Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#2561 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2011 - 09:04

Dziewczyna na gospodarkę Hm.. tak czytam co piszecie, to nie tak, że każda woli "łobuza". Sama znam przypadki, że faktycznie tak jest ale to może wynika z przywiązania do chłopaka, tego że taki koleś potrafi okręcić tak dziewczynę, że świata nie będzie poza nim widziała. Sama raz próbowałam wybić z głowy znajomej jej chłopaka, który wyzywał ją jak mu się podobało, potrafił wyrzucić z pokoju itp. Jednak jak się uspokoił czułymi słówkami dalej motał bidule i tak to się kręci ...ale na szczęście nie każda taka jest :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 08:17
  •  

#2562 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 18 listopad 2011 - 11:58

Dziewczyna na gospodarkę boją się o swoje zdrowie-"jak chłop baby nie bije,to jej wątroba gnije"-działania profilaktyczne :lol:

ja swojej nigdy nie uderzyłem,nawet się nie kłóciłem-a to tylko i wyłącznie z lenistwa-pal licho jej wątrobę :lol:

mnie to do rany przyłóż-na pewno zaropieje :lol:

#2563 Share adamelo

adamelo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 18 listopad 2011 - 15:09

Dziewczyna na gospodarkę

Oj co za problem, ja w jeden dzień miałam 650 km w trasie :P wsiadasz i jedziesz :D

Też nie widzę problemu, sam mam wyjazdy po 800-900km i tak dwa, a czasem nawet trzy razy w miesiącu i tak od ponad 4 lat już

Edytowany przez adamelo, 18 listopad 2011 - 15:09.

#2564 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2011 - 15:53

Dziewczyna na gospodarkę

Nie o to chodzi. Dziewczyny fajne, inteligentne i poukładane. Do tego nawet ładne. Po prostu pewnie lubią takie rzeczy, nie chcą się nudzić w związku.

Nie wierzę że lubią takie rzeczy, tylko najwyżej się boją że może lepszego nie znajdą,że zawsze może trafić się gorszy i dla tego trzymają się takiej "ofermy" a to błąd.

#2565 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 18 listopad 2011 - 17:11

Dziewczyna na gospodarkę ,,ofermy,,? Łobuz oferma? Ej, no jedno wyklucza drugie. A jeśli oferma ma znaczyć - tępy egoista bez szyi, frajer jara się siłownią a zarazem pali papierosy, chodzi na imprezy ale mało kulturalne a alkohol jest z najniższej półki w biedronce i muszą go być , tuningowane samochody ale pokroju calibry przerobionej w stodole za pomocą silikonu, nitów i spoilerów ze Słomczyna itd. W takim razie nie o tym mówimy. Ja miałem na myśli kogoś typu łobuza wyrafinowanego, przebiegłego, inteligentnego, podstępnego, kogoś kto potrafi urządzić widowiskową zabawę ale z głową.

A bycie z takim to błąd? No nie wiem, może wyzwanie. Owy ,,łobuz,, nie jest podatny na stały związek. Tylko tu chciał bym zauważyć że nie koniecznie jest to jego wina. Wina może tkwić po stronie dziewczyn chcących z takim się spotykać, czyli odbić go drugiej...:mellow: Nie wina łobuza że ma miękkie serce i każdą by chciał zadowolić...;)

Edytowany przez damianzbr, 18 listopad 2011 - 17:41.

#2566 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 18 listopad 2011 - 17:27

Dziewczyna na gospodarkę Ładna dziewczynę często można spotkać z "łobuzem" dlatego, że on odważył się podejść i zagadać. A inni się cykają, boją jak zareaguje, pewnie odrzuci (temat pytania do uwodzicieli). Taki koleś się nie przejmuje czy odrzuci czy nie. Zagaduje - uda się to fajnie, nie uda też dobrze zagada do innej.
Druga sprawa to taka, że ładnym dziewczynom też trudno znaleźć wartościowego chłopaka, który ją będzie kochał i szanował. Taka dziewczyna będzie oceniana głównie przez pryzmat swojej urody, a nie przez to jaka jest. I kolejna sprawa wcześniej wspomniana to, że prędzej zagada łobuz, a reszta będzie się patrzeć, ślinić i obmyślać plany jakby tu zagadać :P
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#2567 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2011 - 17:28

Dziewczyna na gospodarkę @damianzbr Jak zwał tak zwał, jeden i drugi nadaje się tylko do odstrzału. ;[

Edytowany przez MAT912, 18 listopad 2011 - 17:29.

#2568 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 18 listopad 2011 - 17:48

Dziewczyna na gospodarkę @MAT92 patrz teraz, edytowałem posta... bo wcześniej źle go napisałem przez co źle go zrozumiałeś i w efekcie tego wszystkiego chcesz strzelać do ludzi ;). Myślę że @Michufarmer ma wiele racji. I nie koniecznie trzeba strzelać do takich łobuzów, tylko dziewczyny muszą go dobrze pilnować.

#2569 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2011 - 19:09

Dziewczyna na gospodarkę Lisa rzadko zdarza się upilnować, to lis Ciebie pilnuje. :lol:

#2570 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 18 listopad 2011 - 19:26

Dziewczyna na gospodarkę @MAT912-ty na pewno pamiętasz jak to kiedyś ładne laski(teraz bardziej pasuje BARBIE)zawsze szukały chłopaków z motorem-wystarczyła ETZ.koleś jak był w kasku to było OK,tylko jak go zdjął-żal patrzeć,ja nie wiem w jakim stanie był jego ojciec jak go robił :lol: wątpię żeby Bóg miał aż takie poczucie humoru :lol:
liczył się motor-inteligencja i przyzwoity wygląd był nie ważny-to przeważnie był taki buc.
w takich przypadkach(zdarzają się wyjątki)inteligencja nie jest wprost proporcjonalna do urody.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2571 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2011 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie :lol: To że był podobny do potwora z Loch Ness to jeszcze pikuś bo każda potwora znajdzie swego amatora, ale najgorsze że "buc". :lol:

#2572 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 18 listopad 2011 - 20:35

Dziewczyna na gospodarkę a znasz to:"potwór nie potwór byle miał otwór" :lol:
"co na drzewo i do wody nie spie..... to się nada".

Edytowany przez wiesmag, 18 listopad 2011 - 20:36.

#2573 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2011 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę

@MAT92 patrz teraz, edytowałem posta... bo wcześniej źle go napisałem przez co źle go zrozumiałeś i w efekcie tego wszystkiego chcesz strzelać do ludzi ;). Myślę że @Michufarmer ma wiele racji. I nie koniecznie trzeba strzelać do takich łobuzów, tylko dziewczyny muszą go dobrze pilnować.

dziewczyny muszą może najpierw go zrozumieć aby pilnować :D

#2574 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 18 listopad 2011 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę Chcecie zrozumieć? To powiem tak, niemoralne czyny mogą się brać z potrzeby wyszumienia się. W końcu status okrzesanego łobuza do czegoś zobowiązuje... ;)

#2575 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2011 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę Każdy ma prawo wyszumieć się, to normalne tyle, że jedna osoba będzie częściej czuła taką chęć, a inna rzadziej

#2576 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2011 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę

dziewczyny muszą może najpierw go zrozumieć aby pilnować :D

Zanim zrozumieją to będą siedzieć po uszy w bagnie ;)
Słoneczko nóżkę to Ty masz. :P "Kasia Łowiczanka"?

Edytowany przez MAT912, 18 listopad 2011 - 21:02.

#2577 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 18 listopad 2011 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę Może jedna wyszumi się szybciej a drugiej potrzeba więcej czasu.

#2578 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2011 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę

Zanim zrozumieją to będą siedzieć po uszy w bagnie ;)
Słoneczko nóżkę to Ty masz. :P "Kasia Łowiczanka"?

hahahah :lol: :D
nawet dwie czasem :P

#2579 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2011 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę W pasie jak młoda brzózka :P A nóżka piękna w pęcinie jak u rocznego ogierka. :P

Edytowany przez MAT912, 18 listopad 2011 - 21:30.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2580 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 18 listopad 2011 - 21:26

Dziewczyna na gospodarkę Nie słodźcie dziewczynie tak bo się rozpuścić:)