Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34941 odpowiedzi na ten temat

#2861 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę No cóż. To masz tak jak moja siostra. Ona trochę zjadła i w spodnie nie wchodziła...
Jeszcze sie wkurzała ze ja dużo słodkiego jem a nie tyje :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 14:43
  •  

#2862 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 listopad 2011 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę hymm.. mówisz, że podjadasz??? ;) ja też mam ochotę na małe co nieco, ale chyba jeszcze będę musiał trochę na to poczekać... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#2863 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę hihih chyba wiem co mas zna myśli :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2864 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 21:45

Dziewczyna na gospodarkę

...

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 19:22.

#2865 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 26 listopad 2011 - 22:33

Dziewczyna na gospodarkę @roltech bo owi osobnicy, we łbach mają pustostany, i hula tam wiatr...stąd też te gwizdy.

#2866 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 22:46

Dziewczyna na gospodarkę idealne wymiary kobiety to 90-60-90. Ostatnio od żony dowiedziałem się jakie są idealne proporcje faceta 85-60-0 przy czym 85 to wiek, 60 stan konta w milionach, 0 temp.ciała :blink: na szczęście nie spełniam żadnych :lol:

#2867 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 23:05

Dziewczyna na gospodarkę

...

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 19:29.

#2868 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 26 listopad 2011 - 23:37

Dziewczyna na gospodarkę

hymm.. mówisz, że podjadasz??? ;) ja też mam ochotę na małe co nieco, ale chyba jeszcze będę musiał trochę na to poczekać... ;)

Niestety Tomku na te co nieco to Ci za wiele nie pomogę :) ale 3grudnia będę w Olsztynie to na pocieszenie możemy na piwko skoczyć jak będziesz miał zjazd :D
a co do słodyczy Andrzeju to dzień bez nich, jest dniem straconym :D

#2869 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 26 listopad 2011 - 23:54

Dziewczyna na gospodarkę

Jak ja bym tak chciała :(
Mam kiepską przemianę i musze uważać na to co jem. Średni jem raz dziennie, a później to tylko płyny uzupełniam. Na ćwiczenia to już nie mam siły :(

To nie "kiepska przemiana" materii, tylko złe odżywianie.
Jeśli jesz raz dziennie, to przyzwyczajasz organizm do robienia zapasów w postaci odkładania się tłuszczu, a efektem jest tycie. Jedz w małych ilościach, 5-6 razy dziennie regularnie- wówczas twój organizm "będzie wiedział", że co jakiś czas dostaje określoną porcję pożywienia, i nie będzie robił zapasów. Proste. Kanapki, czy owoce, można zawsze zjeść.

#2870 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 listopad 2011 - 00:02

Dziewczyna na gospodarkę

Wiesz co @MAT912, nie chciałem piać na PW, myśląc że jak napiszę na forum to będzie to przestroga dla innych. Jednak jak to przeczytałem, zrozumiałem że stworzyłem "akt oskarżenia". Sam się przestraszyłem. Masz rację, chyba zbyt poważnie podchodzę do życia.
Każdy tutaj sam decyduje czy chce być anonimowy czy nie i jak chce to wrzuca jakieś linki lub nie. Koleżanka wyraźnie napisała "to są dane tajne przez poufne" i co? @czacha17, który czytając posty koleżanki stwierdził że ktoś ją skrzywdził, sam jej dowalił, kto wie czy nie skrzywdził znacznie mocniej. Dzisiaj @Slonce "zaszło za chmury" (zmieniła awatar) i kto wie czy nie będziemy tu mieli "epoki lodowcowej". Wielka szkoda że tak się skończyło bo moim zdaniem dziewczyna mogła wnieść do TEGO FORUM wiele dobrego. Pisała wprost, prosiła o takie odpowiedzi. Zaproponowała założenie tematu o gotowaniu, mogło by to być szansą na więcej dziewczyn na AF (i panowie by zaczęli częściej gotować). Tymczasem zrobiono jej tu mega świństwo, skąd wiemy ile osób weszło na jej profil, jakich dokonali wpisów, kto ze znajomych z uczelni to czytał. Jak się zachowają koledzy ze studiów -pomogą pisać prace mgr , czy może będzie tak jak tu?...
Zrozumcie że jak dziewczyna mówi nie to znaczy to NIE!!! To jest tak jak na skrzyżowaniu z sygnalizacją, co się dzieje jak wjeżdżacie na czerwonym? Nie lepiej cierpliwie poczekać na zielone? A myślę że była taka szansa...
Również pozdrawiam i nie wykluczam kontaktu na PW.

Może ktoś jeszcze chce podyskutować na temat tego, do czego tu doszło?

No ja chętnie pociągnę dalej ten wątek, jednak wolał bym na PW bo zaraz będziemy i to obaj przepraszać zainteresowanych że zajmujemy się dalej tą sprawą.

Widzę że "Pan Prokurator" przeszedł do uzasadnienia "aktu oskarżenia" :P to ja chętnie zabawił bym się w "Adwokata" :lol: i przedstawił kontr argumenty i okoliczności łagodzące, co nie oznacza że ze wszystkim się nie zgadzam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2871 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 00:13

Dziewczyna na gospodarkę "prokurator","adwokat"-to macie jeszcze miejsce na sędziego :lol: -ja mogę :D
kto na protokolanta? :lol: :lol: :lol:

#2872 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 00:29

Dziewczyna na gospodarkę

...

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 19:27.

#2873 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 listopad 2011 - 00:29

Dziewczyna na gospodarkę No bez "sędziego" ani rusz - proszę "wysokiego sądu" :lol:
to dobrze że przed ogłoszeniem wyroku nie wspomniałeś nic o "kacie" :P
@roltech powiedziałeś A powiedz B - kto jest zamieszany bo teraz mnie zastrzeliłeś. :blink:

Edytowany przez MAT912, 27 listopad 2011 - 00:34.

#2874 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 00:54

Dziewczyna na gospodarkę

...

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 19:26.

#2875 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 00:56

Dziewczyna na gospodarkę @roltech-dlaczego mówisz że zamieszani w składzie sądu?
otworzyłem link jak wielu z nas-i co?-widziałem-i co z tego?-jakoś nie przywiązuję do tego wagi.

co do zaszczuwania-słyszałem o tokowych(to się jakoś nawet nazywa)-mam nadzieję że się żaden idiota,psychol nie trafił w owym czasie.mnie by takie coś nie bawiło-są dla mnie ciekawsze zajęcia.

nie myślisz że o tym incydencie to powinno być cicho-im się będzie więcej roztrząsać tym gorzej.jak myślisz -dlaczego słońce zaszło.ciągle się przypomina ;[

ostatnie zdanie było do niej-ty nie musisz tego rozumieć-nawet nie wiesz o co w tym chodziło-a wyobrażasz sobie bóg wie co.

Edytowany przez wiesmag, 27 listopad 2011 - 01:01.

#2876 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 listopad 2011 - 01:26

Dziewczyna na gospodarkę Odpowiadam tylko za siebie bo nie wiem co @wiesmag tam według Ciebie "zmalował" :P
No czy Ty aby nie przesadzasz? I co ten "dowód "przedstawia, tylko tyle że jest to prośba o usunięcie postu którego zacytowałem a w którym był link do nk.
1.Mam prawo zacytować każdy post.
2.A skąd ja mam wiedzieć że podany link nie miał zgody zainteresowanego.
3.Jeśli ktoś podaje link to czemu mam go nie otworzyć -ciekawe czy Ty byś nie otworzył? albo nie zacytował.
4.Po prośbie usunięcia tego postu, natychmiast bez zbędnej zwłoki usunąłem.
WYSTARCZY? Robisz z igły widły ;[

Edytowany przez MAT912, 27 listopad 2011 - 01:34.

#2877 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 01:26

Dziewczyna na gospodarkę

...

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 19:24.

#2878 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 listopad 2011 - 01:51

Dziewczyna na gospodarkę

@MAT912 to po co go cytowałeś. Też bym wszedł na ten link i po zorientowaniu się co jest grane od razu napisał do @czachy żeby go usunął. Skąd miałeś wiedzieć czy zainteresowana się zgodziła -pisała wcześniej "są to dane tajne przez poufne".

1.Po to ażeby było wiadomo co komplementuje. :)
2. Może nie jestem tak bystry jak Ty. :P
3. Mogła tylko tak mówić. ;) zdjęcia nie były zablokowane na nk to nie były "tajne przez poufne"
4. Ty we wszystko wierzysz co tu ludzie wypisują?
I nikt tam żadnych wpisów nie narobił bo akurat komentarze i oglądanie komentarzy było zablokowane. I odpowiem na Twoje następne pytanie - Nie nic tam nie miałem zamiaru wpisywać.

Edytowany przez MAT912, 27 listopad 2011 - 10:04.

#2879 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 listopad 2011 - 09:19

Dziewczyna na gospodarkę [quote name='roltech' timestamp='1322340346' post='819905']
Tymczasem zrobiono jej tu mega świństwo, skąd wiemy ile osób weszło na jej profil, jakich dokonali wpisów, kto ze znajomych z uczelni to czytał. Jak się zachowają koledzy ze studiów -pomogą pisać prace mgr , czy może będzie tak jak tu?...
@roltech nie znasz sprawy a przyczepiłeś się tego "jak rzep psiego ogona " i robisz tu za obrońcę @słońca ,daj spokój tej sprawie i nie wciskaj ludziom z forum kitów że ktoś coś mógł napisać chamskiego w jej profilu nk .Profil był zablokowany na dodawanie komentarzy i nikt nie mógł nic napisać .Można było tylko zobaczyć zdjęcie -nic poza tym.

"Co by było gdyby dziewczyna okazała się osobą o słabej psychice? Nigdy nie słyszeliście o tragediach do jakich dochodzi na skutek zaszczucia przez kolegów najczęściej dziewczyn w szkołach."

Co ty porównujesz pokazanie zdjęcia dziewczyny w Ludowym stroju ,do tego o czym piszesz że gdzieś tam dziewczyna została nagrana jak ja wykorzystywali seksualnie inni z jej szkoły ??? .Bo tą sprawę chyba masz na myśli .

@Roltech , czemu wciągasz w swoje wywody osoby postronne (MAT 912,Wiesmag)i sugerujesz że są "umoczeni " w tą sprawę ? Oni nie mają z tym nic wspólnego.

Cały czas używasz słów -"mam wrażenie ","nie wiem co tu zaszło "-to jeśli nie wiesz co tu zaszło to zejdź z tematu Linku i skup się na przewodnim wątku tego tematu,lub na tym o czym piszą ludzie a ty wyskakujesz co kilka dni jak Filip z konopi i wracasz jak bumerang do tematu zdjęcia .

Zrobiłem głupio ,przyznałem sie do tego ,przeprosiłem zainteresowana osobę i temat był zamknięty ,a ty "odświeżasz " go co wieczór i twierdzisz że chcesz przestrzec innych przed podobnym błędem jaki ja popełniłem .A ja myślę że nie możesz darować sobie że nie zobaczyłeś tego zdjęcia i teraz mścisz się na mnie.

@roltech jak masz coś do mnie to pisz na PW i nie rób więcej na forum wycieczek do mnie .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2880 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 listopad 2011 - 09:55

Dziewczyna na gospodarkę @czacha17 czy ty nie rozumiesz że kolega @roltech postawił sobie za cel że "czyjś łeb" musi spaść :lol: nie ważne czyj, @roltech a jaką my mamy gwarancje że Ty tam też nie wchodziłeś? nie zdrowo się podniecając, :blink: a teraz udajesz " Świętego" na Twoim miejscu przedstawił bym mocne "alibi" co robiłeś w tym czasie :P