Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#25001 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 30 maj 2014 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę

Nie jestem Twoją koleżanka;)
I nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo szkoda mi na to czasu.

To nie dyskutuj proste :) Nie koleżanko :)

Niektórzy użytkownicy chętnie zapisaliby się na Gender Studies :D

Polecam, ale ludziom myślącym, bo raczej niewielu odtworzy film :D

Edytowany przez gregorius, 30 maj 2014 - 22:01.

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:21
  •  

#25002 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 30 maj 2014 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę

Nie strasz, nie strasz bo się.... :)

Po co sąd szubienica od razu, grób bez imienia i heja :D

Ja mogę Ci ten grób wykopać chodzby nawet teraz!!!! :wacko:

#25003 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 30 maj 2014 - 22:22

Dziewczyna na gospodarkę Ok, to szpadel nowy z Fiskarsa kupie Ci, żeby lepiej się kopało :D

więcej informacji na PW

#25004 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 30 maj 2014 - 22:25

Dziewczyna na gospodarkę Nie wstawiaj filmów jako argument. Korwin w miarę poprawnie opisuje wady równouprawnienia, tylko źle to interpretujesz bo Korwin mówi głównie o feministkach i osobach zmuszonych do pracy i rzekomo równouprawnienia. Kobieta jest wolna tak jak mężczyzna i Korwin mówi o tym ze sytuacja życiowa zmusza kobiety do innych zawodów, nierzadko bardziej ciężkich.

#25005 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 30 maj 2014 - 22:29

Dziewczyna na gospodarkę A ja gdzieś się tym filmikiem popieram moje tezy, że tak się spytam?
No masz racje i w normalnym świecie nie powinno tak być, a że żyjemy w poronionych czasach, to trudno, trzeba robić rewolucje albo płakać :)

Piosenka na wieczór :D

Edytowany przez gregorius, 30 maj 2014 - 22:30.

więcej informacji na PW

#25006 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów

Napisany 30 maj 2014 - 22:31

Dziewczyna na gospodarkę ... ale że Dudka nie wzięli na Mundial... B) :rolleyes:

#25007 Share MatiRol92

MatiRol92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 504 postów

Napisany 30 maj 2014 - 22:34

Dziewczyna na gospodarkę dokładnie on teraz w formie :P

#25008 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 30 maj 2014 - 22:46

Dziewczyna na gospodarkę i ja dodam od siebie 2 grosze...
W tym kraju nie bedzie dobrze...
Ludzie nie maja dystansu do siebie...
za byle co zaraz wielkie oburzenie ? bo ktos wyrazil swoje poglady ? napisal co mysli ? i co ? niewygodne to bylo ? no to oburzenie walnac... tak jak w sejmie :D jeden na drugiego cos szczeknie i juz ladu i skladu nie ma:D to samo tu. To jest forum. Kazdy moze wyrazic swoja opinie, nikt nikogo tu publicznie imiennie nie obraza wiec nie mam pojecia po co sie tak denerwowac, a kolezanka co pisze o kopaniu grobu to troche przesadza, zeby czlowieka za wyrazanie wlasnych opini chciec zagrzebywac w ziemi ?
i nie wiem tez jeszcze dlaczego sadzicie ze mial nieudane dziecinstwo ? Poczytalem i nie wiem czym mogl tu kogos urazic ? Predzej tym ze go zakopac chcieliscie to mogl sie poczuc urazony, bo co jak co ale to mile nie bylo...

Edytowany przez Uziu92, 30 maj 2014 - 22:48.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#25009 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 31 maj 2014 - 03:41

Dziewczyna na gospodarkę Nie obchodzi mnie jego światopoglad ale niech nie nazywa kogoś wazeliniarzem czy coś jeżeli myśli tak jak chce to niech zostawi dla siebie a nie atakuje innych. I niech go nie obchodzi co inna osoba myśli. Wykreował się na super samca i myśli że jest bogiem bo teraz kobietę porównał do kija od szczotki. Jak popadnie na dziewczynę taką jak on to mu sie odechce pierdół mówić a zazwyczaj tak jest ze cwaniak popadnie na drugiego cwaniaka. Drogie panie nie przejmujcie się dobrze jest to że jeden się taki trafił to nie znaczy ze wszyscy tak myślą ;)

#25010 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 31 maj 2014 - 05:39

Dziewczyna na gospodarkę O i ta pozytywna sentencja olejmy kolege gregorius. I nikt tu sie Cie nie boi wczoraj mislem wiekszych korków co mi chcieli pierwszenstwo wymusić. Hehe mądrzi w karku :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25011 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 31 maj 2014 - 07:22

Dziewczyna na gospodarkę

Po co sąd szubienica od razu, grób bez imienia i heja :D

Tam gdzie byś się odnalazł ,czyli parę wieków wstecz ,to na pewno sądy działały szybciej . Dokładnie tak jak piszesz . ;)

Banialuki i nic ponadto . O jakiej sile tutaj mowa , to tak jakby porównywać trzydziestkę do fendta . :lol: Rozsądna dziewczyna potrafi się tego dowiedzieć , niż trwać w błogiej homeostazie .

Rozsądny chłopak wyczułby ,że to żart z tą siłą . Ale jak już ,to słyszałeś o takiej sile Dawida ,który Goliata powalił ?
Odnosisz się do mojego postu (zresztą niepierwszy raz ) tylko po to ,by ''odpić piłeczkę''. Pamiętliwość ,to negatywna cecha charakteru ,ale co mi tam .. Tofik masz pobaw się piłeczką .. :lol:
Edit:
Wiesz tak jeszcze tylko okiem rzuciłam na Twój post . Są tam dwie emotikonki . Tak się zastanawiam ,czy Ty jesteś zrównoważony emocjonalnie ? :huh:

Edytowany przez Meg5, 31 maj 2014 - 07:29.

#25012 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 31 maj 2014 - 07:24

Dziewczyna na gospodarkę

Nie obchodzi mnie jego światopoglad ale niech nie nazywa kogoś wazeliniarzem czy coś jeżeli myśli tak jak chce to niech zostawi dla siebie a nie atakuje innych. I niech go nie obchodzi co inna osoba myśli. Wykreował się na super samca i myśli że jest bogiem bo teraz kobietę porównał do kija od szczotki. Jak popadnie na dziewczynę taką jak on to mu sie odechce pierdół mówić a zazwyczaj tak jest ze cwaniak popadnie na drugiego cwaniaka. Drogie panie nie przejmujcie się dobrze jest to że jeden się taki trafił to nie znaczy ze wszyscy tak myślą ;)

Zacytuj mają wypowiedź w której niby porównuje kobietę do kija od szczotki, proszę, wskaż gdzie tak napisałem :)
Jak wy kurde nic nie rozumiecie, szanuję kobiety, tylko stwierdzałem, że nie ma i nie będzie równouprawnienia mężczyzn i kobiet, a wy mi tu że męski feminista i tak dalej bez ładu i składu piszecie.
Po wtóre, czy gdzieś padło stwierdzenie, że jestem zaje.bisty, super i nie wiadomo co, że stwierdziłeś iż jestem super samcem? Herezje tutaj głosisz, jeszcze się dziwię, że taki rozgłos tutaj robisz...
A co do lizustwa, tak jest, może to podświadomie robicie, ale wasze wypowiedzi tak są konstruowane, żeby tylko ochy i achy padały :)

więcej informacji na PW

#25013 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 31 maj 2014 - 07:43

Dziewczyna na gospodarkę Ciekawe, czy Maja Koman ze swoją piosenką wygrałaby eurowizję? :D

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#25014 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 31 maj 2014 - 07:49

Dziewczyna na gospodarkę A taki był spokój... może lepiej założyć oddzielny temat o równouprawnieniu, gejach, lesbijkach, gender, feminizmie, szowinizmie i innych tego typu sprawach. Tam sobie będziecie kłócić się kto silniejszy, odbijać piłeczki, wrzucać filmiki z Korwinem i tak dalej.

Edytowany przez Tworkowiak, 31 maj 2014 - 07:50.

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#25015 Share qatro44

qatro44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:hodowla zwierząt,muzyka
    piłka nożna,psychologia

Napisany 31 maj 2014 - 08:05

Dziewczyna na gospodarkę Tworkowiak-popieram!!!

#25016 Share karol210

karol210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 31 maj 2014 - 08:36

Dziewczyna na gospodarkę

A taki był spokój... może lepiej założyć oddzielny temat o równouprawnieniu, gejach, lesbijkach, gender, feminizmie, szowinizmie i innych tego typu sprawach. Tam sobie będziecie kłócić się kto silniejszy, odbijać piłeczki, wrzucać filmiki z Korwinem i tak dalej.

Haha doslownie :D nawet sie nie chce czytac, dorosnac emocjonalnie tez trzeba :lol:

#25017 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 31 maj 2014 - 11:47

Dziewczyna na gospodarkę Dzień Dobry RobaczuśkI Moje ;)

Ahh ale dziś piękna pogoda, robota będzie aż gwizdać :P

Miłego Dnia :D :D B)

#25018 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 31 maj 2014 - 12:15

Dziewczyna na gospodarkę

To, co mają kobiekty, nie mają mężczyźni i na odwrót, My mamy siłę i refleks, kobiety cierpliwość i empatię. Gdyby mężczyżni mieli rodzić i wychować dzieci, to większość nie przeżyłaby dzieciństwa :D

No już głupot nie opowiadaj. Twierdzisz że facet by dziecka nie wychował.. wielutna bzdura i nic więcej. Według badań to wlaśnie ojciec lepiej wychowuje dzieci. Kobiety są nadopiekuńcze często bo jest tzw instynkt macietzyński. Mężczyzna wychowujący dziecko stawia przed nim nowe wyzwania i wymaga więcej przez co dojrzewając (już nie dziecko) jest sobie w stanie lepiej poradzić w życiu i nie jest rozpieszczony jak to czasami bywa przy wychowywaniu przez matkę głównie. Dla jasności to nie tyle moja opinia co merytorycznie potwierdzone fakty z którymi defacto się zgadzam. Ktoś znowu wspomniał o równouprawnieniu... znowu kolejna głupota- nie ma równouprawnienia, dyskryminacja to jednych to drugich. Wyjaśnijcie mi dlaczego w przepisach regulujących system partyjny jest zapis że w partii ma być minimum 30% kobiet- blaczego nie ma zapisu dotuczącego mężczyzn (minimum)? Dlaczego w sądzie dziecko "automatycznie" jest przyznawane matce i jest to domyślna procedura? Dopiero jeśli ojciec sie uprze to wtedy rozważają przydzielenie mu opieki. Równouprawnienie to jest tylko taka piękna teoria która w zasadzie zapewne nigdy nie będzie na 100% zwłaszcza że teraz coraz częściej przepisami lub w opinii publicznej są właśnie dyskryminowani mężczyźni. Jak komuś się nie podoba moja opinia to trudno, ja przedstawiam tylko fakty bez żadnych głupkowatych uwag.

#25019 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 31 maj 2014 - 15:51

Dziewczyna na gospodarkę Daremw masz dużo racji w tym co piszesz , a czemu takie zapisy są bo właśnie żeby nakłonić kobiety do rządzenia aby w partiach odczuwalna była ich obecność, nie tak że mężczyźni ich nie dopuszczają, panie nieraz same nie chcą a nie ma o facetach bo ci się sami pchają. Sam zauważył;em że do wychowania młodego człowieka potrzebne są wzorce kobiece i męskie, mamy paru panów którzy sami wychowują potomstwo, jeden pan koło mnie z 5 dzieci w tym z ostatnim 4 miesięcznym niestety żona zmarła przy porodzie, i sam musi sobie radzic, inny chłopak wychowywany przez matkę i babcię, nie tak że nie są wychowywani źle ale brakuje wzorca, dla dziewczynek kobiety, a dla chłopców męskiego wzorca. A czemu dzieci są przyznawane z mostu mamom, często wynik kto zawinił rozbijając rodzinę niestety w 80% przypadkach wina panów, skok w bok, co nie oznacza że krzywdzące bo facet jak ma kochankę to rozwala rodzinę a kobieta jak ma kochanka przezywa przygodę. :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25020 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 31 maj 2014 - 16:15

Dziewczyna na gospodarkę Z tym że 80% to sie nie zgodzę no chyba że gdzieś znalazłeś taką statystykę. W mojej okolicy to może i 80% ale wina kobiet, często dowiadywali się faceci że któreś z dzieci które wychowywali nie jest ich (poczęte podczas trwania małżeństwa i kiedy wszystko było ok) co do partii politycznych, jeśli jest ustawa że minimum kobiet ma być to i powinien być odwrotny zapis, kilka słów które zapewne by nic nie zmieniły ale ja bym nie miał się czego czepiać ;) w praktyce to doprowadzi do tego że posadzą na stołkach kilkadziesiąt kobiet które się polityką nie interesują i będą figurantkami- dla mnie nonsens kompletny, na polityka niech idą ci którym się to podoba a nie ci którzy muszą.
co do wzorców dzieci... w tej chwili to już chyba rodzice to najmniej kształtują dziecko a raczej tv i internet. Zazwyczaj jak kobieta wychowuje dziecko to jak ono coś dobrze zrobi to zachwyt i dziecko jest cudowne, genialne i wogóle. Facet za to pochwali i nie daje spocząć na laurach bo nie ma w zwyczaju długo chwalić i zachwycać się (woli być chwalony he he)

Edytowany przez daremw, 31 maj 2014 - 16:20.