Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34923 odpowiedzi na ten temat

#26801 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 13:06

Dziewczyna na gospodarkę @biala513- całe szczęście że Twojemu tacie nie przytrafiło się to co mi gaśnice to jest nic bo ogień zostaje tylko chwilowo stłumiony i za chwilę pokazuję się z drugiej strony...najlepsza to jest ziemia i woda.
@jacus- ja nie mam wyjścia muszę pracować i w dzień i w noc...
@rolstudent- oj tak tucano to jest maszyna hehe
@am1609- dzięki Bogu ktoś zadzwonił po straż bo tak by cały spłonął...ja muszę jezdzić na pole przez miasto gdzie są krzyżówki dwóch dróg krajowych tam to nie raz młotki idą w ruch.
@Mironeks- te łożysko było wymieniane przed żniwami dzisiaj byłem po części to tym zatartym łożyskiem w kolesia który mi to sprzedał rzuciłem ( ale nie trafiłem ) Chiński bubel mi sprzedał i dziwi się dlaczego ja taki nerwowy... <_< ja pracuje na kombajnie od 16 roku życia i wierz mi znam go na pamięć smarowany jest co 2 dni codziennie rano przy nim chodzę jak idiota sprawdzam wszystko a ta cholera i tak się zapaliła ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:08
  •  

#26802 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 04 sierpień 2014 - 17:35

Dziewczyna na gospodarkę dlatego ja nie koszę w niedzielę znająć moje szczęście to w niedzielę z kombajnem zawsze cos musi się stać nie ma opcji aby się nie stało, nawet jeden kombajnista u nas zawsze jak w niedzielę wyjeżdżał to bizonek w tygodniu ok a w niedzielę głupiał na całego w końcu jak zatarł silnik to w niedzielę nie wyrwiesz go z domu w żniwa nie ma opcji. Rolstudent czy tucano czy bizon czy new holland jak ci jest pisane jakieś cyrki to i tak będą marka nie ma żadnego znaczenia, jak się cos ma zesrać prędzej czy później skończy się :huh:

#26803 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 19:37

Dziewczyna na gospodarkę Ja tam nie wierzę w to że w niedziele coś się zawsze stanie...ludzie to są tylko maszyny. Pięć lat wstecz godzina 2 w nocy ( z poniedziałku na wtorek ) chciałem sobie na skróty przejechać przez pole PGR no i trafiłem na miedzę i co się stało ? Pół-osie ukręcone heh. To co teraz ktoś powie że w poniedziałek nie można pracować bo to ch**y początek ? To najlepiej cały tydzień w domu siedzieć bo coś się może stać... ;) Wiadomo nie orze w niedziele ani nic ale gdy są żniwa lub sianokosy to nie oglądam się na to czy to niedziela czy środa. Dzisiaj był śmieszny mechanik u mnie co nie naprawi jak nie wypije :D flaszkę wypił i nawet młotka nie dotknął :lol: przyjechała po niego żona to jak trupa go do samochodu wnosiliśmy :D wole sobie samemu to naprawiać niż na takich '' mechaników " liczyć. Aż szkoda mi się tej jego żony zrobiło...

#26804 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę Mironeks no niestety nie tylko chińskie tak się psują reklamowałam już takie co i po 200zł prawie sztuka kosztuje i tak się zrypały i co z tego że mi uwzględnili reklamacje jak przestoje w pracy były duże....

#26805 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 sierpień 2014 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę Nie w temacie jestem więc napisze : Kocham Was Wszystkich :D

#26806 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 20:13

Dziewczyna na gospodarkę Jakie miłe zakończenie dnia dzięki @Linie :D

#26807 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę a jak myslisz ile lat tak pociagniesz- wiesz mi niedlugo, w pewnej chwili stwierdzisz ze nic juz nie musisz lub ze juz nie mozesz, tez mialem takie lata ze gnoj spod swin w niedziele wywalalem ale juz mi przeszlo

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#26808 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę @jacus- to zapraszam do mnie wyręczysz mnie ;) 200 ha do koszenia bizonem zostało mi ponad 100 ha do prasowania w chol*** myślisz że mi się tak chce cały czas pracować ? Też bym wolał wyjechać na wakacje i grzać swoje cztery litery na plaży... U nas zbytnio nie ma kierowców nawet o pracownika ciężko każdy woli pić piwo pod sklepem... gnoju w niedziele nie wywalałem.

#26809 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę to piotrek jedno zasadnicze pytanie na co ci tyle co bo nie wiem to nie lepiej odpuścić a cieszyć się zyciem niż nie wiem zyłować się jak nie wiem co :)

#26810 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę

dlatego ja nie koszę w niedzielę znająć moje szczęście to w niedzielę z kombajnem zawsze cos musi się stać nie ma opcji aby się nie stało, nawet jeden kombajnista u nas zawsze jak w niedzielę wyjeżdżał to bizonek w tygodniu ok a w niedzielę głupiał na całego w końcu jak zatarł silnik to w niedzielę nie wyrwiesz go z domu w żniwa nie ma opcji. Rolstudent czy tucano czy bizon czy new holland jak ci jest pisane jakieś cyrki to i tak będą marka nie ma żadnego znaczenia, jak się cos ma zesrać prędzej czy później skończy się :huh:

u mnie koszenie w niedziele- miód malina, tak samo u szwagra a dziś od rana pechowo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26811 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 04 sierpień 2014 - 22:45

Dziewczyna na gospodarkę a u mnie fajrant , (6ha mieszanki i pszenżyta zwojowane)nie wiecie jaki ja szczęśliwy wyszedłem wieczorem spod prysznica B)

#26812 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 05 sierpień 2014 - 05:08

Dziewczyna na gospodarkę kto ma sposób na swędzące stopy bo już do krwi zdrapałam....

#26813 Share Michal225

Michal225

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo , off road:)

Napisany 05 sierpień 2014 - 06:35

Dziewczyna na gospodarkę dobry masaż .... :D

#26814 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 05 sierpień 2014 - 06:50

Dziewczyna na gospodarkę najlepiej nie drapać....

#26815 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 05 sierpień 2014 - 06:57

Dziewczyna na gospodarkę oliwka dla dzieci momentalna ulga będzie :P

#26816 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 05 sierpień 2014 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę @zetorlublin7341- ktoś musi u nas tym ludziom skosić i sprasować. U nas ogólnie jest mało kombajnów a jak już są to tylko dla siebie i nie wykonują usług a prasy mam tylko ja na wiosce zwijające...
@izolda789- zgadzam się z @Michal225 :P

#26817 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 05 sierpień 2014 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę No masaż stópek to to co tygryski lubią najbardziej :D ale doraźnie zakupiłam fenistil i hydrocortizon i wapienko także może jakoś pokonamy ten problem ;)

#26818 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 06 sierpień 2014 - 01:15

Dziewczyna na gospodarkę Na żniwa święta nie ma przynajmniej u nas. Nawet takie świętojebliwe kobity tak twierdzą A co maja powiedzieć producenci mleka ?? Wy krowy w siódmy dzień tygodnia mleka nie dawajcie !! O innych czerwonych kartkach nie wspomnę... A co do wypadków to wczoraj niedaleko mnie kombajn sie spalił przy okazji spawania. Piotrze szkoda i Ciebie i maszyny.

Edytowany przez Shaun, 06 sierpień 2014 - 01:23.

#26819 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 06 sierpień 2014 - 07:01

Dziewczyna na gospodarkę

@zetorlublin7341- ktoś musi u nas tym ludziom skosić i sprasować. U nas ogólnie jest mało kombajnów a jak już są to tylko dla siebie i nie wykonują usług a prasy mam tylko ja na wiosce zwijające...
@izolda789- zgadzam się z @Michal225 :P

to u mnie całkiem co innego, we wsi jest kilkanaście gospodarstw (inni oddali ziemię), z 10 kombajnów jest tylko we wsi mojej, belarka to już u każdego jest obowiązkowo. my krowiarze sobie radzimy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26820 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 06 sierpień 2014 - 07:52

Dziewczyna na gospodarkę @Shaun- wypadki się zdarzają nie ma na to siły. Kombajn jutro może po jutrze wyjedzie w pole ( dzisiaj go składam ) 100 ha przed nim jeszcze... ( na szczęście na prasowanie znalazłem kierowce )
@daremw- u mnie 10 kombajnów to w gminie nie ma :lol: prasa zwijająca coraz częściej się pojawia na polach ale ciągle za mało u mnie w wiosce to tylko my mamy.