Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#27041 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 22 sierpień 2014 - 06:39

Dziewczyna na gospodarkę więc drugiemu też trzeba znaleść zajęcie i problem się nie pojawi

Rozumiem że mówisz do mnie? Z tym ślubem to oczywiscie zakladam że dwoje ludzie wie że chcą być ze sobą i mają poważne podejscie do tego. Fakt że w tych czasach sie wszytsko do góry nogami wywraca i jest zupełnie inaczej niż kiedyś. Dawniej słowo było droższe od pieniędzy, nie mówiąc już o przysiędze małżeńskiej. Nie twierdze że bez ślubu to już nie można być szczęśliwym, to bardziej uogólnienie było.

z tym brakiem czasu macie rację, wszelkie nieszczęścia się biorą z braku zajęcia i z dobrobytu ;)

to akurat było do wdaniel :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 00:15
  •  

#27042 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 22 sierpień 2014 - 07:33

Dziewczyna na gospodarkę Matko jedyna przecież znowu wszyscy się nie zdradzają na potęgę no nie. Mówicie robota ale też musi być miejsce na jakieś spędzenie razem więcej czasu, wyjazdy, weekendy wakacje, ja wiem ze zwierzęta i w ogóle ale jakoś trzeba coś z czymś pogodzić, no chyba że ktos chce rano mówić dzień dobry kochanie, w południe smacznego a wieczorem dobranoc, no w sumie w nocy mogą mieć więcej czasu dla siebie. W ogóle mnie się wydaje ze wspólna praca we dwoje można pogodzić, jazdę ciągnikiem razem czy zwożenie towarów w polu, uprawa, tak samo sprzątanie gotowanie, żeby uzupełniać się razem i coś powinno być z tego a nie zeby facet o zonie sobie przypomniał jak ma być obiad. Ale mnie się może tylko wydawać, trzeba by małżeństwa zapytać co i jak :D

#27043 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 22 sierpień 2014 - 13:54

Dziewczyna na gospodarkę

wdaniel... znam tyle przypadków że po tym świętym sakramentalnym tak jedno z małżonków nawet po kilku dniach zmieniało zdanie więc mi tu nie pie..ol że ten papierek (lub jak wolisz sakrament) coś zmienia. było wiele przypadków że ludzie żyli szczęśliwie bardzo długie lata bez papierka a nagle chcieli to uporządkować i zaraz potem "czarny czwartek na wall street" :) także mów sobie co chcesz a racja i tak po mojej stronie :)

Zamiast pitolić, to lepiej czytaj ze zrozumieniem, bo przecież napisałem:

No, chyba że ktoś ma wszystko w nosie i dla niego związek to taka dziecinada z podwórka, ale myślę, że dla większości osób jest to poważna sprawa, nowa droga, jak są później dzieci - wyrzeczenia.

Co do tego 1,5 roku - ja się żeniłem po 4-ech latach i żyjemy razem. Znam przypadki małżonków, którzy przez wzgląd na sakrament się nie rozwiedli, chociaż inni doradzali adwokata, a teraz tego nie żałują. Znam przypadki takie jak ty, gdzie wzięli sakrament i na drugi dzień już czar prysł, ale komentarz już powtórzyłem w tym poście wyżej. I jeszcze jedno - jak ma się ktoś żenić, bo dziecko w drodze, to dla mnie to też żaden argument, bo w 70% znowu będziemy mieli papierek jako sztuka dla sztuki.

to akurat było do wdaniel :)

Jak widzisz, koleżanka również nie popiera twojego zdania ;)

EDIT:
- To "dla większości osób" miałem na myśli osoby tu na forum, które poważnie myślą o życiu, a nie tych, co się bawią w związki i w życie razem - bo dla mnie to jest różnica. Jak ktoś jej nie dostrzega, to nie mój problem.

Edytowany przez wdaniel, 22 sierpień 2014 - 14:03.

#27044 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 22 sierpień 2014 - 14:28

Dziewczyna na gospodarkę uważasz że jak ktoś papierka nie ma a mieszka ze sobą z 5 lat to tylko zabawa w związek? z papierkiem to poważne a bez papierka zabawa nawet przy takim stażu?

no i gdzie Izolda napisała że się zemną nie zgadza? :)

#27045 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 22 sierpień 2014 - 19:30

Dziewczyna na gospodarkę Mówicie papierek czy nie dla mnie sakramentalne tak i tak nic nie da jeżeli się nie będą jak dwie połówki jablka, a co w przypadku kiedy pokochają się ludzie z innych religi tego tez nie dopuszczacie do możliwości. Ślub ślubem a i tak do końca nie wiadomoco będzie taka jest prawda.

#27046 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 22 sierpień 2014 - 19:36

Dziewczyna na gospodarkę

mimo mego kawalerskiego stanu,kluczowe słowo-partnerstwo,znajomi już się przyzwyczaili ze nie mowie twoja zona,tylko partnerka

#27047 Share Landfarmer

Landfarmer

Jeden lubi żebra, drugi lubi mostek, a ja lubię schab, bo tam ni

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 22 sierpień 2014 - 19:37

Dziewczyna na gospodarkę Inne religie też można śmiało pogodzić jeśli trafi się dwoje inteligentnych ludzi to dogadają tak czy tak

Szef wszystkich szefów  ;)

#27048 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 22 sierpień 2014 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę Landfarmer ja i mój mąż jesteśmy dobrym przykładem że można pogodzić dwie religie tylko teście czasami się wtrącają i niepotrzebnie sieją ferment a my i tak żyjemy po swojemu :P

#27049 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 22 sierpień 2014 - 21:31

Dziewczyna na gospodarkę

Inne religie też można śmiało pogodzić jeśli trafi się dwoje inteligentnych ludzi to dogadają tak czy tak

nie jeśli chodzi o islam...
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#27050 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 sierpień 2014 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę łomatko a tu teraz o religii się zacznie...... najpierw znajdźcie sobie partnera a potem się zastanawiajcie nad resztą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27051 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 22 sierpień 2014 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę gregorius a co ci islam zawinił co , przecież nie wszyscy zaraz w powietrze się wywalają :blink:

#27052 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 22 sierpień 2014 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę islam sam w sobie jest zły :)

tylko popatrz jak rozrasta się kalifat, niedługo to i nas będą wyrzynać jak banderowcy, także trzeba z nim walczyć a nie pobłażać
cywilizacja europejska musi za wszelką cenę bronić swego dorobku i tej swołoczy nie dopuszczać do nas

więcej informacji na PW

#27053 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 22 sierpień 2014 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę gregorius zastanów się co piszesz. Z jakich powodów islam jest zły? To może my chrześcijanie jesteśmy tacy zajebiści troche jeszcze musisz poczytac na temat wyznań a dopiero potem pisac

#27054 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 22 sierpień 2014 - 22:13

Dziewczyna na gospodarkę człowieku uspokój się ok gdzie ty jaki kalifat widzisz w Polsce, człowieku znam paru Turków którzy mówią dobrze po polsku i powiem ci że mają lepiej w głowie niż katolicy co po niektórzy. Ich fali nie zatrzymasz tak jak Polacy wyjeżdżający do GB tak i oni w europie chcą lepiej pracować i żyć, a ze radykałowie są w Iranie czy gdzie indziej to póki co nie martw się do Polski nie przyjadą głupi nie są za grosze robić nie będą taka jest ponura prawda, ale ma swoje zalety oprócz Turków z kebabem więcej ich nie uświadczysz to nie Niemcy

#27055 Share 7891Firefox

7891Firefox

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła i koni, weterynaria, rolnictwo.

Napisany 22 sierpień 2014 - 22:21

Dziewczyna na gospodarkę ej chłopaki, nie róbcie jak dwa koguty napuszone w zagrodzie ;) ;)

ja też jestem w małżeństwie od paru lat, poslubiliśmy sie po pół roku znajomości heheheh :) i tak z perspektywy czasu to takie wspólne życie chyba mozna podzielić na etapy, które trzeba przejść kolejno, czasami niektórym się to nie udaje, jak kolega tu wcześniej napisał - 4 lata związku nie formalnego i rozpadło sie...

ja to widze tak:

1.zauroczenie - oboje zakochani, fruwają w obłoczkach, zaślepieni, żadne bodźce i sygnały nie docierają z zewnątrz hehehhe > ten jest fajny.
2.otrzeźwienie - czy chcesz czy nie, przychodzi taki moment kiedy się zastanawiasz: Boże! co ja w nim/niej zobaczyłem/am??? I wtedy spadają klapki z oczu. Pierwsza kłótnia, każdy pokazuje swoje "ja", swoje nawyki i nałogi, negatywy itd
3. szok - niektórzy już na tym etapie rozchodzą się,bo sytuacja ich przerasta
4. akceptacja - bardzo ważny okres, w którym oboje partnerzy (jak to się mówi) - docierają się w związku
5. szara rzeczywistość - co dzień to samo, problemy, smutki, ale i radości.
6. przyzwyczajenie - to odkrywamy że raczej nie umielibyśmy już żyć bez tej drugiej osoby, bez jej nałogów, nawyków, uśmiechu itd. Staje sie to częścią naszego życia. Czasem bez słów, jedno spojrzenie wystarczy i wiemy co ta druga osoba chce nam powiedzieć, a często myslimy to samo...
7. i aż śmierć rozłączy :D - sami wiecie

a co do islamu, to myślę że lepiej się tam psem urodzić niż kobietą, nie macie pojęcia jak kobiety są tam traktowane. W ich religii Mahomet napisał że kobieta nawet nie ma duszy.... szkoda podejmować temat, naprawdę. pozdr

#27056 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 04:24

Dziewczyna na gospodarkę znowu o religii... islam sam w sobie jest bardzo dobrą religią, tam bagaci pomagają biednym (u nas chyba tylko dla odpisu od podatku) przykładem jest chyba największa jadłodajnia na świecie gdzie biznesmeni dostarczają jedzenie i nigdy nie brakuje.
inna sprawa z ekstremistami, fanatycy psują głównie obraz islamu, szylko tych właśnie jest bardzo wielu ale w każdej religii sie ich spotyka.
sam osobiście jestem zagorzałym przeciwnikiem (żeby już nie powiedzieć wrogiem) islamu, aczkolwiek trzeba przyznać islam ma na prawdę dużo plusów i jeśli ktoś tego nie wie to znaczy że w ocenie kieruje się tylko obiegowymi opiniami a sam nie zagłębiał się w temat.

#27057 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 07:40

Dziewczyna na gospodarkę Ale widzieć tylko w telewizji radykała który mówi mordować chrześcijan to zaraz się przyszywa do wszystkich łatkę taką samą. A kto wam powiedział że wyznawcy islamu źle traktują kobiety, widziejiście kiedykolwiek, znam jedno małżeństwo i powiem wam ze tak jak facet traktuje swoją wybrankę to tylko pozazdrościć jej, nieraz katolik gorzej traktuje swoją żonę bo leje ją na potęgę albo psychicznie wykańcza. Zresztą powiem wam szczerze że nie które mocherowe berety jak by im pleban kazał to by też mogły by się wysadzić w powietrze. A to że mają dużo dzieci to ich sprawa widać są w stanie im zapewnić byt albo maja w tradycji posiadane licznego potomstwa, a mówienie że Polaków jest coraz mniej to tu wina głównie jest rządzących i nikogo więcej, bo jak kogoś po prostu nie stać na dziecko to co ma robić. Ja wiem wymówka ale widzi się ile dzieciaków chodzi głodnych bo nie oszukujmy się duża część społeczeństwa jest biedna. Zauważcie co się dzieje na wyspach, Polacy którzy powyjeżdżali mają prawdziwy baby bum kobiety chętnie rodzą bo państwo się nimi opiekuje, dają pieniądze i na matkę i na każde dziecko, taka jest prawda

#27058 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 08:44

Dziewczyna na gospodarkę https://www.facebook...?ref=ts&fref=ts

więcej informacji na PW

#27059 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 08:57

Dziewczyna na gospodarkę

Landfarmer ja i mój mąż jesteśmy dobrym przykładem że można pogodzić dwie religie tylko teście czasami się wtrącają i niepotrzebnie sieją ferment a my i tak żyjemy po swojemu :P

A można zapytać jakie to religie? I jak wyglądają u was święta?

P.S. czym zajmuje się wasza firma?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27060 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 09:12

Dziewczyna na gospodarkę @gregorius zbyt powazne i odpowiedzialne tematy poruszasz nie ten poziom,tu sie pisze o slodkim pierdzeniu jak poderwac kobietke-ostatnio modne jest oprocz nagabywania kazdej niewiasty podlizywanie sie i udawanie pantofla .ps sa tu mistrzowie takiego zachowania ,da sie ich urobic jak sie tylko chce .niedlugo to beda tu pisac ze sa tacy super i ugodowi ze jak jakas laska zechce poskakac na jakims innym słupku to oni grzecznie pojda w pole lub do chlewa zeby miala troche wolnosci.ps.jeszcze nie czytalem tu ze trzeba sie rzucac pod nogi ale to kwestia czasu jak ktory bedzie chcial tak zaimponowac jakiejs dziewczynie co napisze jeden post bo konkurencja jeszcze tak urobiona nie jest.pitolicie jak stare babki na granicy a nie faceci.miejcie troch honoru i wstydu to was laski docenia bo z takim zachowaniem to niedlugo 10 letnie dziewczynki sie z was smiac beda a co dopiero kobiety