Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#26221 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 21 czerwiec 2014 - 07:47

Dziewczyna na gospodarkę Na imprezach dziewczyn jest dużo ale wartościowych dziewczyn mało.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:43
  •  

#26222 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 09:13

Dziewczyna na gospodarkę

ja po klubach nie chodzę mnie to męczy wole na warsztat iść i coś podłubać walnąć piwko i spać......

To tak samo jak ja.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#26223 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 21 czerwiec 2014 - 09:21

Dziewczyna na gospodarkę ale pier**licie aż uszy bolą po całości jeden ma kilkanaście ha i brak perspektyw, ja mam 3,2 i takie będę miał perspektywy takie że szok :D , przytuliłem nastepną folię i się nie poddaję, teraz chodzi mi po głowie sad bo zboza siać nie będę bo to dla mnie śmieszne pieniądze z tak małego obszaru. Co do poznawania wszystko jest dobre imprezy internet sklep i inne trzeba tylko trafić na odpowiednią i reszta już z góry ;) . Jedno mam pewne znając moje szczęście pierwsza mnie usidli w swoich łapkach :wub: , A ja lubię na tematyczne folk, biesiadne koncerty jedno mnie denerwuje techno i światła za cholerę się nie mogę skupi i bawić przy tym. Każdy jest inny każdy ma inne potrzeby. Moja wymażona randka iść do lasu z dziewczyną {nie po to o czym myślicie ludzie zwłaszcza ty Banan } na borówki, maliny, truskawki, do sadu wszędzie ale jeden warunek mam chce pochodzić porozmawiać pośmiać się tyle, ale sam na sam z nią a nie ktoś mi się patrzy w plecy, mogą być ryby, mogę sobie popływać, mpze byc lodziarnia, wszystko. Am ale taka randka jak ty miałaś super z wykrywaczem metalu albo takie eksploracje miejsc nieznanych aż zazdroszczę twojemu, nawet na randkę w oborze z krowami bym się nie obraził, co poradzę ze mnie nowości ciekawią. Nawet skok razem na spadochronie może być a jak jak szalec to na całego nie ;)

Edytowany przez zetorlublin7341, 21 czerwiec 2014 - 09:27.

#26224 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 11:46

Dziewczyna na gospodarkę Tomek z wykrywaczem była 2 randka jak juz mnie zaprosił bo pierwsza to ja go na grzyby do lasu wyciągnełam :) a ze do lasu kawałeczek i w najbliższym są ruiny starego zamku (w sumie kilka kamieni ale zawsze coś) to i o wykrywaczu się wygadał :) i ja też techno nie lubie bo ja to taka na ludowo bardziej jestem i nature lubię ponad wszystko :) i zawsze mnie ciekawi jak kiedys te miejsca mogly wyglądać jak byly zamieszkane :)
a takich miejsc u nas ciekawych sporo ale do niektorych to trzeba się nalazić żeby dotrzeć np, wrak betonowego niemieckiego statku na j. dąbie (wpisz w google betonowiec na dabiu to zdjęcia będą) i kiedys na nim wesele było :rolleyes:
a wczoraj mi mój luby zabaweczke przywiózł :D ciągnik i to całkiem mój :D i czerwony :P

#26225 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 13:53

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyno zazdroszczę i randki i takiej randkowiczki, mnie też takie coś kręci po całości takie miejsca, u nas jest niedaleko ala bunkier ale nie wolno wchodzic bo grozi zawaleniem, ale nieraz wypozyczałem sobie wykrywacz i po polu chodziłem. Gratuluję traktora :D . Am takie pytanie są tam u was takie dziewczyny jeszcze co powiedz ;)

#26226 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 14:01

Dziewczyna na gospodarkę Czy sa dziewczyny to trudno powiedzieć bo ja to raczej z chlopakami szybszą nic porozumienia lapię bo jakoś nie umiem i nie lubie gadać o ciuchach i takich tam babskich sprawach. Raczej kręcą mnie zwierzaki, maszyny i wszystko to co smarem pachnie, brudne i malo dostępne i na pewno nie kobiece :P A te panie co znam to dawno już zajęte i na ogół starsze ode mnie ale tez zapalone rolniczki :) co to prędzej na ciągnik i w pole niż na salony :P
Bunkry powiadasz i kusisz bo to tez moje klimaty. U nas tego dużo i niektore można zwiedzać ;) To chyba musimy kiedys nawiązać nic porozumienia i się poodwiedzać :) kurcze rymem pisze już ;P

#26227 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 15:41

Dziewczyna na gospodarkę

o jej wesele nie lubię nie chodzę :P mam zaproszenie ale i tak nie pójdę dla mnie to mordęga.

Kolega marnuje najlepsze okazje. Na takim weselu buzują hormony i feromony, więc łatwiej nawiązać znajomość. :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#26228 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 16:04

Dziewczyna na gospodarkę W dawnych czasach zwłaszcza wesele było najlepszą okazją żeby kogoś poznać, a teraz mamy (chory wg mnie) zwyczaj zapraszania na wesele z os tow

#26229 Share RolandVip

RolandVip

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 16:08

Dziewczyna na gospodarkę Znajomość to wódka i przekąski :D hahahahaha nie interesują mnie tego typu imprezy. A kogo ty chcesz poznawać?? skoro to rodzinne wesele :blink:

#26230 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 21 czerwiec 2014 - 16:58

Dziewczyna na gospodarkę Kto powiedział że na weselu to tylko rodzina? Jeszcze nie zanikł zwyczaj zapraszania sporej części (lub wszystkich) sąsiadów no i do tego koledzy, koleżanki młodych. Koledzy czasami mówili że nie znali 80% osób na ich weselu xD
Także to że rodzina to nie znaczy że bliska a często siódma woda po kisielu i to jest taka rodzina często że pokrewieństwa w prostej linii nikt nie pamięta :)
To że z osobą towarzyszącą to też nie znaczy że z partnerem i sam często poznawałem na weselu wolne dziewczyny które tylko z kolegą przyszły.
Wesela są po prostu super i ja żadnego nie odpuszczam, lubie ten typ zabawy, lubię oczepiny i weselną też ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26231 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 21 czerwiec 2014 - 18:12

Dziewczyna na gospodarkę Wesela to ja uwielbiam, najlepsze imprezy :D

JA też zawsze miałem zajawke na wykrywacz ale nie mogę zrealizować, zawsze coś pilniejszego jest :( Też bym miał gdzie szukać nawet blisko mnie ;)
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#26232 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1752 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 18:49

Dziewczyna na gospodarkę Często "osoby towarzyszące" po weselu się wymieniają :D

#26233 Share RolandVip

RolandVip

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę niż bym miał iść na wesele wolałbym na warsztacie coś porobić, dorobić, przerobić, naprawić :) już taki jestem.

#26234 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 21 czerwiec 2014 - 19:49

Dziewczyna na gospodarkę W warsztacie też w sumie weselną można wypić :)

#26235 Share RolandVip

RolandVip

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę czasem sobie na piwko pozwolę ale tylko jedno skręcając silnik po pijaku to nie za bardzo zapomnisz czegoś i samozniszczenie gotowe.

#26236 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę sebo teraz już nie to samo co kilka lat temu wszystko przekopane i nie ma tego dreszczyku emocji że nikt tu nie chodzil i może coś się znajdzie :( i niestety lepszy sprzęt już wchodzi w grę :( ale zawsze jest to super rozrywka nawet jak wykopiesz tylko skorupy wielkiego gara żeliwnego (tak jak ja ostatnio) z pieczęcią 150l :) a lis niedaleko weki z mięsem odkopał i śmierdzialo ;)

#26237 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę Wesela weselami ale, jak powiedziała Izolda teraz zapraszają większosć z osobami, tylko nieraz albo nie ma się szczęścia do żadnej dziewczyny i nie można trafić na taką co chciała by iść na nie, mówicie poznać kogoś na przyjęciu no ok można zatańczyć i raczej wiadomo co, bo jak ktos. jest z kimś innym to nie zachowa sie tak że nagle zostawi tamtą osobę a przyleci do ciebie, nie oszukujmy się niestety <_< Ja wypożyczałem z rok temu znalazłem pieczęć z czasów carskich bo po rusku pisało, a tak nieraz monety, gwoździe, na jednym polu łuski i inne pierdoły. Ale to jest dreszczyk emocji idziesz a tu pi pi pi i nagle piiiiiiiip łopata i rura, kopiemy dołek :D

Edytowany przez zetorlublin7341, 21 czerwiec 2014 - 19:56.

#26238 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Lubelszczyzno strzeż się jutro nadjeżdżam ;) mam kontrol na oko i trzymajcie kciuki żeby bylo ok (nie u wszystkich się udaje)

#26239 Share RolandVip

RolandVip

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 20:01

Dziewczyna na gospodarkę szukacie i kopiecie dołki jak mój pies :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama