Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34899 odpowiedzi na ten temat

#27121 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 30 sierpień 2014 - 14:58

Dziewczyna na gospodarkę

Do kina wybralabym sie na " Kamienie na szaniec" ale juz chyba nie graja. Nie wiem co sie teraz czyta ale ja czytam albo powiesci z historycznymi wydarzeniami w tle albo psychologiczne:)

coś o tym tytule grają ostatnio chyba ale nie wiem czy to ekranizacja czy tylko przypadkowa zbieżność tytułów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:43
  •  

#27122 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 sierpień 2014 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę A ze mną jest chyba coś nie tak bo lubie oglądać filmy katastroficzne.... :blink: a dla odmiany ze sto razy obejrzałam transportera, taxi czy need for speed....

#27123 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 30 sierpień 2014 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę Lina ja tak samo mam z tym transporterem , taxi czy need for speed.... oraz 13 dzielnicą /i 13 dzielnicą Ultimatum :D

#27124 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 sierpień 2014 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę A ja lubię oglądać bajki :P i co z tego że jestem stara :P a książki to uwielbiam czytać.Tylko nie mam czasu ;[

#27125 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 22:54

Dziewczyna na gospodarkę Jeżeli chodzi o książki to polecam <nazywam sie Zacharski> super książka o polskim szpiegu na faktach polecam

jeszcze <cel snajpera>Chris Kyle tą czytałem całą noc nawet kolegi na zmiane nie obudziłem wciąga jak chodzenie po bagnach

#27126 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 23:11

Dziewczyna na gospodarkę

Jeżeli chodzi o książki to polecam <nazywam sie Zacharski> super książka o polskim szpiegu na faktach polecam

jeszcze <cel snajpera>Chris Kyle tą czytałem całą noc nawet kolegi na zmiane nie obudziłem wciąga jak chodzenie po bagnach

Namowiles mnie :) Ale lepiej dla Ciebie zeby byly dobre:)

#27127 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 23:40

Dziewczyna na gospodarkę Zacharskiego czytałem ponad tydzień ale to przez kolegów :D i troche trudno dostac A tak szczeże to bardzo mało czytam kilkanascie ksiazek na rok. A jak nie beda dobre to co mi zrobisz? :D

Kilka lat temu czytałem nie pamiętam dokładnie tytułu <siła podświadomości> książka robi taką wode z mózgu że po godzinie czytania człowiek się zasanawia cały dzień

#27128 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 31 sierpień 2014 - 00:04

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyny czy rolnictwo, maszyny, dźwięki maszyn Was w jakiś sposób..."kręcą"? Znajome znajomych ze wsi u rodziny łażą po tych polach, jeżdżą traktorami, kombajnami.. Jak kosiłem u sąsiadów to ich dziewczyny, koleżanki przyjeżdżały na pola, wykazywały zainteresowanie.. Spytała czy może siąść w kabinie i przejechać się 2 razy dookoła, głupio było odmówić, więc wziąłem ją ze sobą, ale te mlny pytań do...xD w szoku byłem gdyby nie koszenie pod chmurką to inna sprawa, ale tak to..
Czy jak się sąsiad zakopał kombajnem i zadzwonił żeby przyjechać wyciągnąć to tak samo..stały i "podziwiały.."? "jej, ale ten silnik ładnie mruczy, jakoś tak innej od tego Twoje Marku..." jego 16145 i wujka 714.. i podobne sytuacje, więc..co tak zaczęło ciągnąć tego dziewczyny na to rolnictwo, pola?

#27129 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 00:51

Dziewczyna na gospodarkę Coraz wiecej ludzi z miasta wie ze rolnicy to nie tylko koń kupka gnoju i widły ale także traktory kombajny agregaty i inne maszyny warte setki tysięcy dla porównaniai rok temu przyjechał do mnie kuzyn kupił sobie audi quatro że ja jeżdze vectra chyba chciał sie pochwalic to mu wskazałem palcem c 330 i mówie ten ciągniczek dzisiaj jest tyle wart co twój samochód za piec lat on bedzie wart tyle samo a ty audi oddasz na złom i powiedz jaki sens tyle kasy dac za auto?Troche go zatkało pózniej tylko pytał to ile są warte pozostałe ciągniki i zrozumiał że wieś wcale nie taka biedna więc może te dziewczyny też poznały wartośc maszyn rolniczych a jest to bardzo prawdopodobne bo w mediach ostatnio bardzo dużo sie otym wspomina chociaz kto wie może to poprostu je kręci :D

#27130 Share Landfarmer

Landfarmer

Jeden lubi żebra, drugi lubi mostek, a ja lubię schab, bo tam ni

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 31 sierpień 2014 - 03:50

Dziewczyna na gospodarkę Niema czasu na czytanie i filmy jak tak się dobrze zastanowić :D dlatego czytam tylko to co muszę :lol:

Szef wszystkich szefów  ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27131 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 31 sierpień 2014 - 07:15

Dziewczyna na gospodarkę Ja lubię czytać i czytam zawartość AF :D

#27132 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 31 sierpień 2014 - 07:33

Dziewczyna na gospodarkę A ja wrecz przeciwnie im blizej zimy tym znajduje wiecej czasu na dobry film lub książkę.

#27133 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 31 sierpień 2014 - 07:51

Dziewczyna na gospodarkę Powiem wam że też zacząłem widzieć że dziewczyny coraz bardziej są zainteresowane, rolnictwem, wczoraj byłem na rynku w Krakowie na piwo pojechaliśmy ludzi multum, dziewczyn bardzo dużo część zdziwiona jak powiesz że jestes rolnikiem i kulturalnie się bawisz, pytają się co się robi jak to jest żyć na wsi i w ogóle, tak samo sporo Anglików, pijana hołota zaczepiająca ludzi do okoła, nawet trzeba było paru uspokojić bo za bardzo do dziewczyn byli śmiali. Co do zaintreswoań a kto powiedział że rolnik ma nie być światowy, jeździ się na wakacje, do teatru się chodzi od czasu do czsu, kino, i inne rozrywki a trzemu by nie. A najlepszy jak dziewczyny mówią wy to macie fajnie unia wam dopłaty daje i w ogóle, w tedy zauważyłem po co się kłócić mówi się ależ oczywiście multum kasy jest unia tyle daje że już nie ma z tym co robić tak duo tego jest, i najlepszy widok te wielkie oczy ^^

#27134 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 31 sierpień 2014 - 07:52

Dziewczyna na gospodarkę o zjawiłeś sie :) normalnie tydzień minął jak znikłeś he he

co do miastowych i wsi...
to fakt że pracy dużo jest ale i co tu wiele mówić na pieniądz też zazwyczaj nie ma co narzekać (nie mówię tu o mikrogospodarstwach oczywiście). jak sie dba to sie ma a i stan konta raczej zdecydowanie wyższy niż u rodzin miastowych gdzie pracują 2 osoby i zarabiają minimalną- a takich coraz więcej. no i przynajmniej nikt z pracy nie zwolni, no chyba że bank jak sie przesadziło z możliwościami kredytowymi :)

Edytowany przez daremw, 31 sierpień 2014 - 07:58.

#27135 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 08:03

Dziewczyna na gospodarkę Do tego własny duży dom, ogródek z mnóstwem kwiatów, miejsca sporo, jest gdzie wyjsć do miasta nie daleko aby się nie odcinać, i właśnie stabilizacja, może nie jakieś wariackie kokosy ale nie ma co narzekać, i w przypadku rolnika robisz to co lubisz a nie masz szkołę a zasuwasz gdzie indziej i się nie realizujesz. ^^

#27136 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 08:35

Dziewczyna na gospodarkę Zetorlublin-Krakow tak,ale te dziewczyny to dopiero za miesiąc,studia ruszą to się tam dopiero zacznie :) Anglicy-buuuuuu,prymityw(mega),ale macie racje,Polska wieś się zmienia i już się zmieniła,hmmm może nie wszędzie i nie dosłownie,ale tak jak Darek pisze kto nie przysnął,a i pracki się nie boi to to obejście już ma swój smak,hehehe tak pozytywnie piszemy,i już często dobrze nas odbierają wiec skąd (niby)problem z kobietami?Sam jeszcze brne w kawalerskim stanie gdzie nigdy nie miałem i nie mam problemu z kobietami,hmmm czym człek starszy ,to i rozsądku więcej,i się patrzy np. na ewentualnych tesciow,a na teściową szczególnie,bo to może coreczka d*pcie dostać za mamcią :) itd

#27137 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 sierpień 2014 - 09:20

Dziewczyna na gospodarkę Nie szufladkujmy ludzi, że jak dziewczyna interesuje się rolnictwem to zdziwienie? a przecież panowie też są kucharzami, fryzjerami i projektantami mody :) Tu sprawdza się powiedzenie z jakim przystajesz takim się stajesz... bo wątpię czy bym lubiła samochody i zapach benzyny gdybym nie miała braci a gdybym od dziecka nie miała styczności z rolnictwem to może bym się go bała :)

#27138 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 09:38

Dziewczyna na gospodarkę Ale tu nikt nikogo nie szufladkuje im więcej pań będzie tym lepiej dla nas panów rolników, i bardzo fajnie ze się nie boicie pracy na roli i w ogóle :lol:

#27139 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 sierpień 2014 - 10:57

Dziewczyna na gospodarkę

Zacharskiego czytałem ponad tydzień ale to przez kolegów :D i troche trudno dostac A tak szczeże to bardzo mało czytam kilkanascie ksiazek na rok. A jak nie beda dobre to co mi zrobisz? :D

Kilka lat temu czytałem nie pamiętam dokładnie tytułu <siła podświadomości> książka robi taką wode z mózgu że po godzinie czytania człowiek się zasanawia cały dzień

"Wtargniecie" E.Sender też jest dobre i daje do myślenia...

a może"potęga podświadomości "? jakbyś pamiętał autora byłby łatwiej poszukać:P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27140 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 31 sierpień 2014 - 11:51

Dziewczyna na gospodarkę

wskazałem palcem c 330 i mówie ten ciągniczek dzisiaj jest tyle wart co twój samochód za piec lat on bedzie wart tyle samo a ty audi oddasz na złom i powiedz jaki sens tyle kasy dac za auto?Troche go zatkało pózniej tylko pytał to ile są warte pozostałe ciągniki i zrozumiał że wieś wcale nie taka biedna więc może te dziewczyny też poznały wartośc maszyn rolniczych a jest to bardzo prawdopodobne bo w mediach ostatnio bardzo dużo sie otym wspomina chociaz kto wie może to poprostu je kręci :D

Czekaj, bo ja chyba nie zrozumiałem czegoś..30tka jest warta więcej od audi :)? Najstarsze model audi z quattro jest dużo więcej wart niż 30tka, a jeśli on wydał tyle kasy, jak to napisałeś to raczej z nowszych ma, więc o co Ci chodzi :) ? Nie wiem ile 30tka jest warta, ale po za 20 tyś raczej nie wyjdzie - jeśli po kapitalce malowaniu jak nowa..

Nie szufladkujmy ludzi, że jak dziewczyna interesuje się rolnictwem to zdziwienie? a przecież panowie też są kucharzami, fryzjerami i projektantami mody :) Tu sprawdza się powiedzenie z jakim przystajesz takim się stajesz... bo wątpię czy bym lubiła samochody i zapach benzyny gdybym nie miała braci a gdybym od dziecka nie miała styczności z rolnictwem to może bym się go bała :)

Panowie kucharzami, fryzjerami i projektantami mody - to już od lat jest :)
Kobiety na polu w 21 wieku to zupełnie coś nowego (przynajmniej w moich okolicach) żadnej nie widać na polu, znajomi z wioski, gdzie mam dziadków i pola mają dziewczyny, ale wszystkie noo...co mam powiedzieć wymalowane, ubrane do miasta naszykowane czekające w aucie aż przyjdzie do auta i pojadą gdzieś. Czasem przywiezie jakaś wode na pole czy cokolwiek co tam potrzebują, ale tak żeby jedna z drugą trzecią stała na polu, udzielała rad, pomysłów na to jak przykładowo, naprawić, odkręcić zaczepić itp itd to po prostu...nie no ja się uśmiechałem z zdziwienia jak słyszałem ich teksty (nie żadne głupie nic takiego pomysłowe bardziej) a one na mnie patrzyły i się też uśmiechy xD i głupio było, ale że to były żniwa na zasadzie "trzeba z pola uciekać jak najszybciej" bo granatowe chmury, wiatr w każdej chwili burza to na szybko.
Najbardziej mnie jedna rozwaliła jak powiedziała "Claas to nie jest kombajn wszystko masz na 1 drążku (joystick) i placami ustawiasz 5 kamer, czujniki wilgotności sama technika, a tu trzeba mieć doświadczenie i instynkt jak mają chłopaki na bizonach, że trzeba ręcznie sita ustawić, wiatr i chodzić dookoła, a nie siedzieć na wygodnym siedzeniu z klimatyzacją na 21 stopni i obserwować wszystko z kabiny" i potem dobrała się do fendta 714 "ten traktor też, żadnych biegów do zmieniania dajesz gaz i drążek do przodu i traktor sam jedzie, a redukowanie biegów...0 sprzęgła przegazowania silnika i zmiany na niższy bieg wszystko zsynchronizowane, a tutaj.? i dźwięk też zupełnie inny mają te silnik u Marka wyje te 6 cylindrów, a u Cb taki....płynny równy, fakt, że głośniejszy, ale taki no jak chodzi nowy silnik"
Ojciec kolegi się zaczął śmieć kumpel też powiedział swojej (jego dziewczyna to akurat była) "tak kochanie masz racje" xD a ja no co.. szczęka mi opadała.. :) swoje zrobiłem na usłudze i pojechałem dalej.
Rozmowa wszystko było na luzie, nic nie porównywaliśmy, żadnego przechwalania, sama zaczęła dziewczyna nawijać, bo 16tka nie dała rady wyciągnąć mnie Claas medion 450, więc dzwoniłem po wujka i przyjechał i po 2 próbach wyciągnął, więc wyglądało to trochę jak próba mocy, więc zaczęła bronić maszyny chłopaka.
Dla mnie taka sytuacja była pierwszą jaką doświadczyłem na polu podczas koszenia i usługi u kogoś. Moja kobieta zawsze przyjeżdża na pole, ale jak mówię, przywieźć coś do zjedzenia jak cały dzień na polu i do późnej nocy, jeździła już ciągnikami, kombajnami, więc dla niej to akurat już nic nowego, ale jakieś obce dziewczyny i to ich zainteresowanie to coś nowego więc żadna dyskryminacja czy coś :)

Ale oczywiście rywalizacja się pojawia we wszystkim tak jak i tu... Chłopaki widzieli je na polu i oczywiście gaz w podłogę w ciągnikach na prostej drodze z 3 tonami na malutkiej przyczepie xD 32-3 bieg byle silnik wyje i okazuje zainteresowanie wzrokiem xD wiadomo nie ma co się dziwi, dziewczyny bardzo ładne (seksownie nie napisze, bo nie moja kategoria wiekowa) po..22-23 lat max widać młodziutkie.

Edytowany przez Famer21, 31 sierpień 2014 - 12:15.