Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#28221 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 23 listopad 2014 - 01:09

Dziewczyna na gospodarkę

Ucciwa ksieżycówka jak jest zrobiona nie ma szans na zatrucie, się prędzej ten syf ze sklepu cię wykończy niż ona :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:06
  •  

#28222 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 23 listopad 2014 - 07:13

Dziewczyna na gospodarkę

Nie wolno pić jak sie jedzie !!!!!! Trzeba stanąć ,wypić i dopiero jechać ;) mimo że wyłapują tylu pijanych kierowców ,nadal giną niewinni postronni ludzie „ za kieliszek wódki " . Nie życze nikomu aby stanoł nad grobem kogoś bliskiego , czy znajomego który zginoł „ za kieliszek wódki " .

#28223 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 09:44

Dziewczyna na gospodarkę

" ja też nie piję, jak prowadzę " - za dużo się rozlewa....:- D

Dobrze gada, polać jej :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#28224 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 23 listopad 2014 - 10:22

Dziewczyna na gospodarkę

jak wypije kieliszek chleba to 2 i poboczem albo za rowem z buta moze dlatego, ze kiedys pijakowi uciekłem z przed maski, dosłownie

#28225 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 23 listopad 2014 - 10:49

Dziewczyna na gospodarkę

@Bogdan ten pijany kierowca napewno Cie nie widział bo kamizelki odblaskowej nie miałeś ale pobocza ,rowy nierówne zakrzaczone i może lepiej jest sie kimnąć w rowie i dojść do formy bo iść i potykać sie to też można se krzywde zrobić . Nieraz widziałem jadąć autem jak zawodniki w rowach wypoczywali :D

#28226 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 11:58

Dziewczyna na gospodarkę

Ja po takiej " księżycówce"  dwa dni do tyłu chodziłem... najgorsi są kierowcy pijani którzy spowodują wypadek i się zabiją a jeżeli są to jeszcze jacyś przydupasy prokuratorów to koniec. Sprawę obrócą w taki sposób że to właśnie ten trzezwy będzie winny... I trzeba żyć ze świadomością że się zabiło ( czego nikomu nie życzę ) nie dalej jak w piątek niedaleko mnie koleś z Czech jadąc TIR-em został zatrzymany przez policję miał w krwi 2,5 promila... gdzie tu rozum takiego to tylko pier*** czymś ciężkim w głowę. 

#28227 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 13:50

Dziewczyna na gospodarkę

Żadne pierd, zabijesz i co nic nie da moja rada jedna kara za mała jest, jak by była kara 50tyś po pijaku oduczyło by się towarzystwo momentalnie pić i siadac za kółkeim

#28228 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 23 listopad 2014 - 13:59

Dziewczyna na gospodarkę

widział była 14, jakos utkwiło w pamieci

a moze nie widział

#28229 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 17:03

Dziewczyna na gospodarkę

zetor- kara pieniężna nic nie pomoże zapłaci i dalej będzie pił i zabijał, mieszkam w zagłębiu stolarskim mam do czynienia z osobami co 50 czy 100 tyś zł noszą w przysłowiowej kieszeni. Sam mam w rodzinie właściciela dużej stolarni ( zatrudnia 400 osób ) wierz mi tacy ludzie nie boją się kary ponieważ kasa ratuje wszystko... Ostatnio był u nas przypadek młoda policjantka zatrzymała właśnie takiego ( bananowego króla ) wlepiła mu mandat na drugi dzień została pobita i zostawiona nago w szczerym polu ( kto to mógł jej zrobić jak nie taki władca ) mało tego została zwolniona z pracy a dlaczego ? Ponieważ ten koleś co dostał od niej mandat zakupił komendzie samochód... Moim zdaniem powinni od razu za jazdę po pijaku wsadzać do wiezienia po 10 lat 

#28230 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę

Bimber zrobiony przez doświadczoną osobę jest dużo lepszy od czesto podrobionej wódki. następny plus to jego cena i oczywiście produkt w 100% naturalny.Tak więc nic ino nastawia zacier :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28231 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 23:43

Dziewczyna na gospodarkę

zetor- kara pieniężna nic nie pomoże zapłaci i dalej będzie pił i zabijał, mieszkam w zagłębiu stolarskim mam do czynienia z osobami co 50 czy 100 tyś zł noszą w przysłowiowej kieszeni. Sam mam w rodzinie właściciela dużej stolarni ( zatrudnia 400 osób ) wierz mi tacy ludzie nie boją się kary ponieważ kasa ratuje wszystko... Ostatnio był u nas przypadek młoda policjantka zatrzymała właśnie takiego ( bananowego króla ) wlepiła mu mandat na drugi dzień została pobita i zostawiona nago w szczerym polu ( kto to mógł jej zrobić jak nie taki władca ) mało tego została zwolniona z pracy a dlaczego ? Ponieważ ten koleś co dostał od niej mandat zakupił komendzie samochód... Moim zdaniem powinni od razu za jazdę po pijaku wsadzać do wiezienia po 10 lat 

To ty już na dożywocie się załapałeś :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#28232 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 02:10

Dziewczyna na gospodarkę

Bimber zrobiony przez doświadczoną osobę jest dużo lepszy od czesto podrobionej wódki. następny plus to jego cena i oczywiście produkt w 100% naturalny.Tak więc nic ino nastawia zacier :lol:

Raz to skąd wiesz jak bardzo doświadczona osoba robiła bimber który pijesz. A dwa, z czego się robi wódkę ze sklepu, że jest nienaturalna?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#28233 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 06:17

Dziewczyna na gospodarkę

Napij się dobrego bimbru i dla porównania wódki ze sklepu.Jeśli ktoś miewa bóle głowy na drugi dzień po spożyciu poczuje różnice

#28234 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 24 listopad 2014 - 09:53

Dziewczyna na gospodarkę

co fakt to fakt, po kupnej w 80% przypadków ostro "mózg rośnie" następnego dnia, chociaż fakt faktem zależy jak sie pije, czy jest odpowiednie zaplecze (jedzenie i popitka), sam piłem samogon nie raz, tyle że to z pewnego źródła i fakt faktem że po nim zawsze lepiej się czułem, tutaj dla nie bezdyskusyjna sprawa.

może kupna dlatego jest gorsza że po prostu jak to w przemyśle na chemii się opierają i bez chemii nic już chyba nie potrafią wyprodukować no i wiadomo taniej i szybciej, na jakość sie nie patrzy tylko ilość

#28235 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 11:22

Dziewczyna na gospodarkę Jakiej chemii można użyć do produkcji alkoholu bo jestem bardzo ciekawy.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#28236 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 24 listopad 2014 - 12:00

Dziewczyna na gospodarkę Teraz wódki, czy wogóle alkohole są nawymyślane - smakowe, zapachowe, żeby nie były takie śmierdzące, łagodne, może jeszcze " light " ?, żeby lepiej wchodziły. I co to wszystko jest naturalne ? Nie dziwota, że się na drugi dzień zdycha, jak nie wiadomo, co się wypiło. Nawet czyste wódki - tyle ich jest, a czemu każda ma inny smak. Teraz chemię idzie dodać do wszystkiego.

#28237 Share karol210

karol210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 12:26

Dziewczyna na gospodarkę Po ,,Stock"-u miewalem najmniejszego kaca.Niektórzy mówią ze tylko ,,Finlandii"
,,Stock" ma 6- krotna destylacje
Apropo chemii to chyba do smakowych bo chemię do produkcji tylko słyszałem,jak w rosji ze produkują wódkę z tabletek:P ino ciort wie, duzo gadali tylko
bo do produkcji nie ale do zacieru dodają(firma: lubelski polmos)mocznik nawozowy :D
A wiecie ze ,,Finlandia" jest 1904 razy destylowana? :o
i tyle samo pewnie wiecej podrobek

Edytowany przez karol210, 24 listopad 2014 - 12:27.

#28238 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 13:48

Dziewczyna na gospodarkę

a czy wiecie co to jest słynny royal spisytus, a z czego nasze polmosy robią wódkę, macie jeszcze u nas gorzelnie, na palcach można policzyć, z wódkami jest różnie bardzo dużo podróbek, czy finlandie czy inne. Mam znajomego, jego mama robi najlepszy bimber jaki piłem, po za tym górskie okolice Łęcka i ich niezapomniana śliwowica ^^

#28239 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 15:09

Dziewczyna na gospodarkę A po co Ci tysiące gorzelni skoro obecnych kilka jest wstanie pokryć zapotrzebowanie krajowe? Z jakiegoś powodu inne gorzelnie upadły.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28240 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 19:43

Dziewczyna na gospodarkę

na jakiej podstawie twierdzisz ze obecne sa w stanie pokryc krajowe zapotrzebowanie i co wiesz na temat przyczy upadlosci pozostalych??