Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#28441 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 17 grudzień 2014 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę

@gregorius zbytnio nie powinneś sie cieszyć że w wojsku nie byłeś , troche życie byś poznał . Ukryłeś sie za mamusi kiecką a teraz bochatera udajesz .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:27
  •  

#28442 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 17 grudzień 2014 - 20:35

Dziewczyna na gospodarkę

Kolgo gdybyś troszke włożył wysiłku w napisanie tego posta to chociażby z czystej ciekawości zobaczyłbys mój profil, a tam rocznik 1994 i logicznie pomyśl czy w 2012 była słuzba rezerwowa...

Z zasady nie odpisuje na denne komentarze ale dla Ciebie zrobiłem wyjątek.

Gdyby taka służba była to oporów bym nie stawiał, poszedłbym odsłużyc jak na normalnego chłopa przystaje...

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#28443 Share Tomek90wlkp

Tomek90wlkp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Historia, militaria, rolnictwo, motoryzacja.

Napisany 17 grudzień 2014 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę

Mironeks, gdybyś spojrzał na profil gregoriusa, popatrzył na jego wiek i skojarzył reformę zmieniającą polskie wojsko na zawodowe to byś wiedział, że nie podlegał on poborowi do wojska i nie musiałbyś kozaczyć tekstami z matczyną kiecką :lol:

#28444 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 17 grudzień 2014 - 20:41

Dziewczyna na gospodarkę

Kolgo gdybyś troszke włożył wysiłku w napisanie tego posta to chociażby z czystej ciekawości zobaczyłbys mój profil, a tam rocznik 1994 i logicznie pomyśl czy w 2012 była słuzba rezerwowa...

Z zasady nie odpisuje na denne komentarze ale dla Ciebie zrobiłem wyjątek.

Gdyby taka służba była to oporów bym nie stawiał, poszedłbym odsłużyc jak na normalnego chłopa przystaje...

twierdzisz ze kto nie był w wojsku nie jest normalny? ja akurat na studiach byłem i wtedy zlikwidowano obowiązk no i dodatkowo musiałem ogarnąć gospodarstwo. to jest powód dla którego twierdzisz że nie jestem normalny?

#28445 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 17 grudzień 2014 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę

Gdzie napisałem, że ten kto do wojska nie idzie jest nienormalny? Ludzie czytajcie ze zrozumieniem i sie nie błaźnijcie :)

Gdybym dostał z WKU żeby iśc do wojska to bym poszedł, nie uciekałbym czy cos w tym stylu. O to mi chodziło i raczej z porzedniego postu to wynika :)

Twierdze, że każdy facet który dostanie wezwanie do odsłużenia powinien ten obowiązek wypełnic dla dobra ojczyzny :)

ja pierdziu

więcej informacji na PW

#28446 Share leszekb

leszekb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 17 grudzień 2014 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę

Rafakdziela to byłeś w czerwonych a ja w białych w Ostródzie . A koleżanka Yvonne na dobrej szkółce to nie miała by czasu liczyć dni DDC .

#28447 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 17 grudzień 2014 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę

Ile dni dała byś radę wytrzymać w wojsku ,chyba o tym jest rozmowa obecna prawda ?

Tego nie jestem w stanie stwierdzić...musiałabym się przekonać... Powiem tylko tyle. Jak ma się chęci i zawzięcie do pracy to myślę, że długo bym wytrzymała.. Obejrzyj sobie film pt. "Blondynka w koszarach" -ciut nie ja hehehe pod koniec.. Fajny film-polecam ;)

#28448 Share evolution93

evolution93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Sport/Mechanika/Rolnictwo

Napisany 17 grudzień 2014 - 20:48

Dziewczyna na gospodarkę

kiedys do wojska brali każdego a teraz testy psychologiczne i kicha....

#28449 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 17 grudzień 2014 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę

Gdzie napisałem, że ten kto do wojska nie idzie jest nienormalny? Ludzie czytajcie ze zrozumieniem i sie nie błaźnijcie :)

Gdybym dostał z WKU żeby iśc do wojska to bym poszedł, nie uciekałbym czy cos w tym stylu. O to mi chodziło i raczej z porzedniego postu to wynika :)

Twierdze, że każdy facet który dostanie wezwanie do odsłużenia powinien ten obowiązek wypełnic dla dobra ojczyzny :)

ja pierdziu

to naucz się pisać... przy pisaniu też trzeba myśleć: "poszedłbym odsłużyc jak na normalnego chłopa przystaje..." sugerujesz tym wprost że kto nie odsłużył nie jest normalny. teraz to ty się zbłaźniłeś bo nie wiesz co w końcu piszesz, zdecyduj się, w jednym poście jedno a drugi post i całkiem w drugą stronę

Edytowany przez daremw, 17 grudzień 2014 - 20:51.

#28450 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 17 grudzień 2014 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę

@ leszekb @

Ty koleżanki Yvonne nie obrażaj,  bo jak bym miała dać Ci w twarz to byś dostał jak niejeden chłop.. :)

Edytowany przez Yvonne, 17 grudzień 2014 - 20:52.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28451 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 17 grudzień 2014 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę

Koleżanko zamiast blondynek lepiej luknij sobie to :)

kur...a człowieku co Ty ode mnie chcesz? ja też nie odsłużyłem i jestem nienormalny? mysl człowieku myśli...
no bo moim zdaniem jak jest pobór to każdy zdrowy i normalny facet tego poboru sie nie powinien bać i iśc do woja, jak sie boją to mięczaki i tyle :)

więcej informacji na PW

#28452 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 17 grudzień 2014 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę

gregorius- kiedyś przypadkiem to oglądałam.. ale i tak jak dla mnie "blondynki w koszarach" nic nie przebije ;)

#28453 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 17 grudzień 2014 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę

pisz precyzyjnie, analogicznie do tego co wcześniej napisałeś to tak właśnie jak byś stwierdził że nie jesteś normalny, myśl co piszesz i zdania formuuj dokładniej, piszesz dwuznacznie, więc nie miej pretensji że tak to rozumiem

#28454 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 17 grudzień 2014 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę

@ leszekb @

Ty koleżanki Yvonne nie obrażaj,  bo jak bym miała dać Ci w twarz to byś dostał jak niejeden chłop.. :)

DDC dni do cywila  :)

#28455 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 17 grudzień 2014 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę

Oni nawet podobnie śpiewają jak ja i moi znajomi kiedyś konno w teren się wybraliśmy i pierwszy jeździec śpiewał, a reszta po nim powtarzała.. Ułańskie i wojskowe piosenki ;) Ciut podobnie... :D

#28456 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 17 grudzień 2014 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę

Nie chce się kłócic z toba ale gdybys dokładnie przeczytał post to bys zrozumiał...

"Gdyby taka służba była to oporów bym nie stawiał, poszedłbym odsłużyc jak na normalnego chłopa przystaje..." przeczyta to jeszcze raz i może sobie uświadomisz.... bajo

Yvonne a Ty blondynka? :)

więcej informacji na PW

#28457 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 17 grudzień 2014 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę

artur125- zrozumiałam... :)

gregorius- tak blondynka ;)

#28458 Share leszekb

leszekb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 17 grudzień 2014 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę

Yvonne nie twierdze że nie masz zacięcia ale mam kuzyna też kozak i do wojska jak szedł to jak naj dalej od domu ,a potem było mamo ratuj . Nie polemizuje z nikim na temat wojska jak sam tam nie był , więc z Tobą  temat zamknięty .

#28459 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 17 grudzień 2014 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę

Oj nie jeden płakał :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28460 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 17 grudzień 2014 - 21:16

Dziewczyna na gospodarkę

Płakać może nie ..nie przesadzaj.. ale szok był i ból też.. nie koniecznie twarzy. I nie rób ze mnie nie wiadomo kogo!