Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#24301 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 22 maj 2014 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę Pisany czy nie pisany zawsze się kiedyś spotkają. Nie rozumiem dlaczego piszesz że nie każdy ma szanse na miłość i małżeństwo, czemu miałbyś być nie stworzony do życia w związku, każdemu jest to pisane, tłumacząc sobie to tak ludzie zrzucają z siebie jakby to powiedzieć to brzemie, bo np mam 30 lat nikogo nie maiłem to nikt mi nie jest przeznaczony i nie mam szans na małżeństwo. Ja tam się nie poddaje i tyle jak zarażę ją swoim optymizmem to myślę że się dziewczyna skusi a powiem że może być na co ;) . Dziadek miał 32 lata jak brał ślub a babcia 20 i tak przeżyli 59 lat, wiec średnią mieli dobrą na tle innych par. :lol: Izolda a skąd wiesz co powiedz mi a jak tam gdzieś w szczecinie np siedzi twój luby, to by było wyjaśnienie czemu tak długo schodzi. Ja ci mówię jak już się pierdyknie to spadnie na ciebie wszystko naraz tyle szczęścia że zgłupiejesz z radości. Am ciesz się ze ci nie zabetonował nóg. Ja tam się zepnę .łańcuchem aby nie zwiała, a zresztą jak będzie chciała to niech wieje, tylko niech się zastanowi gdzie znajdzie takiego cukiereczka jak ja :D ;)

Edytowany przez zetorlublin7341, 22 maj 2014 - 20:47.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:38
  •  

#24302 Share wrzosowa94

wrzosowa94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 22 maj 2014 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę Skoro czekają to przypadkiem nie mężczyźni powinni wychodzić z inicjatywą? ;)

#24303 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 22 maj 2014 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę mi teściowa mówiła kilkakrotnie że myślała że mój mąż nigdy się nie ożeni i studiow nie skończy :) A on w najmlodszym wieku z calego rodzeństwa się ożenił i w czerwcu już 5lat będzie

wrzosowa94 teraz nie ma co czekać kto pierwszy tylko jak się podoba to brać sprawy w swoje ręce w końcu równouprawnienie mamy :)

#24304 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 22 maj 2014 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę No i wreszcie kobieta z ikrą jak się mówi ;) , am popieram i zazdroszczę mężowi takiej żonki :D , pierwsza dziewucha która wie od życia czego chce, czas skończyć ze stereotypami, nie boji się i daje radę. No drogie panie i panowie grunt to głowa do góry i będzie dobrze inaczej nie da rady nie :lol: .

#24305 Share wrzosowa94

wrzosowa94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 22 maj 2014 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę am1609 to ja chyba trochę za staroświecka jestem na takie równouprawnienie :D

#24306 Share marcinek_164

marcinek_164

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 22 maj 2014 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę zetorlublin źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi mi to, że nie każdy ma szanse na miłość czy małżeństwo. Po prostu ludzie wybierają w życiu różną drogę. Ty chcesz mieć rodzinę i starasz się znaleźć tą jedyną. Ktoś inny wybierze, życie w samotności i będzie uważał, że to dobra decyzja. Taki przykład jak przytoczyłeś, że np mam już tam ileś lat i nikogo nie mam, to nie znaczy, że już nikogo nie poznasz. Wrzosowa94 często faceci nie mają po prostu odwagi, żeby ruszyć i wtedy potrzebna jest pomoc kobiet.

#24307 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 22 maj 2014 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę

nie wierze w bajki typu : co komu pisane to bedzie jego

Oj Izolda... z tym bym dyskutował. Wiesz że mojej matce kiedyśwróżka przepowiedziała przyszłość (jeszcze za czasów panieńskich) i wiesz... do tej pory wszystko się sprawdziło, jak byłem jeszcze mały to opowiadała i uwierz, samemu mi ciężko uwierzyć bo ja w coś takiego kompletnie nie wierzę, więc z tym przeznaczeniem to może i coś jest.

Edytowany przez daremw, 22 maj 2014 - 20:53.

#24308 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 22 maj 2014 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę daremw coś w tym jest tak samo jak z milością od pierwszego wejrzenia :) ale czasem warto przeznaczeniu pomóc :)

#24309 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 22 maj 2014 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę Ty daremw weź mnie nie strasz bo mnie w tym roku wróżka przepowiedziała takie drastyczne zmiany że szok na poczatku myślałem sobie że jaja robi ze mnie ale widzę że sie jej sprawdza pomału, jak tak dalej pójdzie trzeba będzie uruchomić rezerwy finansowe na niespodziewane wypadki. Wrzosowa a nie można dać delikatnie do zrozumienia przecież nie karze ci się zaraz na szyi wieszać i całować nieznajomego ale delikatny flirt, faceci są kumaci ale potrzebują kopa ten sygnał do działania, jak wyczuje ze mu się podobasz to dalej on to pociagnie i bedziesz zadowolona. Powiedz tak np że masz takie piękne oczy ze mogła bym w nich utonąć, no mnie to by tak ruszyło że zaraz bym musiał wysępić numer od ciebie :D

#24310 Share marcinek_164

marcinek_164

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 22 maj 2014 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę Chyba często trzeba pomóc :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24311 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 22 maj 2014 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę sprawdza się bo w to uwierzyłeś !!!

#24312 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 22 maj 2014 - 21:04

Dziewczyna na gospodarkę Am nie wierzyłem, ona nic nie mówiła tylko na kartce zapisała co i jak, ja tą kartkę wrzuciłem w aktówkę i po 3 miesiącach odnalazłem kartkę i o dziwo prawie połowa była jak pisała. Widać są tacy ludzie co mają jakieś paranormalne zdolności. To nie jakaś oszustka bo ona to robi za darmo, nie bierze pieniędzy tylko prosi aby jej jakis posiłek kupić.

#24313 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 22 maj 2014 - 21:04

Dziewczyna na gospodarkę Tomek nie martw się, teraz to 99% to oszustki :) matce ta wróżka nawet powiedziała że kiedy następnym razem do niej przyjdzie to ona już nie będzie żyła no i się sprawdziło, ogólnie z takich bardziej istotnych rzeczy i takixh poważnych sprawdziło się wszystko, mnie nie było na świecie a ona o mnie coś powiedziała i to też się sprawdziło na 100%- tego nie dało się zgadnąć...

#24314 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 22 maj 2014 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę są takie osoby mojemu tacie cyganka przepowiedziała smutne rzeczy i też się sprawdziło a w biegu z autobusu go zlapala

ja wolę sie w to nie bawić bo nigdy nie wiadomo z jakimi mocami mamy do czynienia

raz mnie siostrzenica męża przestraszyla jak jej pilnowalam (miała ze 2 latka) nie chciała zejść ze schodów pokazywałą na scianę i w placz i że pani tam stoi zła i chce ja zabrać i żeby sie nie bala bo aniolki jej krzywdy nie zrobią
masakra do tej pory mam gęsią skórkę jak sobie przypomnę bo ściana pósta byla

#24315 Share wrzosowa94

wrzosowa94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 22 maj 2014 - 21:17

Dziewczyna na gospodarkę

Ty daremw weź mnie nie strasz bo mnie w tym roku wróżka przepowiedziała takie drastyczne zmiany że szok na poczatku myślałem sobie że jaja robi ze mnie ale widzę że sie jej sprawdza pomału, jak tak dalej pójdzie trzeba będzie uruchomić rezerwy finansowe na niespodziewane wypadki. Wrzosowa a nie można dać delikatnie do zrozumienia przecież nie karze ci się zaraz na szyi wieszać i całować nieznajomego ale delikatny flirt, faceci są kumaci ale potrzebują kopa ten sygnał do działania, jak wyczuje ze mu się podobasz to dalej on to pociagnie i bedziesz zadowolona. Powiedz tak np że masz takie piękne oczy ze mogła bym w nich utonąć, no mnie to by tak ruszyło że zaraz bym musiał wysępić numer od ciebie :D

To chyba niewiele Ci do szczęścia potrzeba :lol:

#24316 Share MatiRol92

MatiRol92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 22 maj 2014 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę są na świecie rzeczy które sie fizjologom nie śniły :D

#24317 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 22 maj 2014 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę Piszecie takie rzeczy że niektórzy nie zasną ....

#24318 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 22 maj 2014 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę No właśnie skąd ona mogła wiedzieć takie rzeczy, nie wiem al powiem żeby jej się spełniło tak jeszcze z 30% z drugiej kartki to byłbym tak jakbym 6 w totka walnął. A ja powiem że mnie kręcą takie paranormalne sprawy, zagadki do wyjaśnienia, czy inne rzeczy. Słuchajcie podobno małe dzieci tak mają kiedy nie są jeszcze przesiąknięte życiem to cżesto widzą różne sprawy. Ja jak raz szedłem z bratem miał 4 latka przez cmentarz to jak przechodziliśmy koło jednego grobowca to on za każdym razem mówił cześć za 5 razem pytam się go co on widzi a on że chłopczyka. :blink: :blink: :wacko: Wrzosowa no nie mów ze mówisz to do każdego faceta, powiedziała byś takiemu który by ci się spodobał nie a w tedy facet ma już coś jakąś podporę nie. :lol:

Edytowany przez zetorlublin7341, 22 maj 2014 - 21:23.

#24319 Share marcinek_164

marcinek_164

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 22 maj 2014 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę Horrory powinniście pisać z takimi historiami :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24320 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 22 maj 2014 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę ej weźcie bo mam ciary normlanie, noc idzie, zmienmy temat :P u moja ciocia sie swego czasu tak lubiła ukazywać ;) teraz jakoś zaprzestała tych praktyk ;)
Tomciu może te wydatki to na jakieś weselicho :D
a co jesli moim przeznaczeniem jest staropanienstwo ??