Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#23821 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 16 maj 2014 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę on ma ciągnik :P mój dopiero w planach to się wyda :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:31
  •  

#23822 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 16 maj 2014 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę AM - to nie jadę. Myślałem, że nie masz z kim tym ciągnikiem "jeździć". :ph34r:
DareMW -ja mam starą stodołę na polu pod lasem, więc z Twoich budynków nie skorzystam. :P

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#23823 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 16 maj 2014 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę

A czy on już musi o wszystkim wiedzieć? :)

Wypadałoby mu powiedzieć a nóż będzie chciał spróbować czegoś nowego :D

#23824 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 16 maj 2014 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę ok ale jak mi mąż ucieknie to się odezwę :P to i kombajnem pojeżdzimy :P

no mój mąż ma dlugie włosy i już kilku go podrywalo :P

#23825 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 16 maj 2014 - 21:11

Dziewczyna na gospodarkę biala -ale ja bym niechciał probówać nic nowego :P
am1609 - zgoda :D

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#23826 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 maj 2014 - 21:11

Dziewczyna na gospodarkę

a widzieliście że w tygodniu mają puścić program rolnik szuka zony? przyznac sie który się zgłosił? :D

Ja :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#23827 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 16 maj 2014 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę Zachęcam do lektury artykułu http://natemat.pl/10...rzy-szukaja-zon

#23828 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 maj 2014 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę

Na forum największej społeczności rolników w Polsce prężnie funkcjonuje na przykład dział „AgroRandka”. Chociaż więcej tam narzekania niż randkowania.

hahaha

Edytowany przez andrzej2110, 16 maj 2014 - 21:24.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#23829 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 16 maj 2014 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę W tym artykule to szczególnie trafione jest ostatnie zdanie :) ogólnie to założę się że to będzie show gdzie po prostu zrobią pośmiewisko z naiwnych facetów- już współczuję tym którzy w tym wystąpią

#23830 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 16 maj 2014 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę zgadzam się z Tobą w 100%.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23831 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 16 maj 2014 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę

Kasia - o tej porze?

Tak, wiem że to dość pózna pora, aczkolwiek staramy się zachowywać taki sam odstep czasowy jak rano:) A Mianowicie rano doimy ok 10 dlatego że mamy pozno odbiór mleka i nie zmieści nam się wszystko:) i wieczorem też doimy o tej samej godzinie:).

#23832 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 maj 2014 - 22:41

Dziewczyna na gospodarkę Stajemy sie coraz sławniejsi za nie długo będziemy jeździć po kraju i porady dawać :D . Ej to ja szukam dziewczyny jak sie tu wszyscy reklamują obrotnej, mądrej, takiej co wszędzie jest pełno, pełnej życiowej pasji, nie bojącej się pobrudzić i nowych wyzwań, pola duzo nie mam bo tylko 3,2ha, ogonów żadnych tylko trochę tuneli. No problem poważny nie da sie ukryć ale nie załamuję się bo widzę ze pełno dziewczyn na forum z ikrą, nie bojącą się tej tytułowej gospodarki, bo nie wiem czego tu się bać nie. B) Bo to są właśnie te stereotypy innych ze jak ma byc rolnik rolniczka to już życie sobie zmarnuje a znam kobiety które się realizują w roli matek, jak trzeba siadają na traktory, a jak idą na przyjecia to się potrafią odstroić tak ze inne wymiękają po prostu, widać na dziewczyny dobrze działa wiejskie powietrze nie ;)

Edytowany przez zetorlublin7341, 16 maj 2014 - 22:45.

#23833 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 16 maj 2014 - 22:45

Dziewczyna na gospodarkę

Stajemy sie coraz sławniejsi za nie długo będziemy jeździć po kraju i porady dawać :D . Ej to ja szukam dziewczyny jak sie tu wszyscy reklamują obrotnej, mądrej, takiej co wszędzie jest pełno, pełnej życiowej pasji, nie bojącej się pobrudzić i nowych wyzwań, pola duzo nie mam bo tylko 3,2ha, ogonów żadnych tylko trochę tuneli. No problem poważny nie da sie ukryć ale nie załamuję się bo widzę ze pełno dziewczyn na forum z ikrą, nie bojącą się tej tytułowej gospodarki, bo nie wiem czego tu się bać nie. B)

Tu chyba nie ma kobitek, które boją się gospodarki:> Tu są kobitki które lgną na rolę:P

#23834 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 16 maj 2014 - 22:51

Dziewczyna na gospodarkę A żebyś wiedziała, teraz tylko trzeba trzeba przełamać ten cały ambaras i będzie dobrze. Także wszyscy znajdą nie dziś jutro a pojutrze na pewno nie. Kasia młoda jesteś pojeździj na targi albo przyczaj się na jakiegoś na forum i daj mu delikatnie do myślenia aby zadziałał wiesz może coś wyniknie z tego, abo to wiadomo co przyniesie dzień. :D

#23835 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 16 maj 2014 - 23:08

Dziewczyna na gospodarkę

A żebyś wiedziała, teraz tylko trzeba trzeba przełamać ten cały ambaras i będzie dobrze. Także wszyscy znajdą nie dziś jutro a pojutrze na pewno nie. Kasia młoda jesteś pojeździj na targi albo przyczaj się na jakiegoś na forum i daj mu delikatnie do myślenia aby zadziałał wiesz może coś wyniknie z tego, abo to wiadomo co przyniesie dzień. :D

Młoda, młoda ale czas się na coś zdecydować:> A Jeżdzę na targi :)
Bardzo często w naszym ODR-ze organizują wyjazdy grupowe, także korzystam:) No ale jakoś nie mogę upolować:) Ale nie ma co tracić ducha:D

#23836 Share kubaa21

kubaa21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo zwierzęta mejsterkowanie

Napisany 16 maj 2014 - 23:12

Dziewczyna na gospodarkę i dziewczyna i chłopaka jest ciężko znalezć druga połówkę na gospodarstwo:)

i dziewczyna i chłopaka jest ciężko znalezć druga połówkę na gospodarstwo:)

#23837 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 16 maj 2014 - 23:13

Dziewczyna na gospodarkę

Ciężko ciężko, ale nie ma co tracić ducha:> Szukać szukać:>

#23838 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 16 maj 2014 - 23:20

Dziewczyna na gospodarkę Podryw na krowiarza, nie chciał byś ze mną podoić krów, żart żartem ale wiesz może jakiś zrozumie. No to jak jeździsz na targi to ok szukaj w swoim świecie, w swoim żywiole, jak jakiś ci się spodoba zarzuć lasso na niego że niby przypadkiem, ech sam doradzam a mam ten sam problem co ty. Widzę że z ciebie optymistka i bardzo dobrze bo grunt to podchodzić do życia z jajem, ja mówie nie dzis nie jutro ale kiedys musi być. Tobie kiedyś krowa zamuczy a mnie kiedyś też musi jakiś kwiatek zakwitnąć, nie :D

#23839 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 16 maj 2014 - 23:26

Dziewczyna na gospodarkę

Podryw na krowiarza, nie chciał byś ze mną podoić krów, żart żartem ale wiesz może jakiś zrozumie. No to jak jeździsz na targi to ok szukaj w swoim świecie, w swoim żywiole, jak jakiś ci się spodoba zarzuć lasso na niego że niby przypadkiem, ech sam doradzam a mam ten sam problem co ty. Widzę że z ciebie optymistka i bardzo dobrze bo grunt to podchodzić do życia z jajem, ja mówie nie dzis nie jutro ale kiedys musi być. Tobie kiedyś krowa zamuczy a mnie kiedyś też musi jakiś kwiatek zakwitnąć, nie :D

Ja tam uwielbiam doić krówki:D W czasie doju sobie z Nimi rozmawiam:> Szukam szukam ale chyba nie spełniam kryteriów:D albo boją się:>

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23840 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 16 maj 2014 - 23:35

Dziewczyna na gospodarkę Ej dziewczyno masz pasje to najważniejsze wiesz co chcesz w życiu robić, to raz, dwa nic nie musisz spełniać nie wiem jaka jesteś ale jak lubisz taki etos pracy to musisz być fajną dziewczyną. trzy albo się boją i nie mają jaj aby podjąć wyzwanie moze nie wiedzą co chcą w życiu robić, nie martw się faceci są opóźnieni w rozwoju i jak dorosną to będzie wiedzieć co chce. Ja ci mówię przyjdzie z czasem i chłopak i miłość, widać tak może być ze to ty musisz go poszukać bo moze bać się podejść bo nie będzie wiedzieć jak zareagujesz. Widzisz sam mam tak samo prod kwiatki i warzywa i dziewczyny boją się nie wiem czemu i czego przecież nikt nikim nie orze ani nie zamecza, robi się normalnie i spokojnie. Ech dziwny jest ten świat nie ma co. No kończę i mówię dobranoc bo muszę się o 4 rano zmulić i na Kielce targać więc wszystkim cześć :D