Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#23941 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 18 maj 2014 - 11:04

Dziewczyna na gospodarkę może miała inny cel niż tylko złapać tego dowc*pnisia :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:33
  •  

#23942 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 18 maj 2014 - 12:04

Dziewczyna na gospodarkę robo1980 jak fajna dziewczyna to i 2 gospodarstwa można prowadzić zależy jeszcze jak daleko od siebie oddalone i jaką produkcją się zajmujecie
ja na wymażoną działke ktorą z mężem kupiliśmy aby kiedyś wybudować siedlisko mam 15km i uprawiamy (pole orne i łaka) a oprócz tego każde z nas ma oddzielne gospodarstwo i mąż pracuje zawodowo
tak więc jak warto to nie poddawaj się !

A moi przyjaciele mieszkali w wioskach oddalonych o 6km pobrali się i zamieszkali w tej wiosce środkowej (tam są wioski co 3km średnio) iteż prowadzą oba gospodarstwa

#23943 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 18 maj 2014 - 12:08

Dziewczyna na gospodarkę Robo grunt to tak zareklamować produkt aby był wręcz rozchwytywany i pożądany przez innych. I nie ma w życiu takich problemów których nie można było by rozwiązać, zawsze jest jakaś alternatywa, jakby nie było jakiejś furtki to człowiek skazany by był na porażkę z góry. Lina co chcesz może dyrektorka chciała iść z nim na studniówkę. Kolega w technikum też nie miał z kim iść ale on inaczej postąpił, jego najlepsza koleżanka porozpowiadała w szkole że widziała go w gaciach w szatni i według niej jest mega ciacho, doszło do tego że po dwóch dniach był obłapiany przez dziewczyny a na 3 to się pobiły o niego centralnie po lekcjach, jeszcze nie widziałem aby tak darły z sobą koty, ale było wesoło nie wiedziałem ze dziewczyny są takie zawzięte i to na serio szło. W końcu poszedł z szara myszką i dziś są małżeństwem, widać nic w życiu nie dzsieje sie z przypadku, nie. :D

#23944 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 18 maj 2014 - 12:12

Dziewczyna na gospodarkę czasami w szarej myszce drzemie dzika kotka ;)

#23945 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 18 maj 2014 - 12:18

Dziewczyna na gospodarkę cicha woda brzegi rwie...

#23946 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 18 maj 2014 - 12:27

Dziewczyna na gospodarkę A nieraz w cichym facecie też siedzi nie wiadomo co a moze jak go jakaś dziewczyna rozkręci to sie dowie na co go stać nie. :D

#23947 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 18 maj 2014 - 12:29

Dziewczyna na gospodarkę jak nie sprobuje to sie nie dowie :)

#23948 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 18 maj 2014 - 15:01

Dziewczyna na gospodarkę no i w środę po 20 rusza program w TVP1 żona dla rolnika, oglądamy :)

#23949 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 18 maj 2014 - 15:15

Dziewczyna na gospodarkę i znowu z fajnych chłopaków zrobią ofiary losu i pośmiewisko na całą Polskę....

póżniej co niejedna dziewczyna się zniechęci wyjdzie za mąż za ciepłe kluchy z miasta i rozczarowana jak gość gwożdzia nie umie wbić albo płacze jak się torebką od herbaty skaleczy...

#23950 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 18 maj 2014 - 15:17

Dziewczyna na gospodarkę Tak jak piszesz ,beda ludzie w calym kraju mieli beke z nich bo kto normalny idzie do takiego programu? albo totalna lajza albo troche bardziej ogarniety ale tak zakochany w swej gospodarce ze swiata poza nia nie widzi i szuka jakiejs wybawicieliki do dojenia.Slyszal ktos o jakims programie typu:zona dla spawacza,kierowcy czy ksiegowego bo ja nie ? znowu wstyd na cala polske ze rolnik to zacofaniec a widze ze co niektorych to jara,ogarnijcie sie chlopy bo wstyd

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23951 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 18 maj 2014 - 15:29

Dziewczyna na gospodarkę I wielu dalej bedzie wierzyć w stereotypy i to co w tv zobaczą. A dzisiejsze rolniki mądrzejsze od niejednego miastowego i bardziej zaradne życiowo. Tak jak nas nieraz ludzie postrzegają to jakbyśmy marsjanami conajmniej byli i świecili w nocy na niebiesko czy jakoś tak.

#23952 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 18 maj 2014 - 15:51

Dziewczyna na gospodarkę Do takiego programu złapią paru lumpów sklepowych i ogarną ich żeby przed kamerą jakoś wyglądali albo znajdą sk**wiale chytrych rolniów co za złotówke
dadzą z siebie zrobić debili ,idiotów i tym sposobem pokażą prawdziwy obraz polskiej wsi :D

#23953 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 18 maj 2014 - 16:02

Dziewczyna na gospodarkę :P
Tak jak piszą wszyscy wyżej, będzie tylko pośmiewisko że rolnik to niby gorszy i nie może sobie dziewczyny znalezć :D
A Gdzieś mi wpadły zdjęcia uczestników, którzy mają tam występować i to wcale nie takie młodzieniaszki, wydawało by się że powinni mieć trochę rozumku, ale jak widać nie maja !!! Zobaczymy co to będzie:)
Zdacie mi relacje bo ja TV Nie oglądam :P

#23954 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 18 maj 2014 - 16:19

Dziewczyna na gospodarkę @Kasia22 ja też nie oglądam TV bo szkoda czasu marnować na oglądanie bzdur a TV1 jak w emituje taki program to poprawi sobie oglądalność .

#23955 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 18 maj 2014 - 16:32

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie tak, takie same informacje mamy w internecie, i przynajmniej mamy prawo wyboru czego chcemy słuchać czy co oglądać:)
a Niech robią z Siebie pośmiewisko ale bekną za to :lol: B)

#23956 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 18 maj 2014 - 16:44

Dziewczyna na gospodarkę wszyscy twierdzą że jacyś idioci będą brali udział w tym programie, może część tak ale nikt nie pomyślał że w niektórych regionach jest na prawdę taka sytuacja, że brakuje kobiet a połowa facetów we wsi nie ma żon mimo że by chcieli ale po prostu nie mogą znaleźć, fakt faktem że telewizja zrobi z nich idiotów (bo by nudny program był) ale oni sami w sobie mogą być na prawdę ogarniętymi i rozwojowymi ludźmi którym po prostu w życiu się nie poszczęściło.

#23957 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 18 maj 2014 - 16:47

Dziewczyna na gospodarkę Aha, i co lepszym rozwiazaniem będzie iść udawać jakiegoś pajaca?
Co myślą że pójdą i nagle znajdą?
Owszem zgadza się są regiony gdzie ciężko o kobite ale to kurde trzeba szukać dalej, a nie iść do TV I robić to co Oni każą....

#23958 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 18 maj 2014 - 16:53

Dziewczyna na gospodarkę
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#23959 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisany 18 maj 2014 - 17:11

Dziewczyna na gospodarkę

Robo reklamuj się bardziej, młody ambitny, w miarę przystojny, facet z pomysłem na życie i z perspektywami, elokwentny tajemniczy nie dający sobie na głowę wejść wiedzący co chce od życia, a ty zaraz z grubej rury walisz, zainteresuj dziewczynę niech sama odkryje co gdzie jest. Swoją drogą to ja tu spotkałem fajną dziewczynę taką z vervą nie bedę reklamował bo mnie ktoś ubiegnie a dziewczyna mi się spłoszy, już bym do niej leciał dzis ale mi sie sprawy trochę posrały ostatnio, zostałem sam z robotą na całego ale jeszcze 3 tygodnie i lecę do niej na skrzydłach :D . Ej taka reklama o podejmowaniu wyzwań.
http://www.youtube.com/watch?v=SKl39tefpIY

Jak coś trzeba pomoc to chętnie wpadnę na tydzień może dwa... Trzeba sobie pomagać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23960 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 18 maj 2014 - 17:27

Dziewczyna na gospodarkę

wszyscy twierdzą że jacyś idioci będą brali udział w tym programie, może część tak ale nikt nie pomyślał że w niektórych regionach jest na prawdę taka sytuacja, że brakuje kobiet a połowa facetów we wsi nie ma żon mimo że by chcieli ale po prostu nie mogą znaleźć, fakt faktem że telewizja zrobi z nich idiotów (bo by nudny program był) ale oni sami w sobie mogą być na prawdę ogarniętymi i rozwojowymi ludźmi którym po prostu w życiu się nie poszczęściło.

bo kto inny by szedl z siebie robic pajaca przed cala polska ? dziwisz sie ze gdzieniegdzie brakuje kobiet,a ja ci powiem czemu ano temu ze przewaznie tam wlasnieci mlodzi rozwojowi rolnicy w nic nie patrza tylko w mase krow i harowke od rana do nocy a jak kase ma to na zaboj kupuje pole po 80tys wiec sie nie dziw ze mlode kobiety tak zyc nie chca