Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#23761 Share Szymek123

Szymek123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 16 maj 2014 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę Kasia22' z twoim stwierdzeniem że 'każdy wolałby żeby iść do Niego'' jeżeli obie osoby " Dziewczyna i chłopak mają gospodarstwo to powinni zdecydować się na to bardziej perspektywiczne takie moje zdanie
Witam Mam na imię Szymon posiadam gospodarstwo ale zajmuję się tym tylko czysto hobbistycznie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:41
  •  

#23762 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 16 maj 2014 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę Glicer a to niby dlaczego żona musi być wypoczęta a mąż nie? To jakaś nowa zasada równouprawnienia?

#23763 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 16 maj 2014 - 19:55

Dziewczyna na gospodarkę

Kasia22' z twoim stwierdzeniem że 'każdy wolałby żeby iść do Niego'' jeżeli obie osoby " Dziewczyna i chłopak mają gospodarstwo to powinni zdecydować się na to bardziej perspektywiczne takie moje zdanie

Oczywiście zgadza się, ja nie mówię że nie podlega to dyskusji, ale jak jakiś chłopak słyszy że ja nie chcę iść na jego tylko chciałabym zostać na swoim, lub ewentualnie coś razem stworzyć to nie, ja nie zostawie tego co rodzice się dorobili... Dobrze, a co ja mam zostawić?:) Ehh

Glicer a to niby dlaczego żona musi być wypoczęta a mąż nie? To jakaś nowa zasada równouprawnienia?

Ja uważam żę tak samo mężczyzna jak i kobieta mogą razem wracać ztyrani z roboty:) Nie po to chce gosporadstwo prowadzić zeby w kurę domową się bawić :)
Też chce wracać brudna z pola:D

#23764 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 16 maj 2014 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę I to mi się podoba :) poza tym na polu można też parę chwil spędzić razem... na sianku he he he

Edytowany przez daremw, 16 maj 2014 - 20:01.

#23765 Share Szymek123

Szymek123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 16 maj 2014 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę To już jest kwestia sumienia znam takich co przepuścili całe gospodarstwo i myślą tylko co by tu sprzedać a mnie by osobiście sumienie nie dało spokoju można powiedzieć że jestem specyficzną osobą bo na swój młody wiek przeżyłem więcej niż nie jeden co ma ponad 40 i sam bym nie zrezygnował z tego co mam nigdy
Witam Mam na imię Szymon posiadam gospodarstwo ale zajmuję się tym tylko czysto hobbistycznie

#23766 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 maj 2014 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę No co niektórzy naprawdę mają cięzki orzech do zgryzienia... ciezko wybrać :( ja na szczęście czy nieszczęście na wylocie z domu więc tylko dylemat kto mnie zeche :D

#23767 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 16 maj 2014 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę kury domowej to ja nie chce,ale wole żeby moja partnerka jeszcze troszkę w domku po pracy mnie wymęczyła,ale rozumiem ze każdy ma prawo robic to na co ma ochote,po prostu nigdy nie pozwole partnerce pracować np. na polu

#23768 Share Minkkaaa

Minkkaaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:pszczelarstwo, dekoratorstwo, książki, rolnictwo, wsk 125, język angielski

Napisany 16 maj 2014 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę Kasia22 bardzo dobrze ze idziesz do przodu i zamierzasz dazyc do celu. Najgorszej wlasnie jak to ktos wczesniej powiedzial sugerowac sie innymi. Wtedy niebedziesz szczesliwa z takiego wyboru.

Przeczytalam 7 stron ktore przez dzisiaj naprodukowaliscie. Jejku alez sie dzialo ! :D od milosci po tesciow i dzieci, majatki, i znowu milosci :) Powaznie brazylijska telenowela. I musze co do tesciow cos powiedziec. Jak to jest - ktos stwierdzil ze ziec to czlowiek obcy i nieprzepisza mu gospodarstwa. To po 2 miesiacach znajomosci kobiety mezczyzny juz slub? Owszem po pol roku ciezko poznac kogos. Ale tak szybko sie wiazac wezlem malzenskim? To jest duze ryzyko. Ale jak ktos uwaza ze zieciowi czy nawet synowej tez sie nic nienalezy to w takiej rodzinie zgody niebedzie tylko zawsze jakies zgrzyty.

#23769 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 16 maj 2014 - 20:04

Dziewczyna na gospodarkę ja jestem wolny :mellow:

#23770 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Dziewczyna na gospodarkę

kury domowej to ja nie chce,ale wole żeby moja partnerka jeszcze troszkę w domku po pracy mnie wymęczyła,ale rozumiem ze każdy ma prawo robic to na co ma ochote,po prostu nigdy nie pozwole partnerce pracować np. na polu

Dlaczego nie pozwolisz?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23771 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Dziewczyna na gospodarkę A jak jej to odpowiada to chcesz na siłę uszczęśliwiać?

#23772 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Dziewczyna na gospodarkę Każda potwora znajdzie swego amatora. ;)

#23773 Share uszak21

uszak21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Dziewczyna na gospodarkę Ja opiszę dwie sytuacje z okolic

I Facet przyszedł do naszej wsi z sąsiedniej wioski do zony Gdy się żenił teść już nie żył, więc miał spokój dziś obrabia ziemię po zonie, ziemię po bracie teścia oraz swoją po rodzicach w sąsiedniej wsi

II KOlega mniej wiecej w moim wieku spotykał się z dziewczyną. Wszystko, było ok dopóki nie zrobił dziecka. Gdy dziecko było na świecie i chcieli się żenić rodzice tego chłopaka zaprotestowali. napisze tylko, że dziewczyna była dla nich za biedna. czemu? Jej rodzice mają jakies 50 krów i z 50 ha ziemi. Rodzice tego gościa 500ha ziemi

#23774 Share Minkkaaa

Minkkaaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:pszczelarstwo, dekoratorstwo, książki, rolnictwo, wsk 125, język angielski

Napisany 16 maj 2014 - 20:05

Dziewczyna na gospodarkę @glicer niepozwolisz. Coz za mocne stwierdzenie. A jak sama bedzie chciala? Chyba ze chodzilo ci o to ze niebedziesz ZMUSZAL.

Edytowany przez Minkkaaa, 16 maj 2014 - 20:06.

#23775 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 16 maj 2014 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę

Ja opiszę dwie sytuacje z okolic

I Facet przyszedł do naszej wsi z sąsiedniej wioski do zony Gdy się żenił teść już nie żył, więc miał spokój dziś obrabia ziemię po zonie, ziemię po bracie teścia oraz swoją po rodzicach w sąsiedniej wsi

II KOlega mniej wiecej w moim wieku spotykał się z dziewczyną. Wszystko, było ok dopóki nie zrobił dziecka. Gdy dziecko było na świecie i chcieli się żenić rodzice tego chłopaka zaprotestowali. napisze tylko, że dziewczyna była dla nich za biedna. czemu? Jej rodzice mają jakies 50 krów i z 50 ha ziemi. Rodzice tego gościa 500ha ziemi

Oooo masakra ja na dzień dzisiejszy mam 45 ha i 200 sztuk bydla (krowy,byki,jałówki,cielaki):) Nie mam szans z takimi:)

#23776 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 maj 2014 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę Hahaha puenta dzisiejszej dyskusji : Zanim facet zdecyduje sie pojsc do zony na jej gosp powinien najpierw sprzątnąć teścia :D

#23777 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 maj 2014 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę właśnie jak sama będzie chciała a będzie obrotna to nie upilnujesz ją na podwórzu heheh

#23778 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 maj 2014 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę kasiu cóż za autoreklama :D

#23779 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 16 maj 2014 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę

właśnie jak sama będzie chciała a będzie obrotna to nie upilnujesz ją na podwórzu heheh

Chyba że ja będzie w domu zamykał:>

kasiu cóż za autoreklama :D

Ojej nie chciałam żeby to zabrzmiało jak reklama:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23780 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 16 maj 2014 - 20:12

Dziewczyna na gospodarkę Glicer chce żeby w gospodarstwie nie pomagała, w domu tylko trochę, chyba za słabo ogarnął ten temat, bo chyba tu takich kobiet nie ma :)
Kolejny który szuka nieogarniętej laluni? :)

Kasiu reklama super, szkoda tylko że reklamy kłamią xD

Edytowany przez daremw, 16 maj 2014 - 20:14.