Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#23661 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 maj 2014 - 13:52

Dziewczyna na gospodarkę hahahah :D zaplułam monitor :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:38
  •  

#23662 Share lukasz23

lukasz23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 16 maj 2014 - 14:10

Dziewczyna na gospodarkę

W sumie jak bym miała od razu 3 ( najlepiej z każdej płci po jednym ;) ) to byłabym usatysfakcjonowana :)

a w mojej okolicy jestem traktowana jako zagrożenie ;) bo przecież ja nie szukam meża tylko robola ;) taki postrach padł na kawalerów że hej ;)

witam , nikt nie lubi robić nie wiedząc za co robi , znam trzech gospodaży u jednego nie chciał bym być nawet pracownikiem nie mówiąc o tym aby zostać zieńciem , u drugiego nie został bym zieńciem bo robota od lutego do grudnia ,od rana do wieczora i nie na swoim , u trzeciego na temat zięcia to ciężko się wypowiedzieć bo jego curce jak miała trzy latka to bajki czytałem . A dziewczyny nie brzydkie

#23663 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 maj 2014 - 14:17

Dziewczyna na gospodarkę A jest jakieś miejsce gdzie chciałbyś robić?

#23664 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2505 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 16 maj 2014 - 14:45

Dziewczyna na gospodarkę Słyszałem że będzie parę etatów na europosła jeszcze w tym miesiącu, to pewnie tam he he eurowybory na dniach :) no niestety na prezydenckie jeszcze trzeba poczekać ;)
Nie wiem co dziwnego w pracy od lutego do grudnia? Ja bym tak chciał to przynajmniej jakieś wolne by było, a u mnie d*p@ /; nie ma wcale

Edytowany przez daremw, 16 maj 2014 - 14:50.

#23665 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1303 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 16 maj 2014 - 14:45

Dziewczyna na gospodarkę He he. To było dobre. Słaby humor dzisiaj mam, ale ten tekst mnie rozweselił na maxa. To się nazywa riposta:-D

#23666 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2505 postów

Napisany 16 maj 2014 - 14:54

Dziewczyna na gospodarkę No i dobry uczynek na dziś spełniony, humor udało się poprawić he he

#23667 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 16 maj 2014 - 15:05

Dziewczyna na gospodarkę u mnie było kilku odważnych co poszło do żony na gospodarstwo mając swoje , to żaden się nie utrzymał.teściu rządził ,żona za rodzicami i chłopaki byli za parobków ,małżeństwa trwały po roku bo żona nie chciała opuścić rodziców i iść na gospodarstwo męża.

#23668 Share Leni933

Leni933

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 16 maj 2014 - 15:12

Dziewczyna na gospodarkę Ja mając swoje gospodarstwo to bym nie poszedł do żony na gospodarke żeby jeszcze jej ojciec się wtrącał. Ogólnie to u mnie w śląskim, każda chce do miasta, ale mi to by wystarczyła taka co by mi tylko obiad zrobiła dobry żebym pojedzony chodził przy robocie, a robote i tak sam każdą robię :P

#23669 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 maj 2014 - 15:19

Dziewczyna na gospodarkę Ludzie i co wam to da że się ożenicie bogato jak nie będzieci mieć dobrze we łbie to i to wam bogato będzie źle. Drugi się boi roboty, trzeci teścia, czwarty nie wiadomo czego. Powiem tak nie straszne mi krowy, teście i teściowe i robota. Grunt jak się będziecie rozumiec, ty powiesz a a ona zaraz dopowie b, i do przodu, a z teściami krótko na głowę sobie nie dać wejść i koniec, i do boju z życiem. :D

#23670 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 16 maj 2014 - 15:27

Dziewczyna na gospodarkę gadasz tak bo u teścia nie robiłeś ,mój kuzyn tak się ożenił to nie dość że nie miał nic do gadania to ani złotówki nie widział na oczy a robił od świtu do nocy.ciekawe jak długo byś tak wytrzymał?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23671 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 maj 2014 - 15:38

Dziewczyna na gospodarkę nie wrzucajcie wszytskich do jednego worka

Ludzie są różni, jeden sie z każdym dogada i najwyżej zaciśnie zęby i zniesie uszypliwości, a drugi choćby mu tyłek masłem smarować to bedzie miał fochy

#23672 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 16 maj 2014 - 15:38

Dziewczyna na gospodarkę a kto wrzuca wszystkich są też u mnie takie przypadki na wsi że przyszło 2 chłopaków do dziewczyn i jest wszystko ok ,dogadują się z teściem.po prostu teściu odpisał gospodarstwo i się nie wtrąca tylko pomaga młodym.

#23673 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 maj 2014 - 15:40

Dziewczyna na gospodarkę A już najgorsze co można zrobić to sie od razu z góry nastawić na anty

#23674 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2505 postów

Napisany 16 maj 2014 - 15:43

Dziewczyna na gospodarkę

gadasz tak bo u teścia nie robiłeś ,mój kuzyn tak się ożenił to nie dość że nie miał nic do gadania to ani złotówki nie widział na oczy a robił od świtu do nocy.ciekawe jak długo byś tak wytrzymał?

Bo myślisz że jak szanowny zięć raczył łaskawie ożenić się to od razu wszystko dla niego i wszystkim ma rządzić? Powoli, może właśnie chodzi o to żeby pokazał że jest coś warty i nie zmarnuje tego na co pracował teść, w skrajnych przypadkach można iść do pracy i po godzinach pomóc, wszystko jest kwestią podejścia i rozsądku

#23675 Share lukasz23

lukasz23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 16 maj 2014 - 15:44

Dziewczyna na gospodarkę

A jest jakieś miejsce gdzie chciałbyś robić?

ja napisałem że tylko u jednego nie mógł bym robić bo to mogło by się źle skończyć :D a u dwóch następnych mogę pracować o ile stawka by była porównywalna do tego co mam obecnie :P

#23676 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 16 maj 2014 - 15:46

Dziewczyna na gospodarkę mój mąż ma swoje gospodarstwo i ja swoje a teście jakby im pozwolić to chętnie by rządzili i kasę nam liczyli i zamiast się cieszyć że dajemy rade i nam wychodzi to patrzą żeby leniwej siostrze męża pomagać bo ona biedna a biedna bo leniwa do żadnej pracy nie skora
takie to zycie dziwne czasami ale poczytać co na forum to humor od razu lepszy :)

aha i żeby nie było to nikt nam gospodarstw nie przepisał sami się dorobiliśmy

a co do dzieci i adopcji to nie mam nic przeciwko adopcji a swoich jeszcze nie mam a czy będą czas pokaze

#23677 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1752 postów

Napisany 16 maj 2014 - 15:47

Dziewczyna na gospodarkę A ty byś od razu oddał wszystko, na co latami pracowałeś, osobie, której nie znasz i jej nie ufasz ??? Bo ja nie. Gdyby zdobył moje zaufanie i pokazał, że tego nie zmarnuje - wtedy OK.A co do rządzenia - słuchac cierpliwie, co teście mają do powiedzenia, nie sprzeciwiać się - ale robić - swoje. Z czasem dadzą sobie spokój. Wbrew pozorom oni jakąś tam wiedzę i doświadczenie życiowe mają i nie wiadomo, czy kiedys nie przyjdzie nam z niej skorzystać. Nie warto na starcie robic sobie wrogów, ale nie dac sobie włazić z butami w życie.

Edytowany przez jahooo, 16 maj 2014 - 15:50.

#23678 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 maj 2014 - 15:54

Dziewczyna na gospodarkę lukasz23 ty mnie po prostu robrajasz :D

Widzę że marne szanse znaleźć takiego co co przyjdzie do żony na gosp i nie będzie się bał teścia, no cóż trzeba będzie porzucić ambicje o karierze rolniczej i przepisać ha na szwagra przynajmniej nie zmarnuje ;) a nóż z moim wykształceniem nauczycielki znajdę prace w szkole jako konserwatorka powierzchni płaskich :D

#23679 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 16 maj 2014 - 15:55

Dziewczyna na gospodarkę Wiadomo ten co oddaje chce żeby bylo po staremu a ten co dostaje chce robić po swojemu i nieraz są konflikty. Dlatego lepiej jak młodzi osobno są i robią to co chcą. A do rodziców po radę albo na obiad od czasu do czasu żeby nie czuli się samotni. Ale swoje robić i nie dawać za dużo się wtrącać szczególnie w małżeństwo. A jak nie ma innej rady i trzeba razem mieszkać i żyć to cięzko czasami jest wytrzymać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23680 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 16 maj 2014 - 15:55

Dziewczyna na gospodarkę ale on nie chciał nic chciał żeby tylko własnej córce odpisał bo jemu i teściowej sie już renta należała , to powiedział że do śmierci nie odpisze.ciekawe kto by z takim teściem wytrzymał.nie mówiąc już że chciał sobie blaszak postawić na samochód to teściu nie dał bo mu się trawa zniszczy.