Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#28241 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę

Raz to skąd wiesz jak bardzo doświadczona osoba robiła bimber który pijesz. A dwa, z czego się robi wódkę ze sklepu, że jest nienaturalna?

Raz chyba nikt nie kupuje bimbru na straganie od pani Gieni.Dwa to jeżeli myślisz,że każda kupiona przez Ciebie flaszka w sklepie pochodzi z gorzelni to jesteś frajer :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:21
  •  

#28242 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Takie jak wszystkich tutaj:-) Jak co to GG 8883245 :)

Napisany 24 listopad 2014 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę

Od kiedy zeszliśmy z kobiet na temat alkoholu ???? Rozwija się forum :) Ja tam wole czysta bo księżycówce zawsze umieram :) " i jak prowadze też nie pije" Za duże ryzyko ze nie dopije:)

#28243 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 09:59

Dziewczyna na gospodarkę

Teraz wychodzi co Panowie wolą od kobiet :P

#28244 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 25 listopad 2014 - 10:20

Dziewczyna na gospodarkę Dziś Katarzyny, więc wszystkim AF - forumowiczkom o tym imieniu wszystkiego najlepszego z tej okazji !!!
" Po Świętej Katarzynie pomyśl o ciepłej pierzynie..." - niejeden wolałaby w pakiecie i pierzynę i Katarzynę ;-)
Jeszcze raz wszystkiego dobrego, dziewczyny.

Edytowany przez biedroneczka, 25 listopad 2014 - 10:21.

#28245 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 577 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 17:14

Dziewczyna na gospodarkę

Coś czuję że @biedroneczka ma na imię Katarzyna.

#28246 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 25 listopad 2014 - 17:24

Dziewczyna na gospodarkę

Jakiej chemii można użyć do produkcji alkoholu bo jestem bardzo ciekawy.

uwierz że do wszystkiego da sie dodać a gorzelnie i browary posiłkują się tym żeby tylko taniej wyszło, widziałeś kiedyś żeby na wódce czy piwie był znak eko :) to teraz powiedz dlaczego niektóre produkty spożywcze są ekologiczne, jak wódka lub piwo sklepowe są takie naturalne i bez chemii to dlaczego na nich nie ma?

no i na przykłąd myślisz że jak pijesz piwo to też takie naturalne i bez chemii? to powiem ci krótko: puknij się bo większość jest produkowana z ekstraktów które są chemiczne

Raz chyba nikt nie kupuje bimbru na straganie od pani Gieni.Dwa to jeżeli myślisz,że każda kupiona przez Ciebie flaszka w sklepie pochodzi z gorzelni to jesteś frajer :lol:

zgadza się sąsiad smakosz od lat i niedawno mówił że z drugim kupili dwie flaszki, otwierają, pociągnęli i zwrot (co u nich sie nie zdarza), otwierają drugą i to samo, poszli do sklepu i powiedzieli że coś nie tak, gość zabrał butelki i dał im 3 z zaplecza, to co czasami powinno być orginałem niestety często nim nie jest, sam miałem styczność z gościem który butelkował w markowe butelki  alkohol z polmosu wyciągny na lewo, także nigdy nie mamy pewności

#28247 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę @SOKAN - i tu się mylisz.... To po prostu bardzo popularne dziewczęce imię w Polandzie. Również i na tym forum. Nikt z facetów tego nie zrobił, więc ja się pokusiłam ;-)
@daremw - żeby coś miało nalepkę eko musi zostać wyprodukowane metodami ekologicznymi, i nie może pochodzić z, konwencjonalnego gospodarstwa , bez nawozów, oprysków itd.

#28248 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 19:26

Dziewczyna na gospodarkę

biedroneczka-najlepszego

#28249 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem , czy ja piszę w jakimś innym języku , jeśli już wcześniej napisałam, że ze mnie nie Kasia, a wraz to nie dociera...;-)

#28250 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę biedroneczka-nio jasne,ale Twe zdrowie wypiłem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28251 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę To już chyba wiele razy za to moje zdrowie wypiłeś, bo od długiego już czasu cieszę się końskim...;-)

#28252 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę

biedroneczka-wreszcie coś we mnie kobietka odkryła :)

#28253 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę

na jakiej podstawie twierdzisz ze obecne sa w stanie pokryc krajowe zapotrzebowanie i co wiesz na temat przyczy upadlosci pozostalych??

http://www.forbes.pl...ki-w-ue,11196,1

Miłej lektury.

uwierz że do wszystkiego da sie dodać a gorzelnie i browary posiłkują się tym żeby tylko taniej wyszło, widziałeś kiedyś żeby na wódce czy piwie był znak eko :) to teraz powiedz dlaczego niektóre produkty spożywcze są ekologiczne, jak wódka lub piwo sklepowe są takie naturalne i bez chemii to dlaczego na nich nie ma?

no i na przykłąd myślisz że jak pijesz piwo to też takie naturalne i bez chemii? to powiem ci krótko: puknij się bo większość jest produkowana z ekstraktów które są chemiczne

Jesteś głupi. Jak chcesz wiedzieć dlaczego tak napisałem podaj mi źródło swoich informacji jaką chemię pakują producenci wódek do butelek a ja napiszę Ci źródło tezy, że jesteś głupi. Umowa stoi?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#28254 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 22:24

Dziewczyna na gospodarkę

w istocie sa w stanie pokryc krajowe zapotrzebowanie, ale dalej nie ma przyczyn upadku pozostalych??

poza tym stwierdzenie "pokryc krajowe zapotrzebowanie" zle mi sie kojarzy i nie przystaje do dzisiejszego kapitalizmu jesli wiesz o co chodzi

#28255 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 22:34

Dziewczyna na gospodarkę

wiem ze dzisiaj daty nie sa juz pisane rzymskimi cyframi, ale ciebie nawet arabskie cyfry nie powinny sprawic problemu-popatrz dokladnie na date artykulu. 

wszystko jest chemia :D . tanie piwo-robi sie tz. HGB i rozciencza woda, zeby podniesc % dodaje sie kukurydze lub syrop glukozowo-fruktozowy[to najgorsze dziadostwo slodzikowe].

zoladkowa gorzka przestala byc wodka bo ma za malo % tylko 36 i  zostala slodko-gorzkim alkoholem :lol: .

czasami  nazywajac kogos glupcem samemu mozna sie nim okazac-pamietaj o tym "rzymianinie"  B)

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#28256 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 26 listopad 2014 - 12:36

Dziewczyna na gospodarkę

http://www.forbes.pl...ki-w-ue,11196,1

Miłej lektury.

Jesteś głupi. Jak chcesz wiedzieć dlaczego tak napisałem podaj mi źródło swoich informacji jaką chemię pakują producenci wódek do butelek a ja napiszę Ci źródło tezy, że jesteś głupi. Umowa stoi?

jacus mnie wyręczył głupcze, żeby kogoś obrażać wpierw sam wykaż się wiedzą i miej jakiś arguent, bo jak do tej pory to na tym forum zajmujesz się obrażaniem ludzi którzy na każdym kroku widać że mają więcej wiedzy od ciebie

#28257 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 17:01

Dziewczyna na gospodarkę

Faktycznie gorąco tu jest...

#28258 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 17:38

Dziewczyna na gospodarkę @daremw, @Krassus - weźcie kupcie po 3 flaszki na głowę, spotkajcie się w połowie drogi do siebie, i wtedy na pewno dojdziecie do konsensusu w kwestii składu chemicznego tego trunku...;-)

#28259 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 22:27

Dziewczyna na gospodarkę

wiem ze dzisiaj daty nie sa juz pisane rzymskimi cyframi, ale ciebie nawet arabskie cyfry nie powinny sprawic problemu-popatrz dokladnie na date artykulu. 

wszystko jest chemia :D . tanie piwo-robi sie tz. HGB i rozciencza woda, zeby podniesc % dodaje sie kukurydze lub syrop glukozowo-fruktozowy[to najgorsze dziadostwo slodzikowe].

zoladkowa gorzka przestala byc wodka bo ma za malo % tylko 36 i  zostala slodko-gorzkim alkoholem :lol: .

czasami  nazywajac kogos glupcem samemu mozna sie nim okazac-pamietaj o tym "rzymianinie"  B)

Od kiedy kukurydza czy cukier lub miód to chemia? I pytałem się o wódkę a nie z piwem wyskakujesz.

jacus mnie wyręczył głupcze, żeby kogoś obrażać wpierw sam wykaż się wiedzą i miej jakiś arguent, bo jak do tej pory to na tym forum zajmujesz się obrażaniem ludzi którzy na każdym kroku widać że mają więcej wiedzy od ciebie

Dalej jesteś głupi. Czekam dalej na linki z tekstem, że do produkcji wódek używa się rekatorów jądrowych, kwasów czy domestosów. Tak trudno Ci wkleić link skoro jest to powszechny według Ciebie proceder? Sam jestem ciekawy co piję ze znajomymi. Czy będziesz dalej zajmował się moim portretem psychologicznym?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28260 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 23:27

Dziewczyna na gospodarkę

znowu ja http://pbc.gda.pl/Co...na_doktorat.pdf.

dyskusja byla o alkoholach a ja akurat mialem pod reka artykul o piwie, a o wodce bylo o obnizeniu zawartosci %  i niedlugo nie bedzie wodki-min 38 % alkoholu- tylko rozne napoje. poprzez podwyzke akcyzy firmy zaczely kombinowac.

chinski miod to nie chemia. a cukier to  na drzewach tylko w kanadzie rosnie, chyba ze sobie stewie posadzisz i bedziesz mial naturalny

buk, humor ,seks ,rokendrol.