Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34966 odpowiedzi na ten temat

#24681 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 26 maj 2014 - 22:02

Dziewczyna na gospodarkę nikogo nie będę obrazał,ciapek mi przeszkadza a dobra partnerka pewnie da mi dużo radosci

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:47
  •  

#24682 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 26 maj 2014 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę A skąd ta pewność, że i partnerka nie będzie Ci przeszkadzać?:-/

#24683 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 26 maj 2014 - 22:06

Dziewczyna na gospodarkę bo glicer to niepoprawny optymista i marzyciel :D

#24684 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 26 maj 2014 - 22:12

Dziewczyna na gospodarkę jednak pewnie realista,twardo stojący na nogach,heh trafne spostrzeżenie,partnerka przeszkadza!?hmmm-straciłem ciapka

#24685 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 26 maj 2014 - 22:15

Dziewczyna na gospodarkę A ja mialem tylko c*pka 330 i jakos poleciala tak wiec dalej wychodze z zalozenia ze mozna godzine dwie ale nie piec minut hehe wszyscy sie chwala to i ja sie pochwale ciapek + 914+ no i nowy nabytek z zonka kupiony tx32

#24686 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 26 maj 2014 - 22:58

Dziewczyna na gospodarkę Co wy się znacie na ciapku na błotniku jak żona pojeździ z mężem to te wibracje ten klimat to można powiedzieć że jak gra wstępna ;) ., błotnik jak wejdzie w rezonans jak pobudzi żonkę to od razu trzeba będzie parkować gdzie przy jakimś zbożu i gasić pożar bo się jeszcze dziewczyna zapalić może z pożądania B) . Mówcie co chcecie ale takich rewelacji w waszych new hollandach nie ma :D .

#24687 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 27 maj 2014 - 01:02

Dziewczyna na gospodarkę

Co wy się znacie na ciapku na błotniku jak żona pojeździ z mężem to te wibracje ten klimat to można powiedzieć że jak gra wstępna ;) ., błotnik jak wejdzie w rezonans jak pobudzi żonkę to od razu trzeba będzie parkować gdzie przy jakimś zbożu i gasić pożar bo się jeszcze dziewczyna zapalić może z pożądania B) . Mówcie co chcecie ale takich rewelacji w waszych new hollandach nie ma :D .

Oooo na pewno nie ma:D

#24688 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 27 maj 2014 - 03:46

Dziewczyna na gospodarkę Tomek masz czasami wyobraźnię :)

#24689 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 27 maj 2014 - 06:40

Dziewczyna na gospodarkę Ewa2209 szwagier ma forterre11441 i awaryjna strasznie od samego początku.Fakt fajna do orki i w agregacie ale te jej ciągłe awarie doprowadzają do szalu. Tym bardzeij że potrzebna caly rok i z turem pracuje. Całe szczęście że starego wiekowego zetorka nie sprzedal bo czesto nie miałby czym pracować jak ustrojstwo zepsute na serwis czeka. Duzo ludzi kupiło w okolicy zetory rozne modele i już tylko kilka jest (chyba tylko te co na kredyt albo dofinansowania bo 5lat trzeba mieć maszynę) i wymienili na john deery i casy i na lamborgini i też mówią więcej zetora nie kupią.
Ja mam starego 7745 i też ciągle coś tylko że oryginalne części wkladam albo dobre zamienniki bo mi ciągle potrzebny.

Tomek z taka wyobrażnią to aż dziwne że jeszcze sam jesteś :) a Tomki to takie fajne chlopaki przecież :)

#24690 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 27 maj 2014 - 07:04

Dziewczyna na gospodarkę Tylko się cieszyć, że Tomek ma bujną fantazję;) Z takim to nigdy kobiecie się nie nudzi...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24691 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 27 maj 2014 - 08:43

Dziewczyna na gospodarkę Am już tak nie narzekaj na zetory, u nas po okolicy jak ktoś ma to i go trzyma, co do twojego... sama mówisz że lata swoje ma, jak nie teraz to kiedy ma się psuć :) mój póki co jest ok ale trzeba liczyć że 11 roczek leci i w końcu zmęczenie materiału musi wystąpić, więc pozostaje się cieszyć że tak długo wytrzymał :)

#24692 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 27 maj 2014 - 09:09

Dziewczyna na gospodarkę Moj zetorek 5340 tez smida bez zarzutu.ą juz niedlugo bedzie pelnolwtni :-D w zime przeszedl remat przodu i malowanie. Ale musze jeszcze zajrzeć do skrzyni bo czasem wyskakuje dzwignia zmiany polowe soszowe. Genetalnie ciahnik pracuje prawie caly rok od opryskiwacza przez karuzele. siewnik do kuku. Trzebie godzinek nieźle. I jest super

#24693 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 27 maj 2014 - 12:31

Dziewczyna na gospodarkę daremw no ja mam starego zetorka to i ma sie co psuć ale szwagra ma 4lata i ciągle coś. wszystko zależy jak się trafi ale jakiś powod musi byc że u nas rezygnują z zetorow bo ile można naprawiać sprzęt ktory powinien na siebie zarabiac a nie ciągle od nowości czekać na randki z serwisem :)

#24694 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 maj 2014 - 12:56

Dziewczyna na gospodarkę

Ewa2209 szwagier ma forterre11441 i awaryjna strasznie od samego początku.Fakt fajna do orki i w agregacie ale te jej ciągłe awarie doprowadzają do szalu. Tym bardzeij że potrzebna caly rok i z turem pracuje. Całe szczęście że starego wiekowego zetorka nie sprzedal bo czesto nie miałby czym pracować jak ustrojstwo zepsute na serwis czeka. Duzo ludzi kupiło w okolicy zetory rozne modele i już tylko kilka jest (chyba tylko te co na kredyt albo dofinansowania bo 5lat trzeba mieć maszynę) i wymienili na john deery i casy i na lamborgini i też mówią więcej zetora nie kupią.
Ja mam starego 7745 i też ciągle coś tylko że oryginalne części wkladam albo dobre zamienniki bo mi ciągle potrzebny.

Tomek z taka wyobrażnią to aż dziwne że jeszcze sam jesteś :) a Tomki to takie fajne chlopaki przecież :)

Ja mam nadzieje że z naszym nie będzie problemu, ale to nigdy nie wiadomo, dopiero rok go mamy....mieliśmy wcześniej tez 7245 6340 i inne nawet nie pamietam jakie juz i dość duża ilośc i nigdy nie było z nimi problemu i tymi kupowanymi z drugiej reki jak i z tymi nowymi...
john deery lamorgini są jak najdzardziej ok, ale jakie mają ceny;/

#24695 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 27 maj 2014 - 13:06

Dziewczyna na gospodarkę Ewa to obyście trafili na dobrego zetorka :) bo nikomu nie życze takich przejść jak jest nawał roboty. I właśnie szwagier też mial kilka starszych zetorków i my mamy (wszystko po przejściach kupione od ludzi i sprowadzone) i w takich to normalne że coś się psuje bo zużycie swoje robi. I dlatego że taki był zadowolony to kupil nowego i klops. A tyle co w niego włożył to miał by inny droższy ciągnik :( już o nerwach nie mówiąc.

#24696 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 27 maj 2014 - 13:38

Dziewczyna na gospodarkę Tomuś kto kiedy zabierasz Nas na taką przejżdżkę? :lol: :D

#24697 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 27 maj 2014 - 13:55

Dziewczyna na gospodarkę Wibrujący błotnik brzmi zachęcająco? Xd
A tak jeszcze odnośnie ciągników to mam niedługo kupować coś około 100 km (nowy) i szczerze zastanawiam się nad forterrą, ewentualnie farmtrac w zachodni sprzęt nie chcę się pchać bo w większości przypadków tylko sie mówi że takie dobre, a dobre bo drogie :) jak co do czego to koszty napraw są kosmiczne, silniki mało ekonomiczne a i sama cena pozostawia wiele do życzenia. Ale to oczywiście tylko moja opinia. A co do awarii nowych... czasami po prostu trafi się kilka felernych jednostek w każdej marce i nie ważne czy to ursus, nh czy fendt.

Edytowany przez daremw, 27 maj 2014 - 14:23.

#24698 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 27 maj 2014 - 14:58

Dziewczyna na gospodarkę Oj Kasia to nie tak łatwo ze mną bo ja nie jestem łatwy poza tym aby taka przejażdżka była to dziewczyna musi mieć gps-a na palcu ;) to w tedy możemy wibrować na błotniku ile wlezie aż sie rozleci :D . . Biała oj żebyś ty wiedziała co w mojej głowie siedzi to bys była mile zaskoczona jakie pomysły, zresztą zaprezentowałem wam oświadczyny, a to tylko początek, powiem tak i zareklamuje się że dziewczyna która będzie mi dana będzie mile zaskoczona i na pewno mnie od razu nie rozgryzie B) , Ech pamiętam czasy kiedy był 7211 tam była kabina taka że można by z zoną hmmm nie jeden raz nawet :P ; Co do fantazji to mam potężną nie jednego by obdarował nią ;) Am ja sam się dziwie że jestem sam i wszyscy się dziwią, ale nie jest źle damy radę jakąś tam ściągniemy nawet dobrym humorem :D . Co do traktorów nowych powiem tak patrzcie w który dzień był składany, a marka teraz jest nieistotna. Bo w poniedziałek to weźcie pomyślcie komu się chce robić po weekendzie, wtorek już lepie bo poniedziałek za sobą a wizja środy juz jest, w środę to najlepszy pracownik, czwartek już nerwowy bo piątek, a w piątek to już byle 14 wybiła, ej majster a ta głowica to dokręcona, a srał ja pies ja już mam weekend mało mnie to obchodzi. Także celujcie w środowe wyroby i będzie maszyna chodzić :D

#24699 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 27 maj 2014 - 15:23

Dziewczyna na gospodarkę Tomek to powiedz mi jeszcze jak sprawdzić w jaki dzień składany co bym tego case nie trafiła na piątek 13 przed długim weekendem :) bo go normalnie wtedy młotkiem naucze :) Tak jak mój sąsiad c360 co mu sie zepsuła to młotkiem prał i kilka razy zaskoczyła :)
i obyś trafił na taką co na zartach się zna :) nie jak moja szwagierka coś do niej zażartować to ta albo w ryk albo ochrzan i pedem do siebie do pokoju goni :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24700 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 maj 2014 - 15:48

Dziewczyna na gospodarkę

Nie zaklinaj się tak. W końcu najkrótsza droga do serca mężczyzny wiedzie przez klatkę piersiową. ;)

Może posunę sie do tego w ostateczności, jak już będę wiedzieć że starą Panną zostanę, to dorwę jakiegoś pierwsze lepszego i tedy może może...;p Ale ja nie lubię na skróty, zresztą młoda i głupia jestem, wiec mogę nie wiedzieć co mówię;p