Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34898 odpowiedzi na ten temat

#28201 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 21 listopad 2014 - 20:33

Dziewczyna na gospodarkę

Ja nie wiem czy mają coś więcej dziewczyny na Mazurach .Jednak z filmików z forum mogę śmiało powiedzieć ,że też szukam dziewczyny z takim nastawieniem do życia .Widać gołym okiem ,że dziewczyna interesuje się gospodarstwem i chce wiedzieć czym jej chłopak ,mąż się zajmuje ,mało tego jeździ z nim na ciągniku :) .Jak dla mnie te same chęci są już bardzo wiele wart i tak ,jak u mnie nie chcę ,żeby dziewczyna pracowała w gospodarstwie ,bo są inne sprawy do ogarnięcia ,dom ,rodzina .W tej dziewczynie z filmiku widać chęć życia ,a to jest podstawa ,a nie wieczne narzekania i tylko wymagania Może jestem starej daty ,ale mam takie poglądy kobieta zajmuje się domem ,a facet gospodarstwem i pracą .Co nie znaczy ,że nie pomogę w domu ,bo uwielbiam gotować i próbować nowości :D

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:37
  •  

#28202 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 21 listopad 2014 - 23:17

Dziewczyna na gospodarkę

RafaKdziela: a gdzie w tym filmiku było powiedziane, że ta dziewczyna jest z Mazur? Wiadomo tylko, że jej partner stamtąd jest.

Co do tego, że ona interesuje się tym, czym jej partner się zajmuje i chce w tym uczestniczyć, to nie jest nic nadzwyczajnego. Każda zakochana kobieta by się tak zachowała. A to wspólne jeżdżenie ciągnikiem jest bardzo fajne.

Nie jesteś starej daty. Po prostu wyniosłeś z domu obraz właśnie takiej rodziny, gdzie kobieta zajmuje domem i lżejszymi zajęciami, a mężczyzna zarabia na ten dom...

#28203 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 listopad 2014 - 23:21

Dziewczyna na gospodarkę

to juz o dziewczynach z mazowsza nie pytam :D fajny filmik z fajną osobą którą miło się ogląda ale jej osobowość/styl to moja przeciwstawność bo ja nigdy nie siedze z boku na ciagniku albo aucie.. albo prowadzę albo nie jadę hehe, nigdy mnie z piwem nie spotkacie publicznie bo dla mnie to beee  i w makijażu w oborze tez mnie chyba nikt nie widział.

#28204 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 21 listopad 2014 - 23:51

Dziewczyna na gospodarkę

Koleżanko

mapo może i nie jest dziewczyna z Mazur ,ale jest na pewno z miasta i w dalszym ciągu nie mogę wyjść z podziwu ,jak się angażuje w gospodarstwo .Ja miałem przyjemność spotkać dziewczynę z gospodarstwa z wielką ilością ha ,ale dziewczyna miała dwie lewe rączki i była najprościej mówiąc leniwa .Z miasta dziewczyny nie garną się na gospodarstwa ,a ta jest wyjątkiem ,jak widać .Może jak już wszystko zobaczy od podszewki może jej zapał opaść ,ale chęci ma spore ,a to jest już coś .Chciał bym spotkać dziewczynę na swojej drodze z takim zaangażowaniem :) .Lina kto zabroni Tobie z makijażem chodzić do krów ,czy kur etc .Każdy może robić to na co ma ochotę .Z tego co piszesz to jesteś bardzo uparta i pewnie masz ciężki charakter ?.

I love salsa

#28205 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 22 listopad 2014 - 09:57

Dziewczyna na gospodarkę A może ktoś z forumowiczów wybeal sie na Podlaski Forum Bydla?

#28206 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 11:48

Dziewczyna na gospodarkę

RafaKdziela: to, że dziewczyna z miasta chce na wieś i angażuje się w gospodarstwo, to nie jest jakiś ewenement. Zdziwiłbyś się ile jest takich kobiet... Nawet na tym portalu, ale w innym wątku, ktoś się wypowiadał, że zna pary mieszane (gdzie mężczyzna jest rolnikiem, a kobieta jest z miasta) i kobieta daje sobie radę na gospodarstwie.

Jeżeli ja miałabym się związać z rolnikiem, to nie wyobrażam sobie, by nie poznać jego pracy od podszewki i chociaż trochę mu nie pomóc. A takie wspólne jeżdżenie ciągnikiem to całkiem niezła frajda.

#28207 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 listopad 2014 - 14:32

Dziewczyna na gospodarkę Tak mam cięzki charakter, ze aż sama nie moge go już poradzić :D spokojnie to tylko porównanie było... według mnie to bez róznicy czy dziewczyna ze wsi czy z miasta. Wszystko zależy jak ją w domu nauczyli gospodarności i zaradności bo jak będzie chciała się dorobić to każda się wszędzie odnajdzie.

#28208 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 22 listopad 2014 - 15:40

Dziewczyna na gospodarkę Oj tam jak sie czlowiek zakocha to z miasta pójdzie na wieś a z wsi do miasta. Tu niedaleko mnie rolnik wszystkie krowy sprzedal bo żona uczelenie na nie miała.

#28209 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 16:17

Dziewczyna na gospodarkę

to juz o dziewczynach z mazowsza nie pytam :D fajny filmik z fajną osobą którą miło się ogląda ale jej osobowość/styl to moja przeciwstawność bo ja nigdy nie siedze z boku na ciagniku albo aucie.. albo prowadzę albo nie jadę hehe, nigdy mnie z piwem nie spotkacie publicznie bo dla mnie to beee  i w makijażu w oborze tez mnie chyba nikt nie widział.

No odnośnie auta i ciągnika mam tak samo  :D  A co do makijażu to jest u mnie codziennością więc prawie zawsze idę do obory z tynkiem na twarzy :lol:

#28210 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 listopad 2014 - 16:41

Dziewczyna na gospodarkę @biała każda z nas jest inna i na swój sposób oryginalna, masz codzienną potrzebę makijażu ok rób bo, to już styl bycia i indywidualność każdej osoby ja się czuję dobrze bez... co nie znaczy ze nie mam w domu palety 60 odcieni czy eyelinera :D więc róbta co chceta byle to było w zgodzie z własnym przekonaniem i będzie ok :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28211 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 17:14

Dziewczyna na gospodarkę

@Lina muszę przyznać, że ja takiej palety nie posiadam ale to tylko z tego powodu, że znam odcienie w których jest mi dobrze ;)

#28212 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 listopad 2014 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę

widzisz a ja siebie nie mogę wyczuć i jak już to eksperymenty na całego :D a publiczne imprezy to już zaufana kosmetyczka ;)

#28213 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę

No tak trzeba eksperymentować ;) z publicznymi imprezami też do kosmetyczki pędzę chociaż ja już sama jak kosmetyczka jestem :P

#28214 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 listopad 2014 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę to dobrze wiedzieć że masz takie zdolności i będe miała do kogo o poradę się zgłosić :)

#28215 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę

No jasne śmiało do mnie :P zawszę postaram się pomóc Tobie :)

#28216 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę

Lina piwo to za słabe. 0,7 albo bamberek lepszy :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#28217 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 listopad 2014 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę

Ja nie piję ja prowadzę ;)

#28218 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 22:21

Dziewczyna na gospodarkę

Ja też nie pije jak prowadzę :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#28219 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 22:52

Dziewczyna na gospodarkę

@Andrzej2110- bimber to najgorsze co może być... Zatruć się można

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28220 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 23 listopad 2014 - 00:43

Dziewczyna na gospodarkę " ja też nie piję, jak prowadzę " - za dużo się rozlewa....:- D