Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34938 odpowiedzi na ten temat

#2501 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 14 listopad 2011 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę Mi się wydaje że cieszyło by się to powodzeniem :) Chyba że tylko mi się tak wydaje :D Trzeba pogadać z adminem :) .

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:18
  •  

#2502 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 14 listopad 2011 - 21:57

Dziewczyna na gospodarkę

Właśnie ja proponowałam wczoraj dzień dzisiejszy ale nikt nie dopytał o konkret :P :) ;(

mogę też zająć się deserem :D pyszności

Ja się wpraszałem, ale do tego niedoszło jakoś. Mam nadzieje że do tego grzańca dojdzie , było by miło ;) ...

#2503 Share Maniaa

Maniaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 14 listopad 2011 - 21:58

Dziewczyna na gospodarkę

Mi się wydaje że cieszyło by się to powodzeniem :) Chyba że tylko mi się tak wydaje :D Trzeba pogadać z adminem :) .

No to założę za chwilkę :D
I zobaczymy czy panie rolniczki i panowie rolnicy lubią piec i gotować :D

#2504 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 14 listopad 2011 - 22:15

Dziewczyna na gospodarkę checi do pracy :Dczy jest tutaj taka osoba co by sie zwolniła po 6 miesaicach pracy w zakładzie w zawodzie i poszłą do innej pracy nie w zawodzie i do tego stale na dworze i w zakładzie praca taka sobie nie za ciezka lecz chwile sa ciezkie a na dworze wiadomo jak jest :)mysle ze bardzo mało ludzi tak by zrobiło bardzo bardzo mało chociaz kolana mam poobijane i mnie bola to i tak pracy nie zmienie :)wieć moge powiedziec ze checi do pracy to ja mam i pomysły tez ;) oj chyba sie jakoś zareklamowałem hehe ;)

#2505 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2011 - 22:22

Dziewczyna na gospodarkę Reklamę zrobiłeś sobie że hoooo, teraz Panie z AF zaczną obławę, uważaj :P

Edytowany przez Profil usunięty, 14 listopad 2011 - 22:24.

#2506 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 14 listopad 2011 - 22:24

Dziewczyna na gospodarkę będę sie cieszył:D chociaz przez chwile ;)

#2507 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2853 postów

Napisany 14 listopad 2011 - 23:15

Dziewczyna na gospodarkę filipoo marny twój los ;). Po tym co napisałeś nie zaznasz spokoju, będziesz miał takie branie że hej. Biedaku zamęczą cię te niewiasty niewyżyte i spragnione robotnego chłopa :P. I po co było się chwalić..? ha

#2508 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 14 listopad 2011 - 23:24

Dziewczyna na gospodarkę osz taka reklama ze az drzwi z futryną juz wyleciały :lol: normalnie krótko mówiąc uspokoiłem temat :lol: :lol:

Edytowany przez Filipoo, 14 listopad 2011 - 23:25.

#2509 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 07:55

Dziewczyna na gospodarkę Widzisz filippo pracowalem przez 9 mcy w zawodzie (ekonomicznym z szansą na rozwój) wrocilem na pole a teraz mam pracę w okolicach rolnictwa i pracuje na polu. Wiec można. Znam kilka osób przy których mój podział czasu to pikuś.
Problemem jest tyklo mały niedosyt godzin na pierdoły, które lubi się robić.

Edytowany przez rogas, 15 listopad 2011 - 07:55.

#2510 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę robiłem przy produkcji naczep portowych niskopodwoziowych po 2 tyg od przyjecia przeszedłem na stanowisko montera ( rysunek narzedzia i jechane) przedtem czysciłem naczpey po spawaniu. a teraz robie w lesie :D mam pod soba wywóz drewna przyczepa z HDSem i tez zrywke mam pod sobą co obecnie tez robię w czasie pracy :)i ci powiem ze zarabiam jeszcze raz tyle co przy produkcji naczep :Dale najwazniejsze ze robota pasi :Dale kobity brak <_<
halo kolezanki :D
@slonce
@maniaa
:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2511 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 listopad 2011 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę @Filipoo już lepiej nie musisz się reklamować :lol: teraz bierz się do działania bo dziewczyny jak ta lala a Wy coś tak jak "pies do jeża" chyba nie liczycie że stary MAT będzie robił za swatkę :P

#2512 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 listopad 2011 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę Miałem nie pisać w tym temacie bo moderator mi zabronił bo to jest temat dla "bardziej ambitnych "-nie Dla mnie ,ale jak go dzisiaj zapytałem co ma do mnie to dostałem 10% za obraźliwy pv ,mniejsza z tym i do rzeczy .

Mam dwa pytania 1.do dziewczyn ,piszecie tu o spotkaniu na grzańca ,druga ma piec ciasta itd.Powiedzcie tak z ręka na sercu czy któraś z was znając chłopaka tylko po rozmowach w necie zgodziła by się z nim spotkać w realu (nie mylić ze sklepem Real ;) )

Drugie pytanie nasunął mi kolega @Stasieks,pisząc że teraz dziewczyny zostaną zasypane wiadomościami od "samotnych napaleńców ".Koledzy zdradźcie czy któryś z was został "poderwany" przez dziewczynę jako pierwszy ,to znaczy czy zdarzyło wam się że napisała do was dziewczyna jako pierwsza .Przeczytała kilka ,czy kilkanaście waszych wypowiedzi i stwierdziła że jesteście ciekawymi facetami i wyróżniacie się od reszty .

Wiem że głupie pytania ,ale pytam szczerze i liczę że szczerze odpowiecie .

Pozdro

#2513 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 listopad 2011 - 20:21

Dziewczyna na gospodarkę Nigdy żadne pytanie nie jest głupie, a w ręcz masz plusa bo jako jedyny spytałeś wprost i zadałeś bardzo sensowne pytanie, otóż ze swoich doświadczeń w zakresie nawet spotkania z kimś po pisaniu tylko przez internet wiem, że już nigdy tak nie zrobię. Dlatego popierałam też inną osobę, która wspomniała, że trzeba się najpierw jakoś bliżej poznać, fakt wychodzi na to, że jednak pisać nie widząc się ale mimo wszystko przez jakiś dłuższy czas tak aby wyczuć czy ktoś ściemnia, jakie ma zamiary czego oczekuje... masz rację wątpiąc w realne spotkanie użytkowników AF po takich paru postach, chociaż może inne osoby tak potrafiłyby to jeśli chodzi o mnie to ja nie.. :)

Szczere pytanie...szczera odpowiedz i bez bólu, życzę kolego powodzenia i tak trzymaj ;)

A pożartować co do grzańca zawsze można chociaż nawet widząc jakie tu zażyłe znajomości są to grzaniec w realu w większym gronie mógłby być bardzo miły ( a grzańca osobiście polecam, chociaż zależy od ręki która go robi)

#2514 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę jest i nasze słonce ;)to grzańca nie bedzie i spotkanie grupowego tez nie bedzie :lol: @slonce mieszkasz na gosp?? jaka produkcje masz?? moze przypadkiem bym na handelek wpadł:D

#2515 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 listopad 2011 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę oj jak spotkanie w wiekszym gronie to co za problem......dopasować miejscowość i czas i gotowe

#2516 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę no młode kocury-nie czekamy do marca,ogony do góry i uczyć się polować :o
gadać będziecie po łowach-zdacie relację :lol:
a myszy-szybko nie biegać.

czego się boicie-co możecie stracić?-najwyżej nic z tego.najwyżej zyskacie znajomych w realu.

a z tym grzańcem to nie przesadzajcie-młode organizmy-powalić może :lol:
no i tak żeby jaka mysz z mysięciem nie została-grzebać w dziurach następnym razem możecie.ogony na supeł.

#2517 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2853 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 22:28

Dziewczyna na gospodarkę Stres o poranku, serce mocniej bije na myśl o mysięciu, ale każdy uświadomiony konsekwencji gdy na robotę się wybiera. Taka natura kocura B). Hyhy

#2518 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 22:32

Dziewczyna na gospodarkę są jeszcze skarpetki :lol: :lol:

#2519 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2853 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 22:45

Dziewczyna na gospodarkę Ale wtedy to już nie pierwsza klasa. I jak coś pójdzie nie zgodnie z planem jest się upieczonym. A więc kocury, zawczasu nie wpuszczajcie swojej ekipy do domku myszy. Przyjdzie na to pora.

Edytowany przez damianzbr, 15 listopad 2011 - 22:46.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2520 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 15 listopad 2011 - 23:48

Dziewczyna na gospodarkę czacha17
znalesc kobiete przez neta to tak jakby cos wymusic na siłe. Ludzie co Wy nie jezdzicie na balety, do kawiarni , do pizzerii , na basen itp? jest tyle ciekawych miejsc gdzie mozna poznac najrozniejszych ludzi itp. ja np jak w sobote albo niedziele gdzies nie wyskocze na miasto czy cos to jestem ,,chory''. albo z dziewczyna albo ze swoja ekipa duzo spedzam czasu takze dzieje sie :)