Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#26141 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 20 czerwiec 2014 - 11:50

Dziewczyna na gospodarkę Tu jeszcze pozostaje kwestia dojrzałości umysłowej, nie którzy nie dorośli do związku, do założenia rodziny, inni dorośli wręcz za szybko, i po mimo podobnego wieku jest kwas tak? wszystko wychodzi w praniu.
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:50
  •  

#26142 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 20 czerwiec 2014 - 12:35

Dziewczyna na gospodarkę chuck ma rację.
A co wy kobiety jesteście jakiś Mont Everest czy inne Kilimandżaro, żeby was zdobywać, bo wy nawet jak byście z chłopakiem chciały pogadać to i tak nie zagadniecie bo to on musi pierwszy.

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#26143 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 czerwiec 2014 - 13:37

Dziewczyna na gospodarkę @Tworkowiak a widziałeś kiedykolwiek żeby pułapka goniła mysz???

#26144 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 20 czerwiec 2014 - 14:08

Dziewczyna na gospodarkę Lina i gdzieś mam dumę męską tak jak chuck napisał nic dziewczyna nie zrobi , jak ma sie facet zorientować co żyły mam sobie wypruć do głowy natrzaskać komuś nie wiem jakoś go zachęcać, a po co, woles obie znaleźć taką co ma jednak w głowie mózg i nie boji się pokazać facetowi czy jej na nim zależy, pokazać mu powiedzieć a reszta sama jóż pójdzie bez problemu. Troszeczke inicjatywy i zainteresowania, i to wy panie powinnyście swoją dumę włożyć bo jak to wyglada jak facet sam wszystkiego nie ząłatwi a pani nawet nie kiwnie palcem bo tak ma być, bo ona ma zdobywać cały czas a dziewczyna nic. Lina a jak jest zdecydowana mobilna pułapka w postaci Kota to co o tym nie pomyślałaś nie :D

#26145 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 14:32

Dziewczyna na gospodarkę Jak się dziewczyna tyle nie odzywa to widać że jej nie zależy na związku.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#26146 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 20 czerwiec 2014 - 14:38

Dziewczyna na gospodarkę

no tak wy się trudzicie i zdobywacie :D ale tak naprawdę teraz są takie czasy, ze jak dziewczyna nie wyjdzie z inicjatywą to du..a wielka... a mało tego my kobiety musimy jeszcze tak to rozegrać zeby w efekcie wyszło że to wy poderwaliście no bo wiecie duma męska ;)

Lina z całym szacunkiem ale to jest jedne wielkie pieprz...e z męską dumą, każdy ma swój honor i swoją dumę niezależnie czy kobieta czy mężczyzna, no chyba że twierdzisz że kobieta nie ma dumy?
Z tym żeby wyszło że to facet poderwał to nic bardziej mylnego, to jest po prostu kolejna niczym nieuargumentowana gadka kobiet które chcą pokazać jak wiele mogą i tyle.

#26147 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 20 czerwiec 2014 - 14:52

Dziewczyna na gospodarkę I do tego jeszcze te pierniczenie - szukam normalnego faceta , nie mam wymagań z kosmosu, itp. itd. - to jest żałosne - wymagania macie jak każdy człowiek i tak na prawdę tylko czekacie żeby ktoś was znalazł. Jak szukacie to powinnyście zagadać do interesującego faceta, ale żadna tego nie zrobi tylko czeka. Wszystkiego się domyślaj, wszystko przemyślaj, planuj, kombinuj, kradnij, morduj, zabijaj, porywaj, a i tak nie dogodzisz kobiecie, bo wy baby nawet przez 100 lat życia z facetem nie "wyłożycie kawy na ławę". Ja lubię konkrety - tak to tak, nie to nie. Nie lubię ceregieli i podchodów i domyślania się - może tak, a może nie, a może siak, czy ch*** wie jak.
Koniec - więcej nic nie napiszę - wy i tak mądrzejsze.

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#26148 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 15:32

Dziewczyna na gospodarkę "Jak szukacie to powinnyście zagadać do interesującego faceta, ale żadna tego nie zrobi tylko czeka" - są sporadyczne przypadki kiedy zagada :)
No i w końcu szczerość ruszyła zamiast wazeliny wszechobecnej ;)

#26149 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 20 czerwiec 2014 - 17:21

Dziewczyna na gospodarkę Tak czekam na kobietę która powie mi prosto w oczy słuchaj bardzo jesteś interesujący i podobasz mi się naprawdę , jeżeli mi tak powie okazuję zainteresownie w drugą stronę i ją pokopcham bo wreszcie trafię na taką która wie co chce od życia :P

#26150 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 20 czerwiec 2014 - 17:51

Dziewczyna na gospodarkę

@Tworkowiak a widziałeś kiedykolwiek żeby pułapka goniła mysz???

Lina a dlaczego pułapką ma być facet?:D
Jak mamy równouprawnienie to trzeba braćto na klatę, i podrywać a nie czekać aż faceci zagadają :P

I do tego jeszcze te pierniczenie - szukam normalnego faceta , nie mam wymagań z kosmosu, itp. itd. - to jest żałosne - wymagania macie jak każdy człowiek i tak na prawdę tylko czekacie żeby ktoś was znalazł. Jak szukacie to powinnyście zagadać do interesującego faceta, ale żadna tego nie zrobi tylko czeka. Wszystkiego się domyślaj, wszystko przemyślaj, planuj, kombinuj, kradnij, morduj, zabijaj, porywaj, a i tak nie dogodzisz kobiecie, bo wy baby nawet przez 100 lat życia z facetem nie "wyłożycie kawy na ławę". Ja lubię konkrety - tak to tak, nie to nie. Nie lubię ceregieli i podchodów i domyślania się - może tak, a może nie, a może siak, czy ch*** wie jak.

I Masz kurde u Mnie duże piwo: ;)
Nosz kurdę to lubie, nie tam żadna wazelina tylko tak jak ma być :P
''Wszystkiego się domyślaj, wszystko przemyślaj, planuj, kombinuj, kradnij, morduj, zabijaj, porywaj, a i tak nie dogodzisz kobiecie,'' co do porywania porwiesz ją w ciągniku, to Ci powie mogłeś mnie porwać na krowie, albo byku :lol: :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26151 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 czerwiec 2014 - 19:08

Dziewczyna na gospodarkę no panowie macie racje... obie strony muszą działać. Tylko łatwo sie pisze i doradza w necie a innaczej w realu wychodzi. Kazdy każdemu będzie wytykał że nie zagaduje i koło się zamyka.... Ja się zgadzam dlatego że osobiście nie umiem zagadywać i przyznaje się bez bicia i możliwe że drzemie we mnie jakaś duma czy moze wpajanie przez mojego tatę określenia "to za toba mają latać a nie ty za nimi" Moze coś ze mną jest nie tak ale nie potrafię podejść do faceta na dyskotece i zapytać " słuchaj czy zainteresujesz się może mną bo jestem sama"

#26152 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 19:20

Dziewczyna na gospodarkę

I do tego jeszcze te pierniczenie - szukam normalnego faceta , nie mam wymagań z kosmosu, itp. itd. - to jest żałosne - wymagania macie jak każdy człowiek i tak na prawdę tylko czekacie żeby ktoś was znalazł. Jak szukacie to powinnyście zagadać do interesującego faceta, ale żadna tego nie zrobi tylko czeka. Wszystkiego się domyślaj, wszystko przemyślaj, planuj, kombinuj, kradnij, morduj, zabijaj, porywaj, a i tak nie dogodzisz kobiecie, bo wy baby nawet przez 100 lat życia z facetem nie "wyłożycie kawy na ławę". Ja lubię konkrety - tak to tak, nie to nie. Nie lubię ceregieli i podchodów i domyślania się - może tak, a może nie, a może siak, czy ch*** wie jak.

Kolego ,a jakie Ty masz doświadczenie z kobietami ,skoro tak twierdzisz ?
Myślę ,że jakbyś był naprawdę w prawdziwym związku ,to byś tak nie pisał .
Bardziej Twoja wypowiedz pasuje ,do młodych dziewcząt ,co same nie wiedzą czego jeszcze chcą od życia . Kobieta (o ile można tak nazwać daną osobę ,bo jak wiemy metryka urodzenia nie stanowi o tym kiedy kobietą się staje ) na pewno nie będzie bawić się w głupawe podchody i na pewno okaże mężczyźnie odp. zainteresowanie ,by wiedział że jej na nim zależy itp.
To tyle od kobiety ,która jest parę lat w związku . ;)
Edit:

Nie lubię ceregieli i podchodów i domyślania się - może tak, a może nie, a może siak, czy ch*** wie jak.

Na początku znajomości ,właśnie te podchody są naj. Gdzie romantyczność kolego ,która jest niezbędna ? ;) Wiem ....zabiły ją konkrety . :(

Edytowany przez Meg5, 20 czerwiec 2014 - 19:27.

#26153 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 19:30

Dziewczyna na gospodarkę Zeby sie jakos zejsc chlopak z dziewczyna to poprostu trzeba byc otwartym na nowe znajomosci i nie wolno sie bac

To tyle od kobiety ,która jest parę lat w separacji :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#26154 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę Meg mówisz że nie metryka świadczy... ok zgodzę się z tym ale trzydziestoletnie "niekobiety"? Takich przypadków jest jakoś mnóstwo, także Paweł wcale nie głupio pisze, sam już parę związków przeżyłem dłuższych i jakoś muszę mu przyznać rację

#26155 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 19:35

Dziewczyna na gospodarkę uuuu panowie się rozkręcili.
Uważam że macie trochę racji, ale bez przesady, romantyzm jest potrzebny, anie od razu z grubej rury.

#26156 Share RolandVip

RolandVip

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę Romantyzm na stogu słomy czy też siana :D hahahaha :wub: nie wszystko na siłę na niektóre sprawy trzeba czasu i cierpliwości nie od razu Polske zbudowano. Fajnie że tutaj kobiety przesiadują:)

#26157 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 19:43

Dziewczyna na gospodarkę

Meg mówisz że nie metryka świadczy... ok zgodzę się z tym ale trzydziestoletnie "niekobiety"?

To że lat przybyło ,nie znaczy że rozum się rozwinął należycie . Są głupawe trzydziestolatki ,co od rana mają minę jakby jej ktoś w kieszeń narobił ,a są dwudziestolatki ,które mają ułożone w głowie. Tak samo sprawa się ma w przypadku mężczyzn .

#26158 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 19:43

Dziewczyna na gospodarkę ja też popieram chłopaków bo mają rację.w końcu zaczęto tu pisać z sensem a nie tylko wazeliniarstwo....

#26159 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 19:49

Dziewczyna na gospodarkę

uuuu panowie się rozkręcili.
Uważam że macie trochę racji, ale bez przesady, romantyzm jest potrzebny, anie od razu z grubej rury.

To powiedz czy jedno wyklucz drugie? To tak samo można powiedzieć że po ślubie nie ma miejsca na romantyzm- prawda? Bo moim zdaniem nie. Wszystko zależy od tego jak człowiek myśli a nie dla przykładu jak poznał drugą osobę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26160 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę co tu się stało :D jakaś bomba wybuchła :D
Banan na czym ta Twoja separacja polega ? ;)
ja np czasem próbuje wyrwać faceta ale zawsze to totalna porażka więc sie nauczyłam że lepiej siedzieć cicho ;)