Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#24961 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 29 maj 2014 - 22:59

Dziewczyna na gospodarkę Ja bym proponował kąpiel w mleku i miodzie :P doskonale nawilża skórę, do tego bukiet jaśminu, oświetlenie z .... gromnicy :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:40
  •  

#24962 Share MatiRol92

MatiRol92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 29 maj 2014 - 23:17

Dziewczyna na gospodarkę w winie lepsza :P

#24963 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 29 maj 2014 - 23:27

Dziewczyna na gospodarkę Każda/y lubi co innego, to już kwestia gustu, jednak większość uwielbia pieścić zmysły :D

#24964 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 30 maj 2014 - 06:03

Dziewczyna na gospodarkę A moxr ktos chce kilka kilo BŁOTOXU. Chętnie się podzielę tylko jak popda deszcz bo teraz jest PYŁOX

#24965 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 30 maj 2014 - 06:52

Dziewczyna na gospodarkę Oj oj Robaczki ja tu widzę że organizujecie masaż to ja chętnie skorzystam :lol: a co tam wproszę się B)

Ahhh ale dziś piękna pogoda, narescie słoneczko :P :P

Miłego Dnia ;)

#24966 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów

Napisany 30 maj 2014 - 07:20

Dziewczyna na gospodarkę Czesc Kasiu. A u mnie dalej deszczowo tyle ze moglo by popadać a tymczasem od 3 dni nie pada ani deka. A ja też umiem masować i to dobrze :-D nawet łóżko do masażu posiadam tak ze fullprofeska:-)

Edytowany przez rolstudent, 30 maj 2014 - 07:21.

#24967 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 30 maj 2014 - 08:03

Dziewczyna na gospodarkę Jakie stereotypy, natura tak nas stworzyła, że płeć męska jest silniejsza i inteligentniejsza. To są fakty a nie stereotypy, czy jakieś demagogie :)
Wskażcie mi gatunek w którym samica jest silniejsza, większa, piękniejsza niż samiec. Można policzyć na palcach jednej ręki takie przypadki.
To, że Skłodowska była cudowną kobietą nie przeczę tego, ale każdy się na ten przykład powołuje :)
Newton, Einstein, Faraday, Celsius, Fahrenheit, Platon, Pitagoras i inni a gdzie kobiety?

Pyta miażdży :D

Zaraz mnie osądzą, że jakąś męską szowinistyczną świnią jestem, ale i tak będę was kochał dziewczyny :)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#24968 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2505 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 30 maj 2014 - 08:33

Dziewczyna na gospodarkę Tu dorzucili do pieca he he
Z tą inteligencją to jest jednak bardziej indywidualna sprawa każdego człowieka, ciężko tak uogólniać. Tyle że inteligentne kobiety stoją zazwyczaj w cieniu a idiotki pchają się na pierwszy plan ;)

#24969 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 30 maj 2014 - 08:44

Dziewczyna na gospodarkę Masz rację iż to indywidualna sprawa, jednak wynalazcy, odkrywcy, czy przedsiębiorcy w większym stopniu to mężczyźni, tego faktu nie da się podważyć.
Moim zdaniem kobieta przede wszystkim powinna dbać o tzw. ognisko domowe, żeby wszystko był w rodzinie, domu w porządku, a mężczyzna powinien harować na jej utrzymanie :)

Dziś w kalendarzu taką sentencje, myśl Żeromskiego znalazłem
"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił" :D

więcej informacji na PW

#24970 Share MatiRol92

MatiRol92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 30 maj 2014 - 09:13

Dziewczyna na gospodarkę

Oj oj Robaczki ja tu widzę że organizujecie masaż to ja chętnie skorzystam :lol: a co tam wproszę się B)

Ahhh ale dziś piękna pogoda, narescie słoneczko :P :P

Miłego Dnia ;)

od kiedy ja jestem "Robaczkiem"? :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24971 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 30 maj 2014 - 09:28

Dziewczyna na gospodarkę

Jakie stereotypy, natura tak nas stworzyła, że płeć męska jest silniejsza i inteligentniejsza. To są fakty a nie stereotypy, czy jakieś demagogie :)
Wskażcie mi gatunek w którym samica jest silniejsza, większa, piękniejsza niż samiec. Można policzyć na palcach jednej ręki takie przypadki.
To, że Skłodowska była cudowną kobietą nie przeczę tego, ale każdy się na ten przykład powołuje :)
Newton, Einstein, Faraday, Celsius, Fahrenheit, Platon, Pitagoras i inni a gdzie kobiety?

https://www.youtube.com/watch?v=mE0jxKp_MG8
Pyta miażdży :D

Zaraz mnie osądzą, że jakąś męską szowinistyczną świnią jestem, ale i tak będę was kochał dziewczyny :)

Chociażby czarna wdowa lub modliszka. Wczoraj skończyłem czytać "Złe kobiety" Iana Stradlinga; autor zestawił w tej książce wiele przykładów władczych, despotycznych i wyrachowanych przedstawicielek tej pięknej a zarazem "słabej" płci.

#24972 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 30 maj 2014 - 12:02

Dziewczyna na gospodarkę Inteligencja jest indywidualna sprawą i tego faktu nie podważysz. Mężczyzna jest bardziej odważny i dominujący ale też nie we wszystkich przypadkach.
Nie można mówić że faceci są lepsi od kobiet bo to było by samochwalstwo i w pewnym stopniu sprzeczne.
W pewnych dziedzinach życia faktycznie kobiety są lepsze od mężczyzn, tak samo w pewnych dziedzinach życia to facet jest lepszy od kobiet.
Musi być pewna równowaga która uwzględnia każdy przypadek, i męskie kobiety i kobiecy faceci, dość dobrze to odnotowuje krzywa Gausa.

Idź w świat, poznaj dziewczynę i powiedz jej ze powinna zajmować się domem, dziećmi, kuchnią... większość odmówi współpracy.

Jeśli uważasz że faceci są ogólnie lepsi od kobiet i lepiej sobie radzą ze wszystkim to przychodzi mi na myśl feministka, tylko że męska.

O boże.. na nagraniu co podałeś jest grodzka :o dziwadło...tego stwora to sam Darwin nie przewidział.

Edytowany przez Apista, 30 maj 2014 - 12:10.

#24973 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 30 maj 2014 - 12:18

Dziewczyna na gospodarkę Ja po prostu stwierdzam fakty, tak natura chciała, że mężczyzna jest dominującą płcią, tak jest.
Gdyby kobiety lepiej, wydajniej pracowały, to one by siedziały w fabrykach, hutach itp., a jak jest?
Teleturniej 1 z 10, popatrz ile jest kobiet a ilu mężczyzn, i kto dochodzi do finału, i jakie z tego wnioski :)
Bo dzisiejsze czasy tak zepsuły ludzi, że to się w głowie nie mieści. Kariera jest ważniejsza od dziecka, rodziny, paranoja...

@Shaun no proszę ja też o tych tylko dwóch wiem, a reszta popatrz na podwórku i zobaczysz czy samiec jest ładniejszy czy samica, które z nich jest większe, jeśli będziesz myślał iż to jest samica, no to gratulacje :D

http://regionalna.tv...877934/20042014
ciekawa rozmowa pod koniec nawiązanie do tematu mojej wypowiedzi :)

więcej informacji na PW

#24974 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 30 maj 2014 - 13:43

Dziewczyna na gospodarkę Człowieku przytaczasz argumenty oderwane od życia każesz dziewczynom na budowie nie wim robić gdzie trzeba cieżary potężne dżwigać, są jedne zawody bardziej i mniej kobiece, to tak jak większość jest pań cukierników niż panów, tu nie ma podziału na płeć słabszą czy nie, ja uważam że mężczyżni są słabsi od kobiet jesteśmy mniej wytrzymalsi na ból, przeciętny facet zmarł by podczas porodu dziecka, męski umysł lepiej widzi szczegóły i przestrzeń, kobiecy bardziej się koncentruje. Kobiety są bardziej dojrzalsze nie ulega wątpliwości. Nie ma co dzielić na kogoś gorszego czy nie, bo jedna płeć ma to druga co innego cały widz polega aby się kobieta i mężczyzna tak dobrali żeby się te różnice zatarły, i nie ma co mówić bo zarówno jedni jak i drudzy mogą być diabelnie uparci i silni a znowu inni słabi psychicznie, poddajacy się ale to już jest kwestia człowieka zarówno w jednej jak i drugiej płci. Ja jestem za równouprawnieniem i nie dzielę kogoś na lepszych i gorszych tylko dlatego że nie potrafi podnieść 50kg wora, bo może mieć inne zalety. :D Co do masażu, łóżka nie mam takiego ale mam super łapki ciepłe takie nie za miękkie ale i twarde, lecz jednocześnie delikatne, masażyk wychodzi rewelacyjny odprężający, a masaż stóp to już poezja, dziewczyna nie wie gdzie jest na ziemi czy już w niebie. Chętne panie zapraszam pierwsza sesja na koszt firmy ;) :D

#24975 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 30 maj 2014 - 14:52

Dziewczyna na gospodarkę Gregorius ręce mi opadły z wrażenia. ty na poważnie to wszystko napisałeś? Zwątpiłam, czy to żart, czy na serio.
przez teksty, ze niby mężczyźni są typem dominującym i są inteligentniejsi właśnie zaprzeczasz swojej inteligencji.

Edytowany przez pastereczka, 30 maj 2014 - 14:54.

#24976 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 30 maj 2014 - 15:32

Dziewczyna na gospodarkę Aż mi się przykro zrobiło jak tak Gregorius napisałeś :(
Normalnie masakra :blink:

Jak u Was pogoda?
U Mnie dziś piękne słoneczko było :D i muszę się pochwalić pierwsze drzwi pomalowane B)

#24977 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 30 maj 2014 - 15:44

Dziewczyna na gospodarkę U mnie leje na całego, przemoczyło mi wszystko mam tam wodę gdzie wody nie powinno być wcale :D

#24978 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów

Napisany 30 maj 2014 - 15:48

Dziewczyna na gospodarkę Tomek woda w muzgu? Eee komu jak komu ale tobie tam nalecialo niemożliwe. Kurde a u mnie nic nie padalo. Susza na calego. Potrzeba deszczu

Edytowany przez rolstudent, 30 maj 2014 - 15:50.

#24979 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 30 maj 2014 - 16:06

Dziewczyna na gospodarkę U mnie znów deszcz, ale podobno od jutra koniec. tęsknie się za słońcem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24980 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 30 maj 2014 - 17:07

Dziewczyna na gospodarkę u wiekszosci chyba juz ladna pogoda bo "cisza' na forum :)