Polecane posty

MasterRoj    82

Wiadomo kobiety spotkania odbierają troszkę inaczej  niż faceci na to nic nie poradzim.

Patrząc pragmatycznie to nawet nie musi ci się podobać byle miała odpowiednie cechy czy tam umiała to i owo zrobić i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Fajne artykuły mają :)

Swoją drogą czy romantyzm ma coś wspólnego z wiekiem???

Chyba raczej to zalrzy od kogos charakteru.

Wymaganie by co dzien jesc kolacje przy swiecach i otrzymywanie bukietu kwiatow przestaje byc romantyczne.Lepiej to wyglada gdy sporadycznie otrzyma sie jakis zaskakujacy upominek.

Wowczas sprawia on wiecej przyjemnosci i daje radosc.

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Fajne artykuły mają :)

Swoją drogą czy romantyzm ma coś wspólnego z wiekiem???

 

Czy bezpośrednio z wiekiem to nie wiem, bardziej o dojrzałość chodzi, która toeretycznie z wiekiem powinna się zwiększać, ale i z tym różnie bywa, pewnie kwestia doświadczeń i świadomości. A z tym romantyzmem to uważaj, bo nadmiar lub źle pojmowany może wiele wypaczać i szkodzić ;).

 

P.S. Swoją drogą, czasem książka zaczyna byc ciekawa i wartościowa jak ją zaczniemy czytać, a nie oceniać po okładce ;).

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiadomo kobiety spotkania odbierają troszkę inaczej  niż faceci na to nic nie poradzim.

Patrząc pragmatycznie to nawet nie musi ci się podobać byle miała odpowiednie cechy czy tam umiała to i owo zrobić i już.

 

Każdy podświadomie dostrzega inne cechy, które przyciągają, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne (rysy).

Dla mnie taką cechą tzw. sexi jest POWŚCIĄGLIWOŚĆ;

przeciwieństwo wampiryzmu. Niestety przyciągam wampiry, to moja wada jakaś ukryta.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Tez nie ma się co oszukiwać, bo wiadomo jacy w większości są faceci i co ich głównie interesuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Grego to co interesuje facetow?Powiedz bo ja to malo domyślna jestem i nie wiem co tam sugerujesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Chwilowo zabrakło mi barwnych określeń, a mówić wprost raczej nie wypada :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

 

Dla mnie taką cechą tzw. sexi jest POWŚCIĄGLIWOŚĆ;

przeciwieństwo wampiryzmu. Niestety przyciągam wampiry, to moja wada jakaś ukryta.

 

 

ciekawe tylko dlaczego twierdzisz że to wada może jeszcze nie trafiłaś na tego jednego

 

 

 

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Chwilowo zabrakło mi barwnych określeń, a mówić wprost raczej nie wypada :P.

To normalne,ze sie gapicie na nasz biust i pupę wiec co sie czaisz z tymi okresleniami...

Ehh no taka wasza natura,ze wwiększość ma mysli erotomana xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Bo jesteście od tego by być piękne i można by godzinami na was patrzeć i mało :)

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

To normalne,ze sie gapicie na nasz biust i pupę wiec co sie czaisz z tymi okresleniami...

Ehh no taka wasza natura,ze wwiększość ma mysli erotomana xD.

 

No ja tak subtelnie bym tego nie ujął  :P. Utwórz sobie konto na jakimś portalu z fajnym zdjęciem to zobaczysz o co chodzi  :D.

Ale takich co jedno im w glowie szybko i łatwo poznać, bo są niecierpliwi... albo walą wprost hehe . Oczywiście jakis pociąg musi być to naturalne, że na wdzięki zwracamy uwagę, zresztą nie tylko my..., ale nie tylko sam wygląd ma na to wpływ przynajmniej w moim wypadku. Wypindurzona blachara, choć z ładnym ciałem oko oczywiście zwróci, ale u mnie wywołuje co najwyżej śmiech i politowanie, bo taka dziewczyna nic więcej nie ma do zaoferowania.

 

 

Bo jesteście o tego by być piękne i można by godzinami na was patrzeć i mało smile.png

Znajoma kiedyś umówiła się na randkę i facet przez niemal cały czas gapił się w jej biust... :lol: . Miała ochotę strzelić mu w twarz, więc ostrożnie z tym gapieniem sie godzinami ;). Swoją drogą, była na tyle wyrozumiała, że są parą.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajoma kiedyś umówiła się na randkę i facet przez niemal cały czas gapił się w jej biust... :lol: . Miała ochotę strzelić mu w twarz, więc ostrożnie z tym gapieniem sie godzinami ;). Swoją drogą, była na tyle wyrozumiała, że są parą.

To, że są parą to nic nie znaczy.

2 a nawet 3 na 5 kobiet są w związkach z facetami poniżej swoich oczekiwań.

Zapewne jest z nim bo nikt lepszy jeszcze nie pojawił się na horyzoncie.

 

A tak w ogóle to podrywu kobiet trzeba się nauczyć.

Tak jak czytania, pisania czy też prawidłowej orki na polu ;)

A więc Panowie, nie przesiadujcie na forum tylko w realu podrywać kobiety, bo kobiety co tu na forum siedzą, to tylko marnują Wasz ceny czas, i pewnie nie mają nic ciekawego do roboty to piszą żeby karmić swoje ego albo zabijać pustkę w swoim nudnym życiu.

Nie stawiajcie kobiet na piedestale, bo kopną was w tyłek prędzej czy później.

Niech na randkach to kobieta pokaże czy ma coś więcej do zaoferowania poza biustem i pupą.

Także do roboty.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

To, że są parą to nic nie znaczy.

2 a nawet 3 na 5 kobiet są w związkach z facetami poniżej swoich oczekiwań.

Zapewne jest z nim bo nikt lepszy jeszcze nie pojawił się na horyzoncie.

 

A tak w ogóle to podrywu kobiet trzeba się nauczyć.

Tak jak czytania, pisania czy też prawidłowej orki na polu ;)

A więc Panowie, nie przesiadujcie na forum tylko w realu podrywać kobiety, bo kobiety co tu na forum siedzą, to tylko marnują Wasz ceny czas, i pewnie nie mają nic ciekawego do roboty to piszą żeby karmić swoje ego albo zabijać pustkę w swoim nudnym życiu.

Nie stawiajcie kobiet na piedestale, bo kopną was w tyłek prędzej czy później.

Niech na randkach to kobieta pokaże czy ma coś więcej do zaoferowania poza biustem i pupą.

Także do roboty.

 

Nie tylko kobiety siedzą tu dla próżności i zabicia czasu :P. W sumie to w większości racje masz, tylko z tymi oczekiwaniami i wymaganiami to sie nie ma co znowu zagalapowywać, bo może nie być końca poszukiwań...

 

Rady oczywiście dobre, aż padłem wrażenie rzecz jasna, serio, serio. Czyli już wszystko wiadomo co i jak, nawet temat można by zamknąć ;). Samo poderwanie jeszcze nic nie znaczy, bo jak sam zauważyłeś i tu Ci przyznam racje kobiety kalkulują i szukają najlepszej dla siebie możliwości, a rolnik i wieś aktualnie do najbardziej poszukiwanych partii nie należą ;).

 

P.S

Może ktoś rzuci rady jak zostać milionerem, też wielu by pewnie chciało się tego nauczyć  :D.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kali    1

Pierwszy milion to trzeba ukraść, a potem to będziemy radzili ( jak wyjść z więzienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Zarowno faceci tez maja wielkie wymagania i oczekiwania i ciezko im sprostac.Nalezy patrzec bardziej elastycznie.

Bycie na forum tez nie oznacza nie wiadomo czego,kazdy jest tu po cos innego.Rzekomo,ze dziewczyny z forum to strata czasu?A jednak wiele osob sie tu poznalo i sa w zwiazkach i nawet w malzenstwach.
To dlaczego tu tak wielu chlopakow pisze i zaczepiaja wiele dziewczyn w celu poznania ich?Sa zainteresowani znajomosciami przez internet.

Ja pisze,bo lubie miec kontakt z ludzmi.
Poza tym mozna sie wielu informacji dowiedziec i tez podzielic sie swoja wiedza.
Poza tym mozna sie wielu informacji dowiedziec i tez podzielic sie swoja wiedza.

Pierwszy milion to trzeba ukraść, a potem to będziemy radzili ( jak wyjść z więzienia)


Wrzucic petarde do sedesu i pozniej juz kanałem plynac...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Jakiś czas temu poznałem dziewczynę a było to przypadkowo bo obcinała mi włosy , gdy tak stała przy mnie to biło od niej niesamowite gorąco.Normalnie próbował bym ją poznać ,ale w tym czasie mieszała mi w głowie dziewczyna z internetu,z którą i tak nic nie wynikło.Dziś jestem po pierwszym spotkaniu z nią i będzie następne.To co mi się w niej spodobało to ,że nie ma żadnych kąt na portalach społecznościowych i oczywiście to ,że jest prawie mojego wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Dziewczyna , bez Facebooka czy insta? ??? Przecież to jest nie możliwe! A co najmniej nie prawdopodobne. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Sprawdzoneporady ten post pobrzmiewa frustracją ;)

Tak niewiele kobiet na forum, które interesuje tematyka rolnicza i jeszcze narzeka, że w ogóle są :(

Poza tym na tym portalu przypuszczam, że znalazły się osoby rozwijające, szukające odpowiedzi w określonej dziedzinie więc obrażasz ich.

A luźny temat rodzi przyjaźnie.

To może podasz choć porównywalnie ambitny portal, gdzie ludzie wymieniają się doświadczeniami, uczą się poprzez porady innych?

Osobiście wolę doświadczenie życiowe niż naukowe (sponsorowane, gdzie w grę wchodzą pieniądze), dla mnie ma większą wartość, bezcenną.

Nudne osoby przesiadują najczęsciej przed tv i żyją życiem innych.

:)

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

@Sprawdzoneporady ten post pobrzmiewa frustracją ;)

 

Jego post niby przejawia frustrację? Heh dobre, raczej dosadnie wszystko ujął ;), no może przegiął nieco o piszących tu dziewczynach, bo nic mu da tego. Pewnie jeden z tych co wychodzi z założenia, że jak dziewczyna pisze w internecie czy na portalach randkowych to tylko po to aby się dowartościować lub musi byc jakaś desperatka...., nieco prawdy w tym sumie jest, ale nie generalizujmy. Poza tym kolega chyba niezbyt obeznany w "branży" ;) i w w temacie, bo myśli, że my tu nawzajem szukamy połówek na forum, znaczy parę piszących tu dziewczyn i setka chłopa :D.  Raczej dobrze się tu bawimy i wymieniamy doświadczenia.

 

 

Jakiś czas temu poznałem dziewczynę a było to przypadkowo bo obcinała mi włosy , gdy tak stała przy mnie to biło od niej niesamowite gorąco.Normalnie próbował bym ją poznać ,ale w tym czasie mieszała mi w głowie dziewczyna z internetu,z którą i tak nic nie wynikło.Dziś jestem po pierwszym spotkaniu z nią i będzie następne.To co mi się w niej spodobało to ,że nie ma żadnych kąt na portalach społecznościowych i oczywiście to ,że jest prawie mojego wzrostu.

 

No, prawdziwa szczęściara z niej.

 

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Tak Grego zwykla wymiana pogladow i poruszanie roznych tematow...
A z rozmowy nie od razu musza sie tworzyc zwiazki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

:(

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Aletes nie smutaj...mikolaj jeszcze moze przyjdzie do Ciebie na gwiazdke,albo calowanie pod jemiola..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

@Sprawdzoneporady  to co napisałeś to schemat dotyczący większości samotnych i niezadowolonych facetow szukających wrażeń

Kobiety piszące na forum w wiekszości sa wartościowe ,dążą do celu ,a pisanie w takich tematach to odskocznia od codziennosci dla nich jak i dla nas

TO NIE STRATA CZASU  w taki sposób można tez poznac miłe osoby ,a jak zasłużysz ,zdobędziesz zaufanie  to i w realu się poznasz nie tylko w celu matrymonialnym, lecz dla samej przyjaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj