Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34854 odpowiedzi na ten temat

#26821 Share rolnik115

rolnik115

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 06 sierpień 2014 - 09:57

Dziewczyna na gospodarkę @Piotr3p gdybyś mieszkał bliżej, to ja na prasę mógłbym iść :D Doświadczenie mam duże :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:56
  •  

#26822 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1755 postów

Napisany 06 sierpień 2014 - 15:40

Dziewczyna na gospodarkę U mnie na wsi 4 kombajny, problem jest z obkoszeniem wszystkich "małych" co jeszcze gospodarzą. Mój w dodatku w tym roku nękają drobne awarie. Drobne, ale trzeba na kuriera czekać, bo od ręki do Fortschritta o części ciężko w okolicy. Żniwa już idą ku końcowi. Zwykle przed odpustem na Kajetena (przesuwany na niedzielę po) ludzie starają się zakończyć żniwa.
Ja w wolnych (awaryjnie) chwilach orzę ścierniska.
U mnie widać nawet kobiety na traktorach, bo mężowie koszą kombajnami :D to ktoś musi zwozić.

#26823 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 06 sierpień 2014 - 17:25

Dziewczyna na gospodarkę MÓj tata zawsze mówi że na Kajetana to dopiero sie żniwa powinny zaczynać, a w tym roku skończylibyśmy do odpustu, ale kilka łożysk do wymiany się okazało i już drugi dzien stoimy a pogoda aż miło

#26824 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 06 sierpień 2014 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę @rolnik115- to zapraszam na ładowanie balotów zetorem forterra 11441+ tur na tira oraz rozładunek w gospodarstwie, skąd jesteś ? :)
Jutro ruszam dalej z koszeniem kombajn naprawiony, dodatkowe gaśnice kupione, szpadel na kombajnie...
@jahooo, @izolda789, ja żniwa zaczynałem kiedyś 15 czerwca ( jęczmień ozimy ) a kończyłem 27 sierpnia :P pamiętam to był mój trzeci sezon na kombajnie :)

#26825 Share pierniczek03

pierniczek03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 06 sierpień 2014 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę Rolnik szuka dziewczyny/ żony :) Posiadam 12 ha i własny sprzęt rolniczy moja specjalizacja to już raczej hobby produkcja bydła mięsnego a bywało także trzody chlewnej . Niestety nie ma możliwości rozwoju bo nie ma już wolnych ha do dzierżawy... Aktualnie pracuje jeszcze bo wyżyć się tego nie da :/ Wykształcenie średnie no i możliwe że za jakiś czas wyższe;)
Jeśli są zainteresowane dziewczyny zapraszam na gg zawsze można pogadać:) Moje gg: 31753678

#26826 Share rolnik115

rolnik115

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 06 sierpień 2014 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę Piotr ja jestem z Mazowsza dokładniej kilkanaście km od Płocka. Chętnie bym się pobawił z belami, kiedy ładuje moją c-360 to Kubota sąsiada nie ma żadnych szans :D

Edytowany przez rolnik115, 06 sierpień 2014 - 21:39.

#26827 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 06 sierpień 2014 - 22:36

Dziewczyna na gospodarkę @rolnik115- zapewniam zakwaterowanie i wyżywienie.
Ma ktoś z was prawko na TIR-a ? Jak to z ceną wygląda bo mi kiedyś powiedziano że pod 7 tyś zł.

#26828 Share rolnik115

rolnik115

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 07 sierpień 2014 - 06:47

Dziewczyna na gospodarkę Tylko jest jeden problem ;/ Nie mam prawka, i tylko te 16 lat ...

#26829 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 07 sierpień 2014 - 07:21

Dziewczyna na gospodarkę piotr3p prawko na C+E (ciężarowy z przyczepą - czyli 2 oddzilne kursy robisz) to mniejszy koszt (chyba że się kilka razy zdaje) ale kurs na przewóz rzeczy (jeżeli chcesz przewozić towar usługowo) swego czasu kosztował 7tys. teraz coś mi się obiło o uszy że ceny tego kursu się zmieniły ale jak jest na prawdę to nie wiem. Najlepiej zadzwon do ośrodka szkolenia kierowców to Ci powiedzą co i jak.

#26830 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 07 sierpień 2014 - 08:32

Dziewczyna na gospodarkę Panie i panowie - sprawdziłem jak z tymi dziewczynami jest naprawde i sam byłem zaskoczony , po pierwsze jesli raz nie zaiskrzyło to już nie zaiskrzy i lepiej zostawic obiekt westchnień i poszukać innego . Dwa zawsze lepiej kiedy dziewczyna która Ci sie podoba widzi cie w otoczeniu innych dziewczyn , atrakcyjność wzrasta nawet o 40 % . . Trzy lepiej podbijać do dziewczyn które są gdzie same albo nachwile odeszły od koleżanek . Cztery zagadanie do dziewczyny jest prostsze niż myslisz , nie warto wymyślać nie wiadomo czego , po prostu podchodzisz i zagadujesz o głupote np " siemak słyszałem na mieście ze masz rolexa z barazu , powiesz mi która godzina ? " . Pięć Dziewczyny nie szukają lalusia czy koksa - one potrzebuja emocji każde chociaż najmniejsze wywołanie adrenaliny daje wam plusa , one lepiej to zapamiętują tą sytuacje i czesciej oniej myślą kojarząc was z danym zdarzeniem , a wiadomo czym wiecej myśli tym lepiej . No i sześć nie ograniczajcie sie do jednej dziewczyny bo jeśli trafiliście na tą jedyna to ona też bedzie starać sie o was a nie tylko wy o nią .

kilka prawd jak jest z tym przerabiałem to dużo razy i wiem co robić a co nie , jesli ktos ma jakieś pytania albo coś to z chęcią pomogę jak zdobyć serce tej jedynej ;)

zawsze bądź sobą , bo nie ma na świecie dwoje takich samych ludzi !
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26831 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 07 sierpień 2014 - 11:16

Dziewczyna na gospodarkę nic dodać nic ująć

#26832 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 07 sierpień 2014 - 13:13

Dziewczyna na gospodarkę miłego popołudnia ludziska :D

Edytowany przez zetorlublin7341, 07 sierpień 2014 - 18:22.

#26833 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 07 sierpień 2014 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę @am1609- na tą chwilę nie planuję robić prawka ( być może za jakiś czas się pomyśli) :) tak tylko pytałem bo znajomy robił i mówił że około 7 tyś zł i nie wiem czy prawdę mówił :P
@rolnik115- taki problem to nie problem :D dzisiaj widziałem na 13 latka ( wiem ile lat bo z moim bratem do klasy chodzi a brat ma 13 lat ) który ursusem 914 z talerzówką zapierniczał drogą krajową ( głupota rodziców ) <_<

#26834 Share rolnik115

rolnik115

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 07 sierpień 2014 - 19:55

Dziewczyna na gospodarkę Gdybym mieszkał bliżej... No cóż pomyślę o tym jak będę pełnoletni ;p

#26835 Share dawidki16

dawidki16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka, rolnictwo i wiele innych

Napisany 07 sierpień 2014 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę @Piotr3p chętnie bym na przyszłe wakacje/żniwa się wybrał do pomocy :D prawko na ciągnik/ samochód mam i trochę praktyki też mam, reszta myślę, że małe przyuczenie i dałbym radę wszystkim czynnościom bez problemu ;)

#26836 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 07 sierpień 2014 - 21:47

Dziewczyna na gospodarkę No Proszę ie młodej krwi pcha się do pracy :D
Ale może lepiej poczekajcie do osiągnięcia pełnoletności i uzyskania uprawnien, niż jeżeli miałabym się stać jakaś tragedia czy też jakie kłopoty :)

#26837 Share dawidki16

dawidki16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka, rolnictwo i wiele innych

Napisany 07 sierpień 2014 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę Kasieńka :D uprawnienia mam, no może prócz uprawnienia na kombajn, mój ojciec kosi bez nich już 17 sezon ;) a prasowanie jak i inne prace mam opanowane dosyć dobrze :P

#26838 Share rolnik115

rolnik115

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 08 sierpień 2014 - 06:15

Dziewczyna na gospodarkę Czyli już niedługo jedziemy :P

#26839 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 08 sierpień 2014 - 07:45

Dziewczyna na gospodarkę Kasia ma rację lepiej poczekać do pełnoletności, na pola trzeba jezdzić dużo drogami publicznymi a tam na każdym zakręcie stoi policja ;) wczoraj mnie zatrzymały ( Panie policjantki bardzo miłe :P ) gdy jechałem kombajnem proponowali mandat 500 zł ( za jazdę z chederem ) ale po wyczerpujących negocjacjach się skończyło na pouczeniu :D i to jeszcze mi się zatrzymali przed samym chederem nie myśląc że ja mogę mieć słabe hamulce :lol: nawet mnie do radiowozu chciały zaprosić ale odmówiłem ponieważ ze mnie się kurz sypał :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26840 Share kamil21

kamil21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 08 sierpień 2014 - 10:47

Dziewczyna na gospodarkę Piotr3p założę się , że jedną z nich była taka młoda , w miare wysoka szatynka w kręconych włosach :) Mnie kiedyś też trzymała tylko , że wtedy sama była a spieszyłem się ze Słupi z praktyki do domu . Ale też się skończyło na upomnieniu .Miła ogólnie no i niczego sobie ;)