Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34915 odpowiedzi na ten temat

#26481 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 28 czerwiec 2014 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę Natalia, takie proste to nie jest. Jeśli chłopak ma 25 lat, jego ojciec 45, to co ma zrobić? Pójść na swoje? Z czym? I za co? Z drugiej strony, ojcu też nie ma się co dziwić, że będąc w pełni sił, nie chce utracić kontroli nad swoim gospodarstwem. Idealnie by było, gdyby się nauczyli partnerstwa, ale jak to z ideałami...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:06
  •  

#26482 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 28 czerwiec 2014 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę Ja to nie rozumiem kazda na chlopakow najezdza, chlopak najezdza na dziewczyne.

Wiec ja zapytam.!!!!!

W CZYM MACIE PROBLEM??????????? ZE MACIE GOSPODARKE????? CZY MOZE NIE POTRAFICIE POROZMAWIAC NA LUZIE Z DRUGA OSOBA?????
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#26483 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 28 czerwiec 2014 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę ja byłem w zwiazku gdzie dziewczyna miała pępowinę z obydwojgiem rodziców i oni chcieli mnie "przerobić" wedug swoich upodobań powiedziałem stop nie ze mną takie numery

#26484 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 28 czerwiec 2014 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę no jak na jednej gospodarce to ciężko jak każdy chce po swojemu robić

#26485 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 28 czerwiec 2014 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę ja znam takiego typa grubo po 40 jego matka kręci nim jak chce a on zapatrzony w matke i wiadomo sam z takich ludzi już nic dobrego nie będzie ...
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#26486 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 28 czerwiec 2014 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę też takiego znaląm co rodzice nim żądzili ale poznal pannę i to duż omlodszą nic im nie mówil, raptem wyprowadzil się i wyszedl na ludzi i calkiem inny czlowiek

#26487 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 28 czerwiec 2014 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę Wiem o czym piszecie, jak dla mnie to tez nie do przyjecia, zebym robil w gospodarstwie u rodzicow. Naszczescie jestem odwrotnej sytuacji, czasem jest ciezej, czasem lzej, ale u siebie i na siebie. Nie kazdy ma taka mozliwosc i w sumie taki mlody czlowiek nie ma wyboru. Musi robic u rodzicow za parobka albo szukac innej pracy, a to nie zawsze takie proste tybardziej na wsi, gdzie ludzi nauczeni do pracy w polu. Najprosciej jest mu zostac pod rodzicami.
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#26488 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 28 czerwiec 2014 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę no najłatwiej ale ja tak nie zrobilam pracowałam poza gospodarką ale też pomagalam w domu. Wydzierżawilam ziemię, kupilam zwierzaki co prawda przytulilam się z nimi do brata ale mi się nie wtrąca kazdy decyduje sam albo radzimy się jedno drugiego i pomagamy sobie. Potem poznalam chlopaka, wyszlam za mąż i on też ma swoje gospodarstwo (inna produkcja niż moja) i tak sobie żyjemy jedno drugiemu pomoże, poradzi jak trzeba ale nikt nikomu nie mówi jak ma robić i się nie wtrąca

#26489 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 28 czerwiec 2014 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę A my podzielili na pół ja mam połowę rodzice połowę każdy robi co chce i co mu się podoba, folie też na pół robimy razem ale się dzielimy, doradzamy i pracujemy wspólnie problemu z dogadaniem się nie mam, dom też połowe mam na siebie, a zresztą ojciec powiedział ze jeszcze trochę i oddaje wszystko bierze wędkę i idzie na rzekę, moze pomóc wale wcinać się nie zamierza :D :D

#26490 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 28 czerwiec 2014 - 22:21

Dziewczyna na gospodarkę Gospodarka ma mus to się z gospodarką żeńcie :D:D:D albo za nią wychodźcie :)
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26491 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 06:58

Dziewczyna na gospodarkę Sebo nikt sę z gosp. nie będzie żenił. Jak spotkam dziewczynę swoich marzeń s spotkam napewno to jak nie będzie chciała do mnie to pakuję manele i uciekam stąd do niej i tyle mnie tu widzieli, nie ma mnie. Poza tym w dobie dzisiejszej techniki można prowadzić i zarządzac wszystkim nawet z USA jak się uprze nie. :lol:

#26492 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 08:20

Dziewczyna na gospodarkę tomek dobrze mówisz :) u mnie też chceli na mnie i brata podzielić to im powiedzialam żeby na brata przepisali bo ja nie wiem co chcem jeszcze w życie robić (mialam ledwo 18lat) i nie żaluję bo brat ma swoje ja swoje ale pomagamy sobie :)

#26493 Share Natalia1987

Natalia1987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego/miesnego,weterynaria.

Napisany 29 czerwiec 2014 - 16:24

Dziewczyna na gospodarkę

Natalia, takie proste to nie jest. Jeśli chłopak ma 25 lat, jego ojciec 45, to co ma zrobić? Pójść na swoje? Z czym? I za co? Z drugiej strony, ojcu też nie ma się co dziwić, że będąc w pełni sił, nie chce utracić kontroli nad swoim gospodarstwem. Idealnie by było, gdyby się nauczyli partnerstwa, ale jak to z ideałami...

ALE... Jeśli facet jest po 30-stce,a ojciec ok 60-tki -który twierdzi że swoje już zrobił, teraz pora na młodych, ale nie chce przekazać sterów, pozwolić synowi samemu zadecydować chociaż o naprawde prozaicznych sprawach to ja nie wiem jak to nazwać i jak do tego podejść. Syn bojący sie ojca, uzależniony przede wszystkim finansowo, palcem nawet nie kiwnie jeśli mu Tatuś nie pozwoli....

Edytowany przez Natalia1987, 29 czerwiec 2014 - 16:25.

#26494 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 16:43

Dziewczyna na gospodarkę

ALE... Jeśli facet jest po 30-stce,a ojciec ok 60-tki -który twierdzi że swoje już zrobił, teraz pora na młodych..

Kochana tez jakbys do czegos ciezko praca dochodzila, to tez bys to oddala dziecku zeby kontynuowal???? Czy nadal bys pilnowala sterow zeby syn czy corcia nie przepierniczyla wszystkiego???

teraz pora na mlodych

Takie hasla to kazdy rodzic mowi zeby wesprzec mlodego.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#26495 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 17:00

Dziewczyna na gospodarkę To jest wygodne jak ojciec rzadzi;) Ja nie raz bym chcial, zeby ktos zadecydowal i wzial odpowiedzialnosc. Najlepiej mi sie ocenia po czasie i kogos;)
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#26496 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 19:37

Dziewczyna na gospodarkę Natalia, nie każdy ma odwagę postawić na swoim, inni jeszcze - "chcą chcieć", ale nie robią nic, by cokolwiek zmienić. Jak się ojciec uprze i powie "nie!", to pozostaje jedynie czekanie na spadek. Ja z kolei nie mam komu przekazać i to też nie jest budujące.

#26497 Share Pawcio096

Pawcio096

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 19:43

Dziewczyna na gospodarkę A po drugie Natalia trzeba też zrozumieć nieraz starszych osób. To ich jest cały dobytek co od podstaw zaczynali i budowali. Po prostu oni nie są przygotowani i w prowadzeni w nowoczesny mechanizm którzy chcą wprowadzić młodzi rolnicy. :)

#26498 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 czerwiec 2014 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę Albo jak się słyszy na okrągło: Przepisze ale jak znajdziesz takiego chłopaka co ci przyjdzie na gospodarkę, bo sama sobie nie dasz rady. No i można się upierać, przekonywać, być nie wiadomo jak zaradnym, bardziej ogarniętym niż wszyscy rolnicy z okolicy razem wzięci ale ze STEREOTYPAMI się nie wygra. No i człowiek w końcu odpuszcza...

#26499 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę Tak niestety też często jest. Najpierw trzymanie pod kloszem. a później podcinanie skrzydeł...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26500 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę cholera jasna jak człowiek zaradny z własnym areałem z wmiarę prosperującą gosp, to żadna nie chce ja jóż nie wiem o co caman w tym wszystkim :blink: