Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#27061 Share 7891Firefox

7891Firefox

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła i koni, weterynaria, rolnictwo.

Napisany 23 sierpień 2014 - 09:42

Dziewczyna na gospodarkę ja też znam wielu islamistów tu, u nas w Polsce, są to ludzie w porządku, naprawdę poukładani, na różnych stanowiskach, mam kolegę wyznawcę Jehovy, super gość, każdemu chłopakowi zyczę aby miał tyle w głowie co on. Mam rodzinę żydowską, też się spotykamy, rozmawiamy i lubimy. Ale to jest tu, u nas w Polsce gdzie obowiązuje pewne prawo.
A tam w krajach islamskich gdzie muzułmani są ortodoksyjni do swojej religii, a na chrześcijanina patrzą jak na psa pogańskiego, kultura ich pozwala na takie rzeczy że włosy się jeżą na głowie. Czasami interweniują światowe organizacje. Najlepiej być u siebie.

a co do dziewczyn, to jak spotkacie jaką fajną, to poprostu bądźcie sobą, dziewczyny lubią jak chłopaki gadają z nimi na różne tematy, od maszyn aż po lakiery do włosów. Naprawdę :) Nie udawajcie macho, bo często im bardziej cwaniakujecie zeby pokazać swoje "ja", tym gorzej dla was to wychodzi. Dziewczyny sobie cenią szczerość, i to że koleś jest w porządku, zawsze można pogadać o wszystkim

u mnie na roku było kilka dziewczyn, w różnym wieku i stanie, ale zawsze lepiej się nam gadało z chłopakami którzy nie udawali nie wiadomo kogo. Był taki co znał sie najlepiej na wszystkim i zawsze wiedział wszystko najlepiej, i nie bardzo kto chciał z nim gadać. A był taki co oglądał wszystkie seriale, m jak miłość, na wspólnej itd.... miał krowę Gienię hehheh :) o której często opowiadał, baardzo go lubiłyśmy i zawsze miał mnóstwo dziewczyn wokoło siebie, inni tylko patrzyli obok :) Miałyśmy kolegę żołnieża, lubiliśmy gadać, on opowiadał na czym polega wojsko, co tam u niego, i co do czego i odwrotnie on z nami. Też miał mnóstwo koleżanek :)
To tak ode mnie, piszę jak to widzę, jako prosta dziewczyna :) pozdr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:31
  •  

#27062 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 15:25

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie tak jest :)

#27063 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę

u mnie na roku było kilka dziewczyn, w różnym wieku i stanie, ale zawsze lepiej się nam gadało z chłopakami którzy nie udawali nie wiadomo kogo. Był taki co znał sie najlepiej na wszystkim i zawsze wiedział wszystko najlepiej, i nie bardzo kto chciał z nim gadać. A był taki co oglądał wszystkie seriale, m jak miłość, na wspólnej itd.... miał krowę Gienię hehheh :) o której często opowiadał, baardzo go lubiłyśmy i zawsze miał mnóstwo dziewczyn wokoło siebie, inni tylko patrzyli obok :)
To tak ode mnie, piszę jak to widzę, jako prosta dziewczyna :) pozdr

Znalazłyście sobie wtedy koleżankę z wackiem. :lol: Jaki normalny facet ogląda te wszystkie seriale i dyskutuje o tym. Miałem też kiedyś podobnego typa w klasie. Chyba nie wiedział czy chce być facetem, czy lalusiem jak określił go na lekcji nauczyciel, gdy plotkując o lakierach do paznokci przeszkadzał w prowadzeniu lekcji. Był momentami chamski, wyzywał dziewczyny a to im chyba nie przeszkadzało. Nie żeby przemawiała przeze mnie jakaś zazdrość, ale brak zrozumienia z mojej strony kobiecych zachowań. Czemu kobiety ciągnie do d*pków i tym podobnych?

#27064 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 sierpień 2014 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę

Czemu kobiety ciągnie do d*pków i tym podobnych?

Już Ci odpowiadam - bo lubią być rolowane a potem wylewać morza łez jaka to ja głupia byłam. :P :D Dlatego lubią takie przy głupawe seriale

#27065 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę

Już Ci odpowiadam - bo lubią być rolowane a potem wylewać morza łez jaka to ja głupia byłam. :P :D Dlatego lubią takie przy głupawe seriale

Mi się wydaje, że nie do końca tak jest. Dziewczyna raczej ma nadzieje, że będzie tą wyjątkową dla której d*pek się zmieni :)

#27066 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 23 sierpień 2014 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę Mala malwi skąd ja to znam ja go zmienię po ślubie nie będzie pił nie będzie chamski nie będzie mnie bił. Powodzenia życzę z takim rozumowaniem., Chyba kobiety w ten sposób lubią się dowartosciowywać nie ma co :lol:

#27067 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 sierpień 2014 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę No i dla tego bierzecie po d*pie, d*pek zawsze będzie d*pkiem. A po ślubie to możecie już mu tylko nadmuchać oczywiście w d*pę hahahaha.

Edytowany przez KORSARZ1, 23 sierpień 2014 - 21:34.

#27068 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę Korsarz to tak jak by złodzieja oduczyć kraść, albo kobietę odciagnąć od witryny sklepowej z ubraniami, normalnie niemożliwe B)

#27069 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 sierpień 2014 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie, ale one nie bo inne mi go będą zazdrościły, może już ją lać przed ślubem, ale nie on tylko odkurza mi skórkę, ja go zmienię bo ja jestem przecież wyjątkowa. :P

#27070 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę Być może niektóre są aż tak naiwne, że dają się bić. Ja miałam na myśli delikatniejsza wersje d*pka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:31
  •  

#27071 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 sierpień 2014 - 22:39

Dziewczyna na gospodarkę W najlepszym wypadku będziesz miała pantofla.

#27072 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 22:52

Dziewczyna na gospodarkę Akurat ja to nikogo nie będę miała :D

#27073 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 00:08

Dziewczyna na gospodarkę o ktoś tu się do zakonu wybiera ;)

#27074 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 24 sierpień 2014 - 05:32

Dziewczyna na gospodarkę MałaMalwi a dlaczego masz takie pesymistyczne nastawienie do życia? :)

#27075 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 07:45

Dziewczyna na gospodarkę

No i dla tego bierzecie po d*pie, d*pek zawsze będzie d*pkiem. A po ślubie to możecie już mu tylko nadmuchać oczywiście w d*pę hahahaha.

Jak już tak któraś oślepnie przed ślubem( wiadomo miłość oślepia ,szczególnie w młodym wieku) i wyjdzie za takiego d*pka ,to nie znaczy ,że ma go znosić do końca swoich dni . Kiedyś może by i tak było ,dziś jest inaczej .Czy dziś lepiej ,czy gorzej ? Myślę ,że tak pośrodku .
Nie warto poświęcać komuś życia ,jak nie jest tego wart i nie szanuje związku . Życie jest zbyt krótkie ,żeby się w męczennicę ,czy męczennika bawić .
Prawda jest taka ,jak przed ślubem jest dany delikwent nieciekawy ,to po ślubie będzie jeszcze gorszy . Rzadko ,naprawdę rzadko są wyjątki ,że uda się z łajzy zrobić człowieka z którym nie jest się wstyd wśród ludzi pokazać . Ale to i tak moim zdaniem jest tykająca bomba zegarowa ,która wybuchnie w danym momencie .
Oczywiście ,jak to w życiu ten problem dotyczy zarówno kobiet ,jak i mężczyzn .
Więc Korsarz nie pisz ,że może mu tylko nadmuchać . Mądra osoba ,nawet jak wdepnie w g... ,to będzie umiała z tego wyjść .

Edytowany przez Meg5, 24 sierpień 2014 - 07:46.

#27076 Share Landfarmer

Landfarmer

Jeden lubi żebra, drugi lubi mostek, a ja lubię schab, bo tam ni

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 24 sierpień 2014 - 08:52

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze mówisz Meg nic na siłę :lol:

Szef wszystkich szefów  ;)

#27077 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 24 sierpień 2014 - 10:39

Dziewczyna na gospodarkę nie wiem dlaczwgo idzie temat typu "facet to świnia" ja znam inne przypadki i tu nie mówię o kolegach (żeby nie było że jestem stronniczy) a jedynie o osobach które znam i nie koniecznie lubię tak dla jasności.
a jak już mowa o d*pkach... na zmianę nie radzę za bardzo liczyć bo kwestia przyzwyczajenia do określonych zachowań pozostaje na długo i niestety nie każdego da się uformować chociażby po części na swoje potrzeby.
morał krótki, kobiety często wybierają d*pków bo oni wydają się być bardziej pociągający na początku a jak się okazuje później okazuje nie do życia

#27078 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 11:53

Dziewczyna na gospodarkę A morał z tej bajki krótki i znany ,, widziały gały co brały' ;)

#27079 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1303 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 24 sierpień 2014 - 12:39

Dziewczyna na gospodarkę Litości:-/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama