Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34940 odpowiedzi na ten temat

#26161 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 19:52

Dziewczyna na gospodarkę @robo jedni pisza z sensem, inni sobie jaja robia, jeszcze inni chca sie przedstawic z jak najlepszej strony, a prawda jest taka ze jak osobiscie nie poznasz tej osoby to nie wiesz kim i jakà osoba on(a) jest.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 08:56
  •  

#26162 Share RolandVip

RolandVip

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę A ja nie szukam kobiety już 23 lat sam, na imprezy nie chodzę mam na to wyje!@#ne :D:D

#26163 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę

Banan na czym ta Twoja separacja polega ? ;)
j

Izka z separacja zartowalam. Ale powiem ze sie zmienilo wszystko, jak spotykalismy sie to ja bylam mile w szoku, niespodzianki co jakis czas. dzikie wypady itp.

A teraz??? Praca i praca. Na przyjemnosci brak czasu
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#26164 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę

A teraz??? Praca i praca. Na przyjemnosci brak czasu

Sami jesteśmy sobie winni . Praca najważniejsza ,ponieważ ciągle mało . Cel...? Ładny dom ,auto ,jak najlepsze maszyny rolnicze ,często zupełnie przeinwestowane i tyramy zapominając ,że życie tylko jedno i że ''tam '' nic nie potrzeba . Dziś są chore czasy ,pogoń ,wieczna pogoń i brak czasu na wszystko .

Edytowany przez Meg5, 20 czerwiec 2014 - 20:10.

#26165 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 20 czerwiec 2014 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyny w taj chwili jaj sobie nikt nie robi nie musicie zaraz mówić mu jestem sama zainteresuj się mna ale jak wam się np podobam podejdź do mnie zapytaj sie o coś, zacznij się jąkać nawet w tedy zobaczę ze jesteś mna zainteresowana i mam zielone światło i mogę działać o to tylko się rozchodzi, umożliwijce to nam a nie tylko poastawicie znak zakaz wjazdu{ nie rozchodzi mi sie o seks} i zadowolone patrzycie jak facet się deprymuje i nie wie co zrobil źle w stosunku do niej ;) Meguś zachoruj nie daj Bóg, idż do lekarza powiedz mu nie daj, idź ksiedzu powiedz nie mam. Jak znajdę dziewczynę a ona zacznie się przy mnie jakać to zapraszam od razu na kawę a resztę mam głęboko w d*pie

Edytowany przez zetorlublin7341, 20 czerwiec 2014 - 20:15.

#26166 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę Oj mądrze piszecie - Basia z takich rzeczy [separacja] się nie żartuje teraz masz poprostu prawdziwe-codzienne życie ;)

#26167 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 czerwiec 2014 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę

Dziewczyny w taj chwili jaj sobie nikt nie robi nie musicie zaraz mówić mu jestem sama zainteresuj się mna ale jak wam się np podobam podejdź do mnie zapytaj sie o coś, zacznij się jąkać nawet w tedy zobaczę ze jesteś mna zainteresowana i mam zielone światło i mogę działać o to tylko się rozchodzi, umożliwijce to nam a nie tylko poastawicie znak zakaz wjazdu{ nie rozchodzi mi sie o seks} i zadowolone patrzycie jak facet się deprymuje i nie wie co zrobil źle w stosunku do niej ;) Meguś zachoruj nie daj Bóg, idż do lekarza powiedz mu nie daj, idź ksiedzu powiedz nie mam. Jak znajdę dziewczynę a ona zacznie się przy mnie jakać to zapraszam od razu na kawę a resztę mam głęboko w d*pie

Zetorku wejdź na skrzynkę wróć na początek i zobacz kto pierwszy do ciebie wiadomość napisał Ty czy Ja? Więc nie wmawiajmy że dziewczyny nie zagadują pierwsze ;) Jasne że chcemy równouprawnienia ale tak naprawde nigdy nie dojdzie w 100% do równości bo już sama natura nas pokwalifikowała do roznych ról i zadań. A tak niedawno było twierdzenie że dziewczyny wszystkiego w gospodarce robic nie mogę bo ktos tam swojej zonie nie pozwoli robic tego czy tamtego ale zagadywac to juz powinnyśmy tak? to moze mam sie przygotowac że kiedyś bedę musiała sie oświadczyć komus na kolanach i kupic pierścionek? albo będe nowoczesna kobieta i przeniosę męża przez próg na weselu no w końcu równouprawnienie :D hehehe

#26168 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę

Sami jesteśmy sobie winni . Praca najważniejsza ,ponieważ ciągle mało . Cel...? Ładny dom ,auto ,jak najlepsze maszyny rolnicze ,często zupełnie przeinwestowane i tyramy zapominając ,że życie tylko jedno i że ''tam '' nic nie potrzeba . Dziś są chore czasy ,pogoń ,wieczna pogoń i brak czasu na wszystko .

Cel??? kasa. Przykro to mowic ale teraz prawie wszystko o kase sie rozchodzi. Ten co ma kase to ma wszystko
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#26169 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 20:33

Dziewczyna na gospodarkę

Ten co ma kase to ma wszystko

Tylko mu się tak wydaje ...Wszystkiego nie kupi ...

#26170 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 20 czerwiec 2014 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę Lina a czy ja napisałem ze ty nie napisałaś pierwsza gdzie. Dobra wydało się ale heca będzie zaraz. nikomu nic nie wmawiam, tylko podałem z życia wziete. Ej zadna kobieta mi się oświadczać nie będzie daj zielone światło do działania a resztę ja biorę na siebie ok ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26171 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę

Tylko mu się tak wydaje ...Wszystkiego nie kupi ...

Kochana zalezy jaki region polski. U nas jednego co nie mozna kupic to zdrowia.

Tomcio zielone swiatlo to kazdy ma czy to chlopak czy dziewczyna. Poprostu trzeba tylko chciec.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#26172 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 czerwiec 2014 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę @banan ja się z tobą zgadzam: kto ma kasę ten ma wszystko. I nie powiecie mi że zdrowia tez nie kupi? no dosłownie nie... ale z własnego doświadczenia widze że jak nie zapłacisz i prywatnie pójdziesz się leczyć to czasami pozostanie tylko gwóźdź do trumny...

#26173 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę Linka to z ta kasa i zdrowiem troszke rozjasnie ze zdrowia nie kupisz..

Jak sie leczysz co jakis czas to owszem, Ale jest tak ze jak sie wpadnie w wir zarabiania kasy to o zdrowiu sie nie mysli. A final bywa zawsze taki sam. Masz kase ale zochorujesz na raka lub cos w tym stylu, lub jakis wypadek i wtedy za zadna kase nie uratuja.

W moim regionie bylo 3 biznesmenow swoje dzieci poustawiali i w wieku 55lat zmarli. Mieli kase ale rak ich pokonal.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#26174 Share chuck00

chuck00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę Jakbyśmy mogli kupić absolutnie wszystko, to by w ogóle ten temat nie powstał, nie byłoby nas tutaj w ogóle. Każdy gnałby do banku po kredyt, jeśli wiedziałby że się uda :)
Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

#26175 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 czerwiec 2014 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę @chuck albo istniałby sklep z żonami i mężami :D i szpan byłby kto ma nowszą wersję i za ile heheh a moze unia by dofinansowała? kto wie heheh

#26176 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 21:04

Dziewczyna na gospodarkę Wyobraz @Linka sobie ze taki sklep istnieje tu na AF. Tylko osoba wchodzac do tego sklepu musi wiedziec co chce w tym sklepie kupic. :D A jak nie wiesz co chesz kupic to towaru nie kupisz. :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#26177 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę A może ten towar w tym sklepie jest niedostępny?

#26178 Share chuck00

chuck00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę @Basiu - tylko towar jeszcze trzeba potrafić sprzedać, nie mówię już o reklamie - przecież ona jest drogą do sukcesu :) Wspomniałaś o bogatych, którzy dosyć wcześnie odeszli na zielone pastwiska. Oni do tej pory tyle sobie życia użyli, że my raczej nie uzyjemy do końca naszych dni.
@Lina - i wszelkie naprawy wykonuje serwis :D to wyobraź sobię teraz, gdyby żon zabrakło dla klientów... Nie, ja wole sobie nie wyobrażać :)

Edytowany przez chuck00, 20 czerwiec 2014 - 21:18.

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

#26179 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 21:16

Dziewczyna na gospodarkę To najpierw trzeba sie dowiedziec czy jest dostepny, potem sie dowiedziec co nie co o tym towarze i heja do dziela. Kupujemy. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26180 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę Ale jakoś ciężko ten towar jest zdjąć z tej półki...