Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#26501 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 21:48

Dziewczyna na gospodarkę

ja jóż nie wiem o co caman w tym wszystkim :blink:

Przepraszam ze tak napisze ale pozostaje jeszcze kolejna opcja. ZOBACZYC SIE SAMEMU W LUSTRZE :D Moze tu jest jakies ale??

Edytowany przez banan575, 29 czerwiec 2014 - 22:16.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:00
  •  

#26502 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 29 czerwiec 2014 - 23:28

Dziewczyna na gospodarkę Banan no właśnie że nie bo ostatnio mi same mówią ze jestem przystojny a jak wchodze bez podkoszulka do sklepu to ekspedientka ma maślane oczy i zapomina o bozym świecie ;) To był żart ale zaraz Banan mnie widział na żywo i nic nie mówi no nie wiem ona taka wygadana :D

Edytowany przez zetorlublin7341, 30 czerwiec 2014 - 06:59.

#26503 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 czerwiec 2014 - 18:31

Dziewczyna na gospodarkę

finn napisz na pw ile masz pola ok. A jak nie znaczy z samej dopłaty na muzykę jest już to jakiś początek jest :D

sorki, że odkopuje, ale mam chwilę dla siebie bo pada deszcz...
ile mam ?? ja własnych , przepisanych przez ojca to 25, a ojciec ma 35... i musimy wspólnie pracować na jednej gospodarce i wzajemnie sobie pomagać...
więc ile dopłat mamy to możesz sobie przeliczyć... i dopłaty nie idą na jakieś głupoty.. są wydatki inwestycje które trzeba wykonać... z resztą ustalilismy z narzeczoną , że nie bedziemy wydawali nie wiadomo ile na wesela jak to jest teraz w modzie...

co do wyjazdu za dziewczyną.... to pozwól , że coś powiem... to po kiego grzyba siedzisz na gospodarce skoro zaklinasz się że mugłbyś za dziewczyną i do usa pojechać.... to poco szukasz dziewczyny na gospodarkę??? sam siebie zaprzeczasz i szukasz dziury w całym... wyjedz gdzieś do roboty a może okaże się że po miesiącu już znajdziesz dziewczyne...

Miałem dzieczynę która pochodziła z gospodarki i dzieliły nas spore km, ale podzieliło nas to że i jedno i drugie nie zostawi swojego.. więc może zamiast szukać dziewczyny z gospodarki rozejżyjcie się za innymi dziewczynami w końcu tego kawiatu pół światu... Moja Narzeczona nie pochodzi z gospodarki( chwała jej za to ;) ) ale zna ten świat bo mieszka w mojej wiosce wiadomo, że jak cały tydzień jestem w polu bo pogoda to trochę marudzi, ale to wszystko kwestia "odpracowania " jak deszczyk pada ;) lub jak się uda skończyć robotę o normalniej porze ;)

aaa i jeszcze jedno... czasami kaloryfer na brzuchu może nie wystarczyć... skoro piec nie grzeje... ;)

odnośnie znajdowania dziewczyn... przestańcie wiecznie się użalać... co zeknę w ten temat to zawsze o to samo się rozchodzi... wiecznie nażekania... a może pora wylogować się z AF i wyjść gdzieś do ludzi?? nauczcie się zostawiać gospodarkę za drzwiami domu jak idziecie do ludzi... rozmawiajcie na inne tematy... ja jakoś to potrafiłem rozgraniczyć i mi się udało... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#26504 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 18:34

Dziewczyna na gospodarkę No ma maslane oczy, mokro w....... no ale jakos zagadac nie chce. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#26505 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2825 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę Łoo, FIN będziesz się żenił? Nie bądź głupi chłopie. Nie wiesz w co się pakujesz.

#26506 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 18:39

Dziewczyna na gospodarkę

a może pora wylogować się z AF i wyjść gdzieś do ludzi?? nauczcie się zostawiać gospodarkę za drzwiami domu jak idziecie do ludzi... rozmawiajcie na inne tematy... ja jakoś to potrafiłem rozgraniczyć i mi się udało... :)

I to mi sie we FINNku podoba. Wyjdz do ludzi, a oni juz Ciebie sami znajda. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#26507 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę

Łoo, FIN będziesz się żenił? Nie bądź głupi chłopie. Nie wiesz w co się pakujesz.

no zaręczyny w Paryżu juz były ;) więc pora na kolejny krok... ;) latka lecą, a życie w kierat już zapina więc człowiek wypada po woli z obiegu ;) a już chciałbym mieć ten etap za sobą i żyć spokojnie i budować po woli swój dobrobyt i rodziny :) ale jak to życie lubi rzucać kłody pod nogi i chyba szybko tego ślubu nie będzie... bo trzeba ogarnąć dom , gospodarkę , aby to już jakoś funkcjonowało , a to tyle kasy pochłania , ze masakra... A że dziewczyna normalna , poukładana, wyrozumiała więc nie mam co kombinowac i wydziwiać , los mi ja dal i chem ten dar przyjąc :)

I to mi sie we FINNku podoba. Wyjdz do ludzi, a oni juz Ciebie sami znajda. :rolleyes:

Dzięki ;) no wiesz... sam to na sobie przetestowałem ;) bo Ona mnie znalazła , a ja to potrafiłem odpowiednio wykorzystać ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#26508 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2825 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 18:56

Dziewczyna na gospodarkę Ty to jednak życiowy farciarz. W okół ciebie ciągle same poukładane i wyrozumiałe dziewczyny. Eh żyć nie umierać.

#26509 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę no czy wszystkie to bym polemizował.. ;) raz już chciałem sie oświadczać... i dobrze, że tego nie zrobiłem... :P
A Ona jest inna... i ciężko to opisać słowami ... ;) to jest po prostu ONA , i tyle w temacie ;)

#26510 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 19:10

Dziewczyna na gospodarkę Kolego sam sobie zaprzeczasz wiesz bo mówisz że miałeś dziewczynę z gosp i ty też miałeś a kochałeś ją i sie rozeszliście al;bo to było uczucie albo robiliscie pokazówkę bo jak byś ją kochał to bys się poświęcił dla miłości i tyle w temacie a tobie było żal i się rozstaliscie to kto tu sobie zaprzecza to nie wiem. Powiedziałem tylko że jeżeli bym ją kochał po całosci a ona by nie chciała do mnie to bym poszedł do niej i tyle wiec nie czepiaj się zbytnio kolego słów. Inna sprawa jam mam 3,2ha to do ciebie mi daleko i mojrgo areału nie można nazwać gosp. Trzecia sprawa ja wychodzę a to że tobie się udało to bardzo dobrze cieszę sie z tego. Czwarta sprawa z kaloryferem sobie ty dołożyłeś i jeżeli u ciebie nie grzeje to zrób coś z tym bo może być źle :ph34r: . i po piąte czytaj dokładnie ok dzisiejsza technika pozwala prowadzic gosp nawet z USA ok I jeżeli masz tak wysokie mniemanie o sobie to też ci chwała uważaj tylko abyś kiedyś nie spadł z krzesła bo się możesz połamamać. I po szóste jak u was są takie kobiety to powinniście się cieszyć bo nie wszędzie takie są B) Banan ekspedientki dawno zajęte, mja gps na palcu :D

Edytowany przez zetorlublin7341, 30 czerwiec 2014 - 19:30.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26511 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę Tomek miał dziś gorszy dzień ? :ph34r:

#26512 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę szymi ja zawsze mam dobry dzień tylko piszę co mi na sercu jest i idzie, finn mi napisał swój obiektywny pogląd na sprawę wiec musiałem odpisać swój. No nie był bym sobą jak bym nie odgryzł się normalnie ;) :D

#26513 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę Tomek a jak gpsa nie noszą? Ja nie noszę leży schowany :) bo ważne to co w sercu :)

A Finn no cóż krowa co dużo ryczy malo mleka daje..... a facet co się przechwala to mu nie st....je :P

#26514 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 20:21

Dziewczyna na gospodarkę am piwo ode mnie normalnie dziewczyno twoje teksty mnie rozwalają. Wiesz moze nie nosza ale to idzie wyczuć ja ma 6 zmysł normalnie. Wiesz gpsa nie ma ale w oczach widać że już zajęte :D

#26515 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę mówisz że już takie zgaszone oczy i rezygnacja :P

teraz tylko czekać aż mi się Finn odgryzie :P

#26516 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę nie widać tęsknotę :D

#26517 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 05 lipiec 2014 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę Żyjecie ludzie?Co taka cisza zapanowała tutaj?

#26518 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 05 lipiec 2014 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę Większość już parę widocznie znalazła :)

#26519 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 05 lipiec 2014 - 21:17

Dziewczyna na gospodarkę Darek ty se jaj nie rób co :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26520 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 lipiec 2014 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę

Większość już parę widocznie znalazła :)

Nie koniecznie, ale mozna mecz ogladac, mozna na impreze sie udac, mozna i na spotkanie albo i na grila

Ja proponuje wsluchac sie dokladnie w refren i wziasc sie do pracy tak jak spiewa. Dziwoche znajdziecie. :rolleyes:

Edytowany przez banan575, 05 lipiec 2014 - 22:39.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze