Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#2641 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 00:46

Dziewczyna na gospodarkę

...

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 18:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 08:13
  •  

#2642 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 listopad 2011 - 10:33

Dziewczyna na gospodarkę

Dlaczego zepsuli? To może być ciekawe. Zachowanie dziewczyny i chłopaka gdy trzeba przyznać się do błędu. Czy Martina będzie za wszelką cenę urażona i czy Czacha odpuści czy dalej będzie chciał przepraszać.

A ja polubiłem oboje, i wole ażeby się pogodzili :rolleyes: Pogódźcie się - bo jak nie to zobaczycie że będę ryczał. :P

#2643 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 11:39

Dziewczyna na gospodarkę nie rycz mały nie rycz-my znamy te twoje numery :lol:

#2644 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 13:36

Dziewczyna na gospodarkę

gdy się chce popisać w gronie kolegów, mówiąc o marzeniach w trybie dokonanym.

Bujna wyobraźnia i totalny brak szacunku wobec partnerek. :(

Się nie dziwie że powstał ten temat, nie dziwię się że macie problemy z ogarnięciem sobie panny skoro się ich boicie.
Z takim podejściem uważaj na siebie, bo ręką ch...ja nie oszukasz. Co, z własnego doświadczenia wiesz że to jest idealny sposób na wyższy level reputacji wśród kolegów? Wyjdź z piaskownicy to może dostrzeżesz trochę finezji a nie tylko prymitywną męskość. Jeśli nie zrozumiesz pojęcia SEX to za naście lat będziesz podstarzałym fagasem któremu pozostanie jarać się osobami typu ,,pusta suka,,

Edytowany przez damianzbr, 21 listopad 2011 - 13:52.

#2645 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 listopad 2011 - 14:39

Dziewczyna na gospodarkę

nie rycz mały nie rycz-my znamy te twoje numery :lol:

Wiedziałem, wiedziałem że to napiszesz. :P :lol: :lol:

#2646 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 21 listopad 2011 - 18:19

Dziewczyna na gospodarkę no dawno mnie tu nie było a ile stron przybyło... ;) i ciekawych wątków... :lol:

to może po kolei..

odnośnie kocura i myszki.... dla tych co sądzą że z jednej nie wyżyje dziurki... a czy ktoś z was pomyslał, że jak bedzie tak skakał ten kocur od dziurki do dziurki to mu inny kocur może podebrać tą na której mu będzie najbardziej zależeć.... a w tedy pozostanie mu tylko obejść sie smakiem i pocieszać się tą resztą... bo nie sztuką jest znaleźć wiele dziurek z myszkami, aby nie spadł z kondycji.... a sztuką jes znaleźć taką przy której wyzyje..;)

co do spotkania na grzańca, to bardzo dobry pomysł,ale w większym gronie i najlepiej w przyszłym roku jak bedzie ciepło, bo to nawet byłby dobry pomysł aby spotkać się w większym gronie i poznać się, bo wtedy można by unikać pewnych nie smacznych sytuacji na forum..:)

@damianzbr... spokojniej chłopie, zwolnij i ochłoń trochę ze słownictwem, mam nadzieję , że wiesz że na tym forum są i udzielają się młodzi ludzie , którzy dopiero co wchodzą w dorosłe życie, a ty już prawie że namawiasz do sexu i jeszcze wytykasz, że ktoś może mieć jakieś obawy w relacjach między ludzkich... przecież nie każdy musi być alfą i omegą w tych sprawach... spokojniej chłopie... czytająć twoje nie które wypowidzi odnoszę wrażenie, że jesteś wulgarny w swoich wypowiedziach.... opanuj się przecież w AF są i czytają młodzi ludzie... weź to pod uwagę w następnych swoich wypowiedziach...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#2647 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę Oj, Finn, Finn... Rycerz na białym koniu walczy, lecz nie jest obiektywny, bo potyczka o honor swej księżniczki ;). Oczywiście ja to rozumiem bo konsekwencje nie są problemem, ale już gorzej by było z wyrzutami... Finn coś tu mnie źle zrozumiałeś. Post 2641 dużo tłumaczy, więc w poście 2644 nalegam właśnie by pojęcie sex, wyobrazić sobie w szerszej perspektywie niż ta z poziomu rozmów gimnazjalnych i nieco wyżej, gdy to się ma lat 15, czyli z okresu dojrzewania. Właśnie nie wiem czy masz rację, że jest tu wiele osób z okresu w.w.. Pisząc słowa: ,,rozmowa o czymkolwiek z rozdziału SEX dla faceta nie stanowi żadnego problemu,, miałem nadzieje że zostaną zrozumiane w odpowiedni sposób. Niestety stało się inaczej. I nie wiadomo czy przyczyną jest tok myślenia niektórych pełnoletnich osób który obrazuje myślenie z wieku 15 lat. Czy ten dany tok myślenia jest spowodowany odpowiednim wiekiem. Jeśli to drugie, to pół biedy, w sumie taka kolej rzeczy. Ale jeśli to pierwsze to już jest problem. I Szczerze się martwię, dlatego mój przekaz: ,,Z takim podejściem uważaj na siebie, bo ręką ch...ja nie oszukasz.,, był aż tak dobitny. Z troski ;). Myślę że już wszystko kumasz i widzisz że nie pije do ciebie i do twojej dziewczyny. A jeśli do twojej dziewczyny to nie jako do martiny tylko ewentualnie jako do kobiety która (co jest normalne) nie rozumie niektórych zachowań mężczyzn i z tego powodu wynikła pewna niezręczna sytuacja po między nią a czachą.

Edytowany przez damianzbr, 21 listopad 2011 - 19:33.

#2648 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 19:30

Dziewczyna na gospodarkę @FINN-zdaje się że ja zacząłem "koci i mysi,dziurawy"temat,wątek-miał być na luzie,z humorem,taki z pazurkiem-a ty tak do niego poważnie-poczucia humoru niech ci nie braknie-hej uśmiechnij się :D

@MAT912-chyba odpocznę-bo staję się przewidywalny :lol:

#2649 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 21 listopad 2011 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę kacury myszki uciekają łapać je :) wiecie każdemu zdarzy się słabszy dzień i może przez to tez nie którzy źle zrozumieli co nie które posty :)
wybijać te szybkie biegi z zazębienia :D
stacje radiową z ulubiona muza załączyć i odprężyć się:D DALI!!!!:D
kobity a was gdzie wcięło?? nie patrzcie do tyłu bo to co się stało już się nie odstanie takie życie pięknie nie może być co najwyżej zajeeeefajnie :lol:

#2650 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę coś zażywał B) -podziel się recepturą-sam chcesz być szczęśliwy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2651 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 21 listopad 2011 - 20:01

Dziewczyna na gospodarkę muza gra przez kino domowe i basiki ładnie łupią ;) ale odprężyć i tak nie da się do samego konca samemu.... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#2652 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę ja nic :) zdala od używek!!!!! to nie dla mnie :) po burzy wychodzi słonce :)dwa dni myślałem jak zakęcić porządnie laską próby były ( jakie to zostawie dla siebie)no i sie troszke udało ale spowdziewałem sie większego efektu :) chodzi mi o powazną laske kobite :)a nie taką na chwile :) ale sobie dzisiaj dałem spokój i tak mi humor dopisuje radio załączyłem fajna muza lecie przypomniała mi sie zabawa z 5,11 jak byłem w wasowie w clubie HADES :lol: (okoliczni wiedza o jaki klub mi chodzi) było zajefajnie a teraz słucham podobnej muzy i mnie tak nakreca ze zaraz wyjde z siebie musze w weekend jechać na impre musze na zabawe bo nie usiedzę:D

http://www.clubhades.pl/
CLUBHADES tam Bóg ma wszystkich w opiece
(okolicznie zakumają chyba):lol::lol::lol:

Edytowany przez Filipoo, 21 listopad 2011 - 20:04.

#2653 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę Jaka tu cisza i spokój. Bez żadnych kłótni, kontrowersyjnych tematów, spięć i sporów. A szkoda...

#2654 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę

muza gra przez kino domowe i basiki ładnie łupią ;) ale odprężyć i tak nie da się do samego konca samemu.... ;)

mi tego basu brakuje takiego jak mam w aucie z saubofera :Djakbym tak załączył w domu to by mnie wywalili dach by sie trzasł od basssuuu :lol:
@stasiekS- nie wywołuj wilka z lasu bo przyjdzie i ci wszystkie kury zapierniczy :lol:
@FINN co racja to racja samemu sie nie da tak do konca odpręzyć tymbardziej jak sie wie ze tam jest ta druga osoba.
Ile razy sie to przechodziło o jej choć człowiek taki młody :huh:
ale choć młody ale okłąd z młodych piersi by sie przydał a ta maaaaaa o jejć wrrr mmm jak se pomysle tooo :D

Edytowany przez Filipoo, 21 listopad 2011 - 20:10.

#2655 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę

Jaka tu cisza i spokój. Bez żadnych kłótni, kontrowersyjnych tematów, spięć i sporów. A szkoda...

Jeszcze nic straconego. Bo Czacha, Martina, Roltech itd. wciąż milczą...

P.S. By było ciekawie, wykaż także trochę swojej inicjatywy a nie czekasz na gotowe ;)

#2656 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę @Filipoo-o podchodach wspomniałeś-aż mnie na wspomnienia swych podchodów wzięło-kurcze jakie to były fajne czasy,oj fajne.
a byłem piesek na babeczki-oj byłem-teraz to taki spokojny.żadnej krzywda się nie stała,co najwyżej przyjemność :lol:
czasami teraz spotykam te kobitki-z mężem i dziećmi-wspominamy(ciut zostaje między nami w słodkiej tajemnicy) :rolleyes:

patrzysz na jej męża i w duchu sobie myślisz:"i tak byłem pierwszy"-bezcenne :lol:

Edytowany przez wiesmag, 21 listopad 2011 - 20:35.

#2657 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę "i tak byłem pierwszy":lol: dobre!!!:lol:najwazniejsze ze krzywda sie nie stała :lol:cos robił toś robił:) ale teraz nie ma juz takich ludzi facetów kobiet, sa nie liczni zostaje na zawsze miedzy nimi nie licznymi!!!:)

#2658 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę I co z tego że pierwszy?? W tym "wyścigu" wygrywa ostatni ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2659 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 21:16

Dziewczyna na gospodarkę @andzej2110 ja ci powiem ze kupe czasu kreciłem sie koło jednej no koncu i tak nic z tego dobrego nie było ale była dziewicą i nie masz pojecia jaką wartośc ma ta osoba jak na te czasy to chodzący skarb.
to tak jak kupic ciagnik ze znanej ci reki wieszz ze jest bez przejsc a kupić od handlarza ( nie wiesz ile przeszedł)
wygrywa ostatni ale niewiesz ile pzed tobą było ile kotów koło tej myszki chodziło :lol:
dla mnie laska moze być nie wiem jak fajna mozemy sie zgadzać ze sobą jak jedność ale jak bede wiedział ze miała nie małe przejscia (kot- mysz) to dziękuje dowidzenia. kuzwa pomieszałem ładnie :lol:ale cholera dziewice miałęm skarb i klapa <_<
ale szczescie ze i teraz krece sie koło spokojnych lasek :Da skad wiem ze spokojne bo wiem mam do tego nosa :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2660 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę Zależy kto ma jaki priorytet.