Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#23641 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 maj 2014 - 08:15

Dziewczyna na gospodarkę Nie zgodze się z tym że dziewczyna nie musi się podobać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:36
  •  

#23642 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 16 maj 2014 - 08:52

Dziewczyna na gospodarkę Fajna jesteś

#23643 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2505 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 16 maj 2014 - 08:57

Dziewczyna na gospodarkę no może tu trochę przesadził, aczkolwiek znam trochę starszych małżeństw i jak to jest z jednym(facet już teraz około 50-tki), kiedyś zajechał gdzieś do dziewczyny, sam stwierdził że zbyt ładna to ona nie jest, ale jak zobaczył jak się krząta po kuchni, stwierdził że dbała jest i że się nada na żonę :) i tak do tej pory sobie spokojnie wspólnie żyją, dwójka dorosłych już dzieci a oni zadowoleni z życia. a w wielu przypadkach kwestia tego czy się podoba czy nie to na prawdę jest kwestia przyzwyczajenia. sam znam wiele dziewczyn i na prawdę jak część poznawałem wydawały mi się delikatnie mówiąc "średnio urodziwe" ale z czasem człowiek się przyzwyczaja i nawet nie zwraca uwagi na jakieś mankamenty zwłaszcza jeśli z daną osobą można sobie fajnie pogadać

#23644 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 maj 2014 - 09:08

Dziewczyna na gospodarkę troche to jakoś tragicznie brzmi :P no ale jeśli ten facet mimo że mu sie nie podoba kobieta ją szanuje to oki, ale każda kobieta żeby być szczęsliwa musi czuć że się podoba swojemu mężczyźnie

#23645 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 16 maj 2014 - 09:37

Dziewczyna na gospodarkę do mnie też takie małżeństwo nie przemawia.nie będę pisał co powinno się dziać z kobietą a co z facetem jak patrzą na siebie bo dużo dzieci jest na forum,....

#23646 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 maj 2014 - 09:43

Dziewczyna na gospodarkę yyyyy dzieci na forum ?? to ja też już siedze cicho :P

#23647 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 16 maj 2014 - 09:56

Dziewczyna na gospodarkę wiadomo kto to czyta...

#23648 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 maj 2014 - 09:57

Dziewczyna na gospodarkę no z tym się akurat zgadzam, xczasem mnie zdzwinienie ogarnia jak się dowiaduje kto to czyta :P

#23649 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 16 maj 2014 - 09:59

Dziewczyna na gospodarkę Eeee tam a ja napisze -niech młodzież się uczy , jak kobiecie podoba się facet to ma motylki w brzuchu <> a jak facetowi dziewczyna to ma ciasno w spodniach... :ph34r:

#23650 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 16 maj 2014 - 10:01

Dziewczyna na gospodarkę tylko z tym?

o dziewczynie bym napisał inaczej...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23651 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 16 maj 2014 - 12:00

Dziewczyna na gospodarkę nie ma brzydkich kobiet tylko są zaniedbane, a mężczyzna musi być trochę ładniejszy od diabła :) tak u mnie mawiają :) i jeszcze mówią że jak się panna brudna przy robocie spodoba to i wyszykowana tymbardziej
i nie ma co patrzeć na urodę tylko na charakter a co ma być to i tak będzie

a tak zmieniając temat ile u was biorą za dzierżawę ziemi ornej jak wlaściciel bierze dopłaty?

#23652 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 maj 2014 - 12:20

Dziewczyna na gospodarkę nie ma brzydkich kobiet, czasem tylko wina brak
w moich stronach to wogóle się w d*pach przewraca, chcą dopłate i jeszcze 1000 zł z hektara

#23653 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 maj 2014 - 13:04

Dziewczyna na gospodarkę Dopłata i 100zł hektar, jak nie to niech stoi w nie utłogu. Musi być zakochanie, miłość, przyzwyczajenie moze nadejsć po latach spędzonych razem, ale na samym początku musi byc miłość aby było coś, jak ktoś sie zakoch*je w dziewczynie bo jest mega piękna laska i to są jego priorytety w wyborze to jest głupota, bo ona moze mieć postrzelone w głowie. i wewnętrznie w ogóle mu nie pasować wcale. Dlatego mnie wygląd nie obchodzi sam nie wyglądam za ładnie więc moja może też być normalna, ważne aby miała to cos w sobie ten wewnętrzny power co mnie rozbudzi :D . W sumie jak bym był niewidomy to jak zobaczę jak wygląda nie :blink: . Jak taką spotkam klękam na trzeciej randce na kolano i niech robi co chce. B) Izolda nie ma brzydkich ładnych kobiet są normalne każda ma wadę i zaletę jedna może mieć ładne opakowanie druga środek, a perfekcyjna dziewczyna to normalne opakowanie i mega wielki środek, taką to można już do ołtarza ciągnąć. :D Wiecie jak jest w dzisiejszej dobie chorób i innych rzeczy nie każde małzeństwo może mieć potomstwo :( , jak w ogóle rozpatrujecie się w temacie adopcja, czy dopuszczalibyście taką formę, bo ja powiem że nie wiem czy mogę mieć bo i skad mam to wiedzieć ale jeżeli bym nie mógł albo partnerka, żona nie mogła to ja bym nie miał żadnych oporów na adopcje, bo chyba każdy zasługuje na miłość szczególnie taki mały berbeć, który nie zawinił nic światu a już jest sam :(

#23654 Share uszak21

uszak21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 16 maj 2014 - 13:11

Dziewczyna na gospodarkę To j napisze z innej beczki. Często sie mówi, że slub z bogata to odbre wyjście. Znajomy mojego taty opowiadał coś takiego. Kiedyś w młofości (obecnie facet koło 50 ) jeździł do pewnej panny, ladna, bogata, dom i maszyny mieli takie, że na cały powiat nikt nie miał takich. Dom elegancki, w domu super wykończone, każdy w swoim pokoju kolorowy telewizor. Jak mówił ten znajomy w tym czasie, u niego na w si był jeden telewizor. Ale coś mu się nie podobało w tej dziewczynie i sie rozstali. poznał swoją obecna żonę. jak sam mówił rodzina jego żony miała 5 ha,1 żona była połsierotą, bo ojciec zmarł jak zona miała kilka lat. Sam mówił, że im się układa, mało tego ma ogromną hodolę ok 1000 świni kilkadziesiat ha ziemi, a ta bogata? wyszła za jakiegos frajera nic się nie dorobili, tylko wydawali to co tatuś tej bogatej im dał.

Edytowany przez uszak21, 16 maj 2014 - 13:14.

#23655 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 16 maj 2014 - 13:14

Dziewczyna na gospodarkę Tomek piszesz że liczy się dla ciebie wnętrze i na trzeciej randce chcesz się oświadczać- coś mi tu nie pasuje jak w tak krótkim czasie chcesz poznać charakter wybranki ?

#23656 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 maj 2014 - 13:17

Dziewczyna na gospodarkę Tomek ja mam taki środek że się nie mieści w polskich normach, to jest chyba moja największa wada. Jak bym byłą pusta już bym była żoną. A co do adopcji jestem na tak ale marze o własnym dzidziusiu

#23657 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 16 maj 2014 - 13:24

Dziewczyna na gospodarkę Szymi a jak można zrobić 24 godzinną randkę non stop, przecież chcarakter człowieka zaraz widać nie oszukasz nie dasz rady, wystarczy trochę kogoś podkręcić i już wiesz czy sie irytuje poddaje czy nie :D . Nie no przesadziłem trochę na 3 ale po pół roku to napewno dłużej czekać nie będę. Zresztą jak mówię jak i ona za trybi to się zgodzi a jak nie to i 2 lata chodzenia jej nie przekona B) . No ja też własne ale różnie w życiu się układa nie zawsze tak jak sobie zaplanujemy. :D Izolda to o dziewczynie z taką perspektywą mozna tylko pomażyć bo u nas to w większości wysztafircowane lale z fiu bzdziu w głowie, myśli że nie wiadomo jak wygląda i jej sie zaraz wszystko od życia należy.

Edytowany przez zetorlublin7341, 16 maj 2014 - 13:26.

#23658 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 16 maj 2014 - 13:29

Dziewczyna na gospodarkę Nieźle to wymyśliłeś 24-godzinna randka to już kolacja ze śniadaniem :rolleyes:

#23659 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 16 maj 2014 - 13:39

Dziewczyna na gospodarkę To i na deser się człowiek załapie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23660 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2505 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 16 maj 2014 - 13:44

Dziewczyna na gospodarkę

To j napisze z innej beczki. Często sie mówi, że slub z bogata to odbre wyjście....

pewnie że dobre wyjście u mnie trochę zmieniona wersja tego jest, ożeń się bogato, ładna być nie musi ale na ładne to ty chociaż będziesz miał pieniądze :)
także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia xD