Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#2621 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 listopad 2011 - 18:10

Dziewczyna na gospodarkę

Po przemyśleniu całej sprawy doszedłem do wniosku że muszę przeprosić @Martine za moje zachowanie ,miała prawo wyrazić swoją opinię i poczuć się urażona tym co napisałem .

Miałem wątpliwą odwagę jak publicznie obrazić ,to teraz mam odwagę w tym miejscu publicznie napisać :
PRZEPRASZAM @Martina .

Chwali się takie zachowanie. :) Szkoda że nie wszyscy tak potrafią bo najlepiej udawać, co może potwornie boleć...fakt...ciężko może być odezwać się ale są granice kiedy to już jest w ramach przyzwoitości aby druga osoba nie czuła się idiotycznie...cierpliwość też się skończy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:03
  •  

#2622 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 listopad 2011 - 18:23

Dziewczyna na gospodarkę Słoneczko to ja też już profilaktycznie na zapas - Przepraszam. :P

#2623 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 listopad 2011 - 18:39

Dziewczyna na gospodarkę @Słońce nie chcę się bawić w psychoanalityka ,ale tak czytam co piszesz i wyczytałem między wierszami że ktoś cię zranił i oczekujesz przeprosin (ale nie od MAT912 ;) )Zapytasz dlaczego tak myślę -w jednym poście zadajesz pytanie jak zdaniem facetów powinna się zachowywać dziewczyna wobec chłopka ,teraz napisałaś że "cierpliwość też się skończy".Zapewne mylę się jak zwykle i nie masz kłopotu z żadnym facetem ,ale przeczucie mi podpowiada że coś jest nie tak .

#2624 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 listopad 2011 - 18:47

Dziewczyna na gospodarkę @czacha17 ja już wolę tak na zapas wszystkie Panie przeprosić bo tak jak to jest w piosence "bo z kobietami to nigdy nie wie się czy jest jeszcze dobrze czy jest już źle" czy jakoś tak. :P

Edytowany przez MAT912, 20 listopad 2011 - 18:52.

#2625 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 listopad 2011 - 19:34

Dziewczyna na gospodarkę czacha17 może masz i rację ale już szkoda słów ...słonko też czasem gaśnie

#2626 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 listopad 2011 - 19:37

Dziewczyna na gospodarkę Ale po burzy świeci jeszcze bardziej. :D

#2627 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 listopad 2011 - 19:40

Dziewczyna na gospodarkę Słonko nigdy nie gaśnie ,tylko ziemia się obraca i raz ogrzewa "nas "a innym razem kogoś innego .To że teraz jest ciemno nie znaczy że słonko nie bucha żarem ;)

#2628 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 20 listopad 2011 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę sloneczko-ja bym cię w azbestowych rękawicach na rękach nosił :lol:
olej buca,jak nie potrafi się z tobą obchodzić-takich jak ja fajnych chłopaków(chociaż z chłopaka już niewiele mi zostało :lol: )jeszcze paru na świecie chodzi(większość na af),ale się śpiesz żeby za późno nie było tak jak ze mną-już zajęty(ja już mam swoje piegowate słoneczko-rękawice z azbestu też :lol: )

#2629 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 20 listopad 2011 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę Przyznam się że czekałam na te przeprosiny. Jednak zbyt wiele niemiłych słów padło na mój temat w tym temacie z pod ręki czacha17 a tego zapomnieć się nie da... Dla tych którzy zapomnieli dodaje cytaty ( ale tylko numery postów bo nie warto cytować całych wypowiedzi)...

Może i za to przeprosisz?? Zrozum że słów nie można rzucać na wiatr, a potem gdy się pali za nie przepraszać, to w końcu się znudzi. NIe wolno za często używać tego słowa, bo po pewnym czasie traci na wartości. A jak się kogoś przeprasza to za wszystko a nie tylko za wybrane rzeczy... Może uznacie że jestem niemiła ale ja nie przyjmuje przeprosin :(

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#2630 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 listopad 2011 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę Ale dobrze że już Wróciłaś, bo myślałem że już nas nie kochasz :( no oczywiście mniej jak FINNA którego również Pozdrawiam. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2631 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 20 listopad 2011 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę Trochę czasu nie miałam :) Uczelnia, szpital i... A to już moja tajemnica :) Ale było świetnie :wub: :wub: :wub:

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#2632 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 listopad 2011 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę Rozumiem :P i o nic nie pytam. :D

#2633 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 20 listopad 2011 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę @martina-przyjmij przeprosiny,lepiej mieć skruszonego za przyjaciela niż pozostawać we wrogości.
słowo potrafi zranić-ok.ale nie przyjmując przeprosin(czasami można odnieść takie wrażenie)potwierdzasz to o czym pisał-czy tak jest?czy chcesz aby tak ktoś to odebrał?-nic nie sugeruję-pytam.

wybaczyć-to wielka sztuka.

przyjmij wyciągniętą rękę-buzi już dawać sobie nie musicie :lol:

#2634 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 20 listopad 2011 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę

...

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 18:56.

#2635 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 20 listopad 2011 - 22:13

Dziewczyna na gospodarkę Ciekawe czy czacha17 będzie się płaszczył aby mu Martina wybaczyła czy nie...

#2636 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2815 postów

Napisany 20 listopad 2011 - 23:03

Dziewczyna na gospodarkę @Czacha17, coś mi się zdaje, że chyba ktoś tu cię nie lubi...<_< Po 1 przeprosił za swój post który rzekomo świadczył o jego przynależności do grupy niesmacznych żołądków drugiego gatunku. Po 2 to było za mało, więc powinien paść na kolana i błagać o wybaczenie. Po trzecie posty 2328 i 2331 były efektem postu 2291, więc nie ma że boli, sama na niego najechałaś z nie wyjaśnionych przyczyn do dziś, więc nie wymagaj jakiś przeprosin. Po 4 ,,Zrozum że słów nie można rzucać na wiatr, a potem gdy się pali za nie przepraszać,, jeśli faktycznie się pali i przeprosiny nie były bez interesowne to słów od początku do ,,po trzecie,, nie powinno się czytać/nie ma ich. Po 5 mam nadzieję że nie miałaś jakiś niemiłych doświadczeń z 69... (skąd ta moja złośliwość nr. po 5?) Mało znasz naturę faceta, rozmowa o 69, rozmowa o czymkolwiek z rozdziału SEX dla faceta nie stanowi żadnego problemu, a najeżdżając na czachę zachowałaś się jak by to było forum jakiś pokornych owieczek czy innych dewotek wyłącznie płci żeńskiej.

#2637 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 20 listopad 2011 - 23:14

Dziewczyna na gospodarkę No to teraz się zacznie... :)

#2638 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 20 listopad 2011 - 23:19

Dziewczyna na gospodarkę do jasnej janienki w morde jeża uspokujcie sie to nie ten temat!!! dajcie sobie po razie a potem ktoś z nas wam poleje :Dzescie chwilowo temat popsuli oj oj :unsure::lol:

#2639 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 20 listopad 2011 - 23:25

Dziewczyna na gospodarkę Dlaczego zepsuli? To może być ciekawe. Zachowanie dziewczyny i chłopaka gdy trzeba przyznać się do błędu. Czy Martina będzie za wszelką cenę urażona i czy Czacha odpuści czy dalej będzie chciał przepraszać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2640 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 20 listopad 2011 - 23:30

Dziewczyna na gospodarkę jakbym czytał zapowiedz a raczej zapytania następnego odcinaka filmu :lol: