Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#24141 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 20 maj 2014 - 23:26

Dziewczyna na gospodarkę U Mnie w promieniu 30 km nie znajdziesz chłopaka co chce mieć coś wspólnego z Gospodarką:D
I trzeba sobie radzić beż chłopa B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:58
  •  

#24142 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 21 maj 2014 - 00:05

Dziewczyna na gospodarkę

U Mnie w promieniu 30 km nie znajdziesz chłopaka co chce mieć coś wspólnego z Gospodarką :D
I trzeba sobie radzić beż chłopa B)

to chyba gdzieś na odludziu mieszkasz że masz takie problemy

#24143 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2148 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 21 maj 2014 - 00:13

Dziewczyna na gospodarkę A zobacz a ja po nocy pasze dla krowek robię. Tak to lubię :-D

#24144 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 21 maj 2014 - 01:54

Dziewczyna na gospodarkę

Mi marzy się skromne wesele;) ale jak znam życie to raczej nie przejdzie i moje wesele będzie tradycyjne wielkopolskie i na blisko 200 osób:)

Dokładnie !! Rodzice, rodzeństwo i ci, co być muszą a nie kilkaset par oczu wlepionych w Ciebie... Bleee przerost formy nad treścią...
A z tym rykiem Bizona ... hmmm toż to nawet HEMI nie dorasta :)

Edytowany przez Shaun, 21 maj 2014 - 02:04.

#24145 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 21 maj 2014 - 06:28

Dziewczyna na gospodarkę Kasia22 to szukaj dalej i się nie poddawaj :) i zacznij wierzyc w siebie bo to połowa sukcesu :)

zetorlublin7341 masz może koleusy-pokrzywki? Potrzebuje kilka tys. sztuk tych kwiatów

#24146 Share szymon09875

szymon09875

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, technika rolnicza

Napisany 21 maj 2014 - 07:21

Dziewczyna na gospodarkę Z tym Bizonem to macie rację jak w żniwa przejezdzalem przez pobliskie miasteczko to jak się dało do końca gazu i przyspieszacz do końca to nie jedna się obracala.

Edytowany przez szymon09875, 21 maj 2014 - 07:23.

"Bo ziemia bez ludzi dziczeje"

#24147 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 21 maj 2014 - 07:28

Dziewczyna na gospodarkę Ja Bizonkiem lubię się wozić. Ten przyjemny wiatr we włosach :rolleyes: Gdybym mogła to dziś bym się nim przejechała... :rolleyes:

#24148 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1752 postów

Napisany 21 maj 2014 - 07:38

Dziewczyna na gospodarkę Coś pomiędzy rycerzem a wojem. Jego specjalizacja to tak X -XII wiek. Teraz praktycznie jeździ tylko na wykopaliska, bo ma stałą prace w muzeum.

#24149 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 21 maj 2014 - 09:32

Dziewczyna na gospodarkę

Z tym Bizonem to macie rację jak w żniwa przejezdzalem przez pobliskie miasteczko to jak się dało do końca gazu i przyspieszacz do końca to nie jedna się obracala.

... a pomyśl sobie, gdyby to była V8-ka... Ehh... i tak nie ma co narzekać:) Pamiętam kumpla mine, jak wysypywałem jego zboże na przyczepe na postoju, wolne obroty i wogóle rutyna i nudnawo troche i nagle taka przygazówka delikatna dla rozluźnienia - bezcenne ;)
biala513 może jakiś rajd zrobimy hehe

#24150 Share szymon09875

szymon09875

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, technika rolnicza

Napisany 21 maj 2014 - 09:42

Dziewczyna na gospodarkę Jak to kumpel mówił jak jechaliśmy zę gdyby bizon miał wydech z dołu to nie jedną sukienke by podwiało przy przegazówce :D Ehhhh na wolnych obrotach jak chodzi to też jest coś pięknego już sie nie mogę tego doczekać tego gryngrynggryng.
"Bo ziemia bez ludzi dziczeje"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24151 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2148 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 21 maj 2014 - 10:01

Dziewczyna na gospodarkę To ja sie takiej maszyny pozbyłem. Teraz ktos kola Różanu dziewczyny na Bizona wyrywa. A na tucano nikt spojrzec nie chce. To samo te brzydko zielone ciagniki. Niestety onie nie mrucza jak te starsze

#24152 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 21 maj 2014 - 11:51

Dziewczyna na gospodarkę konteno Nie tyle chodzi o odludzie co o to że nie ma chętnych na gospodarstwo :P

am1609 Ja nie z tych co się poddają B)

#24153 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 21 maj 2014 - 12:17

Dziewczyna na gospodarkę

... a pomyśl sobie, gdyby to była V8-ka... Ehh... i tak nie ma co narzekać :) Pamiętam kumpla mine, jak wysypywałem jego zboże na przyczepe na postoju, wolne obroty i wogóle rutyna i nudnawo troche i nagle taka przygazówka delikatna dla rozluźnienia - bezcenne ;)
biala513 może jakiś rajd zrobimy hehe

Rajd to niezły pomysł tylko niestety nie mam uprawnień by kombajnem jeździć i potrzebuje kierowcy :P

#24154 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 21 maj 2014 - 12:32

Dziewczyna na gospodarkę Ja nie wiem czy dobrze pamiętam ale do samego poruszania sie pojazdami wolnobierznymi chyba wystarczy sama kategoria B (no chyba że mi się pomyliło z T bo już 10 lat temu zrobiłem to mogłem zapomnieć).
Tak czy inaczej ja mam uprawnienia to możemy się pobujać ;)

Edytowany przez daremw, 21 maj 2014 - 12:33.

#24155 Share Natalie

Natalie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Podróże, góry, motoryzacja, uprawa roślin, bydło mleczne

Napisany 21 maj 2014 - 12:44

Dziewczyna na gospodarkę

A tak to piją.

Jak się robi, to się pije :D

tak się składa że w mieście problem z alkoholizmem jest dużo większy (jeśli wierzyć statystykom) lub programom temu poświęconym (reportaże w telewizji), może powiążesz ten problem z migracjami ludzi ze wsi do miast skoro ci ze wsi napatrzyli się i uciekają od tego?

Zgodzę się z tym. Gdyby osoba, która większość życia spędziła na gospodarce, przeprowadziła się do miasta, a najlepiej do bloku to gwarantuje, że momentalnie wpadłaby w nałóg alkoholowy, z prostej przyczyny.. w mieście nie ma nic do roboty. Wiem po sobie - trzeba odkurzyć, zmyć naczynia, poprasować. Co to za robota.. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym nadal w tym mieście mieszkać. Od kilku lat jeżdże prawie codziennie na wieś pomagać, bo wykitowałabym w tym zasmrodzonym miasteczku. Człowiek jest bardziej zmęczony tym nic-nierobieniem, niż harówką.

Poza tym, witam wszystkich serdecznie, fajnie że tu trafiłam i trochę głupio, że zaczynam od wątku "matrymonialnego" ale mnie poniosło ^^

#24156 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 21 maj 2014 - 13:19

Dziewczyna na gospodarkę Nie martw się ja też zaczynałam od tego wątku:D
Witamy:D :P

#24157 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 21 maj 2014 - 13:33

Dziewczyna na gospodarkę Po pierwsze to, że dziewczyna jest ładna nie znaczy, że na gospodarstwie nic nie zrobi. Po drugie niekoniecznie żona ma robić wszystko w gospodarstwie co mąż chociaż niewykluczone, że mogłaby czasami pomóc :P A jeśli chodzi o prace to ciężko jest ogarnąć dom rolnika (i wszystko co wkoło niego), dzieci i tego typu sprawy i jeszcze pracować. No chyba, że maż lubi kebaby i może na nich żyć :D W takim wypadku wszystko jest do ogarnięcia, tylko kwestia dogadania się :)

#24158 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 21 maj 2014 - 13:42

Dziewczyna na gospodarkę

Ja nie wiem czy dobrze pamiętam ale do samego poruszania sie pojazdami wolnobierznymi chyba wystarczy sama kategoria B (no chyba że mi się pomyliło z T bo już 10 lat temu zrobiłem to mogłem zapomnieć).
Tak czy inaczej ja mam uprawnienia to możemy się pobujać ;)

Wiem, ze na B mogę jeździć ciągnikiem ale kombajnem tego nie słyszałam ;) W szkole średniej były kursy na kombajnistę i przez to myślałam, że muszę mieć jakiś papierek;)
Czyli pojedziemy na rajd Bizonkiem :D ale tylko i wyłącznie z zaczepionym hederem ponieważ mam lęk wysokości i bez się boję :D

#24159 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 21 maj 2014 - 13:44

Dziewczyna na gospodarkę A nie mówiłem że jakieś nowe panie się odezwą, witamy koleżankę :D . Am niestety już koleusa nie mam już nic raczej już ciężko o tej porze, jeszcze trochę rabaty mam, jakby co. Biała pytałaś o oświadczyny, no nie mogę mówić bo by nie było niespodzianki, ale będą takie nietypowe, na pewno nie z jednym kwiatkiem B) . To mówicie ci co mają mało pola to się nie załapią na dziewczynę, to dobrze o na majątek nie poleci fizycznie nie da rady :D . Ktoś tam mówił ze słabo szukamy, a powiem ze ja szukam mocno wszelkimi sposobami, poszerzyłem choryzonty na cały kraj, bo w mojej okolicy dziewczyny które spotykałem to nie mają najważniejszego mięśnia w organizmie ale co zrobisz. Natali popieram cie sam bym w mieście ześwirował do reszty ani nie ma się gdzie ruszyć ani nic nie ma co z sobą zrobic. Co odwalic 8godzin i pod sklep, a na wsi zawsze wesoło ;) Mela Malwi to ze dziewczyna jest ładna w cale nie oznacza że dobrze w głowie może mieć bo są niektóre zaznaczam nie wszystkie co mają tak że niewiadomo jak wyglądają a uważają że im się wszystko od życia należy. Wiadomo że kompromis najważniejszy i zawsze można się dogadać, poza tym duża liczba panów umie gotować to drogie panie nieraz by was zaskoczyło.

Edytowany przez zetorlublin7341, 21 maj 2014 - 13:49.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24160 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 21 maj 2014 - 13:50

Dziewczyna na gospodarkę

Biała pytałaś o oświadczyny, no nie mogę mówić bo by nie było niespodzianki, ale będą takie nietypowe, na pewno nie z jednym kwiatkiem B) .

To jak nie chcesz się pochwalić na forum to chociaż zdradź mi proszę tajemnice w wiadomości bo jestem bardzo ciekawa :D