Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#2541 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2011 - 18:14

Dziewczyna na gospodarkę Dietetyczka też się może przydać ,jak was będzie dobrze karmić to dłużej pożyjecie - "W zdrowym ciele ..."

Dla rolnika to wymarzoną kandydatką jest kobieta dziewczyna która zna się na zwierzakach ,czyli pani weterynarz :), nawet na tym forum jest jedna ,tylko nie wiem czy wam się przyzna ,ale jak to mówią "szukajcie a znajdziecie " ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:26
  •  

#2542 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę @wiesmag nie mam ale mówie że jak będe miał ;)

#2543 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 17 listopad 2011 - 18:44

Dziewczyna na gospodarkę wiesmag , dokladnie co chwile słysze od niej co jest zdrowe a co nie i ze mam nie jesc cheeseburgerów , mcchikenów itp . ogolnie mam zakaz na mcdonalda i kfc :/... ale wiecie po szkole zawsze sobie jade cos przekasic dobrego razem z kumplem;) golonke jem sporadycznie ale pewnie w taki sposob przyrzadzona jak ty mówisz to ,,niebo w gembie'' ;)

#2544 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę powiem tylko-"zasmażka"

@tomaszpa1-to że ci mcdonaldów zabrania to bardzo OK-tylko żeby ci nie zabraniała porządnego żarcia-świniobicie,i tak jeszcze świeże-wątróbka z boczkiem na to majeranek,cebulki dużo,i tłuszczyku co by było w czym chlebek umoczyć,albo karkówka z rusztu,może być kaszanka z mnóstwem cebulki,taka żeby było czuć pieprz i majran,gorąca że dmuchasz i bułka-to tak na przekąskę :rolleyes:

#2545 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 17 listopad 2011 - 19:43

Dziewczyna na gospodarkę Tłusto chłopaki, tłusto widzę :P
W takim razie do tego to by się przydało trochę % na rozpuszczenie tych tłuszczów :P
Ja to uważam, że na tłusty czwartek powinna wrócić tradycja tłusto i z %, a nie paczki ;)
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#2546 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 17 listopad 2011 - 20:13

Dziewczyna na gospodarkę @Michufarmer %% są dobre na wszystko nawet i rozpuszczanie tłuszczów :P tylko z umiarem, z umiarem :D
a ja coś optymistycznego znalazłem Panowie czytając artykuł w poradniku rolniczym, a mianowicie przytoczono tam badania przeprowadzone w Holandii, które wykazały, że samotnym młodym hodowcom mającym oborę wyposażoną w roboty udojowe, było łatwiej znaleźć żonę lub męża w przypadku kobiet :P haha, to teraz nic tylko zainwestować w robota i żona się znajdzie :D

#2547 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2825 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę

biedaku będziesz się żywił jak królik :lol: uszy ci urosną

Nie to już przegięcie (pozytywnie). Mało nie spadłem z krzesła jak to przeczytałem. Haha, uszy :lol:, dobre...
Ale za te paręnaście lat kolega jakie zdrowie będzie miał i figurę na pewno inną niż po piwie i golonce ;).

Moim zdaniem dziewczyny podmiejskich i mało rolnych wiosek co ojciec miał 2 ha ale wydzierżawił, zostało 2 świnie i C-330, a tak to autobusem u wuja Zdzicha wozi ludzi do roboty w mieście, bardziej się noszą niż z wielkich miast. Bo np. laska z wawy to nawet może krowy nie widziała to i nie zna plusów i minusów takowej pracy. A z takiego małego miasteczka/wsi laska uważa się za wielką panią bo pomieszkuje w stolicy w wynajętym pokoju razem z koleżanką co by taniej było i blisko do roboty w kerfurze na kasie i rżnie głupa że brzydzi się wsią (świnką, to mlekiem w kartoniku bo to od wstrętnej krowy itd.) Szukają szczęścia w mieście i chcąc zatuszować swoje oblicze wypierając się wsi. I jak do takiej zagadasz coś na temat jej pochodzenia, zmieszana zacznie zmieniać temat. I jeśli taka robi wszystko w przeciwnym kierunku niż wieś to szkoda bardzo aby można było sobie z nią ułożyć życie na gospodarce. A te z miast wielkich nie są tak zakłamane, bo w prost powiedzą że wieś nie jest ich priorytetem, powody to: daleko do sklepu, daleko do kina, restauracji, te same twarze, ogólnie nuda. Więc faktem jest że ciężko o kandydatkę na żonę gospodarza. Aczkolwiek wyjątki jak wszędzie, zdarzają się i tu. Kuźwa, chorym jest wstydzić się siebie samego. Niestety dotyczy to także chłopaków.

A więc chłopy, kto jeszcze ma sytuację nie jasną, niech się bierze natychmiast do roboty, bo zadanie nadzwyczaj utrudnione, czyli wyszukać wyjątki. Takie są na wsiach, miasteczkach i metropoliach. Nie ma jednej reguły że ze wsi czy miasta pewniejsza. Tylko wyjątki.

#2548 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę "haha, to teraz nic tylko zainwestować w robota i żona się znajdzie :D"-albo mąż :D (Holandia)

#2549 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę ja powiem tak , widzac jak moi koledzy pracuja i zarabiaja po 2000 zł miesiecznie to wole siedziec kilka dni w tygodniu na mojej wsi obrobic pole (80 ha) sprzedac zboze , buraki , wziac dopłaty i zima siedziec sobie w domku i sie grzac;) weekendowo mieszkam w miescie albo jestem w szkole takze nie nudze sie , w tygodniu pracuje na mojej farmie za godne pieniadze i jakos sie zycie kreci.
fakt tak jak napisał przedmowca czesto sie zdarza ze puste laski ze wsi uwazaja sie za niewiadomo kogo jak tylko poczuja ,,smak miasta'' ... moja kobieta całe zycie w miescie , sadze ze bedzie tak . poki moi rodzice zyja beda mieszkac na wsi , ja bede dojezdzał i pracował w gospodarstwie tyle ile bedzie trzeba a tak to pewnie bede z moja kobieta mieszkał w miescie w moim mieszkaniu bo ją raczej na wies nic nie ciagnie. chyba ze znajde sobie kobiete ze wsi i sytuacja sie zmieni. zony poki co nie mam wiec nie jestem tego w stanie przewidziec jak to wszystko sie potoczy...

#2550 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę @jaro-żeś z tym mężem wyskoczył ;[ (dotyczy rzecz jasna nie płci pięknej)-całe moje wysiłki na smaka diabli wzięli.

żona mnie tak jak opisuję karmi-może i tłusto,ale to się w nocy spali-jakbym nie spalał pewnie wylądowałbym na tej sałacie jak królik,żeby siły były to i karmić trzeba :D
jak na razie idąc do łazienki lustra nie potrzebuję-płasko i go widać-no może nie kaloryfer ale płasko :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2551 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 22:44

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyny kochają niegrzecznych chłopaków
(bogatych wieśniaków ) jak kiedyś Big Cyc wyśpiewał..

Może temat w tym kierunku..

Pozdro Endzit

#2552 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 22:56

Dziewczyna na gospodarkę ta pewnie..., :lol: ajaha, także panowie bejsbole w jedną łapkę w drugą tanie wino w zebach kiepy i lejcie staruszki :lol: , za łobuzem panny jadą autobusem
troche nie do rymu ale oj tam :D
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#2553 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2011 - 23:04

Dziewczyna na gospodarkę

, za łobuzem panny jadą autobusem
troche nie do rymu ale oj tam :D

Panny? - chyba "Łobuziary " :lol:

#2554 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 23:20

Dziewczyna na gospodarkę Żebyś się MAT nie zdziwił. Dziewczyny lubią niegrzecznych chłopców. Czasami się dziwię, że fajna, normalna dziewczyna ma za chłopaka jakiegoś półgłówka.

#2555 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 23:24

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS, tak jest najczesciej niestety hehe

#2556 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 23:33

Dziewczyna na gospodarkę stasiu to czemu ta normalna ładna dziewczyna nie mogła złowić sobie normalnego poukładanego chłopaka? znam dziesiątki takich przypadków jak ty też pewnie i inni agrofotowicze, no czemu? bo jest ogólnie rzecz biorąc tak samo pusta jak ten półgłówek :lol: , bez obrazy ale widziały gały co brały, podobał się jej i do niej pasował
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#2557 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 23:51

Dziewczyna na gospodarkę Nie o to chodzi. Dziewczyny fajne, inteligentne i poukładane. Do tego nawet ładne. Po prostu pewnie lubią takie rzeczy, nie chcą się nudzić w związku.

#2558 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2825 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 23:55

Dziewczyna na gospodarkę @bobytempelton polać mu, dobrze prawi. Choć też jest bardzo dużo prawdy w tym co @StasiekS pisze bo łobuz nie musi od razu oznaczać imbecyl po szkole specjalnej co rozwala kosze i przystanki, rzuca butelkami. Tylko może być taki wyrafinowany łobuz. Coś w stylu nieposkromionego maczo. O, a może niech nasze koleżanki z forum się wypowiedzą na ten temat...

#2559 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 18 listopad 2011 - 00:01

Dziewczyna na gospodarkę Koleżanki napiszą, że są inne i ich tacy osobnicy nie interesują.

Tylko może być taki wyrafinowany łobuz.

O to właśnie chodzi. Znam kolesia który ma fajną dziewczynę- ładna, skromna, inteligentna. Tylko, że zapomina o tym na imprezach. A ona dalej jest z nim. Dlaczego? To chyba tylko ona wie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2560 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2825 postów

Napisany 18 listopad 2011 - 00:37

Dziewczyna na gospodarkę cicho! to miała być podpucha ;)

A ten koleś przeważnie zapomina o swojej lasce gdy się pojawi na imprezie bez niej (w zasadzie na takich mniej kameralnych pojawia się zazwyczaj bez niej)? To ja znam tego gościa. Wiesz co, on lubi ryzyko, jest świadom konsekwencji mimo to igra z ogniem. Jednak nie do końca przychodzi mu to bez trudu, cały czas musi dbać o dyskrecję, zatajać wszystkie ślady i zawsze musi uważać aby nie przegiąć z tymi wybrykami. Pocieszającym jest fakt, iż nie dokonuje tego za pośrednictwem własnej woli. Zachowania te uwarunkowała natura ,,kocura,, :lol: