Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#24021 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2014 - 04:48

Dziewczyna na gospodarkę

No z tym wysportowanym ciałem to bym tak nie szalała <_<
Bicki to mam, ale ciała to ja nie mam:D

To zacznij ćwiczy 30 minut dziennie a po roku będą efekty :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:22
  •  

#24022 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 19 maj 2014 - 06:31

Dziewczyna na gospodarkę kasia to ty duch jesteś? :P przecież nie musisz mieć 90/60/90 zeby się podobać :) a panna ktora tylko ciągle wagi pilnuje i zamęcza sie dietami nie podoba sie chlopakom bo co to za przyjemność tulic się do wieszaka :)

zetorlublin7341 kwiaty też uprawiasz?

#24023 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 19 maj 2014 - 13:58

Dziewczyna na gospodarkę Am tak wszystkiego po trochu ale kwiaty też są. Izolda zapewniam cię że nie czuję sie wyjatkowy ale dzięki za miłe słowa. ;) Uważam że kobieta jak ma trochę ciałka nie zaszkodzi jest się w co wtulić, chociaż szczupłe też mi się podobają a już dziewczyna która nie dba o siebie i jest otyła wiadomo niestety :( , nie tak żebym miał coś do niej ale taka panna tylko narzeka, a (nic tak nie denerwuje mnie u dziewczyny jak ciągłe narzekanie i ze nie mogę że nic} nie może zmienic z sobą, a to jest wielki błąd ona nie że nie moze ale nie chce bo dla chcącego nie ma nic trudnego, mnie tak zmobilizowało w tym roku ze sam jestem w szoku co sie moze z człowiekiem stać i jak wygląd zmienić, a o znajomych nie wspomnę. Nie ze się chwalę bo nie lubie się chwalić ale uważam ze jak chcesz to dasz radę i tyle. A dieta czy schudnięcie wcale nie oznacza katorżniczych ćwiczeń czy głodowania. Bycie na diecie ma sprawiać przyjemność a nie katorgę. Po za tym wyznaję jak ci dobrze z samym sobą to twoja własna sprawa jak wyglądasz jak chcesz tak wyglądać to ok. Jeżeli Kasia stajesz w lustrze i się sobie podobasz to znaczy ze się akceptujesz i nikt nie ma nic do ciebie ani nie powinien ci nic narzucać, a jeżeli chcesz cos zmienić próbuj zapewniam cie że to nic nie boli, a efekty są oszałamiające. :D Jeżeli drogie panie poczułyście sie teraz urażone to bardzo przepraszam ale takie jest moje zdanie w tym temacie. Wariackim skrajnością mówimy wielkie nie. B)

Edytowany przez zetorlublin7341, 19 maj 2014 - 14:00.

#24024 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 19 maj 2014 - 14:22

Dziewczyna na gospodarkę Nie lubię jak masz rację ale to już kolejny raz Tomku :) skrajności odpadają, sam jestem raczej szczupły (nie mylić z wychudzonym :)), a jeszcze wzrost mnie dodatkowo wyszczupla. Świadomy jestem tego że nie jestem też przystojniaczkiem ale mi wszystko pasuje, a powoli też udało mi się znaleść sposób na przytycie bo ja odwrotnie do większości mam z tym problem :)

#24025 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 19 maj 2014 - 15:01

Dziewczyna na gospodarkę A ja lubię siebie taką jaką jestem i jest mi z tym dobrze. Kocham jeść i gotować :) ale jestem szczupła bo trochę się pilnuję i nie mam czasu na obijanie sie. Miałam duży problem z nadwagą jak dorastalam i pokonałam go. Nic tak dobrze nie robi jak ruch na świeżym powietrzu. A dla łasuchów dodam że wlaśnie piekę biszkopt na tort urodzinowy dla męża :P

i tort będzie z bitą śmietaną i wiśniami :P

#24026 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 19 maj 2014 - 15:35

Dziewczyna na gospodarkę Mówisz daremw że nie lubisz jak mam racje nie bój się nie jestem konkurencją dla ciebie, każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego ja mam trochę kopnięty światopogląd ale sie swientie z nim czuję więc raczej nie jestem konkurencją dla ciebie co innego ty no same zalety :D . Am i jak mówiełem super że się sobie podobasz i o siebie dbasz że zyjesz i staras się ruszać jeść zdrowo, na wsi o linię jest lepiej zadbać, nie masz czasu na obzarstwo, a i jesz swoje wiesz co, i nie spożywasz śmieciowego jedzenia. To na torcik można wbijać, bo aż mi ślinka cieknie, ciekaw jestem czy kiedyś i dla mnie jakaś niewiasta coś upiecze, mmm tak z miłości jak by było zrobione to jestem w stanie i spalone zjeść i jeszcze czerpać przyjemność :lol: .

#24027 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 19 maj 2014 - 15:43

Dziewczyna na gospodarkę to jak będziesz przejazdem nad morze to daj znać a coś upiekę :) tak jak mówisz wiemy co jemy a nie ten plastik ze sklepu jak np. pączki z biedronki na tłusty czwartek mialy wazność do sierpnia 2014 i kolega się ze mną kłócił że przecież one świerzutkie i wytrzymają :) tylko ja raczej nie chcialabym ich jeść :P

#24028 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 19 maj 2014 - 15:55

Dziewczyna na gospodarkę

Mówisz daremw że nie lubisz jak mam racje nie bój się nie jestem konkurencją dla ciebie, każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego ja mam trochę kopnięty światopogląd...

tak, tylko jak ja czytam co piszesz (i nawet się z tym zgadzam) to też się obawiam że i ja mam trochę ten światopogląd kopnięty :D

#24029 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 19 maj 2014 - 15:57

Dziewczyna na gospodarkę Na wsi jedzonko zdrowe -tylko że połowa z nas [ mówię o tych z gospodarstwem ] mleko z kartonu; wędlina z paczki, warzywa z lidla lub biedronki .A kto pamięta smak domowego chleba [ pieczonego w własnym domu] -ja pamiętam :rolleyes:

#24030 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 19 maj 2014 - 16:15

Dziewczyna na gospodarkę u mnie zawsze ze dwa świniaczki się utrzymuje i raz w grudniu, drugi raz na wielkanoc w łepek, nożyk w gardło i zawsze jak najwięcej na swoim żywienie, podobnie warzywa swoje, ziemniaki, owoce (drzewka sadzę gdzie się da he he), mleko to oczywiście też swoje (bo krowami się zajmuję i codziennie chociaż szklaneczka). smak chleba włąsnego wypieku jeszcze trochę pamiętam ale jeszcze od czasu do czasu coś babcia upiecze (pierog + bułki z nadzieniem), a jak chcę zjeść coś niezdrowego to też sam produkuję w kuchni a nie kupuję jako fastfood :)
Bym zapomniał, jajka i drób też własnej produkcji :) nawet mąki nie kupię w sklepie tylko w lokalnym młynie, bez żadnych dodatkow.

Edytowany przez daremw, 19 maj 2014 - 16:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24031 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 19 maj 2014 - 16:52

Dziewczyna na gospodarkę Daremw ale pomyśl inaczej taki zwariowany nie ale jak sie taki dziewczynie trafi to patrz 90% facetów jest normalnych nie a jej sie trafi rodzynek jeden wyjątkowy, to wiesz zawsze jest to nie. Am spoko zapowiem sie wcześniej, zeby nie było zaskoczenia. No ja też sporo swojego mam, pomidory, ogórki, inne warzywa,i świniaki też są, kurki, brojlery, króliki, nawet mam grzybnię z bocznikiem, ogólnie ze sklepu mało się kupuje no nabiał ale to z mleczarni sprawdzonej mam, wiec wiem co jem, lody jak już to tylko z jednego miejsca mi dobrze znanego, wyrób własny, fenomenalne. Także syfu nie jem i sie nie truję, grunt to swojskie i zdrowe. ;)

#24032 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 19 maj 2014 - 17:23

Dziewczyna na gospodarkę ja już nawet winogrono zasadziłem (na razie jedno) i chcę spróbować winko robić swoje :) także próbuję się uwolnić od zakupów produktów spożywczych ;)

#24033 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 19 maj 2014 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę Ja robię wino z aronii :ph34r: - jak tak się napatrzyłem na eurowizję i Cleo to próbuję namówić żonę na robienie masła :D :P

#24034 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 19 maj 2014 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę Szymi żeby tylko nie z twojej śmietany robiła :D ;) Wiadomo wszystko co swoje jest najlepsze ale też nie wolno popadać w skrajności cos tam trzeba tez kupić nie, nie wszystko dasz radę sam zrobić. A ja winka nie robię tylko nalewkę z malin jest super. ;)

#24035 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 19 maj 2014 - 19:49

Dziewczyna na gospodarkę Tomku ja robię nalewki z wiśni i śliwek;) każdy kto spróbuje je ubóstwia i po kilku kieliszkach pada :D

#24036 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1752 postów

Napisany 19 maj 2014 - 19:55

Dziewczyna na gospodarkę Żeby jej od tego ubijania śmietany brzuch nie urósł :D

#24037 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Dziewczyna na gospodarkę To polej temu, który Ci wpadnie w oko i zaciągnij pijanego do ołtarza (jak w amerykańskich filmach, w Las Vegas) :lol: ;)

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#24038 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Dziewczyna na gospodarkę A Ja się pochwalę:D
Jestem abstynętką:>

#24039 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 19 maj 2014 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę To też dobrze - mąż zawsze będzie miał trzeźwego kierowce . :D

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24040 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 19 maj 2014 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę @ Tworkowiak Nikogo na siłę nigdzie nie zamierzam zaciągać;)

I również unikam alkoholu aczkolwiek własnego wyrobu trzeba spróbować ;)