, który udziela się tobie, to nie znaczy że musisz temu ulegać, bo wywołuje u ciebie określone emocje, łatwo oszukać w ten sposób; - słowa wywołują emocje, zależy tylko jakie są ich prawdziwe intencje...łatwo nimi manipulować podatne na to osoby...dlatego ich wartość jest pozorna. tzw.piękno zewnętrzne (rzecz gustu) wywołuje emocje, ale to może być coś nietrwałego, pozornego, a w środku zepsutego; Do takich emocji warto podchodzić z dystansem, o to mi chodziło.

#30237 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 18 kwiecień 2015 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę Ale piękno zewnetrzne zawsze jest pierwsze, ono zwraca uwagę. Dopiero potem możemy poznać resztę.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#30238 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 18 kwiecień 2015 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę

No tak, dokładnie tak Kraussus masz rację, irytujące jest to jak to mówią ''Dla Mnie nie liczy się wygląd'' ''Nie patrze na wygląd'' a tak na prawdę od zobaczenia kogoś i ocenienia go po wyglądzie się zaczyna...

#30239 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisany 18 kwiecień 2015 - 23:15

Dziewczyna na gospodarkę

Dawno nie odwiedzałem tego tematu i okazuje się że szkoda, bo pojawili się ludzie, którzy mają swoje zdanie i potrafią je wyrazić.

Bibi, Twój ostatni post wręcz woła o spokojny wieczór (przegadany do rana).

Ywa, Twoje posty świadczą nie tylko o tym, że masz własne zdanie, ale i pozostawiają pole do dyskusji.

Również Scott na drodze logicznego wyjaśnienia uczuć jest ciekawy.

Dlaczego więc ludzie, których lubię, lubią tych, których nie lubię? Jak to funkcjonuje, że nie pociąga mnie osoba , o której inni marzą, a interesuje inna, dla pozostałych nieistotna?

Z jednej strony, wszyscy mamy swoje doświadczenia. Wiemy (?) czego chcemy, czego nie. Niby. A jednak czasem (wbrew wewnętrznemu głosowi) próbujemy... i żałujemy, lub też, nie próbujemy i żałujemy mniej (próbując wiemy dlaczego, nie próbując - nie). Nie wiem, czy istnieje idealny partner, bardziej postrzegam związek jako test tolerancji. A znalezienie "drugiej połowy", to dla jednych strzał, a dla innych droga życia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30240 Share LubieTosty

LubieTosty

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 19 kwiecień 2015 - 09:09

Dziewczyna na gospodarkę

No tak, dokładnie tak Kraussus masz rację, irytujące jest to jak to mówią ''Dla Mnie nie liczy się wygląd'' ''Nie patrze na wygląd'' a tak na prawdę od zobaczenia kogoś i ocenienia go po wyglądzie się zaczyna...

Kasia ma racje , jeśli sie zobaczy ta osobę czy np zdjęcie to chłopakowi jakiemuś w jakimś celu spodoba się ta dziewczyna itd.. :)